Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Assassin's Creed sorozat


chrisnagy13

Melyik a kedvenc Assassin's Creed részed?  

82 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mariachi

Büntet. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ami nekem lejött a videóból mint újdonság, hogy sokkal pörgősebb lesz majd a pengével való szurkálás és össze is tudjuk majd kötni ezeket a szurkálásokat, mint pl. mikor ráugrik a tisztre aki a lovon ül és előtte leszurkál pár katonát.

Link to comment
Share on other sites

Feared

Van valami különleges irányítási módja a Brotherhoodban a repülõ masinának? Mivel akár a fel, akár a le gombot nyomom, azonnal földbe csapódok vele. Kicsit idegesítõ már kb. hatodszorra elkezdeni a pályát. A 2. részben is volt ilyen repülõ, de ott max egyszer zuhantam le. Szutyok irányítás. Igy is nem semmi, hogy a kamera néha teljesen magától le-fel ugrál harcok közben.

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Van valami különleges irányítási módja a Brotherhoodban a repülõ masinának? Mivel akár a fel, akár a le gombot nyomom, azonnal földbe csapódok vele. Kicsit idegesítõ már kb. hatodszorra elkezdeni a pályát. A 2. részben is volt ilyen repülõ, de ott max egyszer zuhantam le. Szutyok irányítás. Igy is nem semmi, hogy a kamera néha teljesen magától le-fel ugrál harcok közben.

Szerintem azé zuhansz le mindig, mert nem repülsz tûz fölé, ami felemeljen. Vagy nem? Am ugyanaz az irányítás repcsinél mint a 2ben.

Link to comment
Share on other sites

Feared

Szerintem azé zuhansz le mindig, mert nem repülsz tûz fölé, ami felemeljen. Vagy nem? Am ugyanaz az irányítás repcsinél mint a 2ben.

Lehetséges, nekiállok mégegyszer úgy, hogy nézem a tüzet. Csak repkedtem fel-alá eddig. A kettõt már jó rég toltam, csak emlékem volt arról, hogy ott simán ment. :)

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Lehetséges, nekiállok mégegyszer úgy, hogy nézem a tüzet. Csak repkedtem fel-alá eddig. A kettõt már jó rég toltam, csak emlékem volt arról, hogy ott simán ment. :)

Figyelj a tûzre, és jó lesz :) Bár emlékszem én engem régen az a küldi nagyon felhúzott ,gyakorlatilag habzott a szám tõle.

Link to comment
Share on other sites

Feared

Figyelj a tûzre, és jó lesz :) Bár emlékszem én engem régen az a küldi nagyon felhúzott ,gyakorlatilag habzott a szám tõle.

Engem is felhúzótt, de akkorát csaptam a szegény kis billentyûmre, hogy a falak beleremegtek. <_<

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Engem is felhúzótt, de akkorát csaptam a szegény kis billentyûmre, hogy a falak beleremegtek. <_<

-1 billentyûzet. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Feared

Most kezdtem a Revelationst, és nem kellett sok, hogy ismét felmenjen a pumpa. Eddig már háromszor lökték ki a fogatomat a pályáról. Talán nyugtatót kéne szedni, vagy leállni a játékokkal. Lassan jobban frusztrál adott játék mint egy húzós nap a melóban. :D

Link to comment
Share on other sites

Feared
Most kezdtem a Revelationst, és nem kellett sok, hogy ismét felmenjen a pumpa. Eddig már háromszor lökték ki a fogatomat a pályáról. Talán nyugtatót kéne szedni, vagy leállni a játékokkal. Lassan jobban frusztrál adott játék mint egy húzós nap a melóban. :D

Nem kellett sokat várni, hogy a Brotherhood repülõs frusztrációját hozza a Revelations is, csak itt a fogatos rész idegel. Most 5x egymás után nyírtak ki, egyszerûen lehetetlen megcsinálni. Komolyan életemet egy mentésért. :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nem kellett sokat várni, hogy a Brotherhood repülős frusztrációját hozza a Revelations is, csak itt a fogatos rész idegel. Most 5x egymás után nyírtak ki, egyszerűen lehetetlen megcsinálni. Komolyan életemet egy mentésért. :D

baszki ez már tényleg hardcore :D

de hogy valami értelmeset is írjak:

Ezio megint tudja mit kell csinálni, csak te nem. A lényeg, hogy ne te menj a szar útra hanem a másik fogat. Nehéz? Nem. Egyszerűen csak lökd oda 4-5x és bejön a cutscene.

