Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Fogod Megvásárolni A Közeljövőben?


Balee

Recommended Posts

UC

Pénteken még vajon lesz posta? Én egyébként 14-én rendeltem, de ha Neked sem jött meg a 10-én feladott csomag én is feleslegesen várom. A legjobb az, hogy ajándék lenne a játék. <_<

Úgy tudom délig minden szolgáltatás hétköznapi módon üzemel, így a postai kézbesítés is. Nekem ha holnap nem jön meg, akkor egyetlen esélyem van csak, aznap délután mikor fuvarozom a családot, teszek egy kis kitérõt...

Link to comment
Share on other sites

jardo

Bevallom, én úgy logikáztam, hogy úgyis mindenki jóval karácsony elõtt rendel, pont azért, hogy tuti megjöjjön. Így ha én picivel késõbb, nem sokkal karácsony elõtt adom le a rendelést, talán már nem akkora a hajtás, és hátha kevesebbet kell várni. De úgy tûnik, ez a gondolatmenet sem jött be. :D :(

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Bevallom, én úgy logikáztam, hogy úgyis mindenki jóval karácsony előtt rendel, pont azért, hogy tuti megjöjjön. Így ha én picivel később, nem sokkal karácsony előtt adom le a rendelést, talán már nem akkora a hajtás, és hátha kevesebbet kell várni. De úgy tűnik, ez a gondolatmenet sem jött be. :D :(

Tetszik a logika. :D

Én 12-én, vasárnap adtam le a rendelést, azt értelemszerűen hétfőn feldolgozták, és ők (Game.co.uk) még aznap fel is adták visszajelzés szerint. Szóval valahol a postán, gyaníthatóan a magyar postán ragadt be... <_<

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Tetszik a logika. :D

Én 12-én, vasárnap adtam le a rendelést, azt értelemszerûen hétfõn feldolgozták, és õk (Game.co.uk) még aznap fel is adták visszajelzés szerint. Szóval valahol a postán, gyaníthatóan a magyar postán ragadt be... <_<

ugyan, hol máshol? Én belföldi postázásra vártam 9 napot.. no comment...

Link to comment
Share on other sites

jardo

Ez kell... :lol:

[biA] Picture

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Mirrors Edge és EFLC akciókra várok steamen úgy 3,75 és 7,5 eurós áron :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Mirrors Edge jó lenne tényleg, anno volt talán egy ezresért vagy még olcsóbban, persze lecsúsztam róla <_<. Pedig már régóta kipróbálnám.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Már nem egyszer volt 1000 HUF körül,nyakamat rá,hogy most is így lesz. Sürgõsen próbáld ki,szerintem hatalmas játék B)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Már nem egyszer volt 1000 HUF körül,nyakamat rá,hogy most is így lesz. Sürgõsen próbáld ki,szerintem hatalmas játék B)

Tudom, csak akkoriban nem voltak olyan barátaim akik tudtak volna segíteni kártya ügyben :).

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Viva o.Ota: Anno játszottam a demojával még az Xboxhoz adott arcade segítségével, és meg is akartam venni. Aztán ebben is maradtam, és egy jó ideje el is feledkeztem róla, de ma megláttam a GFWL ajánlatába, és mostmár újra akarom :D.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Mirrors Edge és EFLC akciókra várok steamen úgy 3,75 és 7,5 eurós áron :)

Én Metro 2033, Mafia 2 JC dlc és Bia sorozatra vágyom :D -75% mindre és happy leszek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Most azon gondolkodom hogy megvegyem 8000 Ft az MW2t.

Szerintetek mi legyen?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Most azon gondolkodom hogy megvegyem 8000 Ft az MW2t.

Szerintetek mi legyen?

Csak ha huzamosabb ideig tervezel vele játszani, de PC-re mindenesetre sokkal jobb mint a 4 vagy a BO. Vagy ott a Bad Company 2, viszont az NAGYON más tészta, neked kell tudni melyik áll közelebb hozzád.

Én a Batman:AA -n gondolkodom erősen...

Link to comment
Share on other sites

Zombee15

Most azon gondolkodom hogy megvegyem 8000 Ft az MW2t.

Szerintetek mi legyen?

8-ért még akkor se ha nagy cod rajongó vagy.Nem akarom elvenni a kedved, de én anno bad company goldot cserételm mw2.Soha rosszabb cserét nem csináltam.Fakírnak kell lenni hogy élvezd az mw2-õt.

Inkább a bc2-t javaslom.Pár napja jött ki hozzá a vietnam dlc ami mérföldekkel alázza a modern warfailes "mappackokat" ár/érték arányban.

Ha nagyon codozni akarsz akkor tuti találsz olcsóbbat, elvégre itt a black ops az idomított fogasztóknak az "KELL"

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

8-ért még akkor se ha nagy cod rajongó vagy.Nem akarom elvenni a kedved, de én anno bad company goldot cserételm mw2.Soha rosszabb cserét nem csináltam.Fakírnak kell lenni hogy élvezd az mw2-õt.

Inkább a bc2-t javaslom.Pár napja jött ki hozzá a vietnam dlc ami mérföldekkel alázza a modern warfailes "mappackokat" ár/érték arányban.

Ha nagyon codozni akarsz akkor tuti találsz olcsóbbat, elvégre itt a black ops az idomított fogasztóknak az "KELL"

Én speciel inkább MW2-zöm minden hülyesége ellenére, mint belealszom a BC2-be, ahol vagy egy helyben ülök sniper-el, vagy más class-al megyek elõre ahol a másik csapat egy helyben ülõ sniperei ölnek meg állandóan. A BO megjelenésével tisztult MW2 cummunity pedig már bõven lehetõségeket ad hogy remek meccseket lehessen játszani.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Assassin's Creed 2 GOTY PS3-ra (PC-re megvan, na de nagy achievement vadász lettem és ebben aztán van gyûjtögetési lehetõség)

Burnout Paradise The Ultimate Box PS3-ra

Link to comment
Share on other sites

aki10

Adi86-nak azt hiszem, meg van BC2.Egyszer mintha írta volna, hogy steamen vette.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Gondolkodom a Dragon Age: Origins és Awakening (X360) megvételén, csak azért vagyok bizonytalan, mert pár helyen azt olvastam, hogy kevésbé taktikus, mint a PC-s változatok. Ez miben nyilvánul meg? Csak annyiban, hogy kevesebb a lehetõségünk, vagy pedig csak rá kell tenyerelni a támad gombra, és menni elõre? Mert elõbbi esetében számomra még mindig elfogadható a dolog (sõt, ha a sztori miatt megéri, akkor akár tálán még utóbbi esetben is).

Vélemény, tapasztalat?

Link to comment
Share on other sites

Balee

Konkrétan a konzolos verziókra azt írják, hogy kerülni kell õket, a géped úgyis levinná maxon, szal feleslegese lenne konzolra beszerezned.

Assassin's Creed 2 GOTY PS3-ra (PC-re megvan, na de nagy achievement vadász lettem és ebben aztán van gyûjtögetési lehetõség)

Burnout Paradise The Ultimate Box PS3-ra

Emellett esélyes egy Red Dead Undead Nightmare is. B)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Konkrétan a konzolos verziókra azt írják, hogy kerülni kell õket, a géped úgyis levinná maxon, szal feleslegese lenne konzolra beszerezned.

A laptopom? Maxon? :unsure:

Hol írják azt? :D Gamerankingsen 86%, és az értékelések többsége (egy-két kivétellel) mind 80-90% fölött pontozta, köztük neves magazinok és oldalak is. Két negatívumot emlegetnek: a kevésbé taktikus, akciódúsabb harcot, illetve a csúnyább grafikát. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Balee

És az asztali gépeddel mi van? :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Gondolkodom a Dragon Age: Origins és Awakening (X360) megvételén, csak azért vagyok bizonytalan, mert pár helyen azt olvastam, hogy kevésbé taktikus, mint a PC-s változatok. Ez miben nyilvánul meg? Csak annyiban, hogy kevesebb a lehetõségünk, vagy pedig csak rá kell tenyerelni a támad gombra, és menni elõre? Mert elõbbi esetében számomra még mindig elfogadható a dolog (sõt, ha a sztori miatt megéri, akkor akár tálán még utóbbi esetben is).

Vélemény, tapasztalat?

Boxra nem érdemes. Ég és föld a box és PC verzió, a taktikus harcok egy leegyszerûsödött hack n slash szemét formájában vannak benne...

Link to comment
Share on other sites

mark44

Boxra nem érdemes. Ég és föld a box és PC verzió, a taktikus harcok egy leegyszerûsödött hack n slash szemét formájában vannak benne...

PC-n is csak sima, unalmas hack n slash a Dragon Age :lol: Bioware-ban hatalmasat csalódtam.

Link to comment
Share on other sites

Karez

PC-n is csak sima, unalmas hack n slash a Dragon Age :lol: Bioware-ban hatalmasat csalódtam.

Nah igen, kezdetben Pc-n is az unalmas hack n slash részét adja a játék, wow-os interface-el.

Persze egy gomb nyomásra átvált Baldur's Gate játékmenetbe, oszt lehet pauzálni majd megnézni a végeredményt. (igaz a HnS nézet, és a konzolos verzióban is lehet pause-ni, de míg eldöntöd ki kit üssön...akkor már inkább te harcolj csak, a többiek meg auto levelup-ra beállítani mint Mass Effect 1-2 ben)

De egyébként itt van két videó a Pc-s és konzolos játékmenetrõl:

Utóbbi videóra sorry hogy német nyelvû, más milyet nem találtam. :lol:

Link to comment
Share on other sites

jardo

És az asztali gépeddel mi van? :D

Eladtam, mivel semmire nem használtam. Megdöglött a videokártya, újat meg nem akartam venni, mivel elõtte se játszottam már rajta, csak alig-alig. Helyette ott a Box.

Boxra nem érdemes. Ég és föld a box és PC verzió, a taktikus harcok egy leegyszerûsödött hack n slash szemét formájában vannak benne...

Ez nem feltétlenül baj, ha esetleg a sztori, a karakterek, stb. miatt megéri végigvinni. Nem ragaszkodom feltétlenül a taktikus harcokhoz, elvégre egy sima akció-RPG is lehet jó játék.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...