Jump to content
GSForum - Segélyvonal

-gog-


kaszman1

Nosztalgiázás a számítógépen.  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kaszman1

Kedves fórumozó társaim!

Ezt a topikot nem kissebb szándékkal nyitottam, minthogy összehozzam a régi játékok szerelmeseit egy helyre. Tudom van ilyen téma szerepjátékoknál, de szerintem annyi nagyszerû klasszikus van számos kategóriában, hogy megérdemel egy külön szösszenetet.

A cím kissé félrevezetõ lehet.

A www.gog.com egy régi játékokkal foglalkozó website - ha valaki még nem tudná. Azon kívül, hogy elég nagy közösséggel rendelkezik, a legjobb klasszikus játékok naprakésszé tételével és forgalmazásával keresik a kenyerüket.

Mivel az oldal neve és mottója is erõsen témába vág - valamint elég komoly beszerzési forrást jelenthet a klasszikusokra áhítozó tömegeknek - ezért úgy döntöttem legyen ez a topik címe :P

Természetesen nagyon sok hasonló témájú oldal létezik, ezért azokat sem szeretném kizárni innen.

A topik célja tehát:

-csevegés a régi nagy etalonokról és a stílus/mûfajteremtõ legendákról

-segítség bárkinek, aki szeretne nosztalgiázni és nem találja kedvencét, vagy technikai nehézségei akadnak

-a legújabb akciók, esetleges ingyenes verziók világgá kürtölése klasszikusok témában (gog-ról, steam-rõl, bárhonnan)

-lehet büszkélkedni a saját gyûjteménnyel (fotók, GoG polc, Steam lista)

-vagy csak simán sztorizgatni milyen is volt anno az élet a konzolportok és a casual fogalom bevezetése elõtt -_-

Link to comment
Share on other sites

XCube

Kellett már egy ilyen topik, nagyon örülök, hogy végre létrejött :s16: . Úgy hirtelen nem is jut eszembe semmi konkrétum, amivel beszélgetést kezdhetnék de mindenképpen ki akartam nyilvánítani a tetszésemet :D . Úgy sejtem rendszeres látogató leszek itt :) .

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Kezdésnek beteszem a legutóbbi GoG-os szerzeményeimet.

http://img847.imageshack.us/img847/9430/gogpic.jpg

sajnos a legtöbb eredeti játékom otthon van a polcomon, szóval arról fényképpel nem tudok szolgálni (mivel jelenleg angliában élek).

Steam-en is akad 1-2 azért -_-

szerk.

mellesleg elgépeltem az alcímet

majd megkérném Balee kollégát, hogy legyen szíves orvosolni. Köszönöm ögüü

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Ez egy kiváló topik. Grat a topik nyitójának, bárki is volt az. ögüü

Imádom a régi játékokat a Pac-man, Pong, Tetris és a Majhong egyik verziója mindig fent van telefonomon. Durva, h ma már a telefonom is ezerszer gyorsabb mint az elsõ pc-m, az elõtte lévõ konzoljaimhoz (atari, nintendo, sega stb) képest meg már igazi futurisztikus eszköznek számít.

Ha jól emlékszem 96 karácsonyán kaptam meg elsõ pc-met egy 486-ost amiben 33mhz-es proci , 8 mega ram és 270 megás vinyó volt. Elég dúrva , hogy egy ekkora adattárolóra mennyi minden ráfét anno, ma már egy videoklipp is nagyobb ennél.

Jó sokáig ezt a gépet nyúztam , szóval volt rá idõm h még a 80-as évekbõl is rengeteg játékkal játszhassak. Most hírtelen ilyen nevek jutnak eszembe mint az Elite vagy a Prince of Persia, esetleg a Larry :D A Day of the tentacle máig a legjobb kalandgame, azt nagyon szívesen újrajátszanám már. Az Alone in the dark volt az az alkotás ami miatt a horrorjátékok szerelmese lettem, a Warcraft egész egyszerûen a legjobb stratégia, a Wolf3D, Doom, ROTT (Rise of the Triad) pedig az FPS-ek fantakkusává tettek.

