Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Guild Wars


Sajt_Sensei

Recommended Posts

Razon

Sokan szerint Mesmer a következő, a Dervish pedig nem valószínű mert nincs Scythe mint használható fegyver a játékban

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Van valamilyen honlap, ahol össze vannak gyûjtve a amgyar guildek, ahová vérfrissítés kéne?

ill. Flight nincs kedved visszaszokni valamikor?

Link to comment
Share on other sites

mark44

Van valamilyen honlap, ahol össze vannak gyûjtve a amgyar guildek, ahová vérfrissítés kéne?

ill. Flight nincs kedved visszaszokni valamikor?

Megkéne venni újra xD

Link to comment
Share on other sites

Razon

:wub: :wub: :wub:

Link to comment
Share on other sites

azoxign

Kicsit Desperados/Max Payne utánérzés,de akarom akarom akarom

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

eddig úgy néz ki,egy ranger mainem és thief altom lesz. :)

Link to comment
Share on other sites

daniwww

nagyon bejövősek ezek a teleportáló lövedékek + az armorok is nagyon Puding!án néznek kia

Link to comment
Share on other sites

Athesz

eddig úgy néz ki,egy ranger mainem és thief altom lesz. :)

MM necro nem kérdéses. :D

Link to comment
Share on other sites

daniwww

én szeritem egy asszár fogok indítani no persze a mesmer után

Link to comment
Share on other sites

Razon

Eddig úgy néz ki Norn Thief, de megvárom a remakelt Sylvarikat, 2 méteres kigyúrt viking nem nagyon passzol a Thiefhez.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Eddig úgy néz ki Norn Thief, de megvárom a remakelt Sylvarikat, 2 méteres kigyúrt viking nem nagyon passzol a Thiefhez.

remakelt sylvarik? mi volt rajtuk remakelve? eddig se láttunk belőlük semmit. :lol:

MM necro nem kérdéses. :D

kíváncsi vagyok a minionok mennyire lesznek használhatók. :)

de amúgy mivel fegyver függők a fő skillek,kétlem hogy only mm necrod lesz. :D

nem hiszem hogy a wand adja majd a minionokat,gondolom az utility spell lesz.

másik,hogy kíváncsi vagyok milyen adventurer kaszt jön még ki,amúgy nemtudom,remélem lehet majd annyi altot húzni,mint az egyben. :D itt arra gondolok,hogy nem olyan rohadt hosszú ideig tart felhúzni karit,mint egy keleti mmo-ban.írták hogy arányosan van elosztva,de remélem nem lesz túlnyújtva.

akarok castereket is majd. :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

remakelt sylvarik? mi volt rajtuk remakelve? eddig se láttunk belõlük semmit. :lol:

Eddig láttunk anime zöld sylvarikat (képeken) aztán bejelentették hogy ez így nem jó remakelni kell és azóta semmi hír.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

kíváncsi vagyok a minionok mennyire lesznek használhatók. :)

de amúgy mivel fegyver függõk a fõ skillek,kétlem hogy only mm necrod lesz. :D

Meg hogy mennyi fajta és hány darab lehet. Remélem nem KisTehén!ták el és nem csak abból a bokáig érõ "zombipocokból" áll a minion részleg.DPSt akarnak csinálni az összes híróból , mi a jobb DPS mint 20 minionnnal rohangáló nekromanta? :D

Mekkora lol lenne már egy ilyen szitu Mission közepén h jön a rohadt nagy horda ellenség.

"gyerekek semmi pánik megoldom" Fél perc alatt kreálsz kétszer akkora sereget mint ami szembejön te meg vakarózol hátul. :lol: Hiányzik az elsõ rész. :( Na igen és fel is vázoltam h miért nem lesz sok minionja...Nem marad ellenfél a többieknek.

Link to comment
Share on other sites

Razon

:D itt arra gondolok,hogy nem olyan rohadt hosszú ideig tart felhúzni karit,mint egy keleti mmo-ban.írták hogy arányosan van elosztva,de remélem nem lesz túlnyújtva.

akarok castereket is majd. :)

ITT fél óra alatt kb. 1/2 levelt megy, lvl 30 környékén, és mivel arányosan van elosztva szerintem olyan 60-90 perc lesz egy level, ami megszorozva 80-al egész tűrhető. (wowban lvl 70ről 80ra volt nekem 50 óra)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

ITT fél óra alatt kb. 1/2 levelt megy, lvl 30 környékén, és mivel arányosan van elosztva szerintem olyan 60-90 perc lesz egy level, ami megszorozva 80-al egész tűrhető. (wowban lvl 70ről 80ra volt nekem 50 óra)

azt mondták,minden szint lépés ugyanannyi időt fog igénybe venni. :)

pont azért hogy ne und meg. :)

amúgy 1óra game 1 szintért tökéletes,wowot meg se említsed,fujj,már warhammerben is mennyit szenvedtem 30fölött,hogy meglegyen a max szint. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Razon

azt mondták,minden szint lépés ugyanannyi időt fog igénybe venni. :)

pont azért hogy ne und meg. :)

amúgy 1óra game 1 szintért tökéletes,wowot meg se említsed,fujj,már warhammerben is mennyit szenvedtem 30fölött,hogy meglegyen a max szint. :unsure:

