Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Assassin's Creed sorozat


chrisnagy13

Melyik a kedvenc Assassin's Creed részed?  

82 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

the_killermen

Érdekes, hogy amíg a BH, meg a 2 lazán elment a gépemen maxon, addig a Rev. szaggat, mint a sz@r, pedig ugyanaz a motor/grafika. :fuu:

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Érdekes, hogy amíg a BH, meg a 2 lazán elment a gépemen maxon, addig a Rev. szaggat, mint a sz@r, pedig ugyanaz a motor/grafika. :fuu:

Jah, ez nálam is így van... (iiletve azóta van egy erõsebb vasam, de a régebbin így volt)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Végigvittem az AC-et. Jó játék volt, nekem nagyon bejött, de egyáltalán nem vágyom a folytatásra, most ennyi elég volt.

Viszont a végével nem vagyok kibékülve.

Mellesleg mit lehet még csinálni a credits után? Végigjátszás azt írja, hogy nyitva van egy terem ami korábban zárva volt, azonban semmi sincs nyitva. Meg egyébként

az az artifact mi volt, mit tud hogy olyan hú de nagyon fontos dolog?

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Végigvittem az AC-et. Jó játék volt, nekem nagyon bejött, de egyáltalán nem vágyom a folytatásra, most ennyi elég volt.

Viszont a végével nem vagyok kibékülve.

Mellesleg mit lehet még csinálni a credits után? Végigjátszás azt írja, hogy nyitva van egy terem ami korábban zárva volt, azonban semmi sincs nyitva. Meg egyébként

az az artifact mi volt, mit tud hogy olyan hú de nagyon fontos dolog?

Melyik AC? 1 vagy 2?

Amúgy 1-ben a kredits után Desmonddal bolyonghatsz abban a kis szobában, ahol az animus van, és az animuson keresztül be lehet tölteni emlék memóriákat. Teszem azt pl: gyûjtögetni akarsz valamit, akkor betöltöd a 6. memóriát. Sajnos az 1-ben nincs olyan, hogy folytatod a játékot a sztori után, be kell tölteni egy korábbi memóriát

2-ben (és az ezutáni részekben is) a sztori után szabadon bolyonghatsz a városokban, valamint befejezheted a melléküldetéseket.

Remélem, hogy segítettem.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Szerintetek lesz az AC-ból Complete Edition?

Azért kérdezem, mert csak az 1 van meg, és inkább azt venném majd meg, mint a 2., Bh--t és Revalationt,, 3-mat külön.

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Szerintem nem lesz CE az összes AC-bõl. (bár ki tudja)

Olyan van, hogy az Ubisoft egy játék áráért kettõt ad: AC 1 & AC 2 egy dobozban. Ilyen összevonások vannak.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Szerintem nem lesz CE az összes AC-bõl. (bár ki tudja)

Olyan van, hogy az Ubisoft egy játék áráért kettõt ad: AC 1 & AC 2 egy dobozban. Ilyen összevonások vannak.

splinter cell sorozatból van , ha jól emlékszem....

bár mire az is kijött, eltelt jó pár év

Link to comment
Share on other sites

alratar

splinter cell sorozatból van , ha jól emlékszem....

bár mire az is kijött, eltelt jó pár év

Hátha a forgalmazó most nem vár annyit.

Vagy ez a Ubi döntésén múlik? (mármint a Complet pack)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Szerintetek lesz az AC-ból Complete Edition?

Azért kérdezem, mert csak az 1 van meg, és inkább azt venném majd meg, mint a 2., Bh--t és Revalationt,, 3-mat külön.

2 + BH -t ha külön is veszed akkor is 10k alatt vagy, azt hiszem ez nem rossz ajánlat. Mit nem rossz, te még itt ülsz ahelyett hogy mennél érte?!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

AC1: 2k

AC2: 3k

Brotherhood: 4k

9k-ból be lehet pótolni az egész Rev előtti sztorit bárkinek, olcsóbb mint gondoltam.

A titkos keresztes háború egyébként az első részt dolgozza fel?

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Elsõ részt felesleges megvenni. assassin's creed revelations ottoman edition, ebbe benne van.

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Sajnos a PS3-as Ottoman Edition-ba nincs benne az AC1, csak a sima kiadásba.

Kép

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Benne van.

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Benne van.