Ezeket a játékokat egyébként egy mûködõképes géppel, dos vagy norton commander alatt vga monitorral lenne igazán hangulatos újrajátszani. B)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ez egy kiváló topik. Grat a topik nyitójának, bárki is volt az. ögüü

Imádom a régi játékokat a Pac-man, Pong, Tetris és a Majhong egyik verziója mindig fent van telefonomon. Durva, h ma már a telefonom is ezerszer gyorsabb mint az elsõ pc-m, az elõtte lévõ konzoljaimhoz (atari, nintendo, sega stb) képest meg már igazi futurisztikus eszköznek számít.

Ha jól emlékszem 96 karácsonyán kaptam meg elsõ pc-met egy 486-ost amiben 33mhz-es proci , 8 mega ram és 270 megás vinyó volt. Elég dúrva , hogy egy ekkora adattárolóra mennyi minden ráfét anno, ma már egy videoklipp is nagyobb ennél.

Jó sokáig ezt a gépet nyúztam , szóval volt rá idõm h még a 80-as évekbõl is rengeteg játékkal játszhassak. Most hírtelen ilyen nevek jutnak eszembe mint az Elite vagy a Prince of Persia, esetleg a Larry :D A Day of the tentacle máig a legjobb kalandgame, azt nagyon szívesen újrajátszanám már. Az Alone in the dark volt az az alkotás ami miatt a horrorjátékok szerelmese lettem, a Warcraft egész egyszerûen a legjobb stratégia, a Wolf3D, Doom, ROTT (Rise of the Triad) pedig az FPS-ek fantakkusává tettek.

Ezeket a játékokat egyébként egy mûködõképes géppel, dos vagy norton commander alatt vga monitorral lenne igazán hangulatos újrajátszani. B)

hát igen, a norton commander volt az alfa és az omega. Nekem az elsõ gépem egy 386-os volt és életem legelsõ PC-s játéka egy super mario volt. Már nem emlékszem a pontos címére, de nem voltak oldalra scrollozó pályák, csak egy végtelenített háttér (ha az egyik oldalon bementél, kijöttél a másikon :lol: )

Aztán a Prehistoric, a Lost Vikings, az Ancients (elsõ szerepjátékom :) ), aztán az elsõ Might and Magic-ek, majd a Wolf3D (ILM xD).

Legelsõ multis élményem egy felejthetetlen Quake 1-es partinak köszönhetõ :)

Aztán nem volt megállás. Mikor megkaptam a második gépemet, amiben olt CD meghajtó (!) - na az durva volt. Onnantól bekockult a világ :wub:

Link to comment
Share on other sites

Balee

majd megkérném Balee kollégát, hogy legyen szíves orvosolni. Köszönöm ögüü

Megtörtént. -_-

Amúgy grat a topiknyitónak, "bárki is legyen az". (xD)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Megtörtént. -_-

affene én meg most PÜ-ztem egy nagyot (visszaolvasva félreérthetõ :huh: :lol: )

Ezer hála Jedi mester B)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Akkor hogy a témánál maradjunk itt egy kissebb gyűjtemény olyan weboldalakból, ahol olcsón, vagy ingyen lehet retro játékokat beszerezni:

Abandonia - speciálisan az abandonware-re specializálódott oldal, ahol olyan játékok érhetőek el teljesen ingyen, amikkel a kiadó többé nem foglalkozik, esetleg lejárt a copyright és szabad préda

DEMU (más néven Dos Museum) - a név önmagáért beszél. DOS-os játékok raktárhelye. Akinek volt régi kedvence, itt jó eséllyel megtalálja

Best Old Games - rengeteg klasszikus ingyen letölthető. Nem csak DOS-os játékok. Olyan nagy nevek megtalálhatóak itt, mint a Doom , Warcraft, Mortal Kombat, Worms, GTA - természetesen a régi részek :rolleyes:

Good Old Games - a topik névadója. Szinte minden nagy klasszikus megtalálható itt naprakész, másolásvédelem-mentes változatban. Aki nem akar vásárolni, annak is érdemes beregisztrálni, mert vannak ingyenes játékok is - főleg kalandjáték kategóriában.

Gamingdale - itt csak vásárolni lehet, és az áraik sem a legalacsonyabbak, de van pár ritkaságuk amit nehéz beszerezni máshonnan

Steam - végül, de nem utolsó sorban a sokak által ismert gőzgép, ami napjaink legnépszerűbb PC-s játékokkal foglalkozó közössége. Rengeteg régebbi játékok van, de ha igazán olcsón akarjuk beszerezni jobb, ha kivárjuk az akciókat.

hirtelen ennyi, remélem tudtam újat mondani valakinek. Lehet bővíteni a listát!

