Jump to content
GSForum - Segélyvonal

How I Met Your Mother


rebel_-

Recommended Posts

Hero44

Barney jó volt. Pont.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Barney jó volt. Pont.

Barney mindig jó. Itt a pont. :P :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Barney mindig jó. Itt a pont. :P :D

Igen ezt meg kekll hagyni, a kedvenc figurám a sorozatból

(Ted pl sokszor kifejezetten irritál, de Lilliyre is ki tudok akadni olykor)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Tetszett a mostani rész, nem igazán volt sírva röhögõs jelenet, de azért akadtak vicces pillanatok, meg az epizód gondolata is bejött.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Tetszett a mostani rész, nem igazán volt sírva röhögõs jelenet, de azért akadtak vicces pillanatok, meg az epizód gondolata is bejött.

Ha a 6/3ra gondolsz engem a Lill-s Robin kakás szál irritált, az összestöbbi viszont nagyon kegyetlenül ott volt! Point olyan rész volt mint ami miatt megszerettem a sorozatot.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Ha a 6/3ra gondolsz engem a Lill-s Robin kakás szál irritált, az összestöbbi viszont nagyon kegyetlenül ott volt! Point olyan rész volt mint ami miatt megszerettem a sorozatot.

Az tényleg elég gyenge jelenet volt, viszont üdítõ volt számomra, hogy el tudtam mosolyodni Robin-on. Az 1-2. évadban még egyáltalán nem zavart, mondhatni bírtam, de most már nagyon elegem van belõle, egyszerûen ki kéne írni.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Na végre ez egy olyan rész volt, amiben nem találok semmi kivetnivalót! Nagyon tetszett, az elejétõl a végéig B)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Az tényleg elég gyenge jelenet volt, viszont üdítõ volt számomra, hogy el tudtam mosolyodni Robin-on. Az 1-2. évadban még egyáltalán nem zavart, mondhatni bírtam, de most már nagyon elegem van belõle, egyszerûen ki kéne írni.

Robinnal én is pont így vagyok ... Mióta Don-al összejött, meg azóta eléggé idegesítõ ...

Am nem hiszem h ki lesz írva mert azt mondja Ted h "Robin nénikétek" tehát a gyerekei is ismerik ...

Egyébként észrevettem egy furcsaságot a sorozatban :

Barneynak elvileg volt egy (fekete) öccse aki meleg. Legalábbis nekem így rémlik.

Erre a 6/2-ben már a báttyaként jelenik meg és gyerek is van, tehát ebbõl arra köüvetkeztetek h nem meleg ... Ráadásul a 6/2-ben világosan leszögezik h ketten testvérek, szóval itt szerintem hibát követtek el a sorozatba.

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Robinnal én is pont így vagyok ... Mióta Don-al összejött, meg azóta eléggé idegesítõ ...

Am nem hiszem h ki lesz írva mert azt mondja Ted h "Robin nénikétek" tehát a gyerekei is ismerik ...

Egyébként észrevettem egy furcsaságot a sorozatban :

Barneynak elvileg volt egy (fekete) öccse aki meleg. Legalábbis nekem így rémlik.

Erre a 6/2-ben már a báttyaként jelenik meg és gyerek is van, tehát ebbõl arra köüvetkeztetek h nem meleg ... Ráadásul a 6/2-ben világosan leszögezik h ketten testvérek, szóval itt szerintem hibát követtek el a sorozatba.

A gyereket azt hiszem örökbe fogadták. Azzal mi a baj, hogy testvérek? Más az apjuk és kész. Ha meg barney testvére capuccino lenne, nem fekete, akkor semmi furcsa nem lett volna abban, hogy testvérek.

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Robinnal én is pont így vagyok ... Mióta Don-al összejött, meg azóta eléggé idegesítõ ...

Am nem hiszem h ki lesz írva mert azt mondja Ted h "Robin nénikétek" tehát a gyerekei is ismerik ...

Egyébként észrevettem egy furcsaságot a sorozatban :

Barneynak elvileg volt egy (fekete) öccse aki meleg. Legalábbis nekem így rémlik.

Erre a 6/2-ben már a báttyaként jelenik meg és gyerek is van, tehát ebbõl arra köüvetkeztetek h nem meleg ... Ráadásul a 6/2-ben világosan leszögezik h ketten testvérek, szóval itt szerintem hibát követtek el a sorozatba.

Bátyja van. (Az angol "brother" csak annyit jelent, hogy "fiú testvér", a többi a szövegkörnyezetbõl derül ki. Lehet, hogy a fordító nem volt következetes.)

