Jump to content
GSForum - Segélyvonal

How I Met Your Mother


rebel_-

Recommended Posts

Hor1

Egy kis kampány azoknak akik nem szeretik Robint. :)

Link to comment
Share on other sites

berc00

Engem mostanában a gépröhögés dühít legjobban. Eleinte nem zavart, mert én is nevettem a legtöbb jeleneten, de ma már (5-6. évad) nagyon kevés a jó poén, és nem kéne minden mondat végén felröhögni.

Pont ennél a résznél tûnt fel ez nekem is, végén már nagyon idegesített.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Amúgy odaér valaha ez a sorozat ahhoz h megtudjuk ki a felesége Tednek?

Amúgy ahogy halad elõre a sorozat úgy lesz egyre unalmasabb számára. Néha azon kapom magam h csak tekerem át a felét.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Amíg sok pénzt hoz, addig húzni fogják. Ha oda is ér, biztos, hogy nem mostanában.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ez a legutóbbi rész (amibe votl a Haloween meg Marshallnak az a kirugós akciója) egész jó volt.

Talán az évad eddigi legjobb része.

Kár h ez 2-3 évaddal ezeleõtt tök átlagos rész lett volna ...

Link to comment
Share on other sites

Gerga

Engem mostanában a gépröhögés dühít legjobban. Eleinte nem zavart, mert én is nevettem a legtöbb jeleneten, de ma már (5-6. évad) nagyon kevés a jó poén, és nem kéne minden mondat végén felröhögni.

én még csak 5. évadnál tartok (igen szinkronosan nézem) és engem a történet is érdekel nem csak azért nézem hogy röhögjek hanem hogy mi fog velük történni

Link to comment
Share on other sites

marco045

Na énis elekezdem holnaptól nézni, mivel csak jókat hallottam róla majdnem mindenkitõl.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nem hittem volna, hogy még valaha pozitívan fogok szólni a sorozatról, de a 8. rész kur.vajó volt. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem hittem volna, hogy még valaha pozitívan fogok szólni a sorozatról, de a 8. rész kur.vajó volt. :rolleyes:

Ezt örömmel olvasom, mert így nem lesz csalódás mikor megnézem :)

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Teljesen korrekt volt az eheti rész is.

Link to comment
Share on other sites

Royal04

Jaja, ezen úgy 3-4x fel is nevettem, ami nem tudom mikor fordult elõ utoljára. :unsure: Ha jól emlékszem tavaly is a "sznobos" rész volt az egyik legjobb.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Hát akkor velem lehet a baj, még mindig nagyon gyengének éreztem.

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Nekem nem tetszett ez a rész, rohadtul unszimpatikus a szõke tüntetõ csaj.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Nekem nem tetszett ez a rész, rohadtul unszimpatikus a szõke tüntetõ csaj.

Jeszjesz, és nálam az is közrejátszik, hogy én alapból nem bírom Jennifer Morrisont számomra érthetetlen okokból amúgy.

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Jeszjesz, és nálam az is közrejátszik, hogy én alapból nem bírom Jennifer Morrisont számomra érthetetlen okokból amúgy.

akkor nem csak én számomra unszimpatikus

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Bár tetszett ez a rész, de szvsz minden volt, csak nem vicces. :rolleyes: Abszolút nem volt egy poén sem, amin akár csak elmosolyodtam volna, sokkal drámaibb hangvélete volt az egésznek és nem volt semelyik szálnak sem egy igazán vicces, csattanós végkifejlete. Amit Én speciel nem bántam, poénok nélkül is élveztem az epizódot, mégha egy sitcomról is beszélünk. Csak nem értem ezeket a pozitív véleményeket, az ilyen lelkizõs epizódok után szoktátok sz*rrá fikázni. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

berc00

Bár tetszett ez a rész, de szvsz minden volt, csak nem vicces. :rolleyes: Abszolút nem volt egy poén sem, amin akár csak elmosolyodtam volna, sokkal drámaibb hangvélete volt az egésznek és nem volt semelyik szálnak sem egy igazán vicces, csattanós végkifejlete. Amit Én speciel nem bántam, poénok nélkül is élveztem az epizódot, mégha egy sitcomról is beszélünk. Csak nem értem ezeket a pozitív véleményeket, az ilyen lelkizõs epizódok után szoktátok sz*rrá fikázni. :rolleyes:

KisTehén!ki, de épp ez az, én szitkomként szerettem meg, nevetni akarok, ne drámázzanak nekem itt 20 percbe. Ez az ami idegesít már sajnos.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nekem nem tetszett ez a rész, rohadtul unszimpatikus a szõke tüntetõ csaj.

Az még minidgszerepel?

Szerintem akkor ebbõl már lesz valami Teddel ...

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Az még minidgszerepel?

Szerintem akkor ebbõl már lesz valami Teddel ...

Pont azt akarják, hogy ezt hidd.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

do not touch anything

challange accepted

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Pont azt akarják, hogy ezt hidd.

Mondjuk most megszivatta Ted-et azzal a felvétellel...

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Én azt hiszem most kaszáltam el a sorozatot. Lassan egy hete itt volt a gépen a 8. rész,ma végre rászántam magam,de hihetetlen erõltetett vmi lett a sorozatból.5. évad is elég gyenge volt,sajnos ezen a 6. sem változtatott,sõt.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Én azt hiszem most kaszáltam el a sorozatot. Lassan egy hete itt volt a gépen a 8. rész,ma végre rászántam magam,de hihetetlen erőltetett vmi lett a sorozatból.5. évad is elég gyenge volt,sajnos ezen a 6. sem változtatott,sőt.

Hát nem tudom... Ízlések és pofonok.

Szerintem a 6.-ik sorozatból ez volt az egyik legjobb rész. (ettől függetlenül egyetértek veled h elég gyenge mostanában)

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Új rész valaki? Nem volt ez rossz.

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Új rész valaki? Nem volt ez rossz.

Én megnéztem,nem volt rossz ja. A Robinos kanadás részhek tetszettek :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...