Jump to content
GSForum - Segélyvonal

-gog-


kaszman1

Nosztalgiázás a számítógépen.  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kaszman1

Szépen bõvül a gog katalógus, remélem még sok régi kedvencet láthatunk.

24 órás akció a DNF megjelenésének tiszteletére:

Duke Nukem Manhattam Project 2,39 dollár

Mondjuk jobban örültem volna a 3D- Atomic Edition-nek, de egye fene megveszem -_-

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

legutóbb az UT Goty-t vettem meg gogról. a következõ szerintem az Alone in the Dark 1-3 lesz. B)

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

valaki megvette a painkiller black editiont? :unsure: olyan gondom van vele h multiban akadozik a kép :unsure:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

valaki megvette a painkiller black editiont? :unsure: olyan gondom van vele h multiban akadozik a kép :unsure:

nálam is furákat csinált a multi. Próbáld ki azt a modot, amit ZHSZ-ben linkeltem. Amúgy nálam a kieg stalingrad pályánál kékhalállal megöli a gépemet. Még restartolni se lehet, csak kikapcs/bekapcs :ninja:

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

nálam is furákat csinált a multi. Próbáld ki azt a modot, amit ZHSZ-ben linkeltem. Amúgy nálam a kieg stalingrad pályánál kékhalállal megöli a gépemet. Még restartolni se lehet, csak kikapcs/bekapcs :ninja:

uhhh az gáz. és te is win7 64bitet használsz mint én , sal nálam is sanszos lesz ez a fagyás :unsure:

egyébként nem tudjuk valahogy multiban nyomatni vmikor? :)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

uhhh az gáz. és te is win7 64bitet használsz mint én , sal nálam is sanszos lesz ez a fagyás :unsure:

egyébként nem tudjuk valahogy multiban nyomatni vmikor? :)

nos én már pár hónapja visszatértem a jó öreg xp-hez, mivel egyrészt jobban ismerem, másrészt a régi játékok jobban mennek rajta :D

multit majd megdumáljuk ;)

amúgy 2 perce uninstalláltam, mert épp takarítgatok a gépen -_-

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

nos én már pár hónapja visszatértem a jó öreg xp-hez, mivel egyrészt jobban ismerem, másrészt a régi játékok jobban mennek rajta :D

multit majd megdumáljuk ;)

amúgy 2 perce uninstalláltam, mert épp takarítgatok a gépen -_-

pff hülye xp-s <_< -_-

xD

oksa B)

semmibõl nem tart újból felrakni :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Elõször nagyon át akartam állni 7-re, de amíg xp-n is minden simán fut én biza maradok a kaptafánál ^_^

5-6 évvel ezelõtt volt külön win 98/95 partícióm a régi játékoknak ^_^

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Elõször nagyon át akartam állni 7-re, de amíg xp-n is minden simán fut én biza maradok a kaptafánál ^_^

5-6 évvel ezelõtt volt külön win 98/95 partícióm a régi játékoknak ^_^

én meg vagyok elégedve a win7el. ami nem indult régi cucc elsõre az kompatibilitás winxp-be simán futott mindig. egyszer rá volt kötve a két terrás game-es vinyom a gépre és poénból elinditottam az Elite-et amit még a 486osomrol õriztem meg , simán futott még hang is volt B) azért ez durva :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

5-6 évvel ezelõtt volt külön win 98/95 partícióm a régi játékoknak ^_^

nekem egy külön winyón (amit idõnként bettem) egy WinME volt, de a WinME nem nagyon tud megbírkozni már a 4 magos procival és a HD4850-et is elég nehéz neki elmagyarázni (eddig nem is tudtam). :(

Amúgy meg van 16 szín azzal nem megy semmi :(

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

én meg vagyok elégedve a win7el. ami nem indult régi cucc elsõre az kompatibilitás winxp-be simán futott mindig. egyszer rá volt kötve a két terrás game-es vinyom a gépre és poénból elinditottam az Elite-et amit még a 486osomrol õriztem meg , simán futott még hang is volt B) azért ez durva :D

nem rossz oprendszer, csak valahogy túlságosan ragaszkodom az xp-hez. Arx Fatalis és a Dungeon Keeper 2 pl az istennek nem akart 7 alatt normálisan futni. Elõbbi orvosolható, ha megveszem gog-ról, utóbbi meg csak szoftveresen futott, ha bekapcsoltam a hardveres támogatást kaptam egy fekete háttérképet zenével :huh:

