Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Minecraft


mr_zone

Recommended Posts

Jackassbomb

Behalok. Folyton benézem akkor, ha sok vas van nálam. Megölt egy zombi, és mire visszaértem, addigra eltûnt minden cucc. \m/

Pedig szanaszéjjel vannak már a chestek, hogy bele tudjam rakni a cuccot. Rohadt idegesítõ. x)

Link to comment
Share on other sites

redbul

Engem az idegesít amikor ások ki egy járatot, teljesen üres az egész, lent vagyok a föld alatt az isten Puding!án, és mikor befejezem a melót és megfordulok hogy felmenjek, látom hogy a játék tele pakolta mögöttem a járatomat szörnyekkel... -.-"

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Engem az idegesít amikor ások ki egy járatot, teljesen üres az egész, lent vagyok a föld alatt az isten Puding!án, és mikor befejezem a melót és megfordulok hogy felmenjek, látom hogy a játék tele pakolta mögöttem a járatomat szörnyekkel... -.-"

Options----> Set dificulty-----> Peacfull-------> felérsz:)------------> visszaállítod:) Ingyen csít:D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Ezt én nem tapasztaltam. Tudtommal a kivilágított részeken nem spawnolhat semmi, szóval nem értem a dolgot. Barlangokban meg ugye spawnbox van.

Amúgy meglepõen tartósak a vas páncélok. x) Remélem összejön annyi gyémántom, amibõl csinálhatok egy szettet. Azzal már kemény lennék, amikor jönnek a nyilazós csontik ^^

Amúgy lesz a játéknak specifikált célja valamikor? Vagy egyre több dolgot lehet majd alkotni? Persze az is nagyszerû. x)

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Ehh, ti hogyan igazodtok el a barlangokban? Olyan istentelenül hatalmas már az általam bejárt rész, hogy alig bírok visszatalálni a kialakított bázishoz xD

Link to comment
Share on other sites

HD2

A letölthetõ verziónál én nem írtam be semmit a loginnál, csak rányomtam a gombra, és elõjött a "play offline" lehetõség.

Pedig a letölthetõ verzió nem ingyenes, ha már használtál elõtte törtet, akkor valószínûleg annak maradtak a fájljai a dokumentumokban (rejtett mappa, %appdata%)

Link to comment
Share on other sites

laarson

Komolyan nem tudom mi a jó ebben. Ennyi erõvel le ülök legózni de ahhoz meg túl öreg vagyok már. ;)

Link to comment
Share on other sites

ivanszky

Ehh, ti hogyan igazodtok el a barlangokban? Olyan istentelenül hatalmas már az általam bejárt rész, hogy alig bírok visszatalálni a kialakított bázishoz xD

Táblák és ajtók FTW! Fel kell tagoni a nagy teret. :D

Ráérõ játékosoknak: falba vájt nyilak pl. homokkal kitöltve (a valódi épületekben a menekülési útvonalat mutató "zöld táblák" elvén csak nagyobban).

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Mindenki szeret alkotni. x)

Link to comment
Share on other sites

ivanszky

Komolyan nem tudom mi a jó ebben. Ennyi erõvel le ülök legózni de ahhoz meg túl öreg vagyok már. ;)

Itt nem tudnak elfogyni a kockák, és ha megunja az ember elég kilépnie, nem kell hosszasan összepakolni a szobában, hogy majd aztán mezítláb ordítson. :D

Nem elhanyagolható különbségek. :)

Link to comment
Share on other sites

mark44

Ezt én nem tapasztaltam. Tudtommal a kivilágított részeken nem spawnolhat semmi, szóval nem értem a dolgot. Barlangokban meg ugye spawnbox van.

Amúgy meglepõen tartósak a vas páncélok. x) Remélem összejön annyi gyémántom, amibõl csinálhatok egy szettet. Azzal már kemény lennék, amikor jönnek a nyilazós csontik ^^

Amúgy lesz a játéknak specifikált célja valamikor? Vagy egyre több dolgot lehet majd alkotni? Persze az is nagyszerû. x)

Lesz többféle mód még asszem.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Szép munka :)

Link to comment
Share on other sites

Athesz
:lol:
Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ezen sírva röhögtem xD

Link to comment
Share on other sites

XCube

Én ezen is :D .

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Erõsen gondolkodom rajta, hogy megvegyem-e , de nemtom nem-e ráunnék. Videók alapján érdekes ez a craftolás meg ilyenek de h én egy komplett szigetet feltúrjak h hol mi van...

Link to comment
Share on other sites

mark44

Multiban fun. Fõleg amikor egy komplett várost építesz. Haverék épp Mackószar várost építik egy magyar szerveren B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Erõsen gondolkodom rajta, hogy megvegyem-e , de nemtom nem-e ráunnék. Videók alapján érdekes ez a craftolás meg ilyenek de h én egy komplett szigetet feltúrjak h hol mi van...

4 nap múlva indul a beta. A játék drágulni fog, szal érdemes most megvenni.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

4 nap múlva indul a beta. A játék drágulni fog, szal érdemes most megvenni.

És onnantól nem ingyenes az update csak annak aki az alphat veszi, azért agyalok.

Link to comment
Share on other sites

mr_zone

Videók alapján érdekes ez a craftolás meg ilyenek de h én egy komplett szigetet feltúrjak h hol mi van...

Indíthatsz magadnak egy multi szervert és adminként elég sok mindent lehet csinálni.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Indíthatsz magadnak egy multi szervert és adminként elég sok mindent lehet csinálni.

hogyan lehet indítani? (igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy magától értetõdõ, vagy kell trükközni?)
Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Szerintem érdemes megvenni. Késõbb el tudod adni legalább ugyanannyiért az accountot.

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...