Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Fogod Megvásárolni A Közeljövőben?


Balee

Recommended Posts

Balee

Eladtam, mivel semmire nem használtam. Megdöglött a videokártya, újat meg nem akartam venni, mivel elõtte se játszottam már rajta, csak alig-alig. Helyette ott a Box.

Ez nem feltétlenül baj, ha esetleg a sztori, a karakterek, stb. miatt megéri végigvinni. Nem ragaszkodom feltétlenül a taktikus harcokhoz, elvégre egy sima akció-RPG is lehet jó játék.

Csak úgy rohadt nehéz lesz a játék, nemcsak jobb taktikus móddal, hanem használata szinte kötelezõ is a játék vége fele. De ha más módon nem tudsz játszani vele, akkor tökétetes a konzolos is, semmiképp ne hagyd ki, mert nagyon jó játék. :)

Link to comment
Share on other sites

Leon121

PC-n is csak sima, unalmas hack n slash a Dragon Age :lol: Bioware-ban hatalmasat csalódtam.

Ott a pont. Ez a "taktikus nézet" csak rohadt unalmas nyûg volt, semmi taktikát nem hozott. Én abban a nézetben is csak beállítottam a karakterek viselkedését, onnantól alig-alig kellett hozzányúlnom a harchoz. Ennyit meg konzolon is meg tudok tenni. :)

És ha már két topicban is megkérdezte jardo, ide is bemásolom az Xbox-topicban írt választ:

"Akkor már inkább az Ultimate kiadást vedd meg mindenképp, mégiscsak úgy teljes az élmény.

Egyébként meg én is gondolkozom rajta, majd valamikor valószínûleg megveszem (de csak az Ultimate-et). Videókat nézve én úgy láttam, annyiban másabb, hogy a felülnézetes, taktikai nézet nincs benne, meg persze más az UI, de ugyanúgy gyakran megállítós, skillhasználós játék. A karakterek viselkedését is meg lehet adni, meg váltogatni közülük. Szóval azért nem egy Fable-szerû valós idejû hentelés továbbra sem."

Link to comment
Share on other sites

jardo

Csak úgy rohadt nehéz lesz a játék, nemcsak jobb taktikus móddal, hanem használata szinte kötelezõ is a játék vége fele. De ha más módon nem tudsz játszani vele, akkor tökétetes a konzolos is, semmiképp ne hagyd ki, mert nagyon jó játék. :)

Nem akarok kompromisszumot kötni amiatt, mert laptopon játszanék.

Ott a pont. Ez a "taktikus nézet" csak rohadt unalmas nyûg volt, semmi taktikát nem hozott. Én abban a nézetben is csak beállítottam a karakterek viselkedését, onnantól alig-alig kellett hozzányúlnom a harchoz. Ennyit meg konzolon is meg tudok tenni. :)

És ha már két topicban is megkérdezte jardo, ide is bemásolom az Xbox-topicban írt választ:

"Akkor már inkább az Ultimate kiadást vedd meg mindenképp, mégiscsak úgy teljes az élmény.

Egyébként meg én is gondolkozom rajta, majd valamikor valószínûleg megveszem (de csak az Ultimate-et). Videókat nézve én úgy láttam, annyiban másabb, hogy a felülnézetes, taktikai nézet nincs benne, meg persze más az UI, de ugyanúgy gyakran megállítós, skillhasználós játék. A karakterek viselkedését is meg lehet adni, meg váltogatni közülük. Szóval azért nem egy Fable-szerû valós idejû hentelés továbbra sem."

Külön-külön akarom megvenni az alapot és a kieg.-et, és még így is olcsóbban jövök ki, mint az Ultimate kiadással. Igaz, csak pár fontot nyerek rajta, de legalább megvan a postaköltség ára.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Külön-külön akarom megvenni az alapot és a kieg.-et, és még így is olcsóbban jövök ki, mint az Ultimate kiadással. Igaz, csak pár fontot nyerek rajta, de legalább megvan a postaköltség ára.

csakhogy az ultimate kieadásban benne van az összes eddigi DLC

Link to comment
Share on other sites

foxxi
Sacred 2 + alapos meggondolás alatt egy Marvel Ultimate Aliance 2, boxra :)
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Global Agenda -n gondolkodom, most hogy akciós... Crysis: Warhead meg biztos, 2.5 euróért nem hagyom ott amikor az alapból utólag vettem CE-t.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Most már tuti: a héten érkezik egy Red Dead Redemption Undead Nightmare, illetve talán befut a zavvi-s Skate 3 rendelésem is. B)

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Global Agenda -n gondolkodom, most hogy akciós... Crysis: Warhead meg biztos, 2.5 euróért nem hagyom ott amikor az alapból utólag vettem CE-t.

