Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mass Effect Topic [vol.2]


hcpxlvir

Pre-service History  

163 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

vmiki88

hát én eljutottam a 15. csúcsra az utolsó elõtti nehézségen, de akkor már félpercenként ásítottam, mivel egy Geth kolosszusba vagy 10x kellett belelõni a meko fõágyújával. Úgyhogy aztán rá is hagytam.

na akkor gondolom ez a nehézségi szint kissé kitolja a játékidõt pár órácskával :)

Link to comment
Share on other sites

Gergiy

na akkor gondolom ez a nehézségi szint kissé kitolja a játékidõt pár órácskával :)

Valamennyivel biztos, de te is sokkal könnyebben halsz meg, én pl mérnökkel toltam csillagvadászon, hát hogy is mondjam, kihívás volt néha életben maradni :)

Link to comment
Share on other sites

nesher666

Legnehezebb szinten érdemes tolni, legalábbis második végigjátszásra TUTI!

Elsõre lehet a legnehezebb elötti szinttel... :P

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Jézusom. "Csillagvadász", "a galaxis hõse". Úristen.

Naszóval. Szerintem az elsõ rész inkább sztoriközpontú "klasszikus" rpg, mehet normálon. A második viszont inkább puttyogtatós, gyújtogatós, adrenalinpumpáló TPS-es. Úgyhogy soldier és infiltrator mehet nyugodtan insanityn, hatalmasat dob a játékélményen (legalább 5%-ot). Vanguard normálon adja a legjobb játékélményt, fantasztikus érzés socival cikázni az ellenfelek közt a Charge-dzsal. Engineer eddig is használhatatlan volt, adept sokkal gyengébb lett (tán még az engineernél is hasznavehetetlenebb, jobb, ha társként visszük magunkkal), úgyhogy õket az elsõ rész veteránjai játszhatják normálon vagy eggyel nehezebben. Sentinelig még nem jutottam el...

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Jézusom. "Csillagvadász", "a galaxis hõse". Úristen.

Naszóval. Szerintem az elsõ rész inkább sztoriközpontú "klasszikus" rpg, mehet normálon. A második viszont inkább puttyogtatós, gyújtogatós, adrenalinpumpáló TPS-es. Úgyhogy soldier és infiltrator mehet nyugodtan insanityn, hatalmasat dob a játékélményen (legalább 5%-ot). Vanguard normálon adja a legjobb játékélményt, fantasztikus érzés socival cikázni az ellenfelek közt a Charge-dzsal. Engineer eddig is használhatatlan volt, adept sokkal gyengébb lett (tán még az engineernél is hasznavehetetlenebb, jobb, ha társként visszük magunkkal), úgyhogy õket az elsõ rész veteránjai játszhatják normálon vagy eggyel nehezebben. Sentinelig még nem jutottam el...

Jobb, mint az általad használt zagyvanyelv...

Link to comment
Share on other sites

_George_

adept sokkal gyengébb lett (tán még az engineernél is hasznavehetetlenebb, jobb, ha társként visszük magunkkal)

Az Adept gyengébb lett? Na ne viccelõdjünk. :) Szerintem pedig sokkal használhatóbb és jobb lett a második részben.

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Az Adept gyengébb lett? Na ne viccelõdjünk. :) Szerintem pedig sokkal használhatóbb és jobb lett a második részben.

Hát szerintem is a 1-ben azért valamivel erõsebbek voltak a képességei.

Link to comment
Share on other sites

nesher666

Hát szerintem is a 1-ben azért valamivel erõsebbek voltak a képességei.

Mind a kettõtöknek igaza van, csak ebben is a nehézségi szint a döntõ.

Közepesnél feljebb, tényleg gyenguszabb, a különbözõ defenzív rétegek (Shield, Barrier, Armor) miatt, amikhez eltérõ (vagy egymást fedõ) stratégiák/skillek szükségesek.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Másodiknak (egy szintén az 1-bõl átmentett karaktert folytatva) Adepttel kezdtem el, de szerintem se valami jó... Singularity sokkal gyengébb pl. mint régen. Úgyhogy ezt a karit újrakezdtem Vanguardként, és sokkal jobban élvezem :)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Szexi volt, ahogy Liara a sisakon keresztül lesmárolta a csaj Shepard-ömet :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Szexi volt, ahogy Liara a sisakon keresztül lesmárolta a csaj Shepard-ömet :rolleyes: B)

Aszári nyelvgyakorlat B)

Link to comment
Share on other sites

nesher666

Újra elõvenném a ME1-et és tudnátok abban segíteni, hogy miként lehet átállítsam angolra a játékot (reinstall nélkül, ha lehet).

