Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Photoshop


oPalRx7

Milyen fajta képszerkesztõket részesítesz elõnyben?  

42 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

_ktamas

Jó lett, de szerintem a hajat egy kicsit jobban is maszkolhattad volna, meg a glow effekt is érdekes a karjánál. A háttérben a buborékokra is egy kicsivel több blurt nyomtam volna. Összességében egyébként jól sikerült! :)

Az elõzõ holdon sétálós képed viszont nagyon adta, és a kolibris is valami rohadt jó! :D

Link to comment
Share on other sites

moody

Jó lett, de szerintem a hajat egy kicsit jobban is maszkolhattad volna, meg a glow effekt is érdekes a karjánál. A háttérben a buborékokra is egy kicsivel több blurt nyomtam volna. Összességében egyébként jól sikerült! :)

Az elõzõ holdon sétálós képed viszont nagyon adta, és a kolibris is valami rohadt jó! :D

kösz szépen :)

Link to comment
Share on other sites

moody

y2TN30doZM0


1. pses videom, 25 perc volt csak a makeup, de kellett 1 alapanyag azért dobtam össze... (a videot egyébként haverom csinálta)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Don_Armageddon

Sziasztok!

Elõre elnézést a kérdésért de lusta vagyok. Szóval melyik verziószámú PS-sel érdemes elkezdeni a képszerkesztgetést. Gondolok itt olyanra, hogy melyikhez van a legtöbb tutorial, how-to-do videó stb. Ha lehet tudnátok pár ilyen PS betanulós oldalt linkelni nekem? Néztem sokat, de a legtöbb eléggé belevág a lecsóba.

Elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

moody

Sziasztok!

Elõre elnézést a kérdésért de lusta vagyok. Szóval melyik verziószámú PS-sel érdemes elkezdeni a képszerkesztgetést. Gondolok itt olyanra, hogy melyikhez van a legtöbb tutorial, how-to-do videó stb. Ha lehet tudnátok pár ilyen PS betanulós oldalt linkelni nekem? Néztem sokat, de a legtöbb eléggé belevág a lecsóba.

Elõre is köszönöm!

sztem a ps cs3 megfelel (angol nyelvû)

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

y2TN30doZM0

1. pses videom, 25 perc volt csak a makeup, de kellett 1 alapanyag azért dobtam össze... (a videot egyébként haverom csinálta)

Jó lett, gratula! :) Közben azért az msn befigyel! :D :D Majd legközelebb jobban figyelj szerintem az ilyenekre, meg a minõségre is dobhattok egy plusszal. :D

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Na... Benyomtam a Genuine Fractals nevû plug-int, de PS-en belül sehol nem találom pedig látja, mert a súgóban ott a kieg. is. :unsure: Nem tudjátok merre lehet? :unsure:

Ok... Tárgytalan. Viszont nem tudom, régebben szebben, élesebben nagyított most viszont már 2x nagyításnál is életlenedik. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
HD2

A Witcher 2 örömére készítettem egy új youtube hátteret a channelemnek. :)

Link Igazából nem nagy szám, de egész tûrhetõ lett.

Akinek túl nagy lenne, annak itt a sima kép. (Közepe azért üres, mert oda mennek a youtube-os cuccok) :)

kép

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
djlaczoka

Nagy nap ez számomra, hiszen DA-n bekerült egy képem a Daily Deviation-k közé, és rengetegen nézték csak ma meg, amiota hazajöttem, annak másfél orája és azota olyan 1500an.És ami még a májam növeli, az egyesek kommentjei :).

Daily Deviation

Link to comment
Share on other sites

moody

Nagy nap ez számomra, hiszen DA-n bekerült egy képem a Daily Deviation-k közé, és rengetegen nézték csak ma meg, amiota hazajöttem, annak másfél orája és azota olyan 1500an.És ami még a májam növeli, az egyesek kommentjei :).

Daily Deviation

és én favoltam is :D

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

és én favoltam is :D

Köszi :D

Amugy ez a DD mi pontosan ?:) Nagyjából vágom, csak a részleteket nem :P

Link to comment
Share on other sites

moody

Köszi :D

Amugy ez a DD mi pontosan ?:) Nagyjából vágom, csak a részleteket nem :P

hát valszeg annyit tudsz mint én... :DD

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

hát valszeg annyit tudsz mint én... :DD

Már megtudtam, a nap legjobb képe, ami nagy dolog ott, több ezer képbõl :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jetine

Találtam deviantarton egy pony creatort , és mivel mostanában nemvolt kedvem photoshoppolni (vagyis nem jött az ihlet) így jó alapnak találtam. Kicsit szórakoztam vele (a háttér nem az én mûvem):

[GSF] Picture

háttérben õ van:

[GSF] Picture

Akit róla mintáztam:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
SH4D0W

halii!

csak egy gyors kérdésem lenne: amikor crop-olok egy képet, nem írja ki valahol a program, hogy mekkora a megmaradó részlet mérete px*px-ben, vagy nem lehet ezt valahol megnézni/bekapcsolni, hogy láthassam, mielõtt levágom? (CS5-öt használok)

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

halii!

csak egy gyors kérdésem lenne: amikor crop-olok egy képet, nem írja ki valahol a program, hogy mekkora a megmaradó részlet mérete px*px-ben, vagy nem lehet ezt valahol megnézni/bekapcsolni, hogy láthassam, mielõtt levágom? (CS5-öt használok)

hát én passzolom, esetleg csináljál egy új dokumentumot a kivánt méretekkel, áthúzod oda a layert és croppolod, én igy szoktam csinálni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
djlaczoka

halii!

csak egy gyors kérdésem lenne: amikor crop-olok egy képet, nem írja ki valahol a program, hogy mekkora a megmaradó részlet mérete px*px-ben, vagy nem lehet ezt valahol megnézni/bekapcsolni, hogy láthassam, mielõtt levágom? (CS5-öt használok)

De, nyomj egy CTRL+R kombinációt, és akkor megjelenik egy vonalzó a kép szélein, onnan tudsz is elhuzni magadnak vonalakat, azokkal betudod löni pixelre pontosan.

vélemények?

photoshop vagy valaki unatkozott? :D

http://manzardcafe.blog.hu/2011/07/27/jate...mpaign=blhshare

Szerintem nem kamu, legalábbbis elég életszerûek az árnyékok, gondolom nedves levelet, vágott, és akkor hagyta megszáradni, ugy már megoldható. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
KaiL

az lenne a kérdésem, hogy a New Fill Layer-Solid Colorban ha kiválasztok egy színt, azt hol lehet utána megváltoztatni?

Link to comment
Share on other sites

kaliban

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

marco045

szisztok4

kellene egy kis segítség. Errõl a képrõl kellene eltüntetni azt az idióta sárga logót meg megélesíteni a képet.

aki megcsinálja annak nagyon hálás leszek! :D köszi elõre is.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

kaliban

szisztok4

kellene egy kis segítség. Errõl a képrõl kellene eltüntetni azt az idióta sárga logót meg megélesíteni a képet.

aki megcsinálja annak nagyon hálás leszek! :D köszi elõre is.

[GSF] Picture

Nagyobb méretben nincs ?

Melyik sárga logora gondoltál ?

A középsõre ? a felsõre ?

Link to comment
Share on other sites

marco045

Nagyobb méretben nincs ?

Melyik sárga logora gondoltál ?

A középsõre ? a felsõre ?

nincs sajnos. :/

fent is meg középen a koponya szeménél a tatto johnny cuccra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...