Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Killing Floor


mark44

Recommended Posts

mark44

Westlondonon voltam pont most, nyíltabb pálya, híd alatt van jó spot.

Amin talin voltunk az is jó volt, néniizgalmas h vagyunk 6an, közülünk 2 lezárja az ajtókat, 3 arat, egy meg healel. Jó kis csapatjáték.

Szerintem több a teamwork mint a L4D-ben.

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Sokat kell mészárolni, de, ahogy canadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mondta, inkább a túléléssel kell foglalkozni.

Kabbe Jelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan. :P

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Nah sztem ezen a héten vmikor tuti meglesz és akkor én is megyek :D amugy a legjobb fegyo a handcanon nem?(pisztolyba)

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Én hegesztettem az ajtót, de franc se segített. Am tény, hogy több a csapatjáték ebben, mint a l4d-ben.

A l4d egy végtelenül egyszerû játék. Mész és ölsz. Csak a zombik létszáma annyi, hogy1 ember nehezen öli le õket mert töltenie is kell. Ja és persze ott vannak a különleges zombik amit egyedül nem lehet elintézni. De ennyi. am a csapatjáték 0. Itt más a helyzet, mert ha nincs csapatmunka akkor vége, mert1 ember kevés.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Én hegesztettem az ajtót, de franc se segített. Am tény, hogy több a csapatjáték ebben, mint a l4d-ben.

A l4d egy végtelenül egyszerû játék. Mész és ölsz. Csak a zombik létszáma annyi, hogy1 ember nehezen öli le õket mert töltenie is kell. Ja és persze ott vannak a különleges zombik amit egyedül nem lehet elintézni. De ennyi. am a csapatjáték 0. Itt más a helyzet, mert ha nincs csapatmunka akkor vége, mert1 ember kevés.

Az ajtót a Supportnak kell tartani, mert gyorsabban heggeszt. A bosst is leöltük volna, ha nem lõ le falon keresztül. Egy tárnyi AA12-tõl, azért feláll a szõr a hátán.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Az ajtót a Supportnak kell tartani, mert gyorsabban heggeszt. A bosst is leöltük volna, ha nem lõ le falon keresztül. Egy tárnyi AA12-tõl, azért feláll a szõr a hátán.

Na bazz, jó tudni :D

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Én azt tudom, hogy a supportnak kell, de volt valaki support? Ha igen akkor meg nem tudom miért nekem kellett tartanom az ajtót. Néha meg azt mondtam, hogy leszarom megyek gyilkolni akkor meg betörtek.

Am ez a mesterlövész perk nem jó nekem, mert azzal a számszeríjjal én nehezen tudok ölni. A scope-ja miatt nehézkesen lehet gyorsan írtani ami elég nagy baj ha 20-an támadnak rád. Viszont erõs.

Am itt van angolul egy jó kis killing Floor oldal ahol meglehet nézni pl. a fegyverek sebzését a perkeket stb. (ami sajnos most nem üzemel de pár órája még jó volt)

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

Én azt tudom, hogy a supportnak kell, de volt valaki support? Ha igen akkor meg nem tudom miért nekem kellett tartanom az ajtót. Néha meg azt mondtam, hogy leszarom megyek gyilkolni akkor meg betörtek.

Am ez a mesterlövész perk nem jó nekem, mert azzal a számszeríjjal én nehezen tudok ölni. A scope-ja miatt nehézkesen lehet gyorsan írtani ami elég nagy baj ha 20-an támadnak rád. Viszont erõs.

Am itt van angolul egy jó kis killing Floor oldal ahol meglehet nézni pl. a fegyverek sebzését a perkeket stb. (ami sajnos most nem üzemel de pár órája még jó volt)

vagyis mesterlövész egy szar? :ph34r: pedig én azzal lettem volna :ph34r: na mind1 még úgysincs meg, majd kiosztotok valaminek, ha meglesz az a legfrankóbb...

Link to comment
Share on other sites

mark44

A mesterlövész perk nem szar, a crossbow meg leginkább arra jó hogy 1-2 lövéssel leterítsd a szõröst v a scraket. Persze kis szinten még lassan tölti újra a crossbowot meg az M14-nek is van visszarúgása rendesen. De amúgy eszméletlen OP perk jelenleg az M14-el :D Lasersightal minimális célzással bedarálsz mindent és mindenkit :lol:

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Sharpshooter perk szinte a legjobb, csak nem a fos számszeríj hanem a lever action rifle kell neki, olcsó, nagyot sebez (sharpshooter fejlõdésével egyre jobb lesz), lvl6-on meg kegyetlen gyorsan táraz. Ezzel az olcsó fegyverrel meg gyorsan megvan a pénz az M14EBR -re.

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

jólvan meg van, hogy mivel leszek :D

Link to comment
Share on other sites

mark44

Sharpshooter perk szinte a legjobb, csak nem a fos számszeríj hanem a lever action rifle kell neki, olcsó, nagyot sebez (sharpshooter fejlõdésével egyre jobb lesz), lvl6-on meg kegyetlen gyorsan táraz. Ezzel az olcsó fegyverrel meg gyorsan megvan a pénz az M14EBR -re.

Mint már mondtam, a crossbow nem is kifejezetten main fegyvernek van. És magas szinten ezt is hamar újra tölti.

Én általában kibírom a 9mm-essel amíg lesz pénz M14-re.

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

vagyis mesterlövész egy szar? :ph34r: pedig én azzal lettem volna :ph34r: na mind1 még úgysincs meg, majd kiosztotok valaminek, ha meglesz az a legfrankóbb...

