Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mass Effect Topic [vol.2]


hcpxlvir

Pre-service History  

163 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

MailMan

Gondolom (remélem) Ashleyt/Kaidant is visszahozzák majd valahogy. (bár gondolom többeknél maradt meg Ashley :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

Gergiy

Engem az is érdekelne, hogy kapunk-e új Normandiát, vagy az SR-2-essel kell feszítenünk. A lényeg, hogy ismét Joker legyen a pilóta. :)

Link to comment
Share on other sites

balugabi

Ehhez még vegyük hozzá a rekni királynõt, aki szerintem segíteni fog a harmadik részben. Már ha még él... :) Esetleg kibonthatják az emberiség ellenes politikai szálat is, de ez valószínûtlen, mivel az az agyatlan lövöldözõket tuti nem érdekelné. Liara pedig valahogy biztosan tud majd segíteni a maga "kis" információs birodalmával.

a reknik utólag nekem is eszembe jutottak, illetve még a 3 nagy zsoldoscsoport is a Kék Napok, Fogyatkozás és a Véres Falka. sztem velük is lesz még gondunk vagy leállítani végleg õket vagy õket is behívni a "hadseregbe" a Reaperek ellen. Esetleg még néhány új helyre is eljuthatunk, mondjuk a turiánok szülõbolygójára (most így fejbõl nem tom mi a neve) és õket is meg kell gyõzni hogy harcoljanak szal vannak itt ötletek :D

Link to comment
Share on other sites

nesher666

a reknik utólag nekem is eszembe jutottak, illetve még a 3 nagy zsoldoscsoport is a Kék Napok, Fogyatkozás és a Véres Falka. sztem velük is lesz még gondunk vagy leállítani végleg õket vagy õket is behívni a "hadseregbe" a Reaperek ellen. Esetleg még néhány új helyre is eljuthatunk, mondjuk a turiánok szülõbolygójára (most így fejbõl nem tom mi a neve) és õket is meg kell gyõzni hogy harcoljanak szal vannak itt ötletek :D

Palaven

Link to comment
Share on other sites

balugabi

Palaven

mi az a Palaven?

Link to comment
Share on other sites

_George_

mi az a Palaven?

A turiánok szülõbolygója, csak nesher kicsit tömören válaszolt a hsz-edre. :)

A seregtoborzásról pedig annyit, hogy szerintem felesleges. Shepard (azaz mi) és a csapat bõven elegendõ akármennyi Reaper ellen. :D (Ez persze csak egy vicc)

Link to comment
Share on other sites

salla

Ehhez még vegyük hozzá a rekni királynõt, aki szerintem segíteni fog a harmadik részben. Már ha még él... :) Esetleg kibonthatják az emberiség ellenes politikai szálat is, de ez valószínûtlen, mivel az az agyatlan lövöldözõket tuti nem érdekelné. Liara pedig valahogy biztosan tud majd segíteni a maga "kis" információs birodalmával.

Én csak a sereggyûjtögetés szempontjából azt tartom érdekesnek, hogy mi van akkor ha valaki egy renegát alak volt? Tehát kinyírta a fél galaxist, mindenki utálja, senki nem bízik benne. Addig király, hogy Cerberusszal meghagyod a bázist. És ha nem? Egyedül maradsz azon a nyavalyás hajón a pilótával?

Egyébként nekem az hiányzik, hogy nem lehet rendes árnyalt alakot létrehozni, örülnék, ha megoldanák. Be voltál/vagy sûrítve legalább 3 válasz közé, aztán általában azért választasz már egy bizonyos számú végigjátszás során (valahol már az elsõ), hogy legyen elég Paragon vagy Renegade pontod. És még arról nem is beszéltem, hogy mennyire idegesítõ, hogy a Paragon mindig egy járható és Puding!a út, ahol mindenki happy. Zaeed küldetése volt olyan, hogy ez igen, erre a végén meglehetett beszélni, hogy ne durcizzon. Szerintem az felesleges volt.

Link to comment
Share on other sites

Leftyy

A mindig járható paragon út nekem sem tetszik, remélem ebbõl tanulnak a következõ részig.

