Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Coming Soon


grasslover

Recommended Posts

Hartigan

A Pirates of the caribbean elso reszet nagyon szerettem, maig a kedvenc kaland filmem az Indiana Jones-ok, es a Mumia mellett.

A masodik mar kicsit langyibb volt, de amikor moziban neztem meg tetszett az is, bar a katarzis elmaradt. A harmadikon meg kifejezetten ronggya untam magam a moziban, es Jack Sparrow is mar unalmassa valt.

Viszont meg akarom majd nezni oket egyben is, hatha ugy jobban ossze allnak.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

A Pirates of the caribbean elso reszet nagyon szerettem, maig a kedvenc kaland filmem az Indiana Jones-ok, es a Mumia mellett.

A masodik mar kicsit langyibb volt, de amikor moziban neztem meg tetszett az is, bar a katarzis elmaradt. A harmadikon meg kifejezetten ronggya untam magam a moziban, es Jack Sparrow is mar unalmassa valt.

Viszont meg akarom majd nezni oket egyben is, hatha ugy jobban ossze allnak.

Ami még az elsõ részben jó volt, a második-harmadikban röhejes és eltúlzott lett, ezért nem is nagyon tetszenek. Remélem, a negyedik visszatér az elsõ színvonalához, legalább. Sztori elvileg nem lesz gáz, mert egy Tim Powers-könyv az alapja, csak Sparrow ne legyen ilyen tolakodóan túl idétlen és ne förmedjen le a képrõl a gennyedzáns CGI-hömpölyeg-maszat.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Én az ilyen tucatthrillereknek/horroroknak ígérkező filmeket várom (amik nem ígérnek semmit, de akár még jól is elsülhetnek), mint a Cabin in the woods, vagy az

. Van benne Odette Yustman meg Amber Heard bikiniben, és 90%, hogy Karl Urban a mocsadék. :lol: :lol:

Battle Los Angeles? Bah, majd ha lesz olyan bája, mint az Independence Daynek... :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Hú de tök érdektelen nekem ez a film :rolleyes: Persze majd megnézem, de nem fogok sietni vele az tuti.

Meg kéne nézni a Transformers 2-t lassan, hogy képben legyek. A trailer elég volt akkoriban. :DD

Most olvastam, hogy Rihanna mennyire aggódik, hogy Liam Neeson mellett kell majd játszania úgy, hogy nincs színészi gyakorlata.

Akkor miért vállalja. Ha õ húzza majd le a filmet, akkor azt mondom, Liam megpofozhatta volna párszor forgatás alatt. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Real013

2 óra és Pirates 4 trailer. Nem leszek itthon, de órák után rohanok haza megnézni. Éljen a fanboyság!

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

2 óra és Pirates 4 trailer. Nem leszek itthon, de órák után rohanok haza megnézni. Éljen a fanboyság!

Na, zsír :) Kíváncsi vagyok, mit öklendezett össze az új bagázs.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Na, zsír :) Kíváncsi vagyok, mit öklendezett össze az új bagázs.

Ó bazz, még mostantól hat óra :( Mit néztem délelõtt? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Real013

2 óra! :) Remélem a yahoo-n nem csak Only in America trailer lesz....Nem vártam filmet ennyire az Inglourious Basterds óta...

Link to comment
Share on other sites

a880120

2 óra! :) Remélem a yahoo-n nem csak Only in America trailer lesz....Nem vártam filmet ennyire az Inglourious Basterds óta...

Ha az is lesz, két perc múlva már a youtube-n lesz hat különbözõ user által feltöltve.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Majd dobjatok be linket ide is, a potc nekem is a szívem csücske. :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Ha az is lesz, két perc múlva már a youtube-n lesz hat különbözõ user által feltöltve.

Bazz, de az milyen hosszú két perc lenne????:D

Link to comment
Share on other sites

Real013

PIRATES 4 TRAILER! :)

Egyszer megnéztem, egy necces pillanat volt benne, de tetszett. Most megyek vissza megnézni még párszor...

