Jump to content
GSForum - Segélyvonal

-gog-


kaszman1

Nosztalgiázás a számítógépen.  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kaszman1

A Two Worldsben nekem az a legidegesítõbb, hogy teljesen standard orkos fantasyt prezentál, amikor egyrészt már a legtöbb fejlesztõ próbál elmozdulni, ráadásul gondoljunk csak a totál szimpla Forgotten Realms / D&D kombó alapjára ráhúzott Baldur's Gate 2-re, mennyivel jobb mûvészeti direkcióval rendelkezett, pompás level design és igényesség. A Two Worlds meg az Oblivion változatosságát hozza azzal a különbséggel, hogy az Oblivion intuitív és addiktív tud lenni igénytelensége ellenére is. Plusz a Two Worlds külsõ nézetes (és mint ilyen, akárcsak a Gothic, totál hatástalan rám).

Ha nem szereted a TPS-eket, akkor érthetõ. Nekem nincs velük bajom, és a Two Worlds-öt egy jó kis külsõnézetes Diablo-ként kezelem szabadon bejárható világgal. Nem egy világmegváltó cucc, de szórakoztató :)

Amúgy ha már Diabló szóba kerül:

Sacred Gold 4 dodóért ITT ^_^

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Ha nem szereted a TPS-eket, akkor érthetõ. Nekem nincs velük bajom, és a Two Worlds-öt egy jó kis külsõnézetes Diablo-ként kezelem szabadon bejárható világgal. Nem egy világmegváltó cucc, de szórakoztató :)

Amúgy ha már Diabló szóba kerül:

Sacred Gold 4 dodóért ITT ^_^

Hát, pont most nem maradt 4 dodóm :\ Francba.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Hát, pont most nem maradt 4 dodóm :\ Francba.

Nekem már megvolt egy cseh pc-s magazin mellékleteként eredeti tokos változatban -_-

Na nem mintha sokat játszottam volna, ha Diablo klón, akkor inkább Dungeon Siege, vagy Titan Quest :)

Újabb akió - pontosabban árcsökkentés - a tamagocsi szerelmeseinek:

A Creatures sorozat minden része mostantól 5.99 a gog-on.

Én mondjuk ha különféle végtagjaim levágásával fenyegetnének sem vennék ilyet, de hátha valakit érdekel -_-

Link to comment
Share on other sites

cuthbert1

Na nem mintha sokat játszottam volna, ha Diablo klón, akkor inkább Dungeon Siege, vagy Titan Quest :)

Dungeon Siege-t már kétszer is elkezdtem,de mindig unalomba fulladt.Titan Questet sokszor végigjátszottam.Kétszer teljesen normal-epic-legend meg párszot csak normalon.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Dungeon Siege-t már kétszer is elkezdtem,de mindig unalomba fulladt.Titan Questet sokszor végigjátszottam.Kétszer teljesen normal-epic-legend meg párszot csak normalon.

az első rész tömény önismétlés, egy idő után még a windows telepítő állapotsávja is több adrenalint pumpál az emberbe :ninja:

A második viszont nem volt rosz, mivel kicsit megtuningolták a fejlődésrendszert, a társakat próbálták néhány párbeszédbetéttel életszerűbbé tenni és saját kiskedvencet lehetett benne nevelni, akit/amit felszereléssel kellett etetni (?!) - szóval igyekeztek a készítők. Még a baltával faragott karaktermodellek ellenére is szerethető volt szvsz.

Titan Quest meg a legjobb Dió klón, amivel eddig játszottam. Pedig volt pár :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Titan Quest meg a legjobb Dió klón, amivel eddig játszottam. Pedig volt pár :rolleyes:

Nekem azzal iszonyat beteges mázlim volt, megjelenés környékén kapta meg kis unokatesóm, szal még akkor jó 10k volt, és mivel nem ment el a gépén, én kebeleztem be :D

De így meg az a ciki, hogy illene valahogy megszereznem külön a kiegészítõjét.

Link to comment
Share on other sites

cuthbert1

Nekem azzal iszonyat beteges mázlim volt, megjelenés környékén kapta meg kis unokatesóm, szal még akkor jó 10k volt, és mivel nem ment el a gépén, én kebeleztem be :D

De így meg az a ciki, hogy illene valahogy megszereznem külön a kiegészítõjét.

Kiegészitö teszi igazán élvezhetövé,belekerül az eye of Ra artifact (sajnos csak legend fokozaton található meg a receptje) ami a kedvencem lett egyböl (lángba borul a karakter környezete és a tüzben kirajzolódik Ra szeme)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Kiegészitö teszi igazán élvezhetövé,belekerül az eye of Ra artifact (sajnos csak legend fokozaton található meg a receptje) ami a kedvencem lett egyböl (lángba borul a karakter környezete és a tüzben kirajzolódik Ra szeme)

Ez nagyon geek benyögés volt :D

Link to comment
Share on other sites

cuthbert1

Ez nagyon geek benyögés volt :D

Még szép :)

Majd ha legközelebb felrakom elökeresem a mentéseimet és lopok róla képet.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Nekem azzal iszonyat beteges mázlim volt, megjelenés környékén kapta meg kis unokatesóm, szal még akkor jó 10k volt, és mivel nem ment el a gépén, én kebeleztem be :D

De így meg az a ciki, hogy illene valahogy megszereznem külön a kiegészítõjét.

a kieget csak egyszer vittem végig, de nem rosz. Egyedül az bosszant, hogy a fõhõs nadrág nélkül kolbászol xD Mondjuk nõi karakternél ez bocsánatos :P

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Anuman akció még két napig. Féláron többek között a Syberia 1-2, Haegemonia, Still life és az Iron storm .LINK

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaszman1

Nem pörög a topik, de azért megemlítem, hátha valakit érdekel:

GoG-on készülõben van valami, ami szerintük az eddigi legnagyobb bejelentésük. Sokmindent nem lehet tudni, csak kint van egy visszaszámláló (még 2 nap van hátra) és egy bejelölgetett térkép alatt 5 kiadó logója díszeleg. Nem kissebb nevek, mint a 2K, Lucasarts, Microsoft, Square Enix és az EA.

