Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Diablo-sorozat


Cori

Recommended Posts

Karez

remélem a bétában majd a pvp aréna is kipróbálható lesz. :)

egyébként errõl a bétázásról hol olvastál? hol lehet utána nézni a forrásnak? itt erre gondolok hogy aug vége,1hét a kontinensek között és hogy kell eredeti blizzard game.

remélem kb karácsonyra lesz itt am a játék,mert decemberben lesz sztem elég pénzem hogy betudjak rá ruházni. :D

de am elég jó hír hogy már itt van,mert kétlem hogy még 1 évet kéne várni hogy kiadják. :) és valószínû hogy gw2 elõtt kint lesz,amelyik elõbb jön ki azt veszem elõbb és azzal játszok majd picit többet. :D

Béta tartalmáról még keveset tudni. De kaszt limit szerencsére nem lesz, mindenkit kilehet próbálni szerencsére. Egyedüli limit talán a játszható helyszínek, kezdeti szintkorlát, és természetesen a pvp is játszható lesz. ^_^

Diablo 3 bétájáról már a tavalyi Blizzcon-on, és egy decemberi Activison-Blizzard év végi sajtótájékoztatóján is lehetett tudni. Idén Február környékén már hivatalosan is megerõsítette a Blizzard, hogy nyár végén várható a beta. Tegnap reggel pedig újabb hivatalos bejelentés sorozat érkezett Blizzard részérõl.

A források fõleg a kotaku, és destrunoid-nál láttam. Rá pár percre fel is kerestem a diablo3.hu-t, ami jelenleg a hivatalos fan-siteja a játéknak a diablo.hu mellett. És igen ott is megerõsítették és részletesen leírták magyarul is mik az új hírek (érdemes ovlvasni a dio3.hu-t, naprakész hírek fordításai vannak, és minden kisebb twitter rezdülésre felfigyelnek)

A kontinensek közötti egy heti késések már a hivatalos jelentésben is volt, valamint a két évvel ezelõtti starcraft 2 bétája is hasonlóan mûködött. (rá követte a wow cataclysm bétája is hasonlóan) Valamint az eredeti játék beregisztrálása és a bétára való fel jogosultság is a battle.net új verziójának bevezetésekor volt hír. Kis megjegyzés, aki beregisztrálta blizzard játékát, az a digitális verzióját is bármikor beszerezheti. (értsd, nem kell cd! Bár az utolsó patch óta, ha a kiegészítõ két fájlját bemásolod a játék könyvtárába már akkor sem kell) ;)

Még valami: Bár most augusztus végén kezdõdik a béta, de ez még nem garantálja az év végi megjelenést. Most jósolok, de jövõév januárja és kora tavasza között fog megjelenni a játék. Már csak azért is, mert jövõév eleje "eddig" még nincs túlzsúfolva új játékokkal. De ne legyen igazam. :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hát ha akkor jelenik meg,akkor addig legyen béta is. :D

bár jövõ tavasz az most szar lesz,hülye érettségi. -_-

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Csalók szerintem nem eredeti multiban lehettek.Én nem találkoztam velük,és igen voltak ûber cuccaim,de nem csalással.Hogy szerettem az elfecském szettjét ami havazást csinált. :lol:

Viszont Sacredben lehet találni rejtett és titkos helyeken szuper erõs cuccokat,ezek egyfajta easter eggek.Fénykard meg napszemcsi,vagy a Jason szett.Sok van,már felére sem emlékszem.

Openben voltak <_< ^_^ . Über fénykard, minden sebzés félébõl 10K-et adott, minden képességhez legalább 50-et, az egész képernyõt betöltötte a tulajdonságok listája :D.

Ilyened cslás nélkül biztos nem volt. Én sem panaszkodom, én is elvoltam a démonommal. Igaz settet sosem ahsználtam, mindig találtam jobbakat.

Ismerem a játékot, nem kell bemutatni. Különösen a sárkányokat imádtam :D

Link to comment
Share on other sites

Plata

Openben voltak <_< ^_^ . Über fénykard, minden sebzés félébõl 10K-et adott, minden képességhez legalább 50-et, az egész képernyõt betöltötte a tulajdonságok listája :D.

Ilyened cslás nélkül biztos nem volt. Én sem panaszkodom, én is elvoltam a démonommal. Igaz settet sosem ahsználtam, mindig találtam jobbakat.

Ismerem a játékot, nem kell bemutatni. Különösen a sárkányokat imádtam :D

Open,lol,closedre kell menni. :omg:

Full szet nagyon hasznos tud lenni.

