Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bugreport


Godzillamessage

Recommended Posts

Godzillamessage

A szmájlik gyorskódjai nem működnek valamiért (legalábbis nem mindegyik), kattintsatok, ha szükség van rájuk.  A napokban rendbe teszem, ahogy az időm engedi.

Amúgy már mindegyik működik és nagyjából rendbe szedtem őket.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Lord_KROK

Két bugra lettem figyelmes az utóbbi időben : 
1. Ha egy hozzászólásban spoilert használok, akkor hiába zárom le, a post további része is "hidden content" lesz. 

2. ha egy hozzászólás egyetlen fórumon meglévő topicot linkel csak, akkor csak
[[Template forums/front/global/embedTopic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
hibaüzenettel leáll a cucc. 
Ezutóbbi hiba annyira nem idegesítő, illetve a javítására is van tippem.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Mit jelent nálad az, hogy lezárod?

A spoiler tag egy ablakot nyit a hozzászólásban, ebbe beleírod amit el szeretnél rejteni és kész. Ha még akarsz írni valamit , akkor a spoiler ablaka alá/fölé kell kattintani és oda írni.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
1 hour ago, Godzillamessage said:

Mit jelent nálad az, hogy lezárod?

A spoiler tag egy ablakot nyit a hozzászólásban, ebbe beleírod amit el szeretnél rejteni és kész. Ha még akarsz írni valamit , akkor a spoiler ablaka alá/fölé kell kattintani és oda írni.

Jajj én a hagyományos módon csinálom még most is. 

Tehát a lezárt rész elé beírom [spoi.ler]nyilván pont nélkül, majd [/spoi.ler] a végén

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Hmm.. Van a menüsorban egy szemre hasonlító ikon. Az a spoiler tag. Próbáld ki, pls.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

akkor nyomok egy szemcsit

Spoiler

ez a psoiler. Ez de rossz műris végrehajtódik :( a kék skinnel a spoiler amúgyis olvashattalan

ez meg ami utána kerül

Így jó... csak én ilyen elavult fórumozó vagyok, a smile-kat is kód alapján szoktam beütni, nem kiválasztani a menüből.

Egyébként leteszteltem egy másik ilyen IPB fórumon és a spoileres hiba ott is reprodukálható

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kaszman1

Elkezdtem email értesítéseket kapni. Beállításokban új poszt esetén email  permanensenbe  van kapcsolva. Nem lehet kiszedni. 

Ez valami új, vagy csak nálam van a hiba? 

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Biztos nem új, mostanában nem történt semmi a fórummal.

Készíts egy képet a beállításaidról, mert így nem vágom, hogy mi van nálad beállítva. Meg is jelölhetnéd ezt a beállítást. :smile:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ez van a lap tetején

q5lJgjB.jpg

A lap alján pedig a karikázott ami szerintem a gond okozója:

VZcOmAQ.jpg

Bár hogy őszinte legyek eddig nem nagyon bóklásztam a beállításokban, lehet mindig is így volt, csak valamiért most kezdtem napi 5-6 emailt kapni.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Hmm. azt írja, hogy az adminisztrátor letiltotta ezt az opciót. Nem emlékszem rá... :blink:

Az meg külön érdekes, hogy csak mostanában kezdtél maileket kapni. Nem lehet, hogy az általad követett topikokban az utóbbi időben lett nagyobb a forgalom?

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Láttam ám egyből hogy írtál :D

gTxSLmM.jpg

Fura igen, mióta GSF-en vagyok (régi fórumot beleértve) talán fél tucat email-t kaphattam összesen a fórumról. Az itteni beállításokhoz nem nyúltam és a gmail fiókomon sem változott semmi.

Nem világvége, max nyomok egy "rule"-t a mail kliensembe hogy pakolja az emaileket archívumba automatikusan a fórumról.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem lehet, hogy a múlt heti frissítés default átkapcsolta?

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Alapbeállítások voltak. Most már mindent lehet állítgatni. :D

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Kikapcsoltam és egy napja nem jött semmi. Kösz hogy kinyomoztad:s16:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
nyrfan

Lehet hogy csak nálam van a gond, de telefonon nem látszik az oldalsáv. Arra a részre gondolok, ahol a donate gomb is van. PCn chrome alatt megvan, androidos chromenál nem látom. Valami tipp? Nem igazán szeretek mobilon nezezni, nem nagyon ismerem a beállitásokat. Már az is csoda volt, hogy vettem okostelefont :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
bcom

Nem tudom jó helyre írok-e. Szerintem nem bug, de pc-n a forum kinézete átállt tablet nézetre. Ezt hol lehet rendes nézetre visszaállítani?

Link to comment
Share on other sites

bcom

Bocs.

Magtaláltam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Godzillamessage

@neo_2 jelzése alapján kijavítottam azt a hibát, hogy a Segélyvonaltól örökölt fórumrészekbe moderátorok nem nyithattak topikot, illetve hozzászólni sem tudtak semmihez.

Fogalmam sincs mi okozta ezt a hibát, köszönöm a jelzést!

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nos nem tudom, hogy bug-e, vagy valamivel tényleg kicsaptam a biztosítékot, de már hétvége óta nem tudok otthoni ip-címről feljönni az oldalra: azt írja, hogy bannolva vagyok és nincs engedélyem látni a lapot. :D 

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Lehet nem bug, néhány napja elleptek a crawlerek és még nem találtam ki mit tehetnék ellenük. :sad: Lehet, kitiltottam az ip címedet. Megnézem.

szerk: tiltólistára került valamiért, de feloldottam. Legalább bebizonyosodott, hogy működik az ip tiltás admin cp-n. :D

Elnézésedet kérem a kényelmetlenségért és köszönöm, hogy szóltál! :sleep:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Én köszönöm a gyors segítséget. ;)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Lehet h régebbben is így volt, de nekem most tűnt fel : 
Nézegettem PCmester utóbbi hozzászólásait és azt látom, hogy : 
OLIBA replied to topic's PCMESTER in Hardver

na most ez úgy rossz szerintem ahogy van, ugyanis egyrészt nem OLIBA válaszolt PCMESTER topicjában, hanem forditva, PCMESTER válaszolt OLIBA topicjában. Tehát a rendszer eleve forditva jelzi. Ezenkivül nyelvtanilag sehogy sem állja meg a helyét, ugyanis nem "topic's" hanem "XY's topic"  lenne helyes. SZERINTEM.
Igazam van? 
Tudod javitani? 
 

Link to comment
Share on other sites

SkyBird
On 6/25/2018 at 10:39 PM, SkyBird said:

 

Dettó:

Godzillamessage replied to topic's Lord_KROK. :wink:

Azt meg, hogy mit csináltam 2018.06.25-én, nem tudtam kivenni a szerkesztőmezőből, ha most nem idézetként válaszoltam.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Azért nem érdemes piszkálni, mert ezt a 4.4-ben rontották el, valószínűleg valami szövegminta + adatbehelyettesítési katyvasz. De hogy nem vették észre maguktól és nem javították a 4.4.1-ben, az azért gáz.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Néztem már, mert Fujitsu már a 4.4 frissítés után rögtön jelezte.

Ez valami itteni, lokális hiba lesz, mert az Invision fórumon minden okés.

Időm még nem volt, hogy hiányos angol tudásommal megfogalmazzam a kérdést  a megfelelő helyen, hogy ez itt most mi a pics...

De igyekszem odaérni... :sleep:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...