Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mafia sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

SnarkovX

Jól értem hogy csak a Joe DLC volt önmagában 20+ óra?

ezen én is meglepõdtem :D el kéne már kezdeni, de túl jó a kínálat :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Boldog karácsonyt és DLC-kben gazdag újévet minden Mafia 2 kedvelõnek!
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Jól értem hogy csak a Joe DLC volt önmagában 20+ óra?

Igen, de azért mert szépen komótosan játszottam, meg volt h elugrottam kajálni, meg kocsit tuningolni, meg felfedeztem az új részeket, vagy csak egyszerûen kocsikáztam a városba.

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Mafia 2-ben hol lehet Thompson-t meg Molotov Koktélt venni? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Molotov koktélt annál a csávónál lehet, akinél megtanultad, hogy kell feltörni a zárat. Hirtelen nem jut eszembe a neve. Thompsonba lõszert pedig Harrynél, a térkép ÉNY-részén.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Mafia 2-ben hol lehet Thompson-t meg Molotov Koktélt venni? :unsure:

Harry-t egy géppisztoly jelzi a térképen, valami NAVY üzlet.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

DLCkben (és végre a történet folytatéásában) gazdag új évet ! :)

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Molotov koktélt annál a csávónál lehet, akinél megtanultad, hogy kell feltörni a zárat. Hirtelen nem jut eszembe a neve. Thompsonba lõszert pedig Harrynél, a térkép ÉNY-részén.

Köszi :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

-75% akció a Mafia 2re és összes DLCjére. Be is szereztem a JA-t. Sõt gondolkodom a kocsis dlcken. Összesen lenne 3 euró (4db). Majd még eldöntöm... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest

DLCkben (és végre a történet folytatéásában) gazdag új évet ! :)

Nem lesz több dlc. link Joe's Adventures volt az utolsó. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem lesz több dlc. link Joe's Adventures volt az utolsó. :)

Akkor a betrayal of Jimmi? :blink:

Amúgy ez nem jó mert így eléggé félbehagyott a Mafia 2 (nem csak történet szempontjából de a térképen számos hely van amit még mindig nem lehet bejárni)

Azonkívül mi értelme a kocsi tuningolgatásnak ha versenyes küldi nincs is benne? :(

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Akkor a betrayal of Jimmi? :blink:

Mert az a Mafia 2-vel együtt jelent meg! (konzolokra)

Nem a PC-s megjelenést kell nézni, ha egyáltalán jön! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest

The Betrayal of Jimmy már kint van régóta csúnya oldalakon. Oroszok kiadták a játékot Mafia 2: Extended Edition címmel december elején pcre, amiben benne van az összes dlc.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem a PC-s megjelenést kell nézni, ha egyáltalán jön! :rolleyes:

Úgytudom h PC-re is kijött (A Joe után ... ) csak még nekem nincs meg.

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Amúgy ez nem jó mert így eléggé félbehagyott a Mafia 2 (nem csak történet szempontjából de a térképen számos hely van amit még mindig nem lehet bejárni)

Nyugi,majd a Mafia 3-ban biztos kiderül h

mi történt Joe-val a végén

:D

De am. simán belehetett volna fejezni a Mafia 2-őt úgy,ha mondjuk

a Jimmy-s Betrayal-ben Vito lett volna az egyik megbízónk és arra kért volna meg minket,h öljük meg Leo-t bosszúból (mert ugye maga Vito egyrészt Leo családja miatt,másrészt meg miután Leo segített rajta a Chapter 15-ben,nem akarta megölni Leo-t saját kezűleg).

Aztán lehetett volna úgy,h Vito lesz a Leo család Don-ja,és mivel nem akarta h kiderüljön az egész "Jimmy felbérelés" dolog,így Vito letartóztatja Jimmy-t a zsarukkal,aki meg emiatt a börtönben bosszúra szomjazik.És itt jönne ugye a Jimmy's Vendetta...

:)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

a Jimmy-s Betrayal-ben Vito lett volna az egyik megbízónk és arra kért volna meg minket,h öljük meg Leo-t bosszúból (mert ugye maga Vito egyrészt Leo családja miatt,másrészt meg miután Leo segített rajta a Chapter 15-ben,nem akarta megölni Leo-t saját kezûleg).