Nekem ilyen volt Elfen.Meg An-Enid

Csak sokkal nagyobb szintû.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Még valami: Bár most augusztus végén kezdõdik a béta, de ez még nem garantálja az év végi megjelenést. Most jósolok, de jövõév januárja és kora tavasza között fog megjelenni a játék. Már csak azért is, mert jövõév eleje "eddig" még nincs túlzsúfolva új játékokkal. De ne legyen igazam. :D

szerintem is január, február tájékán fog megjelenni. már alig bírom idegekkel :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

szerintem is január, február tájékán fog megjelenni. már alig bírom idegekkel :D

addigra tuti szerzek annyi pénzt hogy megjelenés hetében már meglegyen. :D

csak az idõpont még mindig pont rosszkor van és valszeg csak nyáron tudnék többet játszani vele. -_-

:blink: most olvastam csak el az új rune systemet,öcsém ez mekkora állatság,ha más runát csatolok a skillhez akkor más effectje lesz,ez állat. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

:blink: most olvastam csak el az új rune systemet,öcsém ez mekkora állatság,ha más runát csatolok a skillhez akkor más effectje lesz,ez állat. :D

még csak most? nem vagy méltó a diablohoz -_-

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

még csak most? nem vagy méltó a diablohoz -_-

ne,mit tettem. :(

Link to comment
Share on other sites

Cori

ne,mit tettem. :(

csak most olvastad a runasystemet :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

egyébként úgy láttam a teleport rendszer marad a 2bõl,de am remélem nem lesznek már ilyen expired karik sem resetek,remélem nem is lesz külön ladder meg non-ladder,annyira utáltam mindig mikor szereztem jó cuccokat és akkor reset,kezdhettem elõröl újra a laddert. -_-

Link to comment
Share on other sites

Karez

egyébként úgy láttam a teleport rendszer marad a 2bõl,de am remélem nem lesznek már ilyen expired karik sem resetek,remélem nem is lesz külön ladder meg non-ladder,annyira utáltam mindig mikor szereztem jó cuccokat és akkor reset,kezdhettem elõröl újra a laddert. -_-

Nem, a teleport is változni fog. :D

Persze a pályaszakaszonként fellelhetõ town portal-ok maradnak. Ám a 2.részben mindenhol akár nagyobb harcok közben is nyithatunk portálokat, hogy visszamenjünk gyógyulni majd potionokkal feltöltve legyõzni a maradékot.

Nos...town portal tekercseket jó szerivel ki is dobta az ablakon a Blizzard! Azaz nem lesz teleport tekercs a tarsolyunkban. Ezt úgy kompenzálják a játékban, hogy lesznek különféle waypointok, amik fõleg menekülõ útvonalakhoz hasonlíthatók. Mivel teljesen random generált lesz a terep, szerencsére a változó világok feltudnak majd kinálni olyan menekülõ utakat, ahol szusszanhatunk majd egy kicsit.

Ezt amiatt is lépi meg a Blizzard, mert így is rengeteg könnyítés éri a játékmenetet. Gondoljunk csak a szörnyek idõnkénti életfeltöltõ gömböcöket dobálnak ki. Ami minden társunkat ugyanannyival gyógyítja fel. Igaz így is lesznek a játékban potion-ok, de azok is csak korlátozott mennyiségben fordulnak majd csak elõ. (árusoknál persze kapható lesz, de akár saját magunk is csinálhatunk, hisz megjelenik a craft rendszer itt is ala wow és társai)

Link to comment
Share on other sites

Cori

egyébként úgy láttam a teleport rendszer marad a 2ből,de am remélem nem lesznek már ilyen expired karik sem resetek,remélem nem is lesz külön ladder meg non-ladder,annyira utáltam mindig mikor szereztem jó cuccokat és akkor reset,kezdhettem előröl újra a laddert. -_-

az AHról szóló vidiben mondja a kommentár, h nem lesz reset. (ladder, nonladdert nem említ.)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

az AHról szóló vidiben mondja a kommentár, h nem lesz reset. (ladder, nonladdert nem említ.)

huhh,megnyugodtam. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

huhh,megnyugodtam. :D

sztem jó dolog volt a reset, csak nem ilyen fél évenként... mer néha jó, h mindenki a 0ról kezdi és a csövesek is könnyebben érvényesülhetnek.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

sztem jó dolog volt a reset, csak nem ilyen fél évenként... mer néha jó, h mindenki a 0ról kezdi és a csövesek is könnyebben érvényesülhetnek.

