Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battlefield sorozat


Snexi

Recommended Posts

Szerencsefia

Mától már lehet?

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Elindultak a CQ szerverek.

Végre egy normális Gun mod, és kicsit labirintus szerû pályák, de zsír minden.

Egy hibát találtam, az új mappoknál elfelejti, hogy hogyan volt beállítva a kaszt

Scrapmetal: egy vasút mellet található öntõüzem, ez egy kész labirintus.

Donya Fortress: egy szép villa, középen egy térek, alul meg egy pincével

Ziba Tower: egyszerre tágas és szúk CD-hez rengeteg járható úttal

Operation 925: Talán itt élhetnek leginkább sniperek, mert nagyon tágas a többihez képest,

Mindrõl elmondható, hogy 3 szintes, és jól megvannak szerkesztve, szerintem egy igen jól sikerült DLC-vel van dolgunk.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Az mi, hogy listázom a szervereket úgy, hogy 1-5 férõhely legyen, látszólag van is, de 10-bõl 9-nél 5-10-es sor áll :huh:

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Újabb dupla xp hétvége :)

Ezt ki kell használni, mert ezentúl nem lepõdnék meg, ha csak premiumosoknak lenne :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Újabb dupla xp hétvége :)

Ezt ki kell használni, mert ezentúl nem lepődnék meg, ha csak premiumosoknak lenne :D

Miért? Van aki nem lesz Premium-os? Jobban megéri mint a kiegeket külön megvenni, és mivel BO2-zni úgy sem fog senki (szerintem), simán megéri a 10k-t, mert így már együtt egy baromi nagy kiegészítőlemeznek számít ami közel sem lehúzás ennyiért. Nem beszélve arról hogy szerintem jobban megéri mint az egész BO2 önmagában, HA 10k-ba kerülne, de az 15k. Pláne elnézve az E3-at most jó egy évig semmiféle multis FPS nem lesz amiért megérné pénzt adni.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Van. Például én :) Elfogadnám, de momentán nincs felesleges 10 K-m rá. Majd talán õsszel\télen.

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Eddig bejön ez a DLC. A pályák nagyobbak, mint hittem, sokkal nagyobbak. A vidikben túl kicsiknek tûntek, ja meg nem 64 fõs szerveren kell tolni :D

A Gun Master jó kis adrenalin pörgetõ játékmod, bár nem jön be annyira, de nem rossz. A CQDomination meg nekem bejön. CG gyorsított pontfoglalásokkal, és nem lehet pontokra születni, csak squad társakra, pörgõs kis játékmód. :)

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

24 szerver már nekem soknak tûnik, bár lehet csak azért mert még nem ismerem a pályákat, és nem tudom merre lehet ügyeskedni.

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Miért? Van aki nem lesz Premium-os? Jobban megéri mint a kiegeket külön megvenni, és mivel BO2-zni úgy sem fog senki (szerintem), simán megéri a 10k-t, mert így már együtt egy baromi nagy kiegészítõlemeznek számít ami közel sem lehúzás ennyiért. Nem beszélve arról hogy szerintem jobban megéri mint az egész BO2 önmagában, HA 10k-ba kerülne, de az 15k. Pláne elnézve az E3-at most jó egy évig semmiféle multis FPS nem lesz amiért megérné pénzt adni.

Van aki nem lesz premiumos. Akit nem érdekelnek a dlc-k :troll: Én megvagyok nélkülük. Majd a akcios lesz, szoba jöhet.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Van aki nem lesz premiumos. Akit nem érdekelnek a dlc-k :troll: Én megvagyok nélkülük. Majd a akcios lesz, szoba jöhet.

Én meg elvbõl nem veszek DLC-ket! Olyan olcsó úgy se lesz sose, hogy megérje az árát!

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Miért? Van aki nem lesz Premium-os? Jobban megéri mint a kiegeket külön megvenni, és mivel BO2-zni úgy sem fog senki (szerintem), simán megéri a 10k-t, mert így már együtt egy baromi nagy kiegészítõlemeznek számít ami közel sem lehúzás ennyiért. Nem beszélve arról hogy szerintem jobban megéri mint az egész BO2 önmagában, HA 10k-ba kerülne, de az 15k. Pláne elnézve az E3-at most jó egy évig semmiféle multis FPS nem lesz amiért megérné pénzt adni.

5K-t még ki is adnék érte, van ahol már 6500-ért hirdetik. Alakul. :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

5K-t még ki is adnék érte, van ahol már 6500-ért hirdetik. Alakul. :D

Egészen pontosan hol is? :rolleyes:

Én sem adok ki érte 10-et (+posta, kénytelen vagyok dobozosat venni tekintve hogy a digitális még drágább is, még ha beleszámítjuk a postát, akkor is), ha van ennyivel olcsóbban.

szerk: hoppá, 8500 Ft. Viszlát CDG ˇˇ.

http://www.gameshop.hu/pc/battlefield-3-premium/8521 Ha eddig nem ért meg 12k-t nekem a digitális és vártam vele, akkor már az sem zavar hogy 18-19 (CDG) helyett 22.-én (GameShop) lesz.