Global Agenda igen jó anyag ( talán a békebeli Tabula Rasa-hoz lehetne hasonlítani sokkal igényesebb kiadásban ). Ha megveszed, véss rám és hentelhetjük a gonos ALIENEKET együtt :D )

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Global Agenda igen jó anyag ( talán a békebeli Tabula Rasa-hoz lehetne hasonlítani sokkal igényesebb kiadásban ). Ha megveszed, véss rám és hentelhetjük a gonos ALIENEKET együtt :D )

Megnéztem megint jó pár gameplay videót, gyorsan lebeszéltem magam. Egy kaotikus f0s szvsz.

Link to comment
Share on other sites

jardo

talán befut a zavvi-s rendelésem is. B)

Nekem se jött még meg. B.uzi Posta... <_<

Holnap bemegyek, és rákérdezek. Hátha.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nekem se jött még meg. B.uzi Posta... <_<

Holnap bemegyek, és rákérdezek. Hátha.

A Postának fogalma sincs arról, hogy mi a helyzet a csomagommal. Annyit tudott mondani a nõ, hogy a raktárban nincs. De hogy most nem is jött még meg, vagy már a kézbesítõnél van, aki még nem ért ide vele, azt nem tudta megmondani. :unsure:

Lassan már tényleg nem tudom, hogy a Posta-e a hibás, vagy a zavvi dolgozik ilyen b.uzi lassú csomagküldõ szolgálattal. <_<

Csak ilyenkor ugye az a poén a dologban, hogy sehol nem tudok utánaérdeklõdni, hogy mégis merre jár a csomagom, mert a Posta azt mondja, õk még nem kapták meg, a zavvi meg azt, hogy õk már elküldték.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Nekem se jött még meg a game-es csomagom, amit még jóval karácsony előtt adtak fel... Ennyi idő alatt gyalog ki tudtam volna menni érte Angliába.

Link to comment
Share on other sites

Balee

A Postának fogalma sincs arról, hogy mi a helyzet a csomagommal. Annyit tudott mondani a nõ, hogy a raktárban nincs. De hogy most nem is jött még meg, vagy már a kézbesítõnél van, aki még nem ért ide vele, azt nem tudta megmondani. :unsure:

Lassan már tényleg nem tudom, hogy a Posta-e a hibás, vagy a zavvi dolgozik ilyen b.uzi lassú csomagküldõ szolgálattal. <_<

Csak ilyenkor ugye az a poén a dologban, hogy sehol nem tudok utánaérdeklõdni, hogy mégis merre jár a csomagom, mert a Posta azt mondja, õk még nem kapták meg, a zavvi meg azt, hogy õk már elküldték.

Nekem 12-én írták, hogy feladták, erre még semmi... <_<

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Nekem 12-én írták, hogy feladták, erre még semmi... <_<

Azért kicsit megnyugtató ilyet olvasni, mert valószínûleg nem keveredett el többünké is egyszerre, "csak" balfék a posta...

Link to comment
Share on other sites

jardo

Jó, abban igazad van, hogy legalább aggódnunk nem kell, de ettõl függetlenül még mérges vagyok. :D

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Jó, abban igazad van, hogy legalább aggódnunk nem kell, de ettõl függetlenül még mérges vagyok. :D

Jah, hát én mostanában minden nap úgy megyek haza, hogy "ha most sem lesz a postaládában az értesítõ, akkor gutaütést kapok". És nincs benne, és gutaütést kapok. :D