háát,a gond,hogy a csövesek mint én is,akik nem szerettek sokat farmolni egy helyen,mint pl én is a tornyot hányszor lefutottam azok általában néha szerencsések és mások adják nekik a jó cuccot,aki nem szerencsés annak nem jár jó cucc és ezzel együtt a farm se mehet neki rendesen meg a pvp sem,rühelltem mikor 85+os sosom full jó cuccokkal non ladder lett,bár igaz a stat osztást elrontottam még vele így rohadt gyorsan behaltam,de sajnáltam a 20k+ dmges lightingomat. -_-

szóval nem azzal van gond hogy újra kell szintezni,hanem aki nem gyakorlott farmer az nem fog meggazdagodni egy hamar,de most lesz ah,amit én jó ötletnek tartok,tetszenek ezek az mmo elemek. :)

alig várom hogy feltoljam a wizardomat és mehessek pvp-zni. :D

egyébként kíváncsi leszek mennyi lesz a max szint.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

IM9Ye_s6A8w


tegnap előtti videó,nem tudom ki látta,de vannak benne olyan jelenetek amiket talán még nem láttunk,illetve csomó dolgot megbeszélnek,én nem néztem még végig mert több mint 1órás. :D
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

[GSF] Picture

Szinte látom Gandalf-ot kilovagolni, ahogy a visszamenekülő lovasok fölött vadászó nazgul-okat hajtja el... egy az egyben Minas Tirith :D.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

alig várom hogy beírhassam jelszavam. ^_^

egyébként mostanában elkezdtem a lore-nak utána járni mert érdekelnek az ilyen előzmények is,hogy az első rész történései előtt mik lehettek és ilyet találtam annak magyarázatára hogy diablo hogy térhetett vissza:

The idea of the Demon being Diablo is still backed up by the lore, where the destruction of the Worldstone could have resulted in a change that allowed any being from another dimension to enter the world of Sanctuary, including Diablo, in its true and powerful form.This speculation then leads to the suggestion that the Demon in the cinematic is the true form of Diablo. Since in his previous debuts in Diablo series he had possessed a human and transformed, leading to a quite humanoid appearance, the true form could be vastly different. Another possible explanation from the lore stems from the Sin War novels, where Diablo is said to take the form of his viewer's greatest fear (that he once terrified himself by his own reflection).

Tyrael tells the Hero who defeated the Prime Evils at the end of Act IV of Diablo II that Diablo and Mephisto had been "Banished back to the Black Abyss that spawned them." Demons are spawned from and can be summoned from the Black Abyss, leading to speculations that the Prime Evils may be influencing mortals to summon them back into being from the Abyss, leading to the recent rise in Demonic Cults. As Hell and its forces are currently split in civil war by Belial and Azmodan, neither of whom would have any interest in summoning the Prime Evils back from the Abyss, it seems likely that Mortals will have a hand in their return. 

Many features of the Demon's face were expressed in great detail, including how one of the curved horns emerge from the face and curve downward towards the front. However, this feature was not present in the description of Diablo's true form in the novels, leading some fans to believe that Blizzard is simply attempting to lead the fans to wrongly believe the Demon to be Diablo, then deny this afterward while giving no actual wrong information, but only misdirected suggestions.

The theory that the Demon is the combination of the three Prime Evils is supported by the Demon's overall appearance: Firstly, as mentioned above, the Demon bears a very close resemblance to Diablo. Then, the Demon has a very bone-like skin, reminding the body of Mephisto. It also possesses some insect-like properties, shown with overlapping skin, and if the aforementioned appendage is indeed a tentacle, it would be a reference to Baal. This expression, along with the Demon having three mouths, has led fans to suppose the Demon as being a manifestation of all three Prime Evils combined together. Also, if Diablo were the central head, the dominant Evil of the three (being the obvious most powerful in terms of absolute power), this combination could still be referred to as Diablo, explaining the designation as Diablo in the statuette, as well as the Demon's appearance resembling Diablo the most.

It is also possible that Diablo is in a state of reforming, which differs from the last time he returned, by possessing the Prince, he must be reborn in a way that has altered his apperance.

With all sources somewhat clashing against each other, it is premature to suppose the Demon being Diablo. However, the evidences favor this theory till now, and it would be safe to assume, for the time being at least, that this is Diablo himself and trust the confirmation, even if it is what Blizzard Entertainment wants their fans to believe. 

elég érdekes dolgokat lehet olvasni ha az ember utána néz a dolgoknak. :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hmmm,kis változtatás a rúnák terén:

Volt ám szó a sajtótájékoztatón a rúnákról is, de azokat még nem implementálták, úgyhogy a beszélgetés maximálisan elméleti volt (ezért a fontosabb híreket írtuk meg elõször, így a végén el is feledkeztünk errõl, sorry).