Nem azt mondom hogy szar, csak az a számszeríj nekem lassú volt. Mivel ilyen nagyot sebez tényleg csak arra jók, hogy erõs elleneket öljünk vele. Igaz lehet venni egy gyors tüzelésû fegyvert és azzal lehet a többieket irtani. Am nézd meg a KF wiki nél a perkeket és úgy válassz magadnak.

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Én azt tudom, hogy a supportnak kell, de volt valaki support? Ha igen akkor meg nem tudom miért nekem kellett tartanom az ajtót.

Igen, én support voltam, de nem szeretek egy ajtónál leragadni. :) Jól van, lesz ez még jobb is, ahogy összeszokunk.

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Persze, figy most ez volt az elsõ ilyen játékom veletek és ha ez sikerült volna akkor csalódott lennék.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Ahhoz képest hogy tele volt kezdõkkel a csapat szerintem nagyon jók voltunk :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nem azt mondom hogy szar, csak az a számszeríj nekem lassú volt. Mivel ilyen nagyot sebez tényleg csak arra jók, hogy erõs elleneket öljünk vele. Igaz lehet venni egy gyors tüzelésû fegyvert és azzal lehet a többieket irtani. Am nézd meg a KF wiki nél a perkeket és úgy válassz magadnak.

Lvl 6-os Sharpshooter 60%-al gyorsabban tölti újra a számszeríjat ráadásul ha egyenesen jönnek feléd egy sorban átlõhetsz vele 6-7 szörnyet is.

Amúgy canadaaaaaaaaaa nem tudom honnan vetted jó a LAR, de elég extrém nézet. Lassan lõ és az újratöltés is lassú, ráadásul a sebzése sem valami nagy, sokkal szívesebben használok egy 9mm pisztolyt.

Note: Ebben a topicban már most több hozzászólás van, mint az elõzõben hónapok alatt. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

mark44

A mai talinál kommunikációhoz a Mumble-t fogjuk használni, Daveman biztosít szervert.

Itt a link a letöltéshez.

Ebben bent van Mumble, TS és Ventri egyaránt.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

ITT regisztrálni szíveskedjetek, ezzel tudtok belépni. Itt levannak írva az adatok is.

Pár beállítás az elején:

Configure->Settings->Alul balra expert configot pipa be

valamint Shortcuts->Push-to-talk a gombnyomásos beszédhez(ez is a settingsben van csak a bal sávban)

Azt hiszem kezdetben kiírja játékban hogy kivan szobában, ezt kikapcsolni az Overlay-> enable overlay pipa kiszedésével lehet

Ja mégegy: alapból ha nem beszélünk egy bizonyos ideig lenémít minket a program: ezt kikapcsolni lehet az Audio Input->Transmission rész->Double push timenál(lehúzzuk Offra)

Ezt beállítjátok elején, előtte megadjátok adatokat utána belépés-beszéd-kilépés akción kívül semmit nem kell csinálni.

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Lvl 6-os Sharpshooter 60%-al gyorsabban tölti újra a számszeríjat ráadásul ha egyenesen jönnek feléd egy sorban átlõhetsz vele 6-7 szörnyet is.

Amúgy canadaaaaaaaaaa nem tudom honnan vetted jó a LAR, de elég extrém nézet. Lassan lõ és az újratöltés is lassú, ráadásul a sebzése sem valami nagy, sokkal szívesebben használok egy 9mm pisztolyt.

Note: Ebben a topicban már most több hozzászólás van, mint az elõzõben hónapok alatt. :ph34r:

lvl6 os sharpshooterrel szinte csal LAR használtam.

Mondjuk amennyit én játszottam vele, néha néha egy kör. :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

ITT regisztrálni szíveskedjetek, ezzel tudtok belépni. Itt levannak írva az adatok is.

Pár beállítás az elején:

Configure->Settings->Alul balra expert configot pipa be

valamint Shortcuts->Push-to-talk a gombnyomásos beszédhez(ez is a settingsben van csak a bal sávban)

Azt hiszem kezdetben kiírja játékban hogy kivan szobában, ezt kikapcsolni az Overlay-> enable overlay pipa kiszedésével lehet

Ja mégegy: alapból ha nem beszélünk egy bizonyos ideig lenémít minket a program: ezt kikapcsolni lehet az Audio Input->Transmission rész->Double push timenál(lehúzzuk Offra)

Ezt beállítjátok elején, elõtte megadjátok adatokat utána belépés-beszéd-kilépés akción kívül semmit nem kell csinálni.

Ha beállítom Continousra folyamatosan veszi igaz?

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Ha beállítom Continousra folyamatosan veszi igaz?

Mármint folyamatosan üzemel a mikrofonod, igen. Be lehet állítani hangérzékenyre, de én személy szerint nem ajánlom. Tesóm bejön vagy anyum beszélgetni azt is küldi pl, szal marad a push-to-talk.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Mármint folyamatosan üzemel a mikrofonod, igen. Be lehet állítani hangérzékenyre, de én személy szerint nem ajánlom. Tesóm bejön vagy anyum beszélgetni azt is küldi pl, szal marad a push-to-talk.

Én viszont utálom a push-to-talkot, úgyhogy cont. Amúgy a hangminõség milyen? Remélem TS2+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ szinten van minimum.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Guest pass-t meddig lehet felhasználni? Úgy értem, ha nem aktiválja haver, akkor meddig "áll el"?

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Szerintem ameddig nálad ez expiration date mutatja :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...