Amúgy valaki igazán bemázolhatná fehérre az utóbbi fél oldalt :D Ha nagyon rendes spoiler megelõzõ amin lennék, fehér lenne az oldal :D

Node: Ami a legérdekesebb, hogy még a ME2-benis rengeteg szálat megnyitottak a játékban, de le nem zártak egy fõ történeti szálat sem. Legfeljebb nyitottak vele egy másikat (pl Shadow Broker, vagy Legion...) Ez óriási feladat elé állítja a ME3 készítõit, szerintem vagy egy 200 órás történetet kapunk, szükséges ajándékként egy 1Terás vinyóval 50eHUF-ért, vagy elcsépelt, elvarratlan szálakkal teletûzdelt vége lesz a 3-nak, aminek meg aztán egyenes ági következménye lesz egy újabb, hoki MMORPG világ megnyitása amit valami geek banda fog vezetni.

És akkor halomba lehet majd ölni a geth-et a Turian-ok oldalán, mert ugye miért ne törne ki a háború, a Kroganokat nem gyõznénk pusztítani mert persze a hülye shepard feltette a facebook-ra a genophage ellenszerét, Mordin meg foghatja a fejét. Ebbõl persze egy marék fegyverkereskedõ akkorát kaszál, hogy kilóra megveszi a Citadelt. Természetesen az embereket jól megtámadnák a terminus-rendszer mindenféle alantas fajai, mert a cerberus sikerei feletti Alliance-szemhunyás miatt nácik leszünk, és akkor még nem esett szó a Turian flottáról, akiknek nem tetszik hogy csak úgy Human-Reaperek épülnek poénból, amit persze véletlenül sem egy intergalaktikus, sötét ûrben lakó szintetikus faj hozott létre ötvenezer éves zombik segítségével. És aztán a World of ME új kiegészítõjében visszjönnek a Rachni-k, akik megint kipusztítanak majdnem mindenkit (persze énekelve), és Shepard unokája kezdhet mindent elõrõl. Mindezt persze tévébõl nézi majd a Föld lakossága, amirõl az egész játékban egy árva szó sem esik :D

Aztán ha egyszer vége lesz, csak a csótányok élik túl meg a Vorchák.

Egy kicsit elkalandoztam.

Link to comment
Share on other sites

salla

Egyébként nekem az hiányzik, hogy nem lehet rendes árnyalt alakot létrehozni, örülnék, ha megoldanák. Be voltál/vagy sûrítve legalább 3 válasz közé, aztán...

Bocs, siettem (és most már nincs szerkesztés), korrekció: legfeljebb 3 válasz.

Link to comment
Share on other sites

Cori

uuuh, meg kéne venni a Shadow Broker DLCt... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

A turiánok szülõbolygója, csak nesher kicsit tömören válaszolt a hsz-edre. :)

A seregtoborzásról pedig annyit, hogy szerintem felesleges. Shepard (azaz mi) és a csapat bõven elegendõ akármennyi Reaper ellen. :D (Ez persze csak egy vicc)

Végül is ezt a poén egyszer elsütötték a Tini Nindzsa Teknõcökben is. :) Ha mondjuk 4 teknõc 10 perc alatt gyõz le egy kínai agyagkatonát, akkor vajon mennyi idõ alatt végeznek kétmillióval? Donatello kiszámolta. :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

jó hír :D kiváncsi lennék egy BioWare-s FPSnekre ^^

(ejnye no! ^_^ )

Edited by -MailMan-
Link to comment
Share on other sites

hcpxlvir

Ez óriási feladat elé állítja a ME3 készítõit, szerintem vagy egy 200 órás történetet kapunk, szükséges ajándékként egy 1Terás vinyóval 50eHUF-ért, vagy elcsépelt, elvarratlan szálakkal teletûzdelt vége lesz a 3-nak, aminek meg aztán egyenes ági következménye lesz egy újabb, hoki MMORPG világ megnyitása amit valami geek banda fog vezetni.

MMORPG szerintem se legyen ME-bõl, maradjon meg annak, amilyen. A bioware szerintem ME-en kívül is tudna frankó[nem puding] MMORPG-t csinálni, anélkül, hogy elb/sznák ezt a jó kis játékélményt. Remélem egyik találgatás sem igaz és kapunk egy olyan beígért játékot, ami valóban ugyanúgy odavágja a játékosokat, mint az 1 vagy a 2. Szerintem éppen ezért lesz 1000 féle beszélgetés lehetõség, mert az elvarratlan szálakat ki akarják küszöbölni.

