Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Android


kaliban

Recommended Posts

jetine

Mert nem érdeke, jobb telefon kell? Vegyél drágábbat/újat. Nekem pl a gyári rommal olyan volt a képernyõm mint egy tapipad kb. Feltettem a GDX-et és a DT egybõl befigyelt. Sajnos az a helyzet hogy az olcsóbb kevesebbet tud címû eset nem mindig igaz, mert a szoftver dönti el hogy mit használhatsz ki a hardveres adottságok közül :( .

Az a baj, hogy szerintem akik megtehetik, hogy vegyék a gyorsabb telefonokat, azok a felsõ kategóriában vannak, ott meg lehet sokat dob egy costum rom, de alapból is gyors a hardver miatt... akinek nincs pénze az így is úgy is alsó kategóriás telefont vesz, ha jó a rom h a nem. Viszont ezt kihasználva csinálhatnának rendes romokat hozzá, mert ha tönkremegy a telefon, legalább marad az adott gyártónál, mert rendes romokat készít a telefon mellé, és nem érzi, hogy szrt adtak el neki, így viszont azt mondja, hogy az adott gyártó ilyen áron ezt adja, akkor megy másikhoz, hátha az jobb...

Persze csodát nem tesznek, mert nemfognak menni a tegrás játékok bladen, de már az is valami, hogy ha görget a menüben akkor akad (igazából be kell járatni >< de utána egy álom).

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Az a gond hogy a gyártók a bankszámlájukat nézik. A CM azért jó ennyire mert eszméletlen sok idõt ölnek a fejlesztésbe. A gyártó meg azt mondja hogy nagyjából legyen optimalizálva de ne tovább mert akkor nem gazdaságos a pénztárcának(mármint a vezetõségének, ugyebár a profit a lényeg nekik), valami ilyesmi lehet a háttérben.

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Tudna valakii segíteni ebben?

vettem egy tablet pc-t (nova7r22, android 2.2) de ha online filmet szeretnék nézni, a flash nem töltõdik be 10.1 es van rajta, de

Ezidáig másikat nem sikerült leszednem, mert a google play sem operál, ez lenne a 2. Kérdésem :D

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Köszönöm, de alatta azt írja, hogy you dont have any devices és ezért

nem tudok innen semmit sem lesszedni, néha azt is beadja, hogy

Google talk authentication failed

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Ja hogy ez se megy... Bejelentkeztél a gmail címeddel ahogy kell? Mert ha így sem megy a play akkor ott valami nagyon nem jó...

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Igen reggeltem 2-t is beléptem appmarketbe is vele, de a googleplay nem ezt hiszi, sima markethez meg ugye

nem kell e-mai

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

haveromnak is volt ilyen gondja de egy idö után felismerte(1-2-3nap) illetve a teloján folyton loginnolgatot az alap google appokba(play,gmail) de elég idegesitõ bug...Mondjuk a telos "Play Áruház"-ba bekéne hogy engedjen... :huh:

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

A market és a play is rögtön google accot kér... Mentsd le beállításokat SD kártyára és toljad újra a legfrissebb ROM-ot(ha van, ha nincs akkor a jelenlegit).

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

vagy ha neked még mindig Android Marketed van akkor töltsd le manuálisan egy Google Play apk-t és telepitsd

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Sikerült elêrnem hogy a google play mostmár azt írja ki:

Unknown generic

Persze ezt már amikor keresi a device-t

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Sikerült elęrnem hogy a google play mostmár azt írja ki:

Unknown generic

Persze ezt már amikor keresi a device-t

Ha így enged telepíteni akkor hagyd így, ha nem akkor a gyári ROM-ot Flash-eld újra(az ehhez szükséges progit és leírást a gyártó oldalán találod). Ennél jobb ötletem nincs...

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Ami kompatibilis azt már leszedhetem, de az se sok XD

A gyártò a funscreen, weboldalán ilyesmit még nem találtam, köszönöm a segìtséget!

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Ami kompatibilis azt már leszedhetem, de az se sok XD

A gyártò a funscreen, weboldalán ilyesmit még nem találtam, köszönöm a segìtséget!

2.2-höz pedig elég soknak kellene lennie :blink: . Azért kérdezz rá máshol is hátha akad megoldás.

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Igazából mostanra megoldottam mindent(google play, sync stb) kivéve az online filmezést, pedig alap 10.1 es flashel elvileg

már tudnom kéne filmezni, arra gondoltam biztos valami app kéne,

pl a hubi mert szinte csak putlockerben gondolkozok, az meg minden linkre hibàt ìr,

más putlocker támogatottságút még nem találtam,a proci elvileg armv5, ha ez számít valamit

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Armv5 nem támogat Flash-t sem az Armv6(arra fel lehet rakni de 240p nél is szaggat) Gyári böngészõvel ne probálkozz,Chrome,Firefox,Skyfire,Dolphin ezeket használd

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Ezek "nem kompatibilisek" a via8650 mondjuk nem tudom milyen arm v lehet

Link to comment
Share on other sites

jetine

Ezek "nem kompatibilisek" a via8650 mondjuk nem tudom milyen arm v lehet

Szerintem nem armv Oo, viszont 800 mhz akkor is kevés flash (legalább is a videóknál biztos) megjelenítésre. Youtube van, máshoz kevés lenne szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Géprõl lekaptam a dolfingot, hát ezzel legalább sikerült kideríteni, hogy flash plugin nincs, ha ez nem a flash playert jelentené, akkor minden ötletet szívesen látok :D

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Akkor te mégis miröl beszéltél az elözö kommentekben? természetes van egy külön flash player app amit letöltesz google playröl és ugy lesz flashed már ha megvan hozzá a telód...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
odordaniel

Haly. Nemrég lettem androidos. Azt szeretném megtudni kb mennyi idõbe szokott telleni mire a rendszer frissíti magát. Most gondolok 4.1-re

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Telefonfüggõ leginkább. De le szokták írni hogy normál esetbe kb mennyi lesz.

Link to comment
Share on other sites

odordaniel

Samsung Galaxy Nexusom van. Gondolom erre azért az elsők között fog érkezni.

Edited by odordaniel
Link to comment
Share on other sites

mAiNiAc

Mivel 2011. óktóberi bejelentése óta az Ice Cream Sandwich mostanra csak kb. 10-20%-ban él Androidos mobilokon hivatalosan, így valószínű, hogy nem mostanában dobják ki a 4.1-et. (kivétel a Nexus ugye, de ez egyértelmű :) )

Link to comment
Share on other sites

odordaniel

Hát nem sietik el a dolgot az biztos :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...