Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Guild Wars


Sajt_Sensei

Recommended Posts

_Greb_

Guild Wars 2 Gamescom program:

Seven professions – Play all seven professions that we’ve revealed so far: engineer, thief, guardian, necromancer, ranger, warrior, and elementalist.

Charr starter experience – For the first time, you can forge your destiny as a member of the Iron, Ash, or Blood Legion in our charr starter area. You can also choose to play the human and norn starting experience as well.

Mid level demo – As always, we’ve prepared a higher level demo experience for players who want a challenge. Face powerful Orrian enemies on land, engage them in battle underwater and face off against a new boss.

Sylvari and asura– Did I mention that you’ll be playing sylvari and asura characters for this high level content? Yes, for the first time, players will be able to get their hands on these unique races – believe me, they are impressive!

Character appearance customization – Also for the first time, you’ll be able to play around with our character appearance customization feature and control the way your character looks.

PvP– Last but certainly not least, we’re premiering Guild Wars 2 Player vs Player (PvP) at gamescom! Swing by the ESL booth and head to the Guild Wars 2 area to get your exclusive hands-on PvP experience. Also check out our periodic exhibition matches that pit our valiant team of ArenaNet developers against the European guild BOON Control on the ESL center stage!

Sylvarikra kíváncsi vagyok, meg a PVPre is :rolleyes:

aztaaaa,mikor lesz? :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

aztaaaa,mikor lesz? :)

három hét múlva.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

három hét múlva.

az rohadt messze van. -_-

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

az rohadt messze van. -_-

Eddig is kibírtuk valahogy PC-s Red Red Redemption bejelentés nélkül, ahhoz képest közel van -_-.

Link to comment
Share on other sites

bashid

Lenne egy kérdésem:Régebben már játszottam ezzel igy a game is megvan.Na mármost azóta jópárszor újra lett telepítve a gép.Most ujra felraktam és itt is akad problémám mégpedig az hogy hiába reggelem magam és kérek új accountot egyszerûen nem fogadja el.Megvan az activate code ismindent ugy csinálok ahogy mondja mégis ezt irja ki:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

amplitudelolz

Lenne egy kérdésem:Régebben már játszottam ezzel igy a game is megvan.Na mármost azóta jópárszor újra lett telepítve a gép.Most ujra felraktam és itt is akad problémám mégpedig az hogy hiába reggelem magam és kérek új accountot egyszerûen nem fogadja el.Megvan az activate code ismindent ugy csinálok ahogy mondja mégis ezt irja ki:

Eleve rossz a security question, mert ha jól emlékszem, a karakternévnek legalább 2 szóból kell állnia.

Link to comment
Share on other sites

Razon

xBC_ig73aMs



:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

azoxign

xBC_ig73aMs

:rolleyes:

Akaroooooom. MOST!

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Nekem nincs EotN-om, ezért nem tudom haszálni a guildwars2.com-on a Hall of Monumentet?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Nekem nincs EotN-om, ezért nem tudom haszálni a guildwars2.com-on a Hall of Monumentet?

ja,mert az eotn-ban kell kirakni a szobrokat.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

valaki dobna pm-ben meghívót guild-be? eléggé visszaestem, majdhogynem olyan noobnak érzem magam mint amikor elõször játszottam, lehet majd néha jóljönne a help :D meg a közösség érzet

Link to comment
Share on other sites

Salamandre

Nem hiszem, hogy akad még aktív magyar guild.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Az mi volt, hogy Vizunah Square mission-t csináltam, csak henchikkel, assáztam egy kicsit. Bentvagyok, erre látom, hogy zöld pöttyök vannak még a térképen, mondom elmentek volna a henchik? ott volt egy srác lvl 20as W/Mo, Herokkal. Amikor írtam All-ba nem válaszol, írtam Whisp-be, azt írta nem online. :huh: :huh: :huh: ????

Link to comment
Share on other sites

deadwood

Az mi volt, hogy Vizunah Square mission-t csináltam, csak henchikkel, assáztam egy kicsit. Bentvagyok, erre látom, hogy zöld pöttyök vannak még a térképen, mondom elmentek volna a henchik? ott volt egy srác lvl 20as W/Mo, Herokkal. Amikor írtam All-ba nem válaszol, írtam Whisp-be, azt írta nem online. :huh: :huh: :huh: ????

az két partyra szabott küldetés, lesznek még ilyenek a játékban.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

az két partyra szabott küldetés, lesznek még ilyenek a játékban.

ilyet régen még nem tapasztaltam. nagyon meglepett. mert elõtte már próbálkoztam a mission-el de akkor se volt semmi. :D

Link to comment
Share on other sites

deadwood

ilyet régen még nem tapasztaltam. nagyon meglepett. mert elõtte már próbálkoztam a mission-el de akkor se volt semmi. :D

lehet nem volt játékos és henchiket kaptál túloldalra. sajnos már nem annyira népszerû a játék pve része <_<

Link to comment
Share on other sites

KaiL

lehet nem volt játékos és henchiket kaptál túloldalra. sajnos már nem annyira népszerû a játék pve része <_<

Érdekes, mert van amikor Kamadanban is embertelen tömeg van, el se lehet olvasni a Trade Channelt normálisan, néha meg semmi élet. AB-n ugyan ez.

Link to comment
Share on other sites

deadwood

Érdekes, mert van amikor Kamadanban is embertelen tömeg van, el se lehet olvasni a Trade Channelt normálisan, néha meg semmi élet. AB-n ugyan ez.

pvp még népszerû sztem, de missionökre egy épkézláb csapatot nemhinném hogy össze lehet már kaparni

Link to comment
Share on other sites

Razon

GW2 PvP

uB8z_2OJE70

xu3Z0BOMqXY

Boss fight

qL4XEa3js3k

Link to comment
Share on other sites

Salamandre

lehet nem volt játékos és henchiket kaptál túloldalra. sajnos már nem annyira népszerû a játék pve része <_<

Amerikai részrõl még népszerû.

Link to comment
Share on other sites

azoxign

CB vagy OBról nincsen dátum?

Link to comment
Share on other sites

deadwood

CB vagy OBról nincsen dátum?

sztem ha lesz azt se hidd el elsõnek mert nagyonsokszor megígérték már :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
blacky

Variance blogról idézem: "Nincs játékvégi raidelés.[legalábbis az, hogy kismilliószor jár le az ember egy ***** szettért- szerk] Legjobb statot adó felszerelés viszonylag könnyen beszerezhetõ. Választható grindelés persze lesz, hogyha úgy érzed."

Na ezért nem fogja sosem ledönteni a GW2 a WoWot a dobogó csúcsáról.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...