Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Diablo-sorozat


Cori

Recommended Posts

Athesz

Most megszereztem én is eredetiben, nem tudom, fel merjek-e menni atomnoobként :D

Leporoljam én is? Noobkodunk ketten. :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Szerintem nyugodtan, mindenki úgy kezdte :) Aztán kíváncsi leszek, bejön-e :D

Hát, single-ben már háromszor végigkentem, de nem tudom, asszony mellett tudnék-e hosszútávra odaragadni :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Most megszereztem én is eredetiben, nem tudom, fel merjek-e menni atomnoobként :D

Nyomsz egy passw-t a belépéshez, azt totál single-ben végigtolod. Engem általában idegesítenek a társak, a Diablo véleményem szerint single játék. Egyedüli elõnye a B.netnek, hogy jobban dobja a tárgyakat.

Link to comment
Share on other sites

amplitudelolz

Nem tudja valaki, ha battle.net-rõl töltöm le játékot, az kéri-e a CD-t? Elég idegesítõ, hogy mindig be kell tenni LoD-t, ha játszani akarok.

Amúgy nem tudom, rendszer hibája-e a dolog vagy tényleg lenyúlták kulcsomat, de néha battle-netre logoláskor kiírja, hogy a kulcs éppen használatban van, szíjjá le. Mennyi annak az esélye, hogy pont az én cd kulcsommal tolja valaki még most is a játékot? :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Most megszereztem én is eredetiben, nem tudom, fel merjek-e menni atomnoobként :D

igazából senki se figyeli hogy milyen szinten tolod,komolyabb nehézségek max hellen lehetnek vagy ha valakivel pvp-zni akarsz,mert azt elég pro-n szokták csinálni,miután olyan full cuccban vannak hogy semmit sem érsz ellenük. -_-

bemész,bekapsz egy hammerdint,melléd telézik,meghaltál,vagy jön meteor soso ki se enged a faluból. -_-

amint kilépsz belemész a meteorba,instant halál,régi szép idõk. ^_^

vagy bone necro,befalaz, 100% hogy eltalál és 1-2 lövésbõl lekap,a fal miatt meg nemtudsz menekülni se. :D

van pár szépség,emlékszem egyszer toltam valakivel aki poison necro volt és 1sec alatt 1hp-n voltam olyan durván sebzett a mérge. :lol:

fõleg hogy még a resistemet is a földel tette egyenlõvé.

de jó is volt,remélem a dio 3 rohadt jó lesz,nekem azzal tudná megmenteni az egész hogy jó sokáig toljam,ha a pvp-jét normálisan megcsinálják neki.

dio2 is jó,csak egy idõ után a farm uncsi a pvp meg elég unfair,az unalmas farm nélkül esélye sincs az embernek.

de szeretjük. ^_^

Link to comment
Share on other sites

elixxon

Régóta elõször újra rámjött a diózhatnék, de e LoD-omat eladtam.

Szóval, letöltöttem egy full, crackelt verziót, amit csak ki kellett csomagolni és egybõl 1.13.

Elkezdtem régi kedvencemmel, a kicksinnel a játékot és azt vettem észre hogy a küldikhez tartozó uniq mobok (rakanisu, griswold, treehead woodfist...) uniq cuccokat dobálnak. :omg:

Ezzel, mintha a megváltás jött volna el. Nincs az, hogy 20 kariból egynek esik uniq amikor kezdi a játékot, és a többi meg késõbb csak útban lesz, mivel nem dob a mocsok bossza egy jó cuccot sem, csak azokat az 1-20lv-s kacatokat.

Egyenlõre még csak most rugtam farba GrisWoldot és kíváncsian várom mi lesz a bossokból. (full set? :D )

Link to comment
Share on other sites

Plata

igazából senki se figyeli hogy milyen szinten tolod,komolyabb nehézségek max hellen lehetnek vagy ha valakivel pvp-zni akarsz,mert azt elég pro-n szokták csinálni,miután olyan full cuccban vannak hogy semmit sem érsz ellenük. -_-

bemész,bekapsz egy hammerdint,melléd telézik,meghaltál,vagy jön meteor soso ki se enged a faluból. -_-

amint kilépsz belemész a meteorba,instant halál,régi szép idők. ^_^

vagy bone necro,befalaz, 100% hogy eltalál és 1-2 lövésből lekap,a fal miatt meg nemtudsz menekülni se. :D

van pár szépség,emlékszem egyszer toltam valakivel aki poison necro volt és 1sec alatt 1hp-n voltam olyan durván sebzett a mérge. :lol:

főleg hogy még a resistemet is a földel tette egyenlővé.

de jó is volt,remélem a dio 3 rohadt jó lesz,nekem azzal tudná megmenteni az egész hogy jó sokáig toljam,ha a pvp-jét normálisan megcsinálják neki.

dio2 is jó,csak egy idő után a farm uncsi a pvp meg elég unfair,az unalmas farm nélkül esélye sincs az embernek.

de szeretjük. ^_^

Én még a farmot is szerettem.