Na persze nem ez volt a kizáró ok, de mivel mostanság sokat nyomulok régi játékokkal és nem vehetek meg mindent gog-ról csak hogy fusson normálisan inkább xp-zek :)

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

nem rossz oprendszer, csak valahogy túlságosan ragaszkodom az xp-hez. Arx Fatalis és a Dungeon Keeper 2 pl az istennek nem akart 7 alatt normálisan futni. Elõbbi orvosolható, ha megveszem gog-ról, utóbbi meg csak szoftveresen futott, ha bekapcsoltam a hardveres támogatást kaptam egy fekete háttérképet zenével :huh:

Na persze nem ez volt a kizáró ok, de mivel mostanság sokat nyomulok régi játékokkal és nem vehetek meg mindent gog-ról csak hogy fusson normálisan inkább xp-zek :)

ez érthetõ persze :)

én nagyon szemezek az alone 1-3 pakkal lehet még ma megveszem :D

witcher 1 is milyen olcsó, kár h megvan a böszme kiadás dobozosban

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

ez érthetõ persze :)

én nagyon szemezek az alone 1-3 pakkal lehet még ma megveszem :D

witcher 1 is milyen olcsó, kár h megvan a böszme kiadás dobozosban

Fallout 1-2 -t ajánlom, ragadjon rád némi kultúra B) Mindkettõhöz van korrekt magyarítás ^_^

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

mai vételek - king pin, messiah, redneck rampage 9 dollárt simán megért a három B)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Nem semmi Interplay sale: MUST HAVE

mai vételek - king pin, messiah, redneck rampage 9 dollárt simán megért a három B)

grat, DNF után gondolom felüdülés lesz ^_^

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Nem semmi Interplay sale: MUST HAVE

grat, DNF után gondolom felüdülés lesz ^_^

hát igen :) jók ezek a leárazások egyébként, ezért érdemes minden nap figyelni az oldalt B)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Fallout 1-2 és Stonekeep már ott csücsülnek a virtuális polcomon ^_^

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Fallout 1-2 és Stonekeep már ott csücsülnek a virtuális polcomon ^_^

gratula. Fallout 1-2 megvan lemezen is redetiben , ezért nem csaptam le rájuk egybõl. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

gratula. Fallout 1-2 megvan lemezen is redetiben , ezért nem csaptam le rájuk egybõl. :D

Hát az nekem is, de jobb ez így B)

Bakker annyi mindent megvennék még :rolleyes: Szerencsére július 4-ig tart az akció, lehet addig még 2-3 játék becsusszan -_-

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Mostani szerzemények:

Descent 1-3-ig, Freespace-el, és Jim-es kukacjátékok :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Mostani szerzemények:

Descent 1-3-ig, Freespace-el, és Jim-es kukacjátékok :D

Nagy anti-ûr(és minden más) szimulátor ember ellenére a freespace 1-et végigvittem jópár éve. Nagyon tetszett B)

Link to comment
Share on other sites

sexapl

Szerintem az egyik legjobb kiadó (volt). Azt sem tudom hirtelen, hogy melyiket vegyem meg a sok jó játék közül.:) A Fallout Tactics azonban már biztos. A Messiah-on meg az Earthworm Jimen még gondolkodom.

Akinek megvan a NWN Diamond, meg tudná mondani, hogy hanyas patchet teszi fel alapból? Szóval kell-e utána még letölteni javítást?

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Szerintem az egyik legjobb kiadó (volt). Azt sem tudom hirtelen, hogy melyiket vegyem meg a sok jó játék közül.:) A Fallout Tactics azonban már biztos. A Messiah-on meg az Earthworm Jimen még gondolkodom.

Akinek megvan a NWN Diamond, meg tudná mondani, hogy hanyas patchet teszi fel alapból? Szóval kell-e utána még letölteni javítást?

A legutolsó peccsel jár a diamond (1.69) ennél újabb tudtommal nincs és nem is lesz :)

Link to comment
Share on other sites

sexapl

A legutolsó peccsel jár a diamond (1.69) ennél újabb tudtommal nincs és nem is lesz :)

Aha értem. Köszi. Akkor a legkényelmesebb megoldás ez, szemben a dobozos verzióval (6 CD).

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Aha értem. Köszi. Akkor a legkényelmesebb megoldás ez, szemben a dobozos verzióval (6 CD).

Nekem megvan eredetiben, de csak a deluxe, ami 4 CD, de így is vagy 20 perc az install <_<

Többek között ezért vettem meg digitális formában, meg persze a prémium modulok miatt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...