Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Game Of Thrones


thewbie

Recommended Posts

Stauffenberg

Egyetlen egy dolgot nem bírok. Egyetlen egyet.

Kínozhatnak felõlem csecsemõt,kislányt,nagylányt,férfit,nõt vagy öreget.

De állatot soha.

Hú de felKisTehén!ott ez a rész.

Ez ennek a világnak a sava-borsa... nem finomkodik.

Egyébként meg nekem két kedvenc szereplõm van (bár kaptam már olyan fülest, hogy ne legyen egy sem, de nem bírtam ki :D). Az egyik Tyrion a Lannister törpe, mert hihetetlen forma és nagyon jó beszólásai vannak. A másik pedig Daenerys, mert õt egyszerûen nem lehet nem imádni! :D

[GSF] Picture

Na meg mint szakmabeli mondom, hogy fotómodellnek sem utolsó:

[GSF] Picture

Ja és:

Bár a könyvet nem olvastam (még!), de nem csodálnám ha Daenerys pálfordulása a szex terén csak annak lenne köszönhetõ, hogy (szó szerint) a farkánál fogva vezethesse a nagy barbár harcost. Okos kislány így... hány évesen is? 13-15? :D A film nem mondja meg a korát... gondolom akkor az FCC (helyi ORTT) azonnal bannolná a TV-bõl az egész évadot ha túl nyíltan kimondanák, hogy itt bizony szokás már 13 évesen partiba csapni a kiscsajokat! :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Ja és:

Bár a könyvet nem olvastam (még!), de nem csodálnám ha Daenerys pálfordulása a szex terén csak annak lenne köszönhetõ, hogy (szó szerint) a farkánál fogva vezethesse a nagy barbár harcost. Okos kislány így... hány évesen is? 13-15? :D A film nem mondja meg a korát... gondolom akkor az FCC (helyi ORTT) azonnal bannolná a TV-bõl az egész évadot ha túl nyíltan kimondanák, hogy itt bizony szokás már 13 évesen partiba csapni a kiscsajokat! :D :lol:

Pontosan 13 éves a könyv szerint a Trónok harca idején. Egyébként valami hasonló utat fog bejárni, mármint erõskezû uralkodó lesz belõle, csak néhány embert ki kell hagyni az általad fejtegetett egyenletbõl :lol:

Egyébként Sansa Starkkal hasonló lesz a szitu pár évad múlva

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nekem mondjuk Dany szolgálólánya, akit bent marasztalt, vagy éppen Cersei jobban bejön.

Bár tény, hogy aranyos arca van, csak nekem túl bamba azzal a fehérszõke hajjal. Barnával jobb. :lol:

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Amúgy tudom hogy apróság, de a készítõk nem nagyon figyeltek a szemszínekre, pedig kontaktlencsével vagy CGI-vel csak meg lehetett volna oldani. Vagy túl rémisztõ lett volna Tyrion felemás szemekkel? A Targaryenek kvázi-lila szemét se ilyen sebarnának képzeltem :D Az meg már kifejezetten vicces, hogy a Stark gyerekeknek háromféle színû írisze van :) Persze ettõl nem lesz nézhetetlen a sorozat, csak megemlítettem :)

Ejnoyin, nekem eddig az a szajha tetszett legjobban, akivel Tyrion elõször volt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Amúgy tudom hogy apróság, de a készítõk nem nagyon figyeltek a szemszínekre, pedig kontaktlencsével vagy CGI-vel csak meg lehetett volna oldani. Vagy túl rémisztõ lett volna Tyrion felemás szemekkel? A Targaryenek kvázi-lila szemét se ilyen sebarnának képzeltem :D Az meg már kifejezetten vicces, hogy a Stark gyerekeknek háromféle színû írisze van :) Persze ettõl nem lesz nézhetetlen a sorozat, csak megemlítettem :)

Ejnoyin, nekem eddig az a szajha tetszett legjobban, akivel Tyrion elõször volt :lol:

Uh...az idõske nem? :D

Az valami híres, londoni színházban játszogató színésznõ asszem. Valahol olvastam róla. Lehet, hogy nem londoni, de színpados színésznõ.

Link to comment
Share on other sites

Mardred

Pontosan 13 éves a könyv szerint a Trónok harca idején. Egyébként valami hasonló utat fog bejárni, mármint erõskezû uralkodó lesz belõle, csak néhány embert ki kell hagyni az általad fejtegetett egyenletbõl :lol:

Egyébként Sansa Starkkal hasonló lesz a szitu pár évad múlva

Noh ez most nem mondod komolyan :D ha a harmadik könyvrõl beszélsz már annak a kezdeténb vagyok asszem (Sansa Starkos dolog.)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Könyv spoilert valamiképp jelöljétek majdan valahogy kérlek. :)

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Könyv spoilert valamiképp jelöljétek majdan valahogy kérlek. :)

Igen ez valóban jó lenne. Mert egy dolog a film spoiler azok számára akik látták az epizódokat, meg még egy dolog a könyv spoiler.

Uh...az idõske nem? :D

Az valami híres, londoni színházban játszogató színésznõ asszem. Valahol olvastam róla. Lehet, hogy nem londoni, de színpados színésznõ.