Lehet a diabló miatt szeretek a wowban is farmolni.Nekem az kikapcsolódás.

Link to comment
Share on other sites

Dobi

Én még a farmot is szerettem.

Lehet a diabló miatt szeretek a wowban is farmolni.Nekem az kikapcsolódás.

Persze, vannak akik szeretnek farmolni mert nekik az pihenés és kikapcsolódás, meg vannak olyanok (pl. én), akiknek leterhelõ az unalmas és repetetív cselekvés. Mennyire gyûlöltem és gyûlölök farmolni még mindig. :)

Nyomsz egy passw-t a belépéshez, azt totál single-ben végigtolod. Engem általában idegesítenek a társak, a Diablo véleményem szerint single játék. Egyedüli elõnye a B.netnek, hogy jobban dobja a tárgyakat.

Érdekes meglátás, kevés embertõl hallottam eddig, hogy a diablo kifejezetten single játék lenne.

Link to comment
Share on other sites

Plata

Persze, vannak akik szeretnek farmolni mert nekik az pihenés és kikapcsolódás, meg vannak olyanok (pl. én), akiknek leterhelõ az unalmas és repetetív cselekvés. Mennyire gyûlöltem és gyûlölök farmolni még mindig. :)

Érdekes meglátás, kevés embertõl hallottam eddig, hogy a diablo kifejezetten single játék lenne.

Pedig sokat csináltuk ha jól emlékszem.Pár száz óra baal vagy dió farm meg se kottyant.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Van valami addon vagy patch vagy bármi rá, hogy blokkoljam ezeket a tradelõ/spamnelõ hülyéket?

Link to comment
Share on other sites

elixxon

Nincs sajnos.

Legfeljebb ha privát szerveren játszol.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
borz2

Hi!

Egy új karaktert kezdtem, mégpedig egy Bérgyilkost. Olyan kérdésem lenne hogy ezek a feltöltõs izék hogy mûködnek nála? pl a Claws of Thunder. Feltöltõdik és én sütöm ki valami gombbal vagy magától, vagy egyéb körülménytõl sül ki?

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Hi!

Egy új karaktert kezdtem, mégpedig egy Bérgyilkost. Olyan kérdésem lenne hogy ezek a feltöltős izék hogy működnek nála? pl a Claws of Thunder. Feltöltődik és én sütöm ki valami gombbal vagy magától, vagy egyéb körülménytől sül ki?

Köszi!

Beteszed alap támadó-képességnek(amit bal egérgombbal sütsz el) a feltöltős(charge-up) képességet majd ha feltöltötted(3 kis gömb megjelenik a karakter körül), akkor kisütöd egy másodlagos támadással(amit a jobb egérgombbal lehet elsütni...ez lehet egy sima ütés, vagy bármelyik más csapás- Kobra- Tigris támadás és társai...asszem azok vannak kitalálva erre, más-más feltöltöttségi szinten más-más erővel lehet lesújtani velük)

Link to comment
Share on other sites

borz2

Ahha! Köszi!

Mert nekem be volt állítva egy csapda, az nem csinált semmit. Kipróbálom. Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Karez

A béta várhatóan augusztus vége felé indul, lassú lefolyásokkal.

Elõször Észak-Amerika, majd Japán, és végül Európa is megkapja a beta lehetõséget. Ám nem kell tartani, ez max. egy hét kiamaradást okoz ha minden igaz.

