Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Coming Soon


grasslover

Recommended Posts

Razon

Ez a 2011 nagyon jónak ígérkezik film téren, lesz mit nézni.

Sucker Punch, Rango :D, X-Men, Green Lantern, PoTC 4, Your Highness, Cowboys & Aliens....ezeket nem ronthatják el.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

+ Captain America és Thor. B) (Sajnos elõbbit amcsi premierhez képest 1 hónappal késõbb, mint utóbbi 1 hónappal elõbb láthatjuk.)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Captain America nekem nem tetszik, pajzsal rohangálni nem cool :D De a karaktere attól még lehet jó, nem ismerem a képregényt.

Errõl a Thorról még nem is hallottam, de az alapján amit elolvastam biztos jó lesz B)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Captain America nekem nem tetszik, pajzsal rohangálni nem cool :D De a karaktere attól még lehet jó, nem ismerem a képregényt.

Errõl a Thorról még nem is hallottam, de az alapján amit elolvastam biztos jó lesz B)

Ha Captain America karakterét jól eltalálják, akkor egyszerre lehet jó poénokat és drámát kialakítani abból a helyzetbõl, hogy a II. vh. után egyszer csak a modern idõkben ébred fel. Kicsit abszurd (bár mennyire beszélhetünk ilyenrõl egy képregényfilm esetében?), de szvsz jó alapok. Másrészt baromi badass dolgokat tud mûvelni azzal a pajzzsal. B)

Thor-t Én se annyira ismerem, csak amennyi az Ultimate univerzumban volt róla. De mivel Avengers tag lesz, így nagyon érdekel. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Az új Tron egyik eredeti nyelve a magyar.

Link to comment
Share on other sites

Rezgrof

P.O.T.C. 4 és X-men First Class...ha már napi szinten látom õket,ahogy csinálják,kiváncsi vagyok,h fog kinézni a moziban. :D

..a sminkesek mindent bedobtak,az tuti,olyan formák rohangálnak itt.. B)

Link to comment
Share on other sites

Hares

P.O.T.C. 4 és X-men First Class...ha már napi szinten látom õket,ahogy csinálják,kiváncsi vagyok,h fog kinézni a moziban. :D

..a sminkesek mindent bedobtak,az tuti,olyan formák rohangálnak itt.. B)

Te vagy az aki ott voltál a Quantum of Solace forgatásán is?

Link to comment
Share on other sites

Rezgrof

Te vagy az aki ott voltál a Quantum of Solace forgatásán is?

Hol van az már.. <_< De amúgy stimmel. :)

Link to comment
Share on other sites

Hares

Hol van az már.. <_< De amúgy stimmel. :)

Azóta nem hallattad a hangod (vagy csak én nem láttam? :unsure: ),csak azért kérdeztem,mert tényleg rég volt már. :) Királyság hogy ott lehetsz ezeknek a forgatásán, cserélnék veled...csak egy kicsit... :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Az új Tron egyik eredeti nyelve a magyar.

az mit jelent pontosan,hogy "eredeti nyelve"?

Link to comment
Share on other sites

a880120

az mit jelent pontosan,hogy "eredeti nyelve"?

Ahogy felveszik. Most komolyan, ezt magyarázni kéne? :D

Angolul és magyarul fognak benne beszélni. Valószínûleg a mi nyelvünknek csak pár mondat jut, de akkor is királyság ^^

Link to comment
Share on other sites

Hares

Ahogy felveszik. Most komolyan, ezt magyarázni kéne? :D

Angolul és magyarul fognak benne beszélni. Valószínûleg a mi nyelvünknek csak pár mondat jut, de akkor is királyság ^^

Én arra vagyok kíváncsi hogy okkal használták a nyelvünk,vagy csak azért mert "úristen de hülyén hangzik,ez a holtak nyelve,senki sem ismeri,használjuk!".

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Én arra vagyok kíváncsi hogy okkal használták a nyelvünk,vagy csak azért mert "úristen de hülyén hangzik,ez a holtak nyelve,senki sem ismeri,használjuk!".

Szerintem inkább a második indok :(

Link to comment
Share on other sites

Rezgrof

Azóta nem hallattad a hangod (vagy csak én nem láttam? :unsure: ),csak azért kérdeztem,mert tényleg rég volt már. :) Királyság hogy ott lehetsz ezeknek a forgatásán, cserélnék veled...csak egy kicsit... :D

Bevallom,kicsit beleuntam a fórumba,történt egy s más az életemben,nem ezt tartottam a listám élén. :rolleyes:

Azért nehogy azt hidd,h olyan jó móka,rengeteg a munkaóra akár heti,akár napi szintre bontom le. S teljes a bizonytalanság..a kalózok pl. két hét csúszással fejezték be a forgatás nagy részét,most már csak az utómunkák vannak hátra..

Link to comment
Share on other sites

Razon

A közeljövõben lesz valami 3D film amire érdemes elmenni moziba? 2 filmet láttam eddig 3Dbe (The Final Destination, Avatar) és nagyon megfogott a látvány :)

Link to comment
Share on other sites

a880120
Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

wtf :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Hares

A Ponyot sem láttam még,de jónak néz ki ez is. A zenéje is tetszik. B)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

A Ponyot sem láttam még,de jónak néz ki ez is. A zenéje is tetszik. B)

Nekem a fõszereplõhöz mérve óriásinak számító szöcskék tetszettek a legjobban. Meg persze a semmihez sem hasonlítható Ghibli részletesség, ami animációs filmek egyikében sem jelent meg soha - valószínûleg nem is fog.

Bár még mindig a Nausicaa óriási rovarjai a kedvenceim a stúdiótól :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nekem a fõszereplõhöz mérve óriásinak számító szöcskék tetszettek a legjobban. Meg persze a semmihez sem hasonlítható Ghibli részletesség, ami animációs filmek egyikében sem jelent meg soha - valószínûleg nem is fog.

Bár még mindig a Nausicaa óriási rovarjai a kedvenceim a stúdiótól :rolleyes:

Meg azok az óriás harcosok :D

Nekem a fõszereplõhöz mérve óriásinak számító szöcskék tetszettek a legjobban. Meg persze a semmihez sem hasonlítható Ghibli részletesség, ami animációs filmek egyikében sem jelent meg soha - valószínûleg nem is fog.

Bár még mindig a Nausicaa óriási rovarjai a kedvenceim a stúdiótól :rolleyes:

Neked meg majd odaadom valamikor a Future Boy Conan sorozatot :D Miyazaki sensei elsõ rendezései között vannak és beszarás, hogy mennyire jó... szal akkor még a Ghibli stúdió még kósza gondolat sem volt, de ránézel egy részre és egybõl rávágod, hogy ez egy Ghibli film xD

Link to comment
Share on other sites

Razon

Mark Wahlberg lesz az Uncharted film fõszereplõje. Nathan Filliont akartam :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...