Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Minecraft


mr_zone

Recommended Posts

HD2

honnan lehet leszedni most az ingyenes singleplayer verziót?

nem igen találtam linket,csak a multihoz amiért fizetni kell vagy flash verziót firefoxban,de nekem nem ezek kellenek. :)

Ingyeneset nem lehet leszedni, csak böngészõben játszani. Legalábbis én így tudom, de lehet, hogy van valami maszek megoldás rá.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Ingyeneset nem lehet leszedni, csak böngészõben játszani. Legalábbis én így tudom, de lehet, hogy van valami maszek megoldás rá.

ja,meg is találtam,csak épp nem a legfrissebb verzió,de elleszek én azzal is. :D

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Nah valaki rájött már, hogy hogyan lehet a spawnpointot beállítani? :)

Plusz ezt a fire setet megcsinálni..

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Nah valaki rájött már, hogy hogyan lehet a spawnpointot beállítani? :)

Plusz ezt a fire setet megcsinálni..

Állítólag ami most jött ki patch (1.4) annál már az ágy egy mentõpont. De tesztelni nem teszteltem le.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Baaz találtam egy akkora barlangrendszert a házam alatt h 200 fáklyát elhasználtam és vagy egy fél óráig csak járkáltam de peaceful módban akkora volt. :D A ház mellet pont volt egy lyuk és egészen a legaljáig a láváig vitt. :lol:

És a poén kaparom lent a mélyben az agyagot erre paff beesik a pofámba EZ!. Enyhén beszartam. :lol: Peaceful módban egy ekkora szar a lávák közt elkezd kergetni. :lol:

Ha van itt vki aki vágja ezeket az elektromos részét a dolognak ha leírná azt nem bánnám. Ez a fegyver/pajzs/bányászgatok része oké de ezek amikhez a piros kõ kell , repeater , lever ,button meg ez a nyomásérzékelõ padló redstone torch életemben nem használtam.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Baaz találtam egy akkora barlangrendszert a házam alatt h 200 fáklyát elhasználtam és vagy egy fél óráig csak járkáltam de peaceful módban akkora volt. :D A ház mellet pont volt egy lyuk és egészen a legaljáig a láváig vitt. :lol:

És a poén kaparom lent a mélyben az agyagot erre paff beesik a pofámba EZ!. Enyhén beszartam. :lol: Peaceful módban egy ekkora szar a lávák közt elkezd kergetni. :lol:

Ha van itt vki aki vágja ezeket az elektromos részét a dolognak ha leírná azt nem bánnám. Ez a fegyver/pajzs/bányászgatok része oké de ezek amikhez a piros kõ kell , repeater , lever ,button meg ez a nyomásérzékelõ padló redstone torch életemben nem használtam.

Mit szeretnél csinálni a vezetékek és kapcsolók segítségével? Ajtónyitó mechanizmust? Csapdát? Esetleg ALU -t :D ?

Link to comment
Share on other sites

skymoii


(ha nem adja be a vidit
)
Egy barátommal közösen csináljuk,remélem tetszik.. enjoy! :) Edited by skymoii
Link to comment
Share on other sites

Athesz

Mit szeretnél csinálni a vezetékek és kapcsolók segítségével? Ajtónyitó mechanizmust? Csapdát? Esetleg ALU -t :D ?

Semmi konkrétat csak általánosságban érdekelt h mire jó , de az már meg is válaszoltad. :D Ez meg a másik h minek bele a csapda ha le is lõhetem minek vacakoljak ilyenekkel h betereljem a csapdába? :D

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Semmi konkrétat csak általánosságban érdekelt h mire jó , de az már meg is válaszoltad. :D Ez meg a másik h minek bele a csapda ha le is lõhetem minek vacakoljak ilyenekkel h betereljem a csapdába? :D

A vörös porral nagyon sok vicces dolgot lehet mûvelni. Konkrétan minecraft wikin egy több oldalas kapcsolási rajz sorozat van, tube on megtalálható a Requiem egy álomért zenéje minecraft hang dobozokkal, vagy egy processzor makett ami mûködik is mindez egyszerû kapcsolással. Valószínûleg késõbb sokkal hasznosabb dolgokat is össze lehet majd rakni vele de jelenleg távirányításra alkalmas csak.

A kapcsolók és gombokat ha csak simán az ajtó vagy a gép mellé rakod akkor redstone nélkül is mûködik. Jelenleg a két leghasznosabb kombó a 3 aranyrúd + stone és a 3 fém + stone ami egy iránytût és egy órát ad neked. Az iránytû spawn felé mutatt.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

MIA ....?! :huh: :blink: :lol: :lol: :lol:

Feljövök a ház alatt lévõ "bányából" és ez fogad xD

[GSF] Picture

Beszarok éjszakára mindig tele lesz a ház állatokkal. Bemenekülnek a zombik elõl. :lol:

Link to comment
Share on other sites

mark44

Én még nem mertem átállítani a nehézséget peacefulról :lol: Pedig már van egy bomba biztos házam meg Ledér! sok mindenem :D

A vörös porral nagyon sok vicces dolgot lehet mûvelni. Konkrétan minecraft wikin egy több oldalas kapcsolási rajz sorozat van, tube on megtalálható a Requiem egy álomért zenéje minecraft hang dobozokkal, vagy egy processzor makett ami mûködik is mindez egyszerû kapcsolással. Valószínûleg késõbb sokkal hasznosabb dolgokat is össze lehet majd rakni vele de jelenleg távirányításra alkalmas csak.