Link to comment
Share on other sites

Razon

2 giga updétet szedett a játék most nekem, rég játszottam :o Battlelogban a szerverkereső nem mutat pinget :( Premiumért én tuti nem fizetnék, mondjuk az alapjáték is ingyen volt nekem :D

Link to comment
Share on other sites

smoke04

2 giga updétet szedett a játék most nekem, rég játszottam :o Battlelogban a szerverkeresõ nem mutat pinget :( Premiumért én tuti nem fizetnék, mondjuk az alapjáték is ingyen volt nekem :D

Battlelog azért nem mutat pinget mert frissíteni kell a battlelogot! De ha be akarsz lépni egy szeróra akkor úgyis kiírja!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

2 giga updétet szedett a játék most nekem, rég játszottam :o Battlelogban a szerverkereső nem mutat pinget :( Premiumért én tuti nem fizetnék, mondjuk az alapjáték is ingyen volt nekem :D

Nem a Premium-ért, mint szolgáltatásért fizetsz. A kiegészítőket veszed meg, számoljunk 4 kiegészítővel (B2K ugye megvan mindenkinek úgy is). Darabja 4k, 8.5k-ért a 4 a hülyének is megéri (+pár apró extra), ABBAN AZ ESETBEN ha nem akar más FPS-t venni még bő egy évig, multiplayer céljából. Én csak is ezért veszem meg, és mert a DLC-k külön iszonyú nagy lehúzások, együtt viszont a 16 pálya, 20 fegyver stb. ezért az árért egy teljesen korrekt, mindenféle lehúzástól mentes, kifejezetten bő kiegészítő lemez, ami szvsz jobban megéri mondjuk ugyanezért a pénzért egy Heart of the Swarm a StarCraft II után.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Battlelog azért nem mutat pinget mert frissíteni kell a battlelogot! De ha be akarsz lépni egy szeróra akkor úgyis kiírja!

Hát pedig frissítettem és azután kerestem szervert. Lehet csak restartolni kellet a browsert.

Nem a Premium-ért, mint szolgáltatásért fizetsz. A kiegészítõket veszed meg, számoljunk 4 kiegészítõvel (B2K ugye megvan mindenkinek úgy is). Darabja 4k, 8.5k-ért a 4 a hülyének is megéri (+pár apró extra), ABBAN AZ ESETBEN ha nem akar más FPS-t venni még bõ egy évig, multiplayer céljából. Én csak is ezért veszem meg, és mert a DLC-k külön iszonyú nagy lehúzások, együtt viszont a 16 pálya, 20 fegyver stb. ezért az árért egy teljesen korrekt, mindenféle lehúzástól mentes, kifejezetten bõ kiegészítõ lemez, ami szvsz jobban megéri mondjuk ugyanezért a pénzért egy Heart of the Swarm a StarCraft II után.

Így valóban érthetõ, de nekem valamiért soha se jött be a BF3, valami nem passzol a játékban. BC2vel sokkal többet játszottam és jobban is tetszett. Kár hogy az már majdnem teljesen kihalt, fõleg a Vietnam kiegészítõ.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Él a dupla XP :)

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Erre a pakkra én is benevezek, már csak egy olyan gép kell, amin ultrán is simán fut a játék :D

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

20 perces cq kör, 3 medállal + dupla xp B)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Úgy látom, ha dupla xp hétvége van, akkor jön a stat vesztés is, mert nekem megint nem számolja a dolgokat. A múltkor is mintha ilyenkor lett volna probléma. <_<

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

Úgy látom, ha dupla xp hétvége van, akkor jön a stat vesztés is, mert nekem megint nem számolja a dolgokat. A múltkor is mintha ilyenkor lett volna probléma. <_<

remek.. én már azt utálom benne h "elcseszi" a SPM-et... de így legalább az unlockok is mennek vele, múltkor 1,5 fegyvert kellett újra kihúznom emiatt, de szerencsére még nincs premiumom:D

szerk: bár jut eszembe, hogy múltkor valami FAMAS bug miatt volt stat vesztés, most másról lehet szó

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

20 perces cq kör, 3 medállal + dupla xp B)

[GSF] Picture

ez semmi, nekem multkor negyed millió jött össze egy bõ óra alatt :D A végén már nagyon zsibadtam.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Úgy tûnik csak vaklárma volt, mert már jóváírta az eredményeim a rendszer. Ezek szerint csak kicsit lassú. Elég ideges lennék, ha felszívódott volna a közel 300 kill, amit csináltam :D

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Mikor csatlakoznék egy játékhoz azt írja ki, you need install the game first. Game Manager vagy continue. Continue-re kattintva bejön ismét a felirat, gm-nél upodate elérhetõ, bejön az origin, de semmi elérhetõ frissítés nincs. Wtf?

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Az mitõl lehet, hogy se lõni, se sprintelni nem tudok? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...