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Jó topic!

Gyûjteményem

B)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Jó topic!

Gyûjteményem

B)

A wishlist-emet látnád! :D Ezek közül MM összes, Heroes 3 és az Outcast van kiszemelve. Csak bírjam szabadidõvel ^_^

Link to comment
Share on other sites

OG

Jó topic!

Gyûjteményem

B)

MoO1-2, JA-t, meg a Duke Nukemet elfogadnám én is. :D

Hol lehet ilyeneket beszerezni?:D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

MoO1-2, JA-t, meg a Duke Nukemet elfogadnám én is. :D

Hol lehet ilyeneket beszerezni?:D

Jó reggelt. Gog.com.

A wishlist-emet látnád! :D Ezek közül MM összes, Heroes 3 és az Outcast van kiszemelve. Csak bírjam szabadidõvel ^_^

Outcastnak nagyon örültem, mert kijavították a mocsárban gyaloglós hibát, miszerint Cutter, ha letért az útról Shamazaarban, szépen belassult, de valami játszhatatlan módon. Most tökéletesen fut Win7-en is B)

Link to comment
Share on other sites

Karez

Nah végre, kis hiánypótló volt már a topik erõsen. B)

Retrora fel!

Kezdetnek itt van én kicsiny GOG.com gyûjteményem.

Amiatt is ennyi még, mert szinte mindig az utolsó pillanatban tudom meg az akciókat, pedig Blood és Redneck Rampage mellé már Duke bátyó kalandjai is simán odakerültek volna, de csak lemaradtam a 2-2 dolláros akcióról anno. <_<

Ezért is örülök ennek a topiknak. Naprakészen kapva csak könnyebb lesz. B)

Az alsó polcon és a Jagged Alliance, pedig az ingyenes és hûség ajándékok miatt vannak ott. :D Nem olyanok mint a nagy címek, ennek ellenére kellemes idõtöltés volt velük/és lesz játszani majd.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Régebben én is nyitottam egy topokot a GOG-nak, de az elég hamar behalt. Reméljük, ez hosszabb életû lesz. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Outcastnak nagyon örültem, mert kijavították a mocsárban gyaloglós hibát, miszerint Cutter, ha letért az útról Shamazaarban, szépen belassult, de valami játszhatatlan módon. Most tökéletesen fut Win7-en is B)

Nagy kedvenc. Megjelenésekor ez számított a grafika csúcsának - fõleg hogy a voxel technológiát elsõként alkalmazta. Hihetetlen hangulatos. Az a szimfónikus zene, meg a kórus. Komolyan mintha egy hollywood-i szuperprodukcióban lennél. Lehet majd beruházok rá, ha valamikor Infogrames leárazás lesz ^_^

Egyenlõre NWN diamond edition, meg TA: Kingdoms elég idõrabló :rolleyes:

Nah végre, kis hiánypótló volt már a topik erõsen. B)

Retrora fel!

Kezdetnek itt van én kicsiny GOG.com gyûjteményem.

Amiatt is ennyi még, mert szinte mindig az utolsó pillanatban tudom meg az akciókat, pedig Blood és Redneck Rampage mellé már Duke bátyó kalandjai is simán odakerültek volna, de csak lemaradtam a 2-2 dolláros akcióról anno. <_<

Ezért is örülök ennek a topiknak. Naprakészen kapva csak könnyebb lesz. B)

Az alsó polcon és a Jagged Alliance, pedig az ingyenes és hûség ajándékok miatt vannak ott. :D Nem olyanok mint a nagy címek, ennek ellenére kellemes idõtöltés volt velük/és lesz játszani majd.

nálam jön a hírlevél, meg facebook-on is figyelem a hírcsatornájukat, ha feltévedek. Néha pofátlanul olcsón lehet beszerezni dolgokat :rolleyes:

Régebben én is nyitottam egy topokot a GOG-nak, de az elég hamar behalt. Reméljük, ez hosszabb életû lesz. :rolleyes:

Ha más nem a folyamatos akciókkal foglalkozó post-ok életben tartják - bár jobban örülnék, ha nsztalgiázni járnának ide az emberek.