Hangsúlyozom, a Mass Effect 1-rõl lenne szó.

Tippem van több is, de jó lenne, ha vmi fixet is tudnátok mondani, mert az 1-nél még nem állítottam át soha se a nyelvet.

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Újra elõvenném a ME1-et és tudnátok abban segíteni, hogy miként lehet átállítsam angolra a játékot (reinstall nélkül, ha lehet).

Hangsúlyozom, a Mass Effect 1-rõl lenne szó.

Tippem van több is, de jó lenne, ha vmi fixet is tudnátok mondani, mert az 1-nél még nem állítottam át soha se a nyelvet.

Ha eredeti akkor a DVD-n rajta van, azt hiszem van rajta egy data mappa és ott vannak a nyelvi fájlok becsomagolva.

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Újra elõvenném a ME1-et és tudnátok abban segíteni, hogy miként lehet átállítsam angolra a játékot (reinstall nélkül, ha lehet).

Hangsúlyozom, a Mass Effect 1-rõl lenne szó.

Tippem van több is, de jó lenne, ha vmi fixet is tudnátok mondani, mert az 1-nél még nem állítottam át soha se a nyelvet.

Mass Effect\BioGame\Config\DefaultEngine.ini

[Engine.Engine]

Language=HU->INT

Link to comment
Share on other sites

nesher666

Mass Effect\BioGame\Config\DefaultEngine.ini

[Engine.Engine]

Language=HU->INT

Ennyi?

Nem kell a DVD-rõl felpakolni egyéb nyelvi fájlokat?

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Ennyi?

Nem kell a DVD-rõl felpakolni egyéb nyelvi fájlokat?

Hát nekem mindig elég volt csak átpakolni a fájlokat.

Link to comment
Share on other sites

Gergiy

Az Adept gyengébb lett? Na ne viccelõdjünk. :) Szerintem pedig sokkal használhatóbb és jobb lett a második részben.

Az adept a legjobb mindkét részben szerintem!! :)

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Nah Mass Effect maratonom folytatódik, kivitem az elsõt és már neki is estem a 2. résznek, ezutal már megvannak a DLC-k is. Szerintetek hogy lenne jobb neki menni? Csináljak meg mindent majd az öngyilkos küldetés elött vagy valamit hagyjak az utánra is ?

Egyébként elsem hiszem hogy képes vagyok ezt mondani de jó a Katona kaszt , hihetetlen, gondoltam bepróbálom, és gyakoraltilag a leg egyszerübb eddig a katonával , oké hozzá kell teni hogy eddig csak örszem voltam a 2. részben, az elsõben részben votlam egy ideig katona mig feloldottam a gépfegyvert, aztán anyi, mindig Vanguard, meg Sentinel voltam ott is. De lehet hogy nekifutom majd az egynek megitn és ot is bepróbálom a katonát :lol:

Link to comment
Share on other sites

_George_

Nah Mass Effect maratonom folytatódik, kivitem az elsõt és már neki is estem a 2. résznek, ezutal már megvannak a DLC-k is. Szerintetek hogy lenne jobb neki menni? Csináljak meg mindent majd az öngyilkos küldetés elött vagy valamit hagyjak az utánra is ?

A csapattársas DLC-ek nyugodtan elõrehozhatod mert még hasznosat lehetnek. A küldetéses DLC-ek pedig akkor csinálod meg amikor neked tetszik.

Link to comment
Share on other sites

nesher666

A Lair of the Shadow Brokert érdemes a végsõ öngyilkos misszió után elkezdeni.

Majd meglátod miért. ;)

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

A Lair of the Shadow Brokert érdemes a végsõ öngyilkos misszió után elkezdeni.

Majd meglátod miért. ;)

Igazából ezzel nem értek egyet. Én most kezdtem elõröl az egyik ME1-bõl áthozott karakteremmel és a Shadow Brokert a befejezés elõtt játszottam le és az égvilágon semmilyen különbséget nem vettem észre e között és a uccsó küldetés utáni végigjátszás között, sõt nálam a végigjátszás után nem is tudtam használni a Broker hajóján azokat a kis missziókat vagy miket, amiket pénzért lehet venni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...