Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mafia sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

balazstheking

hello. akkor feltezsemmegint a kérdést. szerintetek miért van az, hogy nekem az árnyékok meg a fények villognak mafia II-ben? talán a vidikártya nem bírja rendesen?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Próbáld meg frissíteni a videókártyád driverét, esetleg még a dx-et,hátha megoldja

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Annyira vacak h pl a Jimmi's-be az amúgyis kevés féle autóból még kevesebb járkál az utcákon. Építhetsz 7-8 féle autót és a "street rod" része is kifújt a játéknak.

Jó lenne ha lehetne taxizni is, netalán még pénzért versenyezni másokkal (és akkor lenne értelme az autó tuningolgatásnak, kocsikat nyerni veszteni)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Játszik még vele valaki?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Jegelem jelenleg, majd ha jön a kövi dlc :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Játszik még vele valaki?

Amennyire tetszett az elején, annyira nem tud lekötni most. Kb 2 végigjátszás után tartalom hiányában érdektelenségbe süllyedt nálam, szóval nem. DLC-kért meg nem fogok fizetni külön.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Jegelem jelenleg, majd ha jön a kövi dlc :rolleyes:

Én még autókat tuningolok meg ámokfutogatok a városban, de kezd nekem is nagyon a "kijátszottam" kategóriába kertülni.

Igaz h 1-2 naponta nyomok vele 1-2 órát mostanéban csak.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Amennyire tetszett az elején, annyira nem tud lekötni most. Kb 2 végigjátszás után tartalom hiányában érdektelenségbe süllyedt nálam, szóval nem. DLC-kért meg nem fogok fizetni külön.

Ugyanezt a helyzetet tudom leírni,a játék árán felül(ami ráadásul nem is 4-5k szint ami a reális lenne érte +fizetõs dlc-k függvényében) 1Ft-ot nem vagyok hajlandó erre költeni ha már az alapjáték se igen fogott meg,1x sztem még lesz idõm végigtolom.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na a Joe's az szülinapomra kijön így meglephetem vele magam B)

Az egy más dolog h az elvárásaim már kuva magasak (pl vidék)

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Már pedig se vidék, se tömegközlekedés se semmi nem lesz. Ja de, fodrász azt hiszem igen, valami ilyesmit olvastam. <_<

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Meg pár eddig bejáratlan területre visznek el a küldetések, ennyi asszem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Játszik még vele valaki?

Én most tolom PS3-on, de sajnos ezen a platformon se vagyok elájulva tõle. Lássuk be, unalmas és érdektelen a játék :\

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Meg pár eddig bejáratlan területre visznek el a küldetések, ennyi asszem :unsure:

Az mondjuk jó lenne, mert még a térképen amit látunk is elég sok bejárható terülte van (ha vidéket nem számítjuk is)

Már pedig se vidék, se tömegközlekedés se semmi nem lesz. Ja de, fodrász azt hiszem igen, valami ilyesmit olvastam. <_<

Na ne :(

Akkor azt hiszem h fölösleegs erre a játékra több pénzt áldozni ... :(

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Vízalatt az autó ... Ugyebár eltûnnek ha vízbeesnek, így ilyet még nem nagyon láttam.

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Új DLC-kbe már Hitmannel is lehet lenni,legalább bárkódot levették,fantáziadúsak srácok. :)

Megintcsak azt tudom ezekhez a képekhez írni: ha 100%-ban áttudnák mafia 1-et erre a motorra írni...ilyen lenne B)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Új DLC-kbe már Hitmannel is lehet lenni,legalább bárkódot levették,fantáziadúsak srácok. :)

Megintcsak azt tudom ezekhez a képekhez írni: ha 100%-ban áttudnák mafia 1-et erre a motorra írni...ilyen lenne B)

Hol lehet az új DLC-t megtekinteni?

Ilyen grafikával a Mafia 1 ... huh kemény lenne!

