Jump to content
GSForum - Segélyvonal

>>> F. A. F. Xtra: The 5th Season <<<


DanteXV

Recommended Posts

DanteXV

na akkor mostantól ide gyertek srácok.:D 560 nap után eljutottunk idáig is. B) ;D

ha valakinek nem tetszik valami a címben megdumáljuk.:D engedelmetekkel felírtam tagnak TIRUt is, illetve Gerát meghagytam, hátha visszatér.:D

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

na akkor mostantól ide gyertek srácok.:D 560 nap után eljutottunk idáig is. B) ;D

ha valakinek nem tetszik valami a címben megdumáljuk.:D engedelmetekkel felírtam tagnak TIRUt is, illetve Gerát meghagytam, hátha visszatér.:D

[taps] [kocc] [king] Királyság B)

Hajrá :D

Link to comment
Share on other sites

_L_

illetve Gerát meghagytam, hátha visszatér.:D

Miééééééééééééért? :( Te szeretnéd? :lol:

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Miééééééééééééért? :( Te szeretnéd? :lol:

hiányzik a kis butus. :( (L)

De szar napom volt, kibacottúl felmérgeltek <_<

Részletek a következõ évadban :lol:

na lökjed.:D

Link to comment
Share on other sites

_L_

hiányzik a kis butus. :( (L)

Nekem nem, cicafijú :D

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

na lökjed.:D

Tömören, hiába voltam bent egész hónapban túlórázni, minden szombaton, hosszú hétvégén, ma mikor bementem az irodába beszélni a fõnökkel a munkáról, rám lett szólva hogy legközelebb a csoportvetõmhöz mennyek. Addig jó vagy míg nyomod mint a szar, széles vigyorral röhög az ember képébe reggelente hogy megint nyomod mint a birka, de te amúgy egy senki vagy, és ha valami problémád van mi az hogy bemész hozzá, ahelyett hogy a csoportvezetõvel beszélnéd meg, aki majd elmondja neki, amitõl a végeredmény ugyanaz, dehát a rangsor <_< Hát rohadjak meg ha én még egyszer szólni fogok :angry: úgy baccák meg magukat ahogy akarják, ha ennyire szarba se néznek, most már csak azért se fogok hajtani, szépen nyugisan leszarom az egészet B)

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

kellene már valami új melóhelyet keresned.. vagy nem úgy néz ki h eltudnál helyezkedni valahol máshol?

am zene:

megfogtok lepõdni.:D de am tényleg egész jó zenét játszik, és egyszerûen gyönyörû a csaj.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

kellene már valami új melóhelyet keresned.. vagy nem úgy néz ki h eltudnál helyezkedni valahol máshol?

am zene:

megfogtok lepõdni.:D de am tényleg egész jó zenét játszik, és egyszerûen gyönyörû a csaj.

Hát ja, keresek is, de eddig semmi :(

Link to comment
Share on other sites

-Hel-

Hello 5. évad!

Holnap beköltözök a koliba hivatalosan és utána egy hét nyaralás Siófokon!! :D Juppí Olyan rég voltam már a Balatonon. :P

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Ööööö....nagyra becsülöm hogy még kint a nevem az 5dik résznél is és nem írtak ki a forgatókönyv írók a sorozatból. Ígérem szeptemberben aktívabb leszek. De a másik még a 4ben hagytam kommentet. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Blöáááá

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

Yo Nigs!

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Yo Nigs!

Vesszen el a lovam még él a kisgyerek

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera
IPB Image
Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Yo Nigs!

Hol a pcsába voltál eddig? :angry: :D

Szép sötét reggelt mindenkinek, lassan lehet mennem dolgozni, jupiiiiii :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

KaiL

világomat odaadnám egy ilyen stuffért :D Bejön az ilyen érintõs,holós cucc, fõleg hogy ez ilyen ááh B) B)

Link to comment
Share on other sites

Hanni

világomat odaadnám egy ilyen stuffért :D Bejön az ilyen érintõs,holós cucc, fõleg hogy ez ilyen ááh B) B)

Akkor egyet értünk B) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ELTomY

ez a döfi nekem!

na Gera ha már ittvagy, ilyet veszel nekem de zselégyorsan és most nem viccelek. anyudtól kapsz pénzt és megveszed ezt a szart, különben rosszul fogsz járni de nagyon.

amugy mi a helyzet? lejárt a szerzõdésed afganisztánba?

Link to comment
Share on other sites

-Hel-

Megnéztem a Náci Zombik címû csodálatosan fantasztikuláris filmet. Úristen. :ph34r: :lol: Szánalmasan gagyi volt. wááá :blink:

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Az X-faktor király mûsor B)

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

ez a döfi nekem!

na Gera ha már ittvagy, ilyet veszel nekem de zselégyorsan és most nem viccelek. anyudtól kapsz pénzt és megveszed ezt a szart, különben rosszul fogsz járni de nagyon.

amugy mi a helyzet? lejárt a szerzõdésed afganisztánba?

mond a címed feladom hétfõn mert ma nincs posta

Megnéztem a Náci Zombik címû csodálatosan fantasztikuláris filmet. Úristen. :ph34r: :lol: Szánalmasan gagyi volt. wááá :blink:

épp az benne a lényeg..

that movie is sooo EPIC

Az X-faktor király mûsor B)

x-fucktor néven sikeresebb lenne

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Megnéztem a Náci Zombik címû csodálatosan fantasztikuláris filmet. Úristen. :ph34r: :lol: Szánalmasan gagyi volt. wááá :blink:

Nekem is ajánlgatták régen hogy nézzem meg, de én okosabban döntöttem :P :D

Ha jó filmet akarsz:

Pont tegnap néztem meg újra, Ford Fairlane kalandjai, Nagy Feró és mert eszem facom megáll aúúú :D

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Az X-faktor király mûsor B)

tény h a megaszartól színvonalasabb.:D

Megnéztem a Náci Zombik címû csodálatosan fantasztikuláris filmet. Úristen. :ph34r: :lol: Szánalmasan gagyi volt. wááá :blink:

pedig baromi nagy film, az benne a jó h gagyi.:D újra kéne már néznem..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...