Ebbõl kb annyit lehet következtetni, hogy valószínûleg mostantól a fenti kiadók játékait is terjeszteni fogják (mondjuk ebben bízom :rolleyes: )

Ha ez beteljesül, akkor eléggé kibõvül majd a játékkatalógus. Majd meglátjuk...

Link to comment
Share on other sites

cuthbert1

Nem pörög a topik, de azért megemlítem, hátha valakit érdekel:

GoG-on készülõben van valami, ami szerintük az eddigi legnagyobb bejelentésük. Sokmindent nem lehet tudni, csak kint van egy visszaszámláló (még 2 nap van hátra) és egy bejelölgetett térkép alatt 5 kiadó logója díszeleg. Nem kissebb nevek, mint a 2K, Lucasarts, Microsoft, Square Enix és az EA.

Ebbõl kb annyit lehet következtetni, hogy valószínûleg mostantól a fenti kiadók játékait is terjeszteni fogják (mondjuk ebben bízom :rolleyes: )

Ha ez beteljesül, akkor eléggé kibõvül majd a játékkatalógus. Majd meglátjuk...

Jöhetne az Age of mythology,vagy egy win7 kompatibilis Jedi knight.Aztán ha az Ultima és Lands of Lore játékok jogai az EA-nál vannak még,akkor azok jöjjenek sorban

Link to comment
Share on other sites

Salamandre

win7 kompatibilis Jedi knight.

+1

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Úgy fest most fog kiderülni, mi volt a bõröndben amit elloptak.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Úgy fest most fog kiderülni, mi volt a bõröndben amit elloptak.

Az már kiderült -_- The secret Growth Formula ^_^

Amúgy elég egyszerû rébuszokban beszélnek. A növesztõszérum sztem az oldal ugrásszerû fejlõdésére utal - és persze úgy folytatják a sztorit, hogy 48 óra múlva visszaszerzik Dr M-tõl. Az 5 logó is ezt támasztja alá + elég ésszerûtlen lenne tõlük le nem szerzõdött kiadók logóit lebegtetni a fõoldalukon (akár jogi, akár racionális szempontból)

Link to comment
Share on other sites

sexapl

Nem pörög a topik, de azért megemlítem, hátha valakit érdekel:

GoG-on készülõben van valami, ami szerintük az eddigi legnagyobb bejelentésük. Sokmindent nem lehet tudni, csak kint van egy visszaszámláló (még 2 nap van hátra) és egy bejelölgetett térkép alatt 5 kiadó logója díszeleg. Nem kissebb nevek, mint a 2K, Lucasarts, Microsoft, Square Enix és az EA.

Ebbõl kb annyit lehet következtetni, hogy valószínûleg mostantól a fenti kiadók játékait is terjeszteni fogják (mondjuk ebben bízom :rolleyes: )

Ha ez beteljesül, akkor eléggé kibõvül majd a játékkatalógus. Majd meglátjuk...

Viccesek a fiúk! Hát akkor lehet reménykedni egy Halo 1-2ben, Alice és Undyingban, amiket már régen meg akarok kaparintani, + talán egy System Shock 2 is készen lehetne már (a népakarat miatt :D ).

Link to comment
Share on other sites

XCube

Viccesek a fiúk! Hát akkor lehet reménykedni egy Halo 1-2ben, Alice és Undyingban, amiket már régen meg akarok kaparintani, + talán egy System Shock 2 is készen lehetne már (a népakarat miatt :D ).

Az lenne csak az igazi királyság :B .

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Viccesek a fiúk! Hát akkor lehet reménykedni egy Halo 1-2ben, Alice és Undyingban, amiket már régen meg akarok kaparintani, + talán egy System Shock 2 is készen lehetne már (a népakarat miatt :D ).

Ez a lista nekem is megfelelne, csak mondjuk megfejelve pár NFS résszel és néhány Microsoft stratival :rolleyes:, meg aztán ki tudja! :D

Aztán nehogy pofáraesés legyen a dologból -_-

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Na megszületett a nagy bejelentés: mától EA játékokkal bõvül a gog kínálata. Az élõ közvetítést közel 13 ezren nézték :)

25 legendás klasszikust ígérnek a srácok a nyár folyamán. Ebbõl 3 (pontosabban 4) már megvásárolható:

Ultima Underworld 1-2 - 5,99

Dungeon Keeper - 5,99

Wing Commander: Privateer - szintén 5,99 amerikai pénz.

Kíváncsi vagyok mik következnek :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Ultima UW-t már fel is toltam, nagyon cool B)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ultima UW-t már fel is toltam, nagyon cool B)

Sajnos a System Shock-ra még várhatunk, külön kihangsúlyozták, hogy nem lesz ... egyenlõre :(

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Sajnos a System Shock-ra még várhatunk, külön kihangsúlyozták, hogy nem lesz ... egyenlõre :(

én a Neverhood-ra várok :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Azt még elfelejtettem említeni, hogy a kövi 3 játékról is fellebbentették a fátylat:

We will be adding more than 25 titles from EA over the next few months, so the games will be unveiled gradually, but we can already reveal that the next upcoming titles from this huge deal are: Crusader: No remorse, Sid Meier's Alpha Centauri and Magic Carpet.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

én a Neverhood-ra várok :D

+1. De már elég régóta :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...