A régi rendszer tehát úgy nézett ki, hogy ha egy rúna fölé vittük a kurzort, az kiírta, hogy az a  jelenleg aktív skilljeinkre milyen hatást fejtene ki. Ezzel annyi volt a probléma, hogy a játék néhány részénél nagyjából õskáoszt váltott ki: vegyük például Act 2-t, ahol elkezdenek potyogni a rúnák. Ekkor nagyjából 3-4 képesség slotunk lehet nyitva. Ha kiesik mind az öt rúna rövid idõn belül, akkor a játék egyszer csak 20 különbözõ hatást próbál belénk erõltetni, ami gyakran zavaróan sok tud lenni. A Blizzard szereti ha a játék komplexitása szép folyamatosan nyílik meg elõttünk, nem jó egyszerre túl sok lehetõséget erõltetni, mert ez zavarja a játékosokat a tanulásban.

Ez volt az elsõ probléma. A második gond az volt, hogy úgy érezték nincs elég értéke a magas szintû rúnáknak. Tehát ha felvettünk egy rank7-es arany rúnát amire épp nem volt szükségünk, ment is rá rögtön a /salvage, ami nem valljuk be õszintén nem túl izgalmas játékmenet a maxos rúnáknál.

A problémákat tehát felvetettük. A megoldás még csak elméleti, nincs a játékban, nem kell tehát megijedni.

Az elsõ problémára a tervezett megoldás az, hogy a rúnák “unattuned” (~hangolatlanul), üresen esnek.  Ekkor semmi sem lesz rájuk írva, fogalmunk sem lesz, hogy mit csinálnak. Annyit fogunk látni, hogy mondjuk egy rank 1-es alabástrom rúna van a táskánkban. Ha utána egy skillhez csatoljuk azt, akkor hozzákötõdik a képességhez és késõbb már semmilyen más fajta skillel nem lehet párosítani. Ekkor már azt is kiírja mit csinál és így nem kell hat féle hatást felsorolni rajta.

A második változtatás az, hogy a rúnák mostantól sokkal inkább tárgyként fognak viselkedni: kerülhetnek rájuk speciális módosítók, +20 attack speed, ilyesmik. Ez azért nagyon érdekes, mert ezek után nem az lesz a helyzet, hogy ha megvan a maxos rúnánk le is tudtuk a kérdést, hanem örökké nézegetni fogjuk az erõsebb és erõsebb rúnákat, azokat amik a mi buildünkhöz a legjobban illenek.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nekem 2 dolog nem teljesen tiszta,bár van elképzelésem,ugye azt mondták a rúnákat ha berakjuk egy skillbe akkor másikba már nem lehet,de gondolom a skillben lévõ rúnákat csak lehet cserélni,illetve látok skill pontokat itt képeken :blink:

gondolom ha eleve megad magától minden skillt akkor csak a skillek erõsítésére költhetjük õket,vagy nemtom hogy lehet a skilleket fejleszteni rune nélkül,de akkor biztos lehet a pont elosztást valahogy resetelni is majd. :unsure:

nemtom ez a 2 dolog nekem homály.

am ez a banner system nekem tetszik,lehet fényezni majd magunkat. :D

Link to comment
Share on other sites

dinostaRR

Sziasztok!

Gondolom elég sokatok használ xfire-t, így létrehoztam egy xfire grouppot a jövõbeli dio3-as magyar játékosoknak! Célja a kis leírásban olvasható! Xfire diablo 3 Hungary

Bárki csatlakozhat aki használ XF-t és dio3azni fog!

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Sziasztok!

Gondolom elég sokatok használ xfire-t, így létrehoztam egy xfire grouppot a jövõbeli dio3-as magyar játékosoknak! Célja a kis leírásban olvasható! Xfire diablo 3 Hungary

Bárki csatlakozhat aki használ XF-t és dio3azni fog!

inkább steam groupot csinálj én azt használom. :D

Link to comment
Share on other sites

Sugarfree

Valaki assassin-hoz tudna mondani jó talentet? Nem igazán tudom, hogy hogyan csináljam. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

olvasgatom a dio3.hu oldalt

ott kint vannak a gamescomon lévõ dolgok és elég kecsegtetõek.

pl a játék negyedik nehézségi szintje az infernoról infók

Az Inferno  tehát akkor fog elkezdõdni, amikor elértük a hatvanas szintet, ekkor már csak az itemek megszerzése lesz a célunk, amire egy egész nehézség rendelkezésünkre áll majd. Elvileg szuper challenging lesz és megoldották, hogy ne egy-két bosst farmoljon a nép, hanem szépen eloszoljon mind a négy Act között.

lesz egy külön item kategória, amit csak Infernoban lehet megtalálni. Ezeknek a tárgyaknak mind teljesen különbözõ über-epic kinézetük lesz. Lesz pár rúna is amit csak itt lehet majd megtalálni 


játék egészében kereshetünk majd itemeket, nem csak az utolsó 1-2 Actban mint régebben és nem csak endgame Raidekben/instákban, mint az MMO-kban. Természetesen az egész content fel lesz skálázva jó nehézre. Act 1 ugyanakkora kihívás lesz, mint Act 4.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...