Tyrion:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

A friss részek vasárnaponként vagy hétfõként jelennek meg a neten?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hétfõn.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Tyrion:

[GSF] Picture

Ejnoyin, nekem eddig az a szajha tetszett legjobban, akivel Tyrion elõször volt :lol:

Uh...az idõske nem? :D

Az valami híres, londoni színházban játszogató színésznõ asszem. Valahol olvastam róla. Lehet, hogy nem londoni, de színpados színésznõ.

Egyébként imdbn néztem, 4 magyar is van a kaszkadõröknél. :D

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Egyébként imdbn néztem, 4 magyar is van a kaszkadőröknél. :D

Nekem már az első rész stáblistájában feltűntek :D Amúgy attól, hogy (ránézésre) 30 körül van a szajha, még elég fullos szerintem B)

Tegnap végre hozzájutottam én is a második részhez, amikor Tyrion felpofozza Joffreyt az valami hihetetlenül epic :lol:

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Egyébként imdbn néztem, 4 magyar is van a kaszkadõröknél. :D

[OFF] A szakdoga írás fáradalmai közben kicsit összefolyt a poszt többi részével! :D [/ON]

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Basszameg! Nem tudtam megnézni az elõzõ részt, mert múlt hétfõn nem voltam otthon, az ismétlés meg mindig Ledér! késõn volt. :( Na majd ma este, hátha fel tudom venni az elmaradt szálat.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

én is nézem ezt a f.sza kis sorozatot, ma este is lesz, kár, hogy nem tudom fogni a hábéót :( :( am törpe forevör :P :D x)

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Egyébként [...]

Aemon mestert nem így képzeltem, kicsit olyan, mint Rómából jött volna. :lol:

Viszont Benjen szerintem telitalálat. B)

Plusz azt nézem, hogy ahhoz képest, hogy Arya-nak csúnyácskának kéne lennie, szerintem ha idõsebb lesz, szebb lesz a testvérénél. Márpedig ha nem fuccsol be a sorozat, lesz itt 5+ évad. ( Ha tartják azt, hogy egy évad egy könyv. )

---------

Elsõ sor kiszedve, ilyeneket ne írjál be Robi, mert (szóbeli) figyelmeztetés járna érte - mivel eddig nem volt gond, ezért maradjunk most ennyiben.

Dan

Edited by -Dan-
Link to comment
Share on other sites

Hares

Ennek a résznek nagyon ász hangulata volt,most kezd tetszeni az egész. Nem is beszélve arról hogy most nem volt digi-dugi, kerekebbek a karakterek és van aki szimpatikusabb lesz,és van akit nyomban hason szúrnék. Van egy tippem hogy az egyik kedvenc szereplõm meghal, de ne legyen igazam.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Ja, akinek nem szíve csücske a szexjelenetezés, annak jobban bejöhet ez a rész :) Nekem is tetszett, Yorent és Sirio Forelt nagyon eltalálták, de a többiek se rosszak (bár Varyst eléggé máshogy képzeltem el, de illik a szerephez).

Kire gondolsz, Hares? Írd meg spoilerben, kíváncsi vagyok :) Ne félj, nem fogom lelõni neked.

Link to comment
Share on other sites

Honi

most nem volt digi-dugi

:( , egyike a védjegyeknek máris kiesik ilyen korán?, hát így fenntartásokkal megyek neki ennek a résznek :D. Ha enélkül is lenyûgöz, a legjobbak között a helye :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Hares

Ja, akinek nem szíve csücske a szexjelenetezés, annak jobban bejöhet ez a rész :) Nekem is tetszett, Yorent és Sirio Forelt nagyon eltalálták, de a többiek se rosszak (bár Varyst eléggé máshogy képzeltem el, de illik a szerephez).

Kire gondolsz, Hares? Írd meg spoilerben, kíváncsi vagyok :) Ne félj, nem fogom lelõni neked.

Feltevésem spoiler

Tyrion

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Feltevésem spoiler

Tyrion

Van valamilyen különösebb oka, vagy csak megérzés?

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Emberek, szerintetek mi lenne a jobb sorrend? Ezt a sorozatot megnézni elõbb, aztán elolvasni a könyve(ke)t, vagy fordítva? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Talán a könyvekkel lenne érdemes kezdeni, mert akkor már nagyjából tudja az ember, melyik szereplõ kicsoda, és tud másra koncentrálni. Elsõre a könyvekben is sok lesz a szereplõ, de ott legalább van függelék, amit fellapozhatsz. És amíg az elsõt elolvasod, addig kb. pont le is megy az elsõ évad - kivéve, ha nagyon rácuppansz :)

Amúgy rájöttem, hogy nekem kéne az a tõr, nagyon metálul néz ki B)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én veszélyesen kezdek rákattanni, nem tudok betelni vele. :) Már-már Lost/Doctor Who szinten imádom.

Megint Tyriontól kaptuk a rész legnagyobb jelenetét. :D Õ és Arya magasan a kedvencek. :)

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Elkezdtem a könyvet és egyelõre picit furán állok elõtte. Azt hallottam, hogy érdemes a könyvet is olvasni, mert még hozzátesz bõven a sorozathoz. Hát én körülbelül a 80. oldalon vagyok, az körülbelül a sorozatban a 2. epizód vége. Eddig nem sok újat olvastam, sõt, a párbeszédek szinte egy az egyben ugyanazok. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...