Ahhoz hogy bétával tudjatok játszani, regisztrálni kell a battle.net oldalra, és aktiválni kell egy eredeti blizzard játékodat (dio2, war3, wow) valamint kérelmet kérni mint nyílt béta tesztelõ. Ha ez megvan már csak várni kell, mikor üzenik e-mailben neked hogy "Diablo 3 beta is NOW!" és te rohansz letölteni. ;)

Új hírek a játékról:

"Gyorsan nézzük is meg, hogy mik a további érdekességek Diablo 3-fronton: a Blizzard a játékosok kezébe adja a korábban csak a botok és a gold/item-farmerek által illegálisan kontrollált piacot: a tárgyakat egymás közt pénzért adhatják-vehetik majd a játékosok (bõvebben ITT írtunk a dologról) - és ezzel párhuzamosan kiderült az is, hogy a játék állandó internetkapcsolatot igényel majd (az "offline" karakter fogalma megszûnik, hiszen bármelyik karakterünkkel azonnal partiba csatlakozhatunk, ha úgy gondoljuk) - errõl bõvebben ITT olvashattok. "

Forrás: gamer365 és pc365

Magyarul: A játék egész mechanikája egy MMO vonalat fog kapni (akuciós ház, folyamatos netkapcsolat), ellenben INGYENES lesz (és az is fog maradni), ugyanúgy mint starcraft 2 is az volt. Jah és olyan hogy mentések gépen lesznek tessék elfelejteni. Minden karakter, játékmentés, és egyebek egy ún. Cloud rendszerben (értsd. neten vannak a mentések, lásd steam cloud rendszere) lesz minden mentési elõzményünk. Így ha véletlenül töröljük a játékot, vagy reinstall van nem kell félni, a mentéseink megmaradnak fent neten Battle.net-en.

Link to comment
Share on other sites

Cori

A béta várhatóan augusztus vége felé indul, lassú lefolyásokkal.

Először Észak-Amerika, majd Japán, és végül Európa is megkapja a beta lehetőséget. Ám nem kell tartani, ez max. egy hét kiamaradást okoz ha minden igaz.

Ahhoz hogy bétával tudjatok játszani, regisztrálni kell a battle.net oldalra, és aktiválni kell egy eredeti blizzard játékodat (dio2, war3, wow) valamint kérelmet kérni mint nyílt béta tesztelő. Ha ez megvan már csak várni kell, mikor üzenik e-mailben neked hogy "Diablo 3 beta is NOW!" és te rohansz letölteni. ;)

Új hírek a játékról:

"Gyorsan nézzük is meg, hogy mik a további érdekességek Diablo 3-fronton: a Blizzard a játékosok kezébe adja a korábban csak a botok és a gold/item-farmerek által illegálisan kontrollált piacot: a tárgyakat egymás közt pénzért adhatják-vehetik majd a játékosok (bővebben ITT írtunk a dologról) - és ezzel párhuzamosan kiderült az is, hogy a játék állandó internetkapcsolatot igényel majd (az "offline" karakter fogalma megszűnik, hiszen bármelyik karakterünkkel azonnal partiba csatlakozhatunk, ha úgy gondoljuk) - erről bővebben ITT olvashattok. "

Forrás: gamer365 és pc365

Magyarul: A játék egész mechanikája egy MMO vonalat fog kapni (akuciós ház, folyamatos netkapcsolat), ellenben INGYENES lesz (és az is fog maradni), ugyanúgy mint starcraft 2 is az volt. Jah és olyan hogy mentések gépen lesznek tessék elfelejteni. Minden karakter, játékmentés, és egyebek egy ún. Cloud rendszerben (értsd. neten vannak a mentések, lásd steam cloud rendszere) lesz minden mentési előzményünk. Így ha véletlenül töröljük a játékot, vagy reinstall van nem kell félni, a mentéseink megmaradnak fent neten Battle.net-en.

uuuuh köszi :wub: :D

a folyamatos netkapcsolatnak nagyon nem örülök... mert ha éppen netkimaradás van vagy mittom én akkor nem tudok offline karakterezni -.-

ez a mentési rendszer meg már a diablo2-es b.netes karakterekre is igaz volt. :P

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Mi a repedt szar????

Folyamatos netkapcsolat fuck, online karakter mentés dettó.

Single mániások pedig elfelejthetik a 8players-t ( :wub: )...