Na akkor rendbontóan egy kevésbé régebbbi játék akciójára hívnám fel a figyelmet. (a vásárlási tanácsadó topikba már belinkeltem korábban):

gog-on a Witcher elsõ részének Enhanced Edition Directors Cut változata 5 dollárért elvihetõ (kevesebb, mint 1000 Ft).

Nem tart örökké az akció, szóval tessék igyekezni ERRE FELÉ!!!!

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Há, viccsör encefence nekem megvan dobozosban, szóval ezt kihagyom (amúgy se szeretem). Viszont Karácsony környékén mekkora brutál akció volt már :rolleyes:

Amúgy aminek örülnék még, ha a kínálatban lenne: Thief 1-3, System Shock 1-2, Return to Castle Wolfenstein, Hexen-Heretic sorozat, Ultima, Wizardry, NOLF-ok, meg szerintem simán forgalmazhatnák az indy-retró gémeket is, mint a Penumbra, Eschalon, vagy az Avernum.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Én egyelőre még nem vásároltam a GOG -en, de azért van pár régi darab a gyűjteményemben, ezeket osztanám meg veletek (bár úgy sejtem nagyjából ismeritek őket :D ).

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Az első képen látható dobozos címekhez nagyon régi és kellemes emlékek fűződnek :) . Az első ilyen játékom a Hexen II volt, 1997 telén vettem meg kőkemény 12.000 Ft -ért (az mai értéken számolva... ...hát igen, megkérték az árát). Aztán jött a Duke (ausztriából), a Quake (első CDGalaxis vásárlásom :D ) és a Rage of Mages (ezt egy könyvesboltban vettem). A Daikatana -t az első nyelvvizsgám után vettem Debrecenben a MediaMarkt -ban és nem bántam meg, szerintem sokan túlságosan alulértékelik (persze ennek is meg van a magyarázata, de ha félretesszük Romero allűrjeit és a program néhány zavaró hibáját, akkor egy elég jól megszekesztett művel találjuk szemben magunkat, ami sajnos túl nagyra törő volt és elbukott az akkori technika gyengesége miatt).

Az első rendelésem zöme is látható a képeken, a csomag ezeket tartalmazta:

Imperium Galaktika II

Might & Magic IV

Heavy Metal FAKK 2

Fly!

TES III Morrowind GOTY

Ezeken kívül is van még pár régi címem, legtöbbjük újságmelléklet, éppen ezért szándékomban áll eredeti formájukban is beszerezni őket:

Total Annihilation

Oddworld Abe's Exoddus

Planescape Torment

Freespace II

Jagged Alliance 2 + UB

Neverwinter Nights (az alap játék van meg dobozosan, a kiegészítők sajnos hiányoznak)

És még folytathatnám de most nincs erőm átnyálazni mindent.

A GOG.com -ot viszont hamarosan meglátogatom, mert végre sikerült dombornyomott kártyát igényelnem, enélkül eddig elég nehézkes lett volna a netes fizetés :) .

Link to comment
Share on other sites

cuthbert1

A játékaim.

Én örülnék ha jönne a gog-ra a Pacific general,System Shock,Neverhood,Bermuda Syndrome,Wizardry 8, Lands of lore 1,2,3, Age of mythology,stb.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Há, viccsör encefence nekem megvan dobozosban, szóval ezt kihagyom (amúgy se szeretem). Viszont Karácsony környékén mekkora brutál akció volt már :rolleyes:

Amúgy aminek örülnék még, ha a kínálatban lenne: Thief 1-3, System Shock 1-2, Return to Castle Wolfenstein, Hexen-Heretic sorozat, Ultima, Wizardry, NOLF-ok, meg szerintem simán forgalmazhatnák az indy-retró gémeket is, mint a Penumbra, Eschalon, vagy az Avernum.

Az nekem is, hála istennek az eredeti, nem a "Gyémánt kiadás" verzió.

Most, hogy nézegetem a GOG repertoárt kb. nekem is ezek a címek hiányoznak onnan.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Imádom a régi játékokat a Pac-man, Pong, Tetris és a Majhong egyik verziója mindig fent van telefonomon. Durva, h ma már a telefonom is ezerszer gyorsabb mint az elsõ pc-m, az elõtte lévõ konzoljaimhoz (atari, nintendo, sega stb) képest meg már igazi futurisztikus eszköznek számít.