Azért minimális változás lessz, lvl 1-20 gyorsabb lesz (volt egy graph féleség neten), gondolom akkor 60-80 meg valamivel lassabb, de ez csak találgatás. Igen, kb. 1óra/level szerintem is pont jó.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

amúgy azt mondták,minden szinten olyan jól szórakozol,hogy nem is szintezni akarsz,hanem csak szimplán játszani és élvezni a gamét. :)

kíváncsi vagyok,mert az mmo-k fele arról szól,hogy szintezés ezerrel,mert a high end csak ami élvezhető. :unsure:

am visszatértem gw-zni,a black moa pet már meg is van a gw2-es rangeremnek,de azért 30ig megpróbálom feltornázni,mégis csak prestige cuccok. :D

meg a white raven Puding!a.

Link to comment
Share on other sites

VladoXX

amúgy azt mondták,minden szinten olyan jól szórakozol,hogy nem is szintezni akarsz,hanem csak szimplán játszani és élvezni a gamét. :)

kíváncsi vagyok,mert az mmo-k fele arról szól,hogy szintezés ezerrel,mert a high end csak ami élvezhetõ. :unsure:

am visszatértem gw-zni,a black moa pet már meg is van a gw2-es rangeremnek,de azért 30ig megpróbálom feltornázni,mégis csak prestige cuccok. :D

meg a white raven Puding!a.

Én is kezdek rákapni a gw 2 re , sztem megveszem ha megjelenik :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Én is kezdek rákapni a gw 2 re , sztem megveszem ha megjelenik :lol:

érdemes belenézni az egybe is,ha nem tetted volna meg eddig. ;)

kapsz prestige cuccokat a 2-ben,ha teljesítesz dolgokat. :)

Link to comment
Share on other sites

VladoXX

érdemes belenézni az egybe is,ha nem tetted volna meg eddig. ;)

kapsz prestige cuccokat a 2-ben,ha teljesítesz dolgokat. :)

Csak azt nem vettem meg szval nem tudok benézni,de gw2 az nagyon tetszik :)

Link to comment
Share on other sites

blacky

wowban lvl 70rõl 80ra volt nekem 50 óra

akkor valamit nagyon rosszul csináltál

Link to comment
Share on other sites

Razon

akkor valamit nagyon rosszul csináltál

Hát én nem tolom fejből az összes zóna összes questjét, nyugodt tempóban haladtam, így 4-6 óra volt egy level. Mondjuk a harmadik karakterrel már valamivel kevesebb volt mint 50 óra. De úgyis sok, és unalmas. Egy életre meguntam a wowot.

Link to comment
Share on other sites

Scoo79

Szerintetek mennyire érdemes most belevágni a Guild Wars elsõ részébe? Most láttam, hogy nevetséges összegért árulják. Alapjába véve nem szeretem a wow féle tápolj játékokat, épp ezért szimpatikus a gw. Viszont ilyen sok év után, kezdõként nem tudom mennyire érdemes belevágni fõleg úgy, hogy semmi kedvem külföldiekkel játszani, inkább a magyarok, bár õk szerintem meg már rég túl vannak a játék elején. Ez a játék pedig, ugye a csapatmunkáról szól.

Link to comment
Share on other sites

blacky

Szerintetek mennyire érdemes most belevágni a Guild Wars elsõ részébe? Most láttam, hogy nevetséges összegért árulják. Alapjába véve nem szeretem a wow féle tápolj játékokat, épp ezért szimpatikus a gw. Viszont ilyen sok év után, kezdõként nem tudom mennyire érdemes belevágni fõleg úgy, hogy semmi kedvem külföldiekkel játszani, inkább a magyarok, bár õk szerintem meg már rég túl vannak a játék elején. Ez a játék pedig, ugye a csapatmunkáról szól.

GWben nincs olyan csapatmunka mint más online játékokban. Henchekkel meg herokkal kimegy a legtöbb ember aztán csinálja a missiönöket. Maximum a "high end" tartalomnál szoktak összeállni páran , hogy letoljanak egy Hard Mode missiont vagy csak vanquiselni egy zónát. PvP-t meg kezdõként nagyon nem fogok szeretni mert az átlag GW játékos már a fél másodperces healt is interruptolja :D

De a játék maga pricless és örök klasszikus. Kipróbálni mindenképp megéri , de sztem ne várj túl sokat. Rég túl van már a csúcspontján.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...