Aztán lehetett volna úgy,h Vito lesz a Leo család Don-ja,és mivel nem akarta h kiderüljön az egész "Jimmy felbérelés" dolog,így Vito letartóztatja Jimmy-t a zsarukkal,aki meg emiatt a börtönben bosszúra szomjazik.És itt jönne ugye a Jimmy's Vendetta... :)

A Jimmy-s Betrayal-t6 még nem játszottam. Ezt az egész Jimmi-s szálat úgy ahogy van nem vágom.

Annyit tudok h a Joe addig játszódik míg Vito börtönben van (itt is van persze idõteleport 1945 és 1954(?) között) de az egész Jimmis részt komplett nem vágom.

Leírnád? (hogy kerül a történetbe miért van vendettája stb)

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

A Jimmy-s Betrayal-t6 még nem játszottam. Ezt az egész Jimmi-s szálat úgy ahogy van nem vágom.

Annyit tudok h a Joe addig játszódik míg Vito börtönben van (itt is van persze időteleport 1945 és 1954(?) között) de az egész Jimmis részt komplett nem vágom.

Leírnád? (hogy kerül a történetbe miért van vendettája stb)

A Jimmy-s részeknek sztori szempontjából semmi köze se az alap Mafia 2 játékhoz,se a Joe's Adventures-hez :)

Az h Vito lehetett volna az egyik megbízónk a Jimmy's Betrayal-ben,stb.az csak nekem volt 1 ötletem arra,h hogyan lehetett volna befejezni a Mafia 2-őt :)

Jimmy története pedig egyszerű:

A Jimmy's Betrayal-ben Jimmy 3 embernek végez munkát... Mindegyiknek másmilyet...

Miután Jimmy elvégezte a munkákat a megbízóik közül az egyik (vagy mindegyik nem tom pontosan,mivelhogy még csak a Jimmy's Betrayal felénél tartok) felülteti Jimmy-t és ő pedig börtönbe kerül (ezt lehetett is látni a Jimmy's Vendetta elején,ahogy mutatják,h Jimmy-t elkapják a zsaruk).

És itt jön a folytatás,a Jimmy's Vendetta,amiben Jimmy egy börtönlázadásnak köszönhetően kiszabadul a börtönből és elkezdi a vérbosszúját...

Am. azt nem tudom pontosan h a Jimmy-k mikor játszódnak,de ha nem tévedek Vito-ék után :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Elkezdtem a JA-t. Elég mixelt az alaphoz és a JV-hez képest (két viszonyítási alap). 5-6 fejezet lesz, amiben átvezetõ is van, achik is járnak érte, stb. Ezek között pedig a szokásos JV-ben megszokott töltelék küldetések. Némelyik elég jól összerakott, de van pár semmitmondó feladat is.

Eddig bejön a játék nagyon, mintha kicsit optimalizálatlanabb lenne az alap játékhoz képest, de annyira nem vészes. Jah és egyszer az életben crashelt nekem is a játék, most JA alatt :P

Link to comment
Share on other sites

-TT-

J. Betrayal jólveszem ki, hivatalosan nincs PC-re mivel steam-en is csak a JV/JA van ugyanúgy fennt + a 4kis pack.

Vettem asszem a JV-t. JA-val sajnos nem tudtam várni és letettem érte 8-at(mivel épp semmi más játék nem volt és kari elõtt pont volt idõm gépre) de ezzel az árral már teljesen ki vagyok békélve, JV különben is ugyhallom gyengébb ugyhogy nem is ér nálam többet 2€-nál. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Szórakoztam egy kicsit a Mafia2-vel megint, akadt 1 jó ötekletm az autópályát illetõen és kipróáltam, mûxik.

Ki lehet menni egyes helyeken a támasztékokra, a rendõrök nem jönnek utánad, és felhõtlenül lehet szórakozni!