Igen, ezen én is aszalódtam párszor. Mióta meg van az E63 -am (két éves múlt márciusban) fent van az Open Transport Tycoon Deluxe, a Duke Nukem 3D, a Quake, a Wolfenstein 3D és a Tyrian.

A Transport Tycoon -t és a Tyrian -t kb mindenki játszotta, aki akkoriban játszott :D . A Nebula Fighter -t és a Raptor -t ismeritek? A Raptor egy az egyben Tyrian koppintás, a NF pedig gyakorlatilag csak a grafikájában és az oldalra scrollozásban különbözik.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Elírás van a szavazásban: (lemaradt 1 "k" betű)

Rég volt, jó volt, de lejárt az idejük. Lépést ell tartani a korral.

---

Lépést kell tartani a korral.

(a klasszikus nem 2db "sz" ? -> mert akkor 2 hiba is van :) A legjobb dolog időnként leporolni a jó öreg klaszikusokat!)

...de hogy ne csak okoskodjak:

Nekem is van pár régi kedvencem, de mostanság már nem igazán veszem elő őket. :( Biztos benne van a hiba, de valahogy kihalt belőlem az akkori imádat irántuk. :(

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Igen, ezen én is aszalódtam párszor. Mióta meg van az E63 -am (két éves múlt márciusban) fent van az Open Transport Tycoon Deluxe, a Duke Nukem 3D, a Quake, a Wolfenstein 3D és a Tyrian.

A Transport Tycoon -t és a Tyrian -t kb mindenki játszotta, aki akkoriban játszott :D . A Nebula Fighter -t és a Raptor -t ismeritek? A Raptor egy az egyben Tyrian koppintás, a NF pedig gyakorlatilag csak a grafikájában és az oldalra scrollozásban különbözik.

Tényleg most h mondod a Duke3D nekem is fentvan az N95ömön :) Raptrot meg kipörgettem párszor de a Tyrian jobb volt. B)

[GSF] Picture

Kabbe! :)

Újságmellékletekbõl nekem is jópár klasszikus cím összejött, de ez nem is meglepõ ha az ember több mint 10éve minden hónapban megvesz valamit , ami egyébként nem a GS. :P :D

hát igen, a norton commander volt az alfa és az omega. Nekem az elsõ gépem egy 386-os volt és életem legelsõ PC-s játéka egy super mario volt. Már nem emlékszem a pontos címére, de nem voltak oldalra scrollozó pályák, csak egy végtelenített háttér (ha az egyik oldalon bementél, kijöttél a másikon :lol: )

Aztán a Prehistoric, a Lost Vikings, az Ancients (elsõ szerepjátékom :) ), aztán az elsõ Might and Magic-ek, majd a Wolf3D (ILM xD).

Legelsõ multis élményem egy felejthetetlen Quake 1-es partinak köszönhetõ :)

Aztán nem volt megállás. Mikor megkaptam a második gépemet, amiben olt CD meghajtó (!) - na az durva volt. Onnantól bekockult a világ :wub:

A Lost Vikings 2-vel mennyit játszottam te jó ég. :rolleyes:

UFO Enemy Unknown (X-com) az még egy rohadt jó kis játék volt, mai napig látom best pc-games listákon.

Egyébként a 3.1-es windows Mamba c. játékával is órákig el tudtam szórakozni :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Há én a Raptort imádtam (mivel csak azt ismertem :lol:)

Emlékszem, annyi volt a cheat, hogy backspace, és megkaptad a majdnem legjobb lézert, ahányszor csak lehetett, aztán el lehetett adni õket, végül jól feltápolni minden fegyverbõl.

De imádtam abban a játékban shopolni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Én egyelõre még nem vásároltam a GOG -en, de azért van pár régi darab a gyûjteményemben, ezeket osztanám meg veletek (bár úgy sejtem nagyjából ismeritek õket :D ).

[GSF] Picture

[GSF] Picture

A GOG.com -ot viszont hamarosan meglátogatom, mert végre sikerült dombornyomott kártyát igényelnem, enélkül eddig elég nehézkes lett volna a netes fizetés :) .

Szép gyûjtemény! Nekem is vannak valahol képek az otthoni repertoárról, ha megtalálom majd berakom.