Olyannak ismertem meg a ME játékokat, hogy precízen dolgoznak, legalábbis remélem, hogy azok is maradnak az utolsó részben is. Valóban nagy fába vágták a fejszéjüket, de szerintem ennyi idõ alatt csak össze hoznak valami jót... nem? :\

Link to comment
Share on other sites

Gergiy

MMORPG szerintem se legyen ME-bõl, maradjon meg annak, amilyen. A bioware szerintem ME-en kívül is tudna frankó[nem puding] MMORPG-t csinálni, anélkül, hogy elb/sznák ezt a jó kis játékélményt. Remélem egyik találgatás sem igaz és kapunk egy olyan beígért játékot, ami valóban ugyanúgy odavágja a játékosokat, mint az 1 vagy a 2. Szerintem éppen ezért lesz 1000 féle beszélgetés lehetõség, mert az elvarratlan szálakat ki akarják küszöbölni.

Olyannak ismertem meg a ME játékokat, hogy precízen dolgoznak, legalábbis remélem, hogy azok is maradnak az utolsó részben is. Valóban nagy fába vágták a fejszéjüket, de szerintem ennyi idõ alatt csak össze hoznak valami jót... nem? :\

Én sem szeretném, ha lenne ME MMO, ez single-ben az igazi, de azért az Old Republic-ra kíváncsi vagyok, de ez egy másik topik. :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

jó hír :D kiváncsi lennék egy BioWare-s FPSnekre ^^

(ejnye no! ^_^ )

azt irtam, h FPSnekre? lolz :lol:

én nem bánnám az MMOt se ha baromi élvezetes lenne, akkor elviselem a Lore elbarmolásást :D (lásd WoW. imádom, nem is érdekel mit csinalnak, mert számomra fenntartja az érdeklõdést. egyébkétn reménykedek, h a WC4ben visszatértnek a Frozen Throne végéhez és onnan folytatják, a wowot pedig csak alternativ folytatásnak szánják. de ez egy másik topic :D :D)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Nem, azt írtad, hogy FPSnek :D

Én nem örülnék egy ME MMO-nak. "Kill 20 vorcha" - no thank you!

Link to comment
Share on other sites

balugabi

VGA-n Mass Effect 3 bejelentés lehetõsége áll fenn az Playstation Russia által lerombolva a Bioware kampányátXD

Link to comment
Share on other sites

alratar

Nem, azt írtad, hogy FPSnek :D

Én nem örülnék egy ME MMO-nak. "Kill 20 vorcha" - no thank you!

Annak én sem, és szerintem egy rajongó sem örülne!

Link to comment
Share on other sites

sexapl

Sziasztok!

Nemrég vittem végig ezt a remekmûvet, mármint az elsõ részét. 50-es szintet elértem, szinte minden küldetést megcsináltam. Az lenne a kérdésem, hogy a 60-as szintet hogyan lehet elérni? Gondolom a már meglévõ profillal kell nyomulni újra, de csillagvadász szinten. Jól tippelem?

Kösz elõre is!

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Sziasztok!

Nemrég vittem végig ezt a remekmûvet, mármint az elsõ részét. 50-es szintet elértem, szinte minden küldetést megcsináltam. Az lenne a kérdésem, hogy a 60-as szintet hogyan lehet elérni? Gondolom a már meglévõ profillal kell nyomulni újra, de csillagvadász szinten. Jól tippelem?

Kösz elõre is!

nem igazán, ugyanis valószínûleg aktiváltál már olyan achivementseket, amik többlet XP-t adnak, úgyhogy a már meglévõ karaktereddel kell még 1x (vagy 2x) végigjátszani, a nehézség pedig nem hinném hogy túl sokat számít (arról nem is beszélve, hogy piszok unalmas csillagvadászon).

Link to comment
Share on other sites

Gergiy

nem igazán, ugyanis valószínûleg aktiváltál már olyan achivementseket, amik többlet XP-t adnak, úgyhogy a már meglévõ karaktereddel kell még 1x (vagy 2x) végigjátszani, a nehézség pedig nem hinném hogy túl sokat számít (arról nem is beszélve, hogy piszok unalmas csillagvadászon).

Mitõl unalmas csillagvadász nehzségi fokozaton?

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Mitõl unalmas csillagvadász nehzségi fokozaton?

Hogy egy óráig tart, míg átvergõdsz egy mellék bolygón? :)

Link to comment
Share on other sites

Gergiy

Hogy egy óráig tart, míg átvergõdsz egy mellék bolygón? :)

Én harmadjára galaxis hõse szinten toltam végig, és nekem inkább kihívás volt, mint unalmas, de most, hogy elkezdtem a legkönnyebb fokozaton, így unalmas kicsit. :)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

hát én eljutottam a 15. csúcsra az utolsó elõtti nehézségen, de akkor már félpercenként ásítottam, mivel egy Geth kolosszusba vagy 10x kellett belelõni a meko fõágyújával. Úgyhogy aztán rá is hagytam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...