Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Killing Floor


mark44

Recommended Posts

canadaa

Én tört verzióval néztem, pár haverral, lvl6-os perkekkel. Még így sem tud sok időre lekötni, 1 euro-t sem ér az egész.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Én tört verzióval néztem, pár haverral, lvl6-os perkekkel. Még így sem tud sok idõre lekötni, 1 euro-t sem ér az egész.

Meg van a kutya.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Legalább 6os perkekkel nehezebb szinten toltátok?

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Legalább 6os perkekkel nehezebb szinten toltátok?

Még a DLC elõtt néztük rendesen is, de annyira nem változtat a játékélményen... Nem egy nagy game mit mondjak. -_-

Am, igen, nem a legkönnyebb fokozaton toltuk. :P

Link to comment
Share on other sites

mark44

Még a DLC elõtt néztük rendesen is, de annyira nem változtat a játékélményen... Nem egy nagy game mit mondjak. -_-

Am, igen, nem a legkönnyebb fokozaton toltuk. :P

Ízlések és pofonok. Van akit megfog van akit nem.

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Ízlések és pofonok. Van akit megfog van akit nem.

Majd egy hét játék után beszéljünk. :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Belerohantál lvl 0-ás Sharpshooterrel a Fleshpoundba miközben bõszen lóbáltál egy 9mm-es pisztolyt.

Az ok nem ez amúgy meg nem csak egyszer játszottam, hanem veletek egyszer de attól még meg tudom itélni h lekötne e vagy nem a gém...

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Valaki meg tudna hívni a KF group-ba?

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Srácok, nem tudom mi a bajotok a game-el, nekem biztos,hogy az eddigi egyik legjobb multis élményt adja^^ 4-5 nap alatt beletettem közel 20 órát és alig várom,hogy továbbfejlõdhessek B) Viszont a héten nem biztos,hogy sokat kéne játszanom,mert jövõ héten vizsga :unsure: Majd esetleg esténként, ha rám írtok.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Srácok, nem tudom mi a bajotok a game-el, nekem biztos,hogy az eddigi egyik legjobb multis élményt adja^^ 4-5 nap alatt beletettem közel 20 órát és alig várom,hogy továbbfejlõdhessek B) Viszont a héten nem biztos,hogy sokat kéne játszanom,mert jövõ héten vizsga :unsure: Majd esetleg esténként, ha rám írtok.

Hasonló cipõben járok én is. :(

Úgyhogy most csak gyorsan szaladok egy kört a fórumon, meg pár helyen aztán húzok is tanulni. :S

De ha mindenki ráér, majd legyen mr valami... :P

Link to comment
Share on other sites

Balee

Tegnap megvettem én is, játszani csak a jövõ héten tudok majd vele, szar netemmel nem tudom letölteni. :(

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Este majd tolhatnánk. Addig Mass Effectezek meg Gmodozok :D

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Én benne vagyok, jó lenne összehozni egy 6os hentet :P

Link to comment
Share on other sites

Salamandre

A játék olyan Painkilleres?

Mármint úgyértem, hogy játékcél nincs, csak annyi hogy menj és ölj?

Link to comment
Share on other sites

canadaa

A játék olyan Painkilleres?

Mármint úgyértem, hogy játékcél nincs, csak annyi hogy menj és ölj?

Inkább csak annyi hogy maradj életben. :D De nem igazán hasonlítanám a Painkiller-hez, annál azért reálisabb.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Jó volt a mai tali :D Folyt köv!

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Zsír játék :D Asszem Medic meg Sharpshooter leszek :D Mekkora jó hogy fegyó amivel lősz azzal healelni is lehet. Léptem is 2 szintet :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

A játék olyan Painkilleres?

Mármint úgyértem, hogy játékcél nincs, csak annyi hogy menj és ölj?

Sokat kell mészárolni, de, ahogy canadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mondta, inkább a túléléssel kell foglalkozni.

Volt ma egy tali, amit összességében sikeresnek könyvelhetünk el, ugyanis eljutottunk a bossig. Holnapra valami összeszedettebbet kéne összeheggeszteni. És valami közös taktikát is megbeszélni valamint a "melyik fegyvert melyik kasztnak és miért" témát menet közben megtanuljuk.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Nem haltam meg :D csak a bossnál... de azt is utoljára :D Ahhoz képest , hogy TFben medicre utaznak és mennyiszer hal xD

Én vállalom a Medicet. Az az M7 nem rossz fegyó, közelharcra sok pénznél valami jót veszek, tartalékba meg egy ütõsebb pisztoly elég.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nem haltam meg :D csak a bossnál... de azt is utoljára :D Ahhoz képest , hogy TFben medicre utaznak és mennyiszer hal xD

Én vállalom a Medicet. Az az M7 nem rossz fegyó, közelharcra sok pénznél valami jót veszek, tartalékba meg egy ütõsebb pisztoly elég.

Mikor Medic vagyok mindig az MP7+Xbow kombót használom. Egy lövéssel le lehet ölni a Székeket (láncfûrészes) még Hard-on is. De lesz Medicünk a Mike Powell, csak megheggeszti a játékot. Õ még a 3 napos Guest Pass alatt lvl 5-ös lett :D .

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Háát gyerekek nekem ez ma szarul ment... Olyan egyszínû a játék (vagy csak nekem?) hogy nem tudok mire célozni. Meg át kell tanulmányoznom a trade-t, mert alig van idõd venni.... a Cs-ben is vagy elõre tudod mit akarsz vagy bukta (lekváros).

Link to comment
Share on other sites

KrisT

Freeweekend alapján nekem se tetszett. Inkább L4D. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

mark44

Háát gyerekek nekem ez ma szarul ment... Olyan egyszínû a játék (vagy csak nekem?) hogy nem tudok mire célozni. Meg át kell tanulmányoznom a trade-t, mert alig van idõd venni.... a Cs-ben is vagy elõre tudod mit akarsz vagy bukta (lekváros).

Menj egy kicsit soloba, úgy kitapasztalod mi merre mennyi.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Háát gyerekek nekem ez ma szarul ment... Olyan egyszínû a játék (vagy csak nekem?) hogy nem tudok mire célozni. Meg át kell tanulmányoznom a trade-t, mert alig van idõd venni.... a Cs-ben is vagy elõre tudod mit akarsz vagy bukta (lekváros).

Kicsit játszani kell a Brightness-Gamma-Contrast csuszkákkal és a MOTION BLURT KI KELL SZEDNI és már lehet is látni. De, majd legközelebb megyünk WestLondonra. Az egy sokkal játékosbarátabb pálya. Például kevesebb a vaksötét rész :D . Amúgy igen, ha nem vágod a Tradet elõre akkor szopacs.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Westlondonon voltam pont most, nyíltabb pálya, híd alatt van jó spot.

Amin talin voltunk az is jó volt, néniizgalmas h vagyunk 6an, közülünk 2 lezárja az ajtókat, 3 arat, egy meg healel. Jó kis csapatjáték.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...