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Hol lehet az új DLC-t megtekinteni?

Ilyen grafikával a Mafia 1 ... huh kemény lenne!

Milyen új dlc-t,én arra a kopasz,öltönyös csókára értettem,Krok te nem játszottál hitmanekkel?Szégyeld magad. :D

Picit 100x ütõsebb lenne ennél az új hitech grafos,de semmit nem mondó szutyoknál. B)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Milyen új dlc-t,én arra a kopasz,öltönyös csókára értettem,Krok te nem játszottál hitmanekkel?Szégyeld magad. :D

Picit 100x ütõsebb lenne ennél az új hitech grafos,de semmit nem mondó szutyoknál. B)

Hitman? De, az elsõ részével 2001 tavaszán mikor 64MB RAMból 192MB lett, akkor pont azon tûnt fel a legjobban a betöltési idõ gyorsulása!

Ja és Jimire gondoltál. Azt hittem a Joe'sból van már trailer...

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Azt hittem a Joe'sból van már trailer...

:P
Link to comment
Share on other sites

-TT-

Én azt nem értem ezt a Joe's-t mér nem tudják kiegészítõként boltból is kiadni,mér kell már megint lemenni dlc szintre...hozzanak össze egy hosszú kiegészítõt, de meghallom azt h dlc és már undor ül ki a a képemre ezektõl...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Én azt nem értem ezt a Joe's-t mér nem tudják kiegészítõként boltból is kiadni,mér kell már megint lemenni dlc szintre...hozzanak össze egy hosszú kiegészítõt, de meghallom azt h dlc és már undor ül ki a a képemre ezektõl...

Ja, egy expansion setnek vagy mission disknek sokkal jobban örülnék én is.

Lenne új story, új autók és ruhák (persze a régiek mellett).

Azt se nagyon hiszem el h mindössze 30 autónak kell lennie a jáétkba (szerintem több van csak majd idõvel kapjuk meg)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hogy mennyire nem éri meg rabolni ebben a játékban!

Az elõbb, nosza beugrottam a super charged Mercurymba és mondom rabolok egyet. kajálda esett útba, így azt csináltam. Fegyvert rántok, kemény 54$-t zsákmányolok, de vagy 6-en elkezdenek lõni rám (valami bandatagok)kinyírom õket, addigra jönnek a yardok. Leszedtem õket is, aztán át kellett öltözzek (új öltöny vagy 120$-ért, az autómat is körözték nagy nehezen leráztam a zsarukat 133$-ért újrafestettem (indigo nightra scaledo black helyett) rendszámot is változtahattam volna 80$-ért de tök nehéz volt névreszólóra csinálni így azt hagytam. Ja és kilõttem egy pár tárat is.

Ez mondjuk szélsõséges példa, de kb 260$-t küöltöttem ruhára, kocsira, lõszerre, és zsákmányoltam 54$-t és 2szer is kishíjján otthagytam a fogamat, meg egy rakat idõ volt mire megmenkültem.

Ez idõ alatt Brunski roncstelepén - azzal együtt is h 3-4 autónként elromilk a szerkezet és ki kell menni a roncsteleprõl és vissza - olyan 12-15 autót bezúzok ami az autónként 401-450$-os áron számolva is 4812-6750$ hasznot jelent, és még csak életveszélyben sem vagyok!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hihetetlen milyen jól eltudok lenni, ezzel az autókázással meg tuningolgatással B)

Link to comment
Share on other sites

Zsolti17

Játszik még vele valaki?

Most kezdtem nem rég, még csak barátnõm laptopján. Mielõtt megköveztek nagyon kellett tanuljon, ezért nem Vele foglalkoztam. Nekem bejön csak keveslem az akciójeleneteket. Azt hiszem a 8. chapter körül vagyok, nagy teherautóval kell cigit árulni. Amúgy free mod-ot telepítettél és úgy tunningolgatsz, vagy hogy lehet szabadon mászkálni a városban?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...