Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Settlers


Pasolinifan

Recommended Posts

Pasolinifan

Sziasztok!

Szeretnék nyitni egy külön topikot ennek a játéknak is, ahol beszélhetünk róla.

Fel is tennék egy kérdést:

A Settlers Path of Kingdom címû játéknak a magyar nyelvû kézikönyve mennyire jól informál, könnyít a játékmenet elsajátításában?

Köszönöm válaszotokat!

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

crocki

Sziasztok!

Szeretnék nyitni egy külön topikot ennek a játéknak is, ahol beszélhetünk róla.

Fel is tennék egy kérdést:

A Settlers Path of Kingdom címû játéknak a magyar nyelvû kézikönyve mennyire jól informál, könnyít a játékmenet elsajátításában?

Köszönöm válaszotokat!

Üdv!

azt nem tudom, de magában a játékban van egy jó kis tutorial, de ha játszottál az elõzõ részekkel, szerintem tutorial nélkül is menne (nekem ment).

Link to comment
Share on other sites

Pasolinifan

azt nem tudom, de magában a játékban van egy jó kis tutorial, de ha játszottál az elõzõ részekkel, szerintem tutorial nélkül is menne (nekem ment).

köszi a választ!

akkor azt hiszem mindenképpen megszerzem! :)

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Settlers 2 volt a legjobb! B)

Link to comment
Share on other sites

Pasolinifan

Akinek még volt szerencséje játszania az összes mestermûvel az írhatna esetleg valami szép kis kritikát a sorozat összes részérõl :)

Egyébként kipróbáltam a 7. demóját, és nekem nagyon bejött, nagyon ötletes lett, és szép, és végre lehet tulajdonképpen "negyedeket" létrehozni a raktárépületekkel, legalábbis ha már fel vannak fejlesztve, és kijelölheted hogy mit küldjenek oda, és akkor ennek megfelelõen építesz oda rezidenciákat és azokhoz bõvítményeket. :)

remélem lehet valamennyire érteni hogy mire is gondoltam :))

Link to comment
Share on other sites

crocki

Settlers 2 volt a legjobb! B)

attól függ. Settlersként tényleg a 2 a legjobb, me ga 10th anniversary edition (jobb grafika, semmi más). settlerskétn a 4 után a többi nem szuperál annyira jól, viszont én a 6-al meg a 7-el nagyon jól elszórakoztam, nem voltak rosszak azok se, cask épp a settlershez nem sok közük volt.

Link to comment
Share on other sites

Masakari

attól függ. Settlersként tényleg a 2 a legjobb, me ga 10th anniversary edition (jobb grafika, semmi más). settlerskétn a 4 után a többi nem szuperál annyira jól, viszont én a 6-al meg a 7-el nagyon jól elszórakoztam, nem voltak rosszak azok se, cask épp a settlershez nem sok közük volt.

4et 5öt még próbáltam az se voltak rosszak(vagy lehet az 5 volt amikor volt tél is? ha igen akkor visszavonom mert az már gyenge volt:D).az újabb részekhez nem volt türelmem,de igazából nekem a 2 az etalon attól jobbat nemigen tudnak csinálni :)

Link to comment
Share on other sites

tspawn

Én eddig csak a 6-tal játszottam és nekem bejött. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Jimkingdom

Tudnátok segíteni?

A Rise of an empire-t megvettem feltelepítettem és indításnál azt írja, hogy tegyem be az eredeti lemezt?

A DaemonTools 4.35 Lite fel van telepítve a gépre, lehet hogy ez a baj? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Pasolinifan

Tudnátok segíteni?

A Rise of an empire-t megvettem feltelepítettem és indításnál azt írja, hogy tegyem be az eredeti lemezt?

A DaemonTools 4.35 Lite fel van telepítve a gépre, lehet hogy ez a baj? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

Most ezt mire véljem? <_<

Egyébként sikerült egy autoupdatettel elindítanom, még a dobozba ragasztott aktiválós kódot se kérte plusz nem kell neki a lemez se :huh: :P

A sima müanyagtokos verziót vettem meg, de a játék menüje alatt a LIMITED EDITION olvasható?! WTF :)

Ez most hogy lehet?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Royalfrakk

Hogyan lehet a 7-el játszani ha nem eredeti?

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Hogyan lehet a 7-el játszani ha nem eredeti?

Itt biztos nem kapsz rá választ.

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Warez téma nem elfogadott a fórum egészén, ergo ne is próbálkozz legjobb esetben kapsz egy warnt legrosszabb a ban.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Spyk3r

összevan mosodva az egész kép nekem rajta sajna :S

p4. 3.2ghz , 2giga ram , saphire radeon 512mb gddr3 ..itt a problem? :S

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
MassMurderer

sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a settlers 7-hez. Ott a gond, hogy ha egy helyrõl elfogy a fa vagy mondjuk a hal akkol kiirja a gép hogy ugye lebombázhatom az épületet vagy átirányíthatom a munkásokat, csak éppen azt nem tudom, ezt hogyan lehet. Valaki esetleg?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Settlers 2 volt a legjobb! B)

Szerintem meg a 3. :D

A 2-vel még anno (PC-X) Pelace játszott, a 3-at Gyu bácsival közösen nyúztuk, aztán 4-tõl meredeken lefelé a lejtõn, köszönhetõen annak, hogy az Ubisoft meg(v)ette a Blue Byte-ot.

