Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Photoshop


oPalRx7

Milyen fajta képszerkesztõket részesítesz elõnyben?  

42 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

oPalRx7

Az előző topic folytatása!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
darkmessiah666

hello

szeretnek photoshop segitsegevel kepregeny beirast kesziteni adtak egy csomo fontot hogy rakjam be a C/windows/fonts mappaba meg is csinaltam,de nem mukodnek,valoszinuleg mert a windows nyelve es azoke a fntoke amiket kaptam nem egyezik,van ra mod hogy honositast rakjak a windowsomra?vagy van ra mas megoldas? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaliban

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Kispárna

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Átalakítva :D

Link to comment
Share on other sites

UC

hello

szeretnek photoshop segitsegevel kepregeny beirast kesziteni adtak egy csomo fontot hogy rakjam be a C/windows/fonts mappaba meg is csinaltam,de nem mukodnek,valoszinuleg mert a windows nyelve es azoke a fntoke amiket kaptam nem egyezik,van ra mod hogy honositast rakjak a windowsomra?vagy van ra mas megoldas? :(

Szerintem azokat telepíteni kell, nem csak bemásolni, legalábbis én mindig így csináltam. Két katt a fontfájlra és install. Nyelvhez nem sok köze van szvsz.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

moody

legújabb alkotás

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaliban

.

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Ez nagyon jó :)

kaliban: A tieid is jók, talán a háttér színét én kicsit sötétebbre venném. Meg az elsõ képen a repülõ méretét is csökkentettem volna úgy 30%-kal.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Ez nagyon jó :)

kaliban: A tieid is jók, talán a háttér színét én kicsit sötétebbre venném. Meg az elsõ képen a repülõ méretét is csökkentettem volna úgy 30%-kal.

Kérésed parancs :D

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Az új 3D-s bõvítéssel csodákat lehet csinálni...

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Kérésed parancs :D

Az új 3D-s bõvítéssel csodákat lehet csinálni...

Még :D Próbáld meg úgy #0f0f0f környékén. És egy kicsivel nagyobb kerettel is. Próba cseresznye :D

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Csináltam egy (sok) MSI EFI BIOS bejelentkezõ képet, itt az egyik:

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Athesz

Ha kompletten le akarom cserélni a CS3 packot CS5re attól a régi cuccaimat ha megnyitom ugye nem fognak szétesni, tudja ugyanúgy kezelni?

Link to comment
Share on other sites

HD2

Erre gondolsz ? :D

[GSF] Picture

Gondoltam, az imageshack profilomba be lehet valahogy nézni? :D

Publikusak a képek, csak nem mutat rájuk link, hacsak nem olyan gyors voltál, hogy a videós topikban lecsaptál rá. :D

Lol, most vettem csak észre a vonalakat xD

Amúgy minden másolásvédelmet el lehet távolítani, de mégsem olyan mint az eredeti. :D

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Gondoltam, az imageshack profilomba be lehet valahogy nézni? :D

Publikusak a képek, csak nem mutat rájuk link, hacsak nem olyan gyors voltál, hogy a videós topikban lecsaptál rá. :D

Nem.

Csak reklámoztam a piros vonalak eltüntetését, a kijelölés, Fill, Content Aware megoldással. :)

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nem.

Csak reklámoztam a piros vonalak eltüntetését, a kijelölés, Fill, Content Aware megoldással. :)

Ezt leszámítva milyen? Nem üt nagyon el az a bazinagy kosárlabra jobbra fent? Muszáj volt valamivel eltakarnom a helyrehozhatatlan hibát. [sm23]

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Ezt leszámítva milyen? Nem üt nagyon el az a bazinagy kosárlabra jobbra fent? Muszáj volt valamivel eltakarnom a helyrehozhatatlan hibát. [sm23]

Picit laposnak tûnik, meg a kép közepe nagyon üres.

Ha oda is pakolsz valamit, akkor a kosárlabda nagysága sem annyira feltûnõ.

Amúgy, nekem tetszik :)

Link to comment
Share on other sites

HD2

Picit laposnak tûnik, meg a kép közepe nagyon üres.

Ha oda is pakolsz valamit, akkor a kosárlabda nagysága sem annyira feltûnõ.

Amúgy, nekem tetszik :)

Kösz! :)

A közepe azért üres, mert elvileg yt háttérnek megy, vagyis középen lesz maga a channel. :)

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Kösz! :)

A közepe azért üres, mert elvileg yt háttérnek megy, vagyis középen lesz maga a channel. :)

Hja...

Az átmeneteket vizslattam, de nagyon jól sikerültek.

Érdekes különben, ahogy az ember egyre jobban belemerül a PS rejtelmeibe, egyre inkább feltör benne a vágy, egy Wacom tábla után... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

HD2

Hja...

Az átmeneteket vizslattam, de nagyon jól sikerültek.

Érdekes különben, ahogy az ember egyre jobban belemerül a PS rejtelmeibe, egyre inkább feltör benne a vágy, egy Wacom tábla után... :rolleyes:

Azt azért hozzátenném, hogy a CS5 nélkül nem lenne ilyen, a fejlesztett kijelölés, és a content aware baromi sokat segített. :)

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Ezt leszámítva milyen? Nem üt nagyon el az a bazinagy kosárlabra jobbra fent? Muszáj volt valamivel eltakarnom a helyrehozhatatlan hibát. [sm23]

Lehet azt variálni:

[GSF] Picture

Azt azért hozzátenném, hogy a CS5 nélkül nem lenne ilyen, a fejlesztett kijelölés, és a content aware baromi sokat segített. :)

Az fix :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...