Két dolgot remélek, majdnem mindkettõ a single karakterhez kapcsolódik:

1, nem lesz olyan nehéz a fejlõdés, mint anno a Diablo2-ben (én rohadtul untam már, hogy 2.387.872 mephisto leölése után léptem 1 szintet és tárgyak tekintetében így sem voltam túlzsúfolt...)*

2, lesz valami Sacredhez hasonló rendszer (egy helyen kezdünk, ahol mindenki oda megy ahova akar, de játékosoktól függõen nehezebbek az ellenfelek, de több xp-t is kapunk értük)**

Viszont a videó után nagyon megkedveltem a monk-ot :) :wub:

*lehet bneten több jobb cuccom lett volna, de gondolom nem magányos farkasként, mint pl. a Sacredben, TQ-ben; fejlõdést érezni akarom: az xp csík ne álljon egy helyben magasabb szinteken (pl. Sacred-ben lvl 255 a max, de 153-nál is lehetett látni, hogy bizony folyamatosan nõ az xp csík, ahogy a max lvl75-ös TQ-ben is 70 karakterrel...)

**ilyen volt egyébként a 2-ben? :D Ha igen akkor az jó!

Link to comment
Share on other sites

Cori

Mi a repedt szar????

Folyamatos netkapcsolat fuck, online karakter mentés dettó.

Single mániások pedig elfelejthetik a 8players-t ( :wub: )...

Két dolgot remélek, majdnem mindkettő a single karakterhez kapcsolódik:

1, nem lesz olyan nehéz a fejlődés, mint anno a Diablo2-ben (én rohadtul untam már, hogy 2.387.872 mephisto leölése után léptem 1 szintet és tárgyak tekintetében így sem voltam túlzsúfolt...)*

2, lesz valami Sacredhez hasonló rendszer (egy helyen kezdünk, ahol mindenki oda megy ahova akar, de játékosoktól függően nehezebbek az ellenfelek, de több xp-t is kapunk értük)**

netkapcsolattal nincs akkora baj, ha kiszűrik a sok fogyatékos spammert akkor elviselhető. singleben meg ugysincs sok értelme tolni... de magányosan ugyanugy tudsz nyomulni (csak net kell). a karaktermentés meg már diablo2-ben is ilyen volt nemtom miért probléma most. (closed bnet)

1. maradjon csak olyan nehéz. abba volt kihívás, nem mindenki érhette el a 99est szintet... (szintezés amugy is csak 90 felett volt szenvedés már) - ez a closed bnetre igaz (ott amugy is jobb cuccok és több is esik mint singlebe) tanuljátok meg, diablo singlében kb teljesíthetetlen :/ és fele olyan élvezetes se :D

2. minden diabloban egy helyen kezdünk :o

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

jee,nem gondoltam hogy megéljük mi ezt,de ha most béta akkor nincs messze a megjelenés,am hol kell a kérelmet beadni hogy akarok bétázni,a dio 2met aktiváltam b-neten. :)

Link to comment
Share on other sites

Plata

Mi a repedt szar????

Folyamatos netkapcsolat fuck, online karakter mentés dettó.

Single mániások pedig elfelejthetik a 8players-t ( :wub: )...

Két dolgot remélek, majdnem mindkettõ a single karakterhez kapcsolódik:

1, nem lesz olyan nehéz a fejlõdés, mint anno a Diablo2-ben (én rohadtul untam már, hogy 2.387.872 mephisto leölése után léptem 1 szintet és tárgyak tekintetében így sem voltam túlzsúfolt...)*

2, lesz valami Sacredhez hasonló rendszer (egy helyen kezdünk, ahol mindenki oda megy ahova akar, de játékosoktól függõen nehezebbek az ellenfelek, de több xp-t is kapunk értük)**

Viszont a videó után nagyon megkedveltem a monk-ot :) :wub:

*lehet bneten több jobb cuccom lett volna, de gondolom nem magányos farkasként, mint pl. a Sacredben, TQ-ben; fejlõdést érezni akarom: az xp csík ne álljon egy helyben magasabb szinteken (pl. Sacred-ben lvl 255 a max, de 153-nál is lehetett látni, hogy bizony folyamatosan nõ az xp csík, ahogy a max lvl75-ös TQ-ben is 70 karakterrel...)