Csak, hogy megnyugtassalak, a játék vége felé megint van 1 fogatos rész. :) Addig gyűjtsd a nyugtatókat :D

Link to comment
Share on other sites

Feared

baszki ez már tényleg hardcore :D

de hogy valami értelmeset is írjak:

Ezio megint tudja mit kell csinálni, csak te nem. A lényeg, hogy ne te menj a szar útra hanem a másik fogat. Nehéz? Nem. Egyszerûen csak lökd oda 4-5x és bejön a cutscene.

Csak, hogy megnyugtassalak, a játék vége felé megint van 1 fogatos rész. :) Addig gyûjtsd a nyugtatókat :D

Lököm én a másikat, de õ egyet lök rajtam, és egybõl belemegyek a hepe hupás részbe, és nem lehet ellavírozni onnan, csak sérülés árán. Ehh, de utálom az ilyen részeket egy játékban, ahol korlátozva van a mozgástér.Nem értem pl. hogy Ezioval miért nem ugorhatok át az ellenség fogatára és lökhetem le a francba, :D

Link to comment
Share on other sites

raydee

Sziasztok!

A Revelations Ottoman kiadása minden eddig megjelent DLC-t tartalmaz (összes bónusz küldetés, map, multis karakter, öltözék, etc)?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Sziasztok!

A Revelations Ottoman kiadása minden eddig megjelent DLC-t tartalmaz (összes bónusz küldetés, map, multis karakter, öltözék, etc)?

Ha jól tudom, igen.

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Lököm én a másikat, de õ egyet lök rajtam, és egybõl belemegyek a hepe hupás részbe, és nem lehet ellavírozni onnan, csak sérülés árán. Ehh, de utálom az ilyen részeket egy játékban, ahol korlátozva van a mozgástér.Nem értem pl. hogy Ezioval miért nem ugorhatok át az ellenség fogatára és lökhetem le a francba, :D

Bocs, de béna vagy. :D

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Bocs, de béna vagy. :D

Ez gonosz volt...

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Ez gonosz volt...

Tudom, de akkor is...

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Lököm én a másikat, de õ egyet lök rajtam, és egybõl belemegyek a hepe hupás részbe, és nem lehet ellavírozni onnan, csak sérülés árán. Ehh, de utálom az ilyen részeket egy játékban, ahol korlátozva van a mozgástér.Nem értem pl. hogy Ezioval miért nem ugorhatok át az ellenség fogatára és lökhetem le a francba, :D

Ha téged löknek bele a hepe hupás részbe akkor a tied sérül...ha meg te lököd bele akkor õ sérül... a különbség annyi, hogy te 50%ban se sérülsz ha belelöknek, míg ha te lököd bele akkor sokkal nagyobb a sebzése a talajnak

Link to comment
Share on other sites

raydee

Steamen óriási akció van AC sorozatból! A Revelations Gold az kb megegyezik a dobozos Ottoman kiadással, ugye? Mert akkor lecsapnék rá:)

Link to comment
Share on other sites

marco045

Mind 3 platformra magyar felirattal jön a játék.

ollé.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
alratar

Nem tudom, jó helyre írom-e, de talán érintr innen 1-2 embert.

A TESCO-ban, az eredeti (nem Ubi Exclusive) kiadású ACII 2390 FT.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Sziasztok.

Felraktam a Assassin's Creed II-õt, majd regisztráltam uplayen.

Mikor azonban elindítom a játékot, majd beírom usernamet és pass-t, nem enged játszani.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Sziasztok.

Felraktam a Assassin's Creed II-õt, majd regisztráltam uplayen.

Mikor azonban elindítom a játékot, majd beírom usernamet és pass-t, nem enged játszani.

[GSF] Picture

Ide nem uplayes account kell ha jól emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Pedig ide Uplay acc kell!

Link to comment
Share on other sites

alratar

Pedig ide Uplay acc kell!

Én is így tudom.

É

Esetleg lehet ennek köze ahhoz, hogy nem kérte a termék kódot?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...