Jump to content
GSForum - Segélyvonal

>>> F. A. F. Xtra: The 5th Season <<<


DanteXV

Recommended Posts

KaiL

Na végre sikerült feltennem a videót :D

Kiskorúak miért ne igyanak, Amerikai Fater részlet :lol: :lol:

A videó FOX tartalmát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzõi jogi okok miatt.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

A videó FOX tartalmát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzõi jogi okok miatt.

:o :huh: Nekem lejátsza :unsure:

Már nekem se, baccák meg <_< pedig jó volt :D :(

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

sulááááj. látszik mennyien várják már az iskolakezdést, évnyitón 8an voltunk a 24bõl.:D

Link to comment
Share on other sites

Hanni

sulááááj. látszik mennyien várják már az iskolakezdést, évnyitón 8an voltunk a 24bõl.:D

Bazz nálunk ezt megmerte volna valaki, az csúnya szopó lett volna :lol:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Bazz nálunk ezt megmerte volna valaki, az csúnya szopó lett volna :lol:

detto...nyilvános kivégzés lett volna :lol:

Link to comment
Share on other sites

_L_

sulááááj. látszik mennyien várják már az iskolakezdést, évnyitón 8an voltunk a 24bõl.:D

Én évnyitó elõtt kocsmázással kezdek, aztán majdlesz valami. Aztsetom h aludjak-e, 4 óra mulva kelhetek, nyitáskor már kocsmában akarok lenni

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Napot all!

Elsõ nap..hát ..no comment...vagyis még délre 4 órára be kell menni , mert hogy könyvosztás meg társai. Öcsém hogy ez engem mennyire hidegen hagy. Szal vagy be meyek vagy nem. Év nyitó amúgy..vicc..a diri 45 perces évnyitó beszéd amiben egyben évértékelõ beszéd komplexum is volt. :lol:

Link to comment
Share on other sites

KaiL

egész jól indul a suli. az idõt eltekintve. végre nem unatkozom, jó a társaság. az órarend is jó. hétfõ 7, kedd, szerda 7(faktokkal), csütörtök 5, péntek 4.

holnap felmegyünk a legfölsõ emeletre haverral tartunk egy szemlét a kis elsõsöknél(mert õk kapják mindig a fölsõ emeletet :D )

megmolesztáljuk õket B) :lol:

Link to comment
Share on other sites

_L_

Molesztáljátok csak, énis aztmívelem B)

Mellesleg, egész héten nincs elsõ órám csak pénteken, akkor viszont van kemény 5 órám, csütörtökön elsõ 2 órám nincs, És összesen 1 nap van 8 órám :lol:

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Molesztáljátok csak, énis aztmívelem B)

Mellesleg, egész héten nincs elsõ órám csak pénteken, akkor viszont van kemény 5 órám, csütörtökön elsõ 2 órám nincs, És összesen 1 nap van 8 órám :lol:

tényleg amúgy buktál?:D

nõd megvan még?:D

Link to comment
Share on other sites

_L_

tényleg amúgy buktál?:D

nõd megvan még?:D

Nem

Igen

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

back to school [sm53] :lol: mondjuk jobb volt akkor, nem volt ekkora fostenger az élet, csak tanulni kelet, meg lógni a haverokkal :unsure: kinek lesz vizsga/érettségi stb ebbe a tanévben? Vagy ki végez? Tovább tanulás esetleg munka tervek? Meséljetek :D

Tegnap este néztem

, annyira nem volt szar, aki szereti a japán kultúrát, nézze meg nyugodtan :)
Link to comment
Share on other sites

KaiL

back to school [sm53] :lol: mondjuk jobb volt akkor, nem volt ekkora fostenger az élet, csak tanulni kelet, meg lógni a haverokkal :unsure: kinek lesz vizsga/érettségi stb ebbe a tanévben? Vagy ki végez? Tovább tanulás esetleg munka tervek? Meséljetek :D

Tegnap este néztem

, annyira nem volt szar, aki szereti a japán kultúrát, nézze meg nyugodtan :)

én szerintem elõrehozottat tavasszal infó emelt szinten meg angol közép. ha jól megy az angol akkor majd 4. év végére egy emeltet.

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Háhá nekem meg majd csak 13-án kezdõdik B) :lol: [gonosz2]

Link to comment
Share on other sites

_L_

back to school [sm53] :lol: mondjuk jobb volt akkor, nem volt ekkora fostenger az élet, csak tanulni kelet, meg lógni a haverokkal :unsure: kinek lesz vizsga/érettségi stb ebbe a tanévben? Vagy ki végez? Tovább tanulás esetleg munka tervek? Meséljetek :D

Tegnap este néztem

, annyira nem volt szar, aki szereti a japán kultúrát, nézze meg nyugodtan :)

Én végzek, aztán lesz valami :D

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Estét B)

Jupiii, holnap ha csipkedi magát a postás jön a kabátom B) :D hozzák is mert a másik már összement, meg vékony :lol: mondjuk meglepõdtem, mert a 2-3hét 1 hónap várakozás helyett, 4nap alatt már szállítják :huh: fizetés meg még kanyarba nincs, még mák hogy volt annyi lóvém a kártyámon :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Tanultok vagy mi? :D

:D sokkal jobban sikerült szerintem mint a japán eredeti verzió. Aki esetleg még nem látta pótolja B)
Link to comment
Share on other sites

ELTomY

nekem jövöhéten kezdõdik a humbuk képzés. és jedi mester is lettem kaptam 5 padawan-t akiket jövöhéten össze kell hivnom és kiképeznem.

meg pókerolok. befizetett 75$-ból 3 este alatt csináltam 250$-t. meg megnéztem a pókerarcok cimû filmet és ezis meghozta a kedvem :D.

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

na, végre egy unalmas hétvége.:D gecc ez a suli most valahogy olyan mint a drog, menni akarok megint..:D lehet h csak a folyamatos ökörködés és a nulla tanulás teszi, de a jövõhéten ennek már vége.:D

Link to comment
Share on other sites

Bart13

nekem jövöhéten kezdõdik a humbuk képzés. és jedi mester is lettem kaptam 5 padawan-t akiket jövöhéten össze kell hivnom és kiképeznem.

meg pókerolok. befizetett 75$-ból 3 este alatt csináltam 250$-t. meg megnéztem a pókerarcok cimû filmet és ezis meghozta a kedvem :D.

Mire okítod a padawanokat?

Lassacskán én is dobok képet csak megvárom míg megyön a cucc.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Megjött a kabátom, nagyon szép B) bacott vastag, jó az anyaga, meleg, eltaláltam a méretet is :D nagyon faca lesz télen, jó vásár volt, örülök :D ui: feketére esett a választás végül is :)

Megkaptuk a fizetési papírt, ~300-órára kaptam bruttó 159.645FT -Adó 46.508FT <_< kézhez kapok 113.137-forintot

Egész hónapban szoptam bent ennyiért, mondjuk de jó lenne minden hónapban alap órával ennyit kapni :unsure: :lol: valakinek meg ez pl zsebpénz :ph34r:

Zene:

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

képet dobják a kabátról.:D

am sztem a zene linkje lemaradt.-:D

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

képet dobják a kabátról.:D

am sztem a zene linkje lemaradt.-:D

link? [nono] nem, nem, kattintsál rá vazz :lol:

Mindjárt lövök akkor pár képet :D

Nem olyan könnyû kabátot fotózni :D 1-2-3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...