IWD, meg BG nekem is ebben a kiadásban van meg. Sajnos elég igénytelen, de mivel együtt adták õket + NWN 1 kiegekkel cca 15 fontért - hülye lettem volna otthagyni :D Azóta a Neverwinter már megvan + 2 példányban. Egy eredeti kiadás és a GoG-os Diamond B)

ha jól tudom gog-on nem kötelezõ a dombornyomott kártya. csak legyen visa (nem electron) vagy mastercard. ennyi

Elírás van a szavazásban

Nekem is van pár régi kedvencem, de mostanság már nem igazán veszem elõ õket. :( Biztos benne van a hiba, de valahogy kihalt belõlem az akkori imádat irántuk. :(

Köszönöm, már mások is figyelmeztettek. Majd újfent megkérem Balee-t, hogy javítsa ki, ha már elgépeltem.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Kabbe! :)

Újságmellékletekből nekem is jópár klasszikus cím összejött, de ez nem is meglepő ha az ember több mint 10éve minden hónapban megvesz valamit , ami egyébként nem a GS. :P :D

A Lost Vikings 2-vel mennyit játszottam te jó ég. :rolleyes:

UFO Enemy Unknown (X-com) az még egy rohadt jó kis játék volt, mai napig látom best pc-games listákon.

Egyébként a 3.1-es windows Mamba c. játékával is órákig el tudtam szórakozni :D

Kössz :lol: .

Én kb. egy éve álltam le az újságvásárlással, azóta csak néhány számot veszek meg. Anno 1997 -ben kezdtem el egyébként folyóiratokat venni, eleinte a Chip magazint, aztán átnyergeltem a PC-X -re. Sajnálom, hogy manapság már nincsenek olyan színvonalú újságok, mint anno a PC Zed, PC-X, 576KByte :( .

A Lost Vikings -ből én az elsőt toltam nagyon sokáig, eszméletlenül addiktív egy játék :) . Na meg ha már a kezdeti Blizzard -nál tartunk a Blackthorne -t is érdemes megemlíteni, ami megint csak meghatározta a PC -s szórakozásomat.

Az UFO annyira nem kapott el de ettől függetlenül jó játéknak tartottam és tartom még most is. Spanjaim eszméletlenül rá voltak kockulva :D .

Há én a Raptort imádtam (mivel csak azt ismertem :lol:)

Emlékszem, annyi volt a cheat, hogy backspace, és megkaptad a majdnem legjobb lézert, ahányszor csak lehetett, aztán el lehetett adni őket, végül jól feltápolni minden fegyverből.

De imádtam abban a játékban shopolni :rolleyes:

Pedig a Tyrian volt a legnagyobb ezek közül a scrollozós shooterek közül abban az időben. Szerencsére van belőle ingyenesen játszható példány a Tyrian 2000 személyében, próbáld ki mindenképp :) .

Szép gyűjtemény! Nekem is vannak valahol képek az otthoni repertoárról, ha megtalálom majd berakom.

IWD, meg BG nekem is ebben a kiadásban van meg. Sajnos elég igénytelen, de mivel együtt adták őket + NWN 1 kiegekkel cca 15 fontért - hülye lettem volna otthagyni :D Azóta a Neverwinter már megvan + 2 példányban. Egy eredeti kiadás és a GoG-os Diamond B)

ha jól tudom gog-on nem kötelező a dombornyomott kártya. csak legyen visa (nem electron) vagy mastercard. ennyi

Köszönöm, már mások is figyelmeztettek. Majd újfent megkérem Balee-t, hogy javítsa ki, ha már elgépeltem.

Köszi, ez csak a jéghegy csúcsa, vagyis inkább a gyűjtemény büszkeségei :) . Nem akartam az egészről képet rakni, arról úgyis van a "Neked hány eredeti játékod van?" topikban.

Hát igen, eléggé gyenge kiadások, de legalább meg vannak és tudok velük játszani. 2000 környékén találtam BP -n egy Baldur's Gate + TotSC kartondobozos kiadást, 6k volt de nem volt rá pénzem. Azóta bánom, hogy nem tarháltam valahonnan.

Alapvetően semmire sem volt jó a számlacsomagom és a kártyám, nem lehetett vele elektronikusan vásárolni. Most már lehet, csak pénz nincs rajta :D .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...