A gyereket öregbefogadták, talán 3. vagy 4. évadban volt az esküvõ (a bátyusé), mutatták is. Már ott öltönyben volt a kissrác.

A hibát amúgy ott követték el a sorozatban, hogy már semmi poén, semmi romantika, semmi realitás nincs benne. Fos az egész.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Erre a 6/2-ben már a báttyaként jelenik meg és gyerek is van, tehát ebbõl arra köüvetkeztetek h nem meleg ... Ráadásul a 6/2-ben világosan leszögezik h ketten testvérek, szóval itt szerintem hibát követtek el a sorozatba.

Pont tegnap láttam megint azt a részt, amiben elõször tûnik fel Barney tesója - 2x10 - és már akkor is a bátyja volt Barney-nak. A végén meg összeházasodik a meleg pasijával, és örökbe fogadtnak egy gyereket. Barney még ki is emeli a babakocsiból, és a babán öltöny van, tehát elvileg emlékezetes jelenetnek (kéne) számít(ania).

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Na, elkezdtem az 5. évadot, 1. rész nem volt különösebben jó... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

A múlt heti Nekem jobban tetszett, de a mostani se volt rossz. Épp az ilyen ötletes eseményeket bírom a sorozatban, nagyon jó volt ez a verseny körítés. :rolleyes:

Egyébként utólag is boldog nemzetközi "Suit up!" napot mindenkinek! :D Valaki volt esetleg egy ilyen rendezvényen? :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Egyébként utólag is boldog nemzetközi "Suit up!" napot mindenkinek! :D Valaki volt esetleg egy ilyen rendezvényen? :)

Igen Én voltam. Kiöltöztem rendesen, előtte HIMYM részeket néztem, í­gy megvolt az alaphangulat!

Debreceniek fergetegesek votlak, és csajoztunk is mint állat :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Igen �n voltam. Ki�lt�ztem rendesen, előtte HIMYM r�szeket n�ztem, ��gy megvolt az alaphangulat!

Debreceniek fergetegesek votlak, �s csajoztunk is mint �llat :D

Vicces lehetett. :) Majd megkérdezem tesómat ő volt-e, ő is Debrecenben van. :D

Link to comment
Share on other sites

berc00

A múlt heti Nekem jobban tetszett, de a mostani se volt rossz. Épp az ilyen ötletes eseményeket bírom a sorozatban, nagyon jó volt ez a verseny körítés. :rolleyes:

Egyébként utólag is boldog nemzetközi "Suit up!" napot mindenkinek! :D Valaki volt esetleg egy ilyen rendezvényen? :)

Bár rendezvényen nem volta, azért néhányan a suliből összebeszéltünk, és kiöltözve mentünk :) tanárok be is szóltak, hogy ilyenkor öltönyt veszünk, bezzeg hangversenykor :D

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Igen �n voltam. Ki�lt�ztem rendesen, előtte HIMYM r�szeket n�ztem, �gy megvolt az alaphangulat!

Debreceniek fergetegesek votlak, �s csajoztunk is mint �llat :D

hol voltatok?

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

A suliból mi is szintén páran beöltöztünk :D Annyira nem is kevesen :)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

A Microsoft nagyon durván elkezdte támogatni a sorozatot, lásd Bing meg Xbox-Kineckt reklámok, de nagyon faja kis rész volt.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A Microsoft nagyon durván elkezdte támogatni a sorozatot, lásd Bing meg Xbox-Kineckt reklámok, de nagyon faja kis rész volt.

Végülis ekkora nézettséggel és rajongó tömeggel megéri.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Megnéztem a HIMYM 6/4-et! Sírvaröhögõs rész volt, Barney megint adta (éltterem, meg a biciklis jelenete) :D

De most az egész jó volt :)

Link to comment
Share on other sites

game00

Szerintem kicsit kezd visszaesni a sorozat, kevesebb a Barney-poén, de még mindig nagyon jó :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Szerintem kicsit kezd visszaesni a sorozat, kevesebb a Barney-poén, de még mindig nagyon jó :D

Nekem is visszaesés gyanús volt de a 6/4-es elég erõsre siekrült ... meg a költzõs rész is.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Szerintem kicsit kezd visszaesni a sorozat, kevesebb a Barney-poén, de még mindig nagyon jó :D

Nekem csak most tûnt fel, hogy milyen régen hallottuk már ezt a legen... wait for it... cuccot, és most ez nagyon ütött :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...