Na azokat a kapcsolási rajzokat nem értem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Athesz van egy szerver ahová rendszeresen feljársz? Mennék én is ha már van minecraft-om, de sajnos sokat nem értek (még) hozzá azon túl hogy kibányászok mindent ami a szemem elé kerül :(.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Nem, csak singleözök bár a multit ki sem próbáltam hogy mûködik-e. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

mark44

Athesz van egy szerver ahová rendszeresen feljársz? Mennék én is ha már van minecraft-om, de sajnos sokat nem értek (még) hozzá azon túl hogy kibányászok mindent ami a szemem elé kerül :(.

A wiki a barátod.

Volt egy jó szervered de elKisTehén!tad :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Nem tudtok vmi pofátlan módszert amivel bele lehet nyúlni kintrõl a saját inventorimba? Marha nagy területet akarok kipucolni és lehetõleg nem kockánként csákánnyal ,bombát összerakni meg nem lehet ipari mennyiségbe normális módon annyi puskapor kell bele.

Ezt is kizártnak tartom h vki éjjel nappal creeperre vadászott h összejöjjön ennyi.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Wikin van csomó leírás. Cheat Engine-el lehet hülyéskedni.

De ez se tûnik rossz megoldásnak.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Wikin van csomó leírás. Cheat Engine-el lehet hülyéskedni.

De ez se tûnik rossz megoldásnak.

És tényleg. Azt hittem h wikin nincs fent , hogy "hax". Bombát nem szabad a kezembe venni. :unsure: Elpusztítottaam a komplett szigetet a házammal együtt, konkrétan a láváig letaroltam xD

Link to comment
Share on other sites

mark44

És tényleg. Azt hittem h wikin nincs fent , hogy "hax". Bombát nem szabad a kezembe venni. :unsure: Elpusztítottaam a komplett szigetet a házammal együtt, konkrétan a láváig letaroltam xD

Én még csak kipróbáltam ezt a cuccot amit linkeltem, de jól mûködik :D Beaddoltam minden szart :lol:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Én még csak kipróbáltam ezt a cuccot amit linkeltem, de jól mûködik :D Beaddoltam minden szart :lol:

Ez tök jó. Így nem abból áll h ásol ásol ásol , kifogysz megint ásol ásol és nem haladsz semmire hanem építhetek egy rakat mindent :D

Na most fogom kipróbálni ezeket az elektromos kütyüket.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Hát én a redstone-os dolgokhoz nem értek :lol: Csomót olvasgattam róla wikin, de mégse akarnak menni a dolgok.

A kapcsolási rajzokat meg nem vágom xD

Link to comment
Share on other sites

XCube

Wikin van csomó leírás. Cheat Engine-el lehet hülyéskedni.

De ez se tûnik rossz megoldásnak.

Ha nem csalással akartok hozzájutni, akkor pedig egy

lesz a megoldás. Én már építettem egyet, jól mûködik csak nem ástam elég mélyre, úgyhogy nem hoz ennyi mindent. Sebaj, készül a vízalatti verzió :rolleyes: .
Link to comment
Share on other sites

Athesz

A hely még kezdetleges meg nem vagyok még elég mélyen plusz oldalt is üvegfal lesz de Welcome to Rapture . :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

redbul

Szevasztok

nem tudjátok hogy hogyan és mire tudom használni a redstone repeater nevû cuccot?

Link to comment
Share on other sites

kenderendre

Valaki használ közületek texture packokat?

Én az eldpackot próbáltam ki és egybõl beleszerettem. Nagyon nagyot dob a játékon szerintem, kicsit fantasy hangulat lesz tõle.

Link to comment
Share on other sites

OG

Szevasztok

nem tudjátok hogy hogyan és mire tudom használni a redstone repeater nevû cuccot?

Olyan dolgokhoz, amelyek idõközönként használják fel a redstone torch energiáját. Pl. auto turret-hez. A repeater mondhatni olyan mint egy kondenzátor, feltöltõdik és kisül...

Szevasztok

nem tudjátok hogy hogyan és mire tudom használni a redstone repeater nevû cuccot?

Olyan dolgokhoz, amelyek idõközönként használják fel a redstone torch energiáját. Pl. auto turret-hez. A repeater mondhatni olyan mint egy kondenzátor, feltöltõdik és kisül...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...