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

JA dlc kivégezve (sztori szempontjából). A Cathouse és az azt követõ sztori küldetés baromi jó lett, azt hiszem még párszor nekiugrom azoknak a részeknek, hangulatos lett B)

Ezen kívül próbálkoztam már a stuntos achik beszerzésével, hát több kevesebb sikerrel. El kell érni 10 különbözõ akció pontot, 2000 pontot gyorsulással és 200at driftel. Semmi sincs meg -_- :lol: Pedig a 200as drift sikerült, persze több farolgatással.. biztosan egy csúszás alatt kell megcsinálni <_< Szóval nagyon elvetemült ez, a 2000es gyorsulás is, autópálya elejétõl neki kezdtem száguldani úgy,hogy végig ment a számláló és 1500 körül le kellett lassítanom, mert véget ért a autópálya. Mégis hogyan kéne akkor ezt megcsinálni? :D

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Na Xbox360 után most PC-n is végigtoltam az alap Mafia 2-t! :) És azt kell mondanom nem bántam meg a másodszori végigjátszást, ettõl kicsit erõsödött bennem, hogy mégsem olyan rossz ez, mint amennyire lehúzta a szaksajtó. Persze az elsõ részhez továbbra sem érhet fel, de annyira nem gáz, mint amennyire én magam is pattogtam rajta. A sztori semmiképpen, maximum a legvége, de hát istenem... voltak ennél nagyobb üzleti g3ciségek is már a videojátékok történetében! :)

Most jöhetnek a DLC-k, azokkal még boxon sem játszottam, szóval ezennel új vizekre evezek! :D

Szerk: Mondjuk jó hülye voltam, mert nem figyeltem a Playboyokat, pedig az egyes chaptereket semmi kedvem csak ezek miatt újra elkezdeni... ha már úgyis nekiálltam másodszor akkor nézhettem volna egy guide-ot, hogy melyik hol van, mert így csak 28db van meg az 50-bõl... na most már mindegy...

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Na ugye h PC-n csak jobb a hangulata a 2-nek is mint konzolon! :) Nem véletlen vettem játékmegjelenéskor még 1 gtx460-t is mellé, és nem bántam meg sokadjára is PC-be fektettem. :)

PB-ból meg max ha 10-et összegyûjtöttem annyira nem arra koncentráltam az elején...végén jöttem rá kb azokat nézni kellett volna, pedig nagyon Puding!a retrós képek.

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Na ugye h PC-n csak jobb a hangulata a 2-nek is mint konzolon! :) Nem véletlen vettem játékmegjelenéskor még 1 gtx460-t is mellé, és nem bántam meg sokadjára is PC-be fektettem. :)

PB-ból meg max ha 10-et összegyûjtöttem annyira nem arra koncentráltam az elején...végén jöttem rá kb azokat nézni kellett volna, pedig nagyon Puding!a retrós képek.

Az égvilágon semmi különbség nincs a PC-s és a konzolos verzió között! :unsure: Az autók vezetési modellje is megegyezik, ráadásul az Xbox360 kontrollerével sokkal finomabban és kényelmesebben irányíthatók az autók, mint billentyûzettel! Ez egy pont a konzolos verziónak, amit a PC-s verzió a fegyveres tûzpárbajokon hoz be, mert egér-billentyûzet variációban pedig ez a kényelmesebb. Szóval abszolút 1:1 a felállás, még a nehézségi szintek és a sebzõdés is teljesen megegyezik a konzolossal!

Csak azért toltam végig PC-n is, mert szerettem volna letesztelni mit is tud a konfigom, na meg itt van lehetõség MOD-ok telepítésére, Freeride-ot rögtön csináltam! :)

(Najó, Xbox360-on is lehet MOD-olni, de ahhoz módosítani kell fizikailag is a masinát, meg igazából a kutya sem foglalkozik azzal, hogy Xbox360-as játékokhoz MOD-okat készítsen).

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Szerk:[/b] Mondjuk jó hülye voltam, mert nem figyeltem a Playboyokat, pedig az egyes chaptereket semmi kedvem csak ezek miatt újra elkezdeni... ha már úgyis nekiálltam másodszor akkor nézhettem volna egy guide-ot, hogy melyik hol van, mert így csak 28db van meg az 50-bõl... na most már mindegy...

Én második végigjátszásnál használtam Playboy guideot, 1et sikerült kihagynom a bélyeges fejezet alatt. Bent volt az épületben és miután kimásztam már nincs vissza út. Én hülye meg a kimászás után csekkoltam le, hogy megvan-e minden. Szóval én 49/50es állok :D Majd hardon akarom újra elkezdeni, arra úgyis van achi és így legalább a Playboyt is meg tudom majd szerezni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...