Döbbenet, hogy egy éve írtam a 7-esrõl a cikket, hogy rohan az idõ... :o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kalen

Hallottam hogy valami új patchben kivették a folyamatos netkapcsolatot és csak a bejelentkezésnél kell, igaz ez a Settlers 7 esetében is ?

Link to comment
Share on other sites

kalen

kissé félreolvastam, csak az új játékaikban lesz játékosbarátabb drm :S

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tomeeto

Elnézést, ha volt már kérdezve, nem találtam rá választ a neten.

Settlers 6-ban a lan-t hamachin keresztül hogy lehet megoldani? (port forwarding, update, reinstall, tűzfal állítgatás megvolt)

Egyszerűen nem látjuk egymást, nem tudunk kapcsolódni a másik fél által létrehozott szerverre.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Garrett_the_Thief

Szerintem meg a 3. :D

A 2-vel még anno (PC-X) Pelace játszott, a 3-at Gyu bácsival közösen nyúztuk, aztán 4-tõl meredeken lefelé a lejtõn, köszönhetõen annak, hogy az Ubisoft meg(v)ette a Blue Byte-ot.

Döbbenet, hogy egy éve írtam a 7-esrõl a cikket, hogy rohan az idõ... :o

Nekem is a Settlers 2 a kedvencem, néha még ma is elõveszem. Nem a Gold van meg, hanem az elsõ, Veni Vidi Vici kiadás. A 3-nak csak a demójával játszottam, de valahogy közbeékelõdött a kamaszkor akkor, és már nem kötött le. :) Ellenben nemrég megvettem a Settlers 7-et, tetszik, szép és hangulatos, külön örülök a képregényszerû karakterrajzoknak, meg a muskétásoknak is; egy dolog nem tetszik: az állandó netkapcsolat. A minap egy egész napig nem volt elérhetõ az Ubisoft szerver, nem tudtam játszani, pedig fizetett játékról beszélünk :( Bár szerencsére ez nem gyakran fordul elõ. Meg az is elég frusztráló, hogy minden achievement-nél jelzi a program, hogy publikáljam a Facebook-on... :) Miért lenne ez jó nekem?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

cicorius2

HI Jól ismerem a settlers öszest de most megakadtam a settlers7 Gold editionon. Ha valaki ismeri jelezzen már nekem . A gépkönyve érdekelne igazából.Mert nem adtak hozzá és ahonnan le lehetne tölteni az az oldal nem mükszik. Köszi :biglol::troll:

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

A Settlers 6-ban hogyan lehet háborúskodni? SP térképen játszom, de hiába vonulok be a másik játékos városába, annyit mond, hogy akkor õ most kész kereskedni velem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Garrett_the_Thief

Sziasztok!

A Settlers 7 kapcsán lenne egy kérdésem, nektek is villódzanak (és szürkébe váltanak) az épületek és fák textúrái idõnként? Ez néha nálam egészen fagyásig fokozódik. Olvastam az ubi-s fórumokat, másoknak is gyakran van ilyen gondja, sõt olyanoknak is, akik az enyémnél (i3-550 proc., GTS450 videókártya, 4 GB DDR3 RAM) sokkalta erõsebb géppel bírnak. Bár érdekes, hogy az én konfigom is elviekben a játék által ajánlott optimális tartományban van. Nagyon jó kis játék, kár, hogy nincs rendesen optimalizálva - szerintem ez a gondja. Alig picivel a Settlers 7 elõt jött ki annak idején az ANNO1404, hasonló grafika, ugyanúgy a Ubisoft-BlueByte mûhelyébõl, ultra beállítások mellett zökkenõmentesen fut nálam... Nem értem.

Garrett

Link to comment
Share on other sites

Garrett_the_Thief

Sziasztok!

A Settlers 7 kapcsán lenne egy kérdésem, nektek is villódzanak (és szürkébe váltanak) az épületek és fák textúrái idõnként? Ez néha nálam egészen fagyásig fokozódik. Olvastam az ubi-s fórumokat, másoknak is gyakran van ilyen gondja, sõt olyanoknak is, akik az enyémnél (i3-550 proc., GTS450 videókártya, 4 GB DDR3 RAM) sokkalta erõsebb géppel bírnak. Bár érdekes, hogy az én konfigom is elviekben a játék által ajánlott optimális tartományban van. Nagyon jó kis játék, kár, hogy nincs rendesen optimalizálva - szerintem ez a gondja. Alig picivel a Settlers 7 elõt jött ki annak idején az ANNO1404, hasonló grafika, ugyanúgy a Ubisoft-BlueByte mûhelyébõl, ultra beállítások mellett zökkenõmentesen fut nálam... Nem értem.

Garrett

Megoldottam! Kipróbáltam XP alatt is a játékot, ott semmi gondja, fut jól. Ha más is megoldást keres, próbálja ezt! Nekem a régebbi VGA driverek feltelepítése nem segített, pedig sok helyen ezt javasolják.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...