**ilyen volt egyébként a 2-ben? :D Ha igen akkor az jó!

1.nem volt nehéz,bár a 99 sose érdekelt,jó ha volt a kb 60 karimból 1 darab 99. ögüü

2.Sacred multiban csodás,nem tom mit szenvedsz singlibe multi játékokkal.A sacred a diablo klónja,viszont sok mindenben felülmúlja,hangulat,humor és élmény.Nem mintha bármi bajom lenn ezekkel a Diablóban,bár sok nincs bennük,pár ezer órányi baal runt lehúztam én is.Sacred üdítõ játék volt,multiban is toltam,mivel nekem az elsõ és a második is eredetiben megvan.

jee,nem gondoltam hogy megéljük mi ezt,de ha most béta akkor nincs messze a megjelenés,am hol kell a kérelmet beadni hogy akarok bétázni,a dio 2met aktiváltam b-neten. :)

Én már regeltem bétára,kb 1 hónapja?De most visszagondolva,má fogalmam sincs milyen néven. :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

bejelöltem hogy csak a diablo univerzum bétái érdekelnek. :D

de várom már hogy kipróbáljam. ^_^

Link to comment
Share on other sites

GustyX

1.nem volt nehéz,bár a 99 sose érdekelt,jó ha volt a kb 60 karimból 1 darab 99. ögüü

2.Sacred multiban csodás,nem tom mit szenvedsz singlibe multi játékokkal.A sacred a diablo klónja,viszont sok mindenben felülmúlja,hangulat,humor és élmény.Nem mintha bármi bajom lenn ezekkel a Diablóban,bár sok nincs bennük,pár ezer órányi baal runt lehúztam én is.Sacred üdítõ játék volt,multiban is toltam,mivel nekem az elsõ és a második is eredetiben megvan.

1. nekem jobban bejött a Sacred/TQ rendszere, ott legalább érezhetõ volt, hogy nem hiába öltem le azt a pár millió monsztát.

2. jó volt a sok csaló, a sok überes fegyverrel :D. Nem szenvedek, miután megvettem eredetiben csak multiban toltam pár száz órát.

Itt egyébként arra gondoltam, hogy multiban ugye mindenki egy elzárt szigeten kezd, ahonnan bárhova lehetett menni, akár csapattal, akár szólóban.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

remélem a bétában majd a pvp aréna is kipróbálható lesz. :)

egyébként erről a bétázásról hol olvastál? hol lehet utána nézni a forrásnak? itt erre gondolok hogy aug vége,1hét a kontinensek között és hogy kell eredeti blizzard game.

remélem kb karácsonyra lesz itt am a játék,mert decemberben lesz sztem elég pénzem hogy betudjak rá ruházni. :D

de am elég jó hír hogy már itt van,mert kétlem hogy még 1 évet kéne várni hogy kiadják. :) és valószínű hogy gw2 előtt kint lesz,amelyik előbb jön ki azt veszem előbb és azzal játszok majd picit többet. :D

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

Nem tudja valaki, ha battle.net-rõl töltöm le játékot, az kéri-e a CD-t? Elég idegesítõ, hogy mindig be kell tenni LoD-t, ha játszani akarok.

Amúgy nem tudom, rendszer hibája-e a dolog vagy tényleg lenyúlták kulcsomat, de néha battle-netre logoláskor kiírja, hogy a kulcs éppen használatban van, szíjjá le. Mennyi annak az esélye, hogy pont az én cd kulcsommal tolja valaki még most is a játékot? :D

két fájlt be kell másolni lod cdrõl a könyvtárba, és nem kér többet cd-t (full install után)

asszem d2xmusic és d2xvideo, de könnyûészrevenni, hogy melyik hiányzik

@mastertitan: nem lesz aréna a bétában, és kb már 3 éve ugyanaz a bétára jelentketés módja blizzéknél, diablo3.hu meg ilyen helyeken le van írva, de felmész battle.net-re és kb egyértelmû, csak párat kell kattintgatni

Link to comment
Share on other sites

Plata

1. nekem jobban bejött a Sacred/TQ rendszere, ott legalább érezhetõ volt, hogy nem hiába öltem le azt a pár millió monsztát.

2. jó volt a sok csaló, a sok überes fegyverrel :D. Nem szenvedek, miután megvettem eredetiben csak multiban toltam pár száz órát.

Itt egyébként arra gondoltam, hogy multiban ugye mindenki egy elzárt szigeten kezd, ahonnan bárhova lehetett menni, akár csapattal, akár szólóban.

Csalók szerintem nem eredeti multiban lehettek.Én nem találkoztam velük,és igen voltak ûber cuccaim,de nem csalással.Hogy szerettem az elfecském szettjét ami havazást csinált. :lol:

Viszont Sacredben lehet találni rejtett és titkos helyeken szuper erõs cuccokat,ezek egyfajta easter eggek.Fénykard meg napszemcsi,vagy a Jason szett.Sok van,már felére sem emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...