Ez biztos? Mert a borítón nem tüntetik fel sehol.

Amúgy PS3-on hogy teljesít az ACR? Néztem róla vidit, és azt láttam, hogy gyakran leesik 30 fps alá a framerate. Ez igaz?

Link to comment
Share on other sites

Grifid71

Benne van.

Csúnyán benézted, a borító felirata csak arra utal, hogy Altair történetét is lezárja a revelations. :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Nem értem, nyilván a hasamra csaptam és beírtam kétszer, hogy rajta van... vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagy esetleg a birtokomban van egy ps 3-mas változat a játékból ?!?!?!?! Nézegethetitek a hátulját felõlem napestig, egyébként az elején van " includes the original Assassin's creed game". És nem... nem a kemény borítón, azon nem szerepel. Hogy mennyire biztos a dolog azt nem tudom, annyira felbasztátok az agyam, hogy bekapcsoltam a gépet és feltelepítem az elsõ részt, hátha tényleg kamu. Közel 8 giga és lassú, de megvárom. A Revelations sebességével nálam nem volt gond, érdekes is lenne, mivel elég sokat telepített.

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Nem értem, nyilván a hasamra csaptam és beírtam kétszer, hogy rajta van... vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagy esetleg a birtokomban van egy ps 3-mas változat a játékból ?!?!?!?! Nézegethetitek a hátulját felőlem napestig, egyébként az elején van " includes the original Assassin's creed game". És nem... nem a kemény borítón, azon nem szerepel. Hogy mennyire biztos a dolog azt nem tudom, annyira felbasztátok az agyam, hogy bekapcsoltam a gépet és feltelepítem az első részt, hátha tényleg kamu. Közel 8 giga és lassú, de megvárom. A Revelations sebességével nálam nem volt gond, érdekes is lenne, mivel elég sokat telepített.

Akkor fólia. Azért nem látszódik, hogy nicns benne.

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

A titkos keresztes háború egyébként az elsõ részt dolgozza fel?

Elsõ rész, Bloodlines, valamennyi jelenet átalakítva a Reveletaions-ös Altair szálból és egy kevés máshol nem látható rész.

Link to comment
Share on other sites

Grifid71

Nem értem, nyilván a hasamra csaptam és beírtam kétszer, hogy rajta van... vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagy esetleg a birtokomban van egy ps 3-mas változat a játékból ?!?!?!?! Nézegethetitek a hátulját felõlem napestig, egyébként az elején van " includes the original Assassin's creed game". És nem... nem a kemény borítón, azon nem szerepel. Hogy mennyire biztos a dolog azt nem tudom, annyira felbasztátok az agyam, hogy bekapcsoltam a gépet és feltelepítem az elsõ részt, hátha tényleg kamu. Közel 8 giga és lassú, de megvárom. A Revelations sebességével nálam nem volt gond, érdekes is lenne, mivel elég sokat telepített.

Valóban benne van, csak az elejére tették a feliratot. Azért ne legyél ideges az csak árt. ögüü

Link to comment
Share on other sites

alratar

AC2: 3k

Igen ám, de most sajnos ennyi pénzem sincs.

Meg már ez a xar Ubi Exclusive doboz van, ami marha ronda.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

nemmindegy

Valaki nem tudná nekem összefoglalni, hogy mi a lényege a the lost archive dlc-nek? :) Játszani nem fogok vele, ahhoz meg nincs kedvem, hogy youtube-on is végignézzem, mert baromi sokat kell tekergetni a szövegek között, magát a gameplayt nézni meg marha unalmas. <_<

Link to comment
Share on other sites

the_killermen

Valaki nem tudná nekem összefoglalni, hogy mi a lényege a the lost archive dlc-nek? :) Játszani nem fogok vele, ahhoz meg nincs kedvem, hogy youtube-on is végignézzem, mert baromi sokat kell tekergetni a szövegek között, magát a gameplayt nézni meg marha unalmas. <_<

Desmond életérõl szól.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Desmond életérõl szól.

A the lost archive dlc az Subject 16, nem Desmond. Lényegében ugyanúgy egy téglalapot kell rendezgetni fps nézetben. Desmond szálához össze kell gyûjteni bizonyos mennyiségû Animus data fragmentet a játékban, hogy elérhetõek legyenek a fejezetek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...