Link to comment
Share on other sites

a880120

Egyszer megnéztem, egy necces pillanat volt benne, de tetszett. Most megyek vissza megnézni még párszor...

Mikor átszúrja a csaj az ajtót vagy a seggébõl tüzet köpõ hajó?

Link to comment
Share on other sites

Real013

Mikor átszúrja a csaj az ajtót vagy a seggébõl tüzet köpõ hajó?

Utóbbi. A Cruz-féle ajtóbökdösés jó volt, tetszett :) /Mondjuk a tüzet köpõ hajó se gáz, ha még dolgoznak azon az effekten.../

Egyébként jól látom, hogy az egyik két másodperces részletben Jack saját magával kardozik? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Zombies!

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Egyébként jól látom, hogy az egyik két másodperces részletben Jack saját magával kardozik? :unsure:

Elõfordulhat, hisz ált. mindig tintás. :lol:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Real: a Pacific Time idõzónát nézted be.

Amúgy nem tom. Két dolog irritál benne, az egyik, hogy Depp kb. ugyanazt a három idétlen arckifejezést erõlteti már 4 film óta, ami most már csak vicces akar lenni; a másik az ilyen huszonegyedik századira sminkelt nõk, de ezek a legtöbb amerikai filmben zavarnak.

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Zombik kis mínusz, Keith Richards nagy plusz :D

Amúgy jónak tûnik, tetszik, hogy nagy eséllyel képesek lesznek tovább vinni Bill és Elizabeth nélkül.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Real: a Pacific Time idõzónát nézted be.

Amúgy nem tom. Két dolog irritál benne, az egyik, hogy Depp kb. ugyanazt a három idétlen arckifejezést erõlteti már 4 film óta, ami most már csak vicces akar lenni; a másik az ilyen huszonegyedik századira sminkelt nõk, de ezek a legtöbb amerikai filmben zavarnak.

Nem szórakoztam idõzónákkal, csak felmentem a Yahoo movies-ra, és ránéztem a visszaszámlálóra, ami 4 órát mutatott... legalábbis ébredés után annyinak tûnt... de biztos, hogy nem annyi volt :)

Szerintem ahhoz, hogy Depp változtasson Sparrow arckifejezés-készletén, kellene valami jellemfejlõdés-változás a karakterben, ami nyilván nem lesz, szóval õ hozza, amit elvárnak tõle a népek, õ Sparrow... :) Szóval, azt akarom mondani, hogy ha más készlettel dolgozna már lehet, hogy nem Sparrow lenne... vagy valami ilyesmi.

Gyorsan végignéztem az összes official Pirates trailer-t, az elsõ film után szerintem a negyediké a második legjobb... Nem mintha számítana a film minõségét illetõen, de az elsõ jelek számomra biztatóak!

Link to comment
Share on other sites

a880120

Utóbbi.

Nekem a bajom az volt vele, hogy ott van. Teljesen felesleges szerintem. Várom amúgy :)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nekem a bajom az volt vele, hogy ott van. Teljesen felesleges szerintem. Várom amúgy :)

Davy Jones háromágú ágyúját überelni kellett... most van lángszórós hajó. :)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ah, most komolyan??? Blackbeard? :D

Blackbeard csak egy van... -_- Akkor már Whitebeard... bár akkor biztos összeszartam volna magam X)

Link to comment
Share on other sites

Rezgrof

:blink: Durva visszanézni,h mit hoztak ki belõle. Kiváncsian várom,bár május még messze van..s valószínûleg akkor már nem leszek itthon..de net mindenhol van. :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

PIRATES 4 TRAILER! :)

Egyszer megnéztem, egy necces pillanat volt benne, de tetszett. Most megyek vissza megnézni még párszor...

Nincs benne Bloom és Knightley? Csak jó lehet!: )

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Szvsz ez valami iszonyú rókabõr lehúzás, nem hiszem, hogy bármi újat tudnának mutatni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...