Jump to content
GSForum - Segélyvonal

>>> F. A. F. Xtra: The 5th Season <<<


DanteXV

Recommended Posts

DanteXV

Nem mintha te nagyon fenn lennél baze :lol:

A zene meg cool :D

hát hja napi 1 órát ha vagyok :D

alap, én a +44tõl a When your heart stops beating a kedvencem.:D

Nem mintha te nagyon fenn lennél baze :lol:

A zene meg cool :D

hát hja napi 1 órát ha vagyok :D

alap, én a +44tõl a When your heart stops beating a kedvencem.:D

Link to comment
Share on other sites

KaiL

vigyázz a fórummal késõbbiekben majd xd én régebben halgattam +44et de az a szám tényleg jó meg még a a make you smile is tetszett.

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

még a little death is a kedvenceim közé tartozik:D viugyázok am, de szóljhatok ha már untok nyugodtan.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

még a little death is a kedvenceim közé tartozik:D viugyázok am, de szóljhatok ha már untok nyugodtan.

Miért unnánk, egyre pontosabban írsz, múlik a hatás? :D

Nézem a régi favorit animém B) nem láttam már vagy 10-13 éve :) Jó újra nézni, felidézi az emlékeket, hogy mennyit röhögtem rajta :D

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

a rohatt életért nem lakunkegy városban.. aze gész topikkal, olyanokat buzulnánk.

ezt tökre igy olvastam :D

Link to comment
Share on other sites

KaiL

tesóm most jött haza Dunaújvárosból. 1. fõiskolás hete, és most így felmerült bennem az, hogy mivan ha ilyen gyopár emberek közt leszek, vagyis ott a koleszban :D õ mondjuk azt mondja viszonylag jól járt :D

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

ez mekkora klipp:

mikor megveri az eladót, meg a végén mikor üldözik.. xD

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

ez mekkora klipp:

mikor megveri az eladót, meg a végén mikor üldözik.. xD

LOL, meg még milyen csúnyán néz mikor rugdossa az eladót gec :lol: :lol:

Ezt találtam most a Youtubon az ajánlóba, kilences ikrek :lol: jöhetne sorba mindegyik B) japán cicák :wub:

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Napot all!

Leslie : Nem voltál még Raptornál? Mikor találkozunk már harctéren? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Napot all!

Leslie : Nem voltál még Raptornál? Mikor találkozunk már harctéren? :rolleyes:

Nem, még nem, bizonytalan ideig pihentetni kell az airsoftos terveket, félre értés ne essék, nem adtam fel, csak most van nagyobb gondom is amit meg kell oldani :unsure: addig itt pihen a szekrényen minden. Debrecenbe se vittem még át a telefonomat hogy magyarosítsák, az is jegelve van már tavasz óta :lol: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Hogyan tudnak nekem úgy írni MSN-en hogy nem szerepel az ismerõseim között, és nincs is felvéve vagy visszaigazolva? :blink: :huh: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Na srácok hazajöttem errõl a Hatejamo-ról. (Gyk: Pécsi hadtörténeti expót hívják így :D)

Nagyon király volt, élveztem, csak rohadjon meg h zselé hideg volt és megfáztam. Végre részt vettem egy csatajelenetben meg lovas feladatokban is...utóbbitól paráztam, de miután megkoccolt a ló a lábával és rájöttem h nem is vészes már nem volt para :D Kaptam nyílvesszõt is...persze csak a pajzsba, de szépen beleállt, az onager is eltalált egyszer (:lol: ), szóval eddigi legnagyobb legios élményem volt :D

Képeket majd mutatok ha lesznek :P

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

Hogyan tudnak nekem úgy írni MSN-en hogy nem szerepel az ismerõseim között, és nincs is felvéve vagy visszaigazolva? :blink: :huh: :unsure:

és hogyan tudták kínából feltörni a mailcímem? :D

kicsit beszartam de megváltoztattam minden jelszót szval elvileg nincs para.

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Hát vannak ilyen finom vírusok meg drága sütik akik képesek msn-en is írni , vagyis neked üziket továbbítani.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Hát vannak ilyen finom vírusok meg drága sütik akik képesek msn-en is írni , vagyis neked üziket továbbítani.

Beszéltem vele pár mondatot, magyar volt, csak azt furcsállom hogy, hogy? Mert nekem nem volt felvéve, egyszer csak felugrott az ablak :huh: utálom az MSN-t <_< :D

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Beszéltem vele pár mondatot, magyar volt, csak azt furcsállom hogy, hogy? Mert nekem nem volt felvéve, egyszer csak felugrott az ablak :huh: utálom az MSN-t <_< :D

Nyugi. Windows 7 -> just MSN Live -> MSN vírus miatt megfõtt-> nem tudom most hogyan hegesztem meg de régebbi msn verziókat meg nem enged a Win 7.---> I hate Microsoft! :angry:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Beszéltem vele pár mondatot, magyar volt, csak azt furcsállom hogy, hogy? Mert nekem nem volt felvéve, egyszer csak felugrott az ablak :huh: utálom az MSN-t <_< :D

Az új msn-nél már lehetséges ez úgy, hogy ha neki fenn vagy a partnerlistáján. Így õ akkor is rád tud írni ha õ neked nincs felvéve. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Az új msn-nél már lehetséges ez úgy, hogy ha neki fenn vagy a partnerlistáján. Így õ akkor is rád tud írni ha õ neked nincs felvéve. :rolleyes:

Azért ez is milyen már? Az ilyet akkor le sem tudod tiltani, szép <_< :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

_L_

Az új msn-nél már lehetséges ez úgy, hogy ha neki fenn vagy a partnerlistáján. Így õ akkor is rád tud írni ha õ neked nincs felvéve. :rolleyes:

7esben is bírtam anno így írni, cak akkor senki partnerlistáján nemvolt :)

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Napot all!

Hát...lehetnék jobban is...most lelki bajaimból fizikai tünetek jöttek felszínre...vagyis a hányás, hasmenést, levertséget , szédülést nem nagyon tudom mi más számlájára írni. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

nah képek Pécsrõl :D Az emo pajzs (gyk fekete umbo, umbo = fém cucc a pajzs közepén) az enyém :lol: Külön story-ja van...tekintve, hogy el lettem nevezve Black Sabbath-nak még a legelsõ fellépésemen, miután elmondtam h milyen zenét kedvelek és mivel fekete póló volt rajtam, ezt hozzáadva ahhoz, hogy az egyik tag nem tudta megjegyezni a nevem kialakult az h Black Sabbath-nak hívjon. Ennek köszönhetõen volt most az h "A Black Sabbath kapja a fekete pajzsot mert illik hozzá..." :lol:

felkészülés a lovasságra

Jön a paci :D

Itt rúgott bele a pajzsomba :D (legszélül az elõl guggoló vagyok)

Támadás! :D

Sün!

Bleee :P

Korok találkozása :)

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942
Tiru : Jó képek, nem találkoztál Buckal a 101-esktõl?
Link to comment
Share on other sites

TIRU

Tiru : Jó képek, nem találkoztál Buckal a 101-esktõl?

találkoztam a 101-esekkel de nem tudom, hogy õ kicsoda, így azt sem tudhatom, hogy találkoztam-e vele :D

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

találkoztam a 101-esekkel de nem tudom, hogy õ kicsoda, így azt sem tudhatom, hogy találkoztam-e vele :D

Nézd meg Myvipen ismerõseim közt. Székesfehérvári. Jó arcok! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...