Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Stargate Universe


mzx1242

Recommended Posts

Snexi

najó,az 1x08-at még megnézem de ha akkor sem indul be én abbahagyom ezt a sorozatot

annyi dolog történt ebbe a hét részbe amennyinek 2 rész alatt kellett volna

Link to comment
Share on other sites

TaviG

najó,az 1x08-at még megnézem de ha akkor sem indul be én abbahagyom ezt a sorozatot

annyi dolog történt ebbe a hét részbe amennyinek 2 rész alatt kellett volna

Én muszáj leszek megnézni az elsõ 10 részét mind a 3 sorozatnak, és akkor meglátom, hogyan is indult a sima SG1, és az atlantis is.

Nekem semmi bajom vele, most nézem felirattal, de angolul már megvolt.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

najó,az 1x08-at még megnézem de ha akkor sem indul be én abbahagyom ezt a sorozatot

annyi dolog történt ebbe a hét részbe amennyinek 2 rész alatt kellett volna

Megmondta a showrunner a blogján, hogy ez nem SG1 és nem Atlantisz, itt sokkal jobban rámennek a karakterekre és a drámára, kevesebb akció lesz. Elég rendesen kifakadt, sorozatjunkien volt róla cikk.

Link to comment
Share on other sites

Mandalore

B@zmeeg. Így ez szalad ki a fogaim kerítésén, mikor vége lett az új résznek. Nekem baromira bejön az, hogy nem a fegyverek és a halál meg a harc okozza a feszültséget, hanem a dráma és a karakterek személyisége. Rush megintcsak meglepett, és a többiek is, hogy hogyan viselkedtek más testében. 10/10

Link to comment
Share on other sites

TaviG

B@zmeeg. Így ez szalad ki a fogaim kerítésén, mikor vége lett az új résznek. Nekem baromira bejön az, hogy nem a fegyverek és a halál meg a harc okozza a feszültséget, hanem a dráma és a karakterek személyisége. Rush megintcsak meglepett, és a többiek is, hogy hogyan viselkedtek más testében. 10/10

Jah, igen, Telford kihasználja a helyzetet? :D

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Jah, igen, Telford kihasználja a helyzetet? :D

Az nem kicsit érdekes szituáció volt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Én egy kis Eli - Scott feszkót látnék már szívesen B)

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Én egy kis Eli - Scott feszkót látnék már szívesen B)

Elég egyértelmû ki nyerne. :D Scott kiképzett katona, Eli meg max a Stargate Worlds MMO-ban fightolt. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Elég egyértelmû ki nyerne. :D Scott kiképzett katona, Eli meg max a Stargate Worlds MMO-ban fightolt. :lol:

Nem olyan biztos az: Eli simán szivathatja, ha kiismeri a hajót B)

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Nem olyan biztos az: Eli simán szivathatja, ha kiismeri a hajót B)

Aminek a 80%-a elérhetetlen jelenleg is. Alig van terük hozzá.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Elsõ B)

Baromi jó rész lett. Nem elég, hogy az idõkavarásos témát is sikerült nagyon ízlésesen tálalni, most elõször a karakterdráma is hatásos és jól adagolt. Plussz, az egésznek volt egy kis Alien/Pitch Black túlélõ horror íze :)

Csak így tovább, akármilyen lassú meg dagályos néha, egyre jobban bírom ezt a sorozatot. Õszintén remélem, hogy nem kap kaszát :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

kavarevesz

Örültem volna neki, ha az összes rész legalább ilyen pörgõs lett volna.

Link to comment
Share on other sites

mzx1242

Emberek mekkora rész ez a 8. ! Már ezért megérte belekezdeni az SGU-ba , de nagyon úgy tûnik hogy a készítõk is tudják ,hogy mily módon kell belecsapni a lecsó'ba ! :)

Link to comment
Share on other sites

Snexi

na,ez egy nagyon erõs rész volt,ilyen még jöhetne ^_^

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Örülük neki, hogy ennyire pozitívan nyilatkoztok róla és egyre jobban bejön a sorozat. Én még most nézem csak meg.

Link to comment
Share on other sites

Mandalore

na,ez egy nagyon erõs rész volt,ilyen még jöhetne ^_^

Egyetértek. bár mostmár szokássá válik, hogy az új részeket mindig egy elég nagy b@zmeg felkiáltással fejezem be :D Jó látni, hogy 15 évadnyi SG sorozat (Sg-1, Atlantis) és egy pár film után, még mindig ennyire kreatívak a srácok.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Na megnéztem, apám, ez nagyon erõs rész volt!

Elõször megijedtem, hogy kinyírják benne a legjobb csajt, aztán ahogy Chloera is ráhúzták a lepedõt, mondom lesz valami csavar, õt tuti nem nyírják ki. Ha jól gondolom Rush a saját koponyáját találta meg mikor az emberi maradványokat nézi, sõt még fel is emeli. Nagyon jó rész lett a KINO folyamatos rezgése, sistergése bennem is feszültséget keltett. :)

Még mindig tudnak újat mutatni. Csak így tovább.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

szerintem a többit is nyugodtan kifehéríthetted volna

Link to comment
Share on other sites

Ante

:D

Igen, ez kábé olyan, mintha:

"Aztán a második részben kiderül, hogy Vader Luke apja, plussz még a kezét is levágja. " B)

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Aki megnézte a részt, annak nem kell kifehéríteni, különben is alig vagyunk ebben a topicban, így nem éreztem, hogy olyan sok emberre lenne hatással, ha megtud egy dolgot. ;)

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Huh, én meg azt hittem, hogy egy idõutazással megoldják a problémát erre ilyen véget csinálni :o Mikor lesz már péntek? :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Huh, én meg azt hittem, hogy egy idõutazással megoldják a problémát erre ilyen véget csinálni :o Mikor lesz már péntek? :D

holnapután

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

holnapután

:o

Kíváncsi vagyok, hogy zárják ezt a szálat. :)

Link to comment
Share on other sites

Ante

:o

Kíváncsi vagyok, hogy zárják ezt a szálat. :)

Szerintem sehogy, a szál le van zárva -_- Elég nyilvánvaló, mi történik: Scott átküldi a kimót, ott megnézik, nappal begyûjtenek egy állatot, mindenki meggyógyul. Pont. Ha olyan ez a sorozat, amilyennek gondolom, akkor erre nem fecsérelnek benne több idõt :)

Link