Link to comment
Share on other sites

UC

Az én (elvileg) 10-én feladott csomagom végül 23-án, vagy 24-én megérkezett (nem tudom mikor, mert csütörtökön nem jártam arrafelé és végül pénteken tettem egy kitérõt délután), szóval most már Ti is reménykedhettek, hogy a napokban megjönnek a dolgaitok! :)

Link to comment
Share on other sites

marco045

Red Dead Redemption-t néztem ki. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Na már csak ezek vannak hátra:

Anno 1404 Gold (Limited edition)

BlazBlue: Calamity Trigger

Call Of Duty: Black Ops

Civilization 5 (Limited Edition)

Drakensang

Empire: Total War + Napoleon

Fallout 3 Game Of The Year Edition

Fallout: New Vegas (CE)

Lego Star Wars Saga

Mafia 2

Max Payne

Metal Gear Solid 2

Need for Speed: Hot Pursuit

Oni

Resident Evil 5

Risen (Limited edition)

Street Fighter 4

Star Craft 2 (CE)

Stubbs™ the Zombie in Rebel Without a Pulse™

The Whispered World

Two Worlds 2 (CE)

Warhammer 40000 Dawn Of War 2 + Chaos Rising + Retribution

X-men Origins Wolverine

+ a meg nem jelentek:

Assassin Creed: Brooterhood (CE)

Battlestar Galactika MMO

Bioshock: Infinite (CE)

Bulletstorm

Colin McRae Dirt 3

Crysis 2 (CE)

Deus Ex: Human Revolution

Divinity 2 Ego Draconis + The Dragon Knight Saga

Dragon Age 2

Dungeon Siege 3

Ghost Recon: Future Solders

I'm Alive

Jane’s Advanced Strike Fighters

Mass Effect 3

Portal 2

Rage

Red Dead Redemption PC

Risen 2

Sacred 3

Shogun 2: Total War

Star Craft 2:Heart of the Swarm

Test Drive Unlimited 2

The Witcher 2 (CE)

Warhammer 40: space marines

X-COM

L. A Noir

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Na már csak ezek vannak hátra:

Lego Star Wars Saga

Metal Gear Solid 2

The Whispered World

+ a meg nem jelentek

Divinity 2 Ego Draconis + The Dragon Knight Saga

Most a galaxisnál 2990Ft, szerintem simán megér annyit! Szerintem szerezd be, nehogy elfogyjon.

Mennyire bánom én ezt, hogy anno nem vettem meg 3990Ft-ért elsõ kiadásban...

Kapható 1790-ért galaxisban vagy 576-ban.

Már megjelent 2990Ft-ért.

Red Dead Reemption PC-re? Szerintem kizárt, legalább már valami pletyka lenne róla és nem csak egy bizonytalan forrásból.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na meg LA Noire PS3 exkluzívnak indult, most meg konzolexkluzív, nem sok esély van a PC-sre.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Na meg LA Noire PS3 exkluzívnak indult, most meg konzolexkluzív, nem sok esély van a PC-sre.

Még van, míg a megjelenéstõl számítva el nem telt legalább egy év és semmi utalás sincs egy PC verzióra. Nem szeretem a sandbox játékokat, de ezt szívesen tolnám.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Nekem se jött még meg a game-es csomagom, amit még jóval karácsony elõtt adtak fel... Ennyi idõ alatt gyalog ki tudtam volna menni érte Angliába.

Tegnap jött értesítõ, elvileg megérkezett a csomag, csak már nem volt kedvem bemenni érte. Ma remélem hazafelé menet még nyitva lesz a posta...

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Megnéztem megint jó pár gameplay videót, gyorsan lebeszéltem magam. Egy kaotikus f0s szvsz.

Nos igen, nem mind mmo csak az 1..2..3..4..5.. nyomkodásáról szól. + talán inkább nevezhetõ réteg játéknak, mint popularista mûnek. Egy elõnye van, hogy megvétel után nem igényel havidíjat és dx10-11-ben igen jól néz ki :) De inkább az "Ultramarine" fanok élik bele jobban magukat :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Tegnap jött értesítõ, elvileg megérkezett a csomag, csak már nem volt kedvem bemenni érte. Ma remélem hazafelé menet még nyitva lesz a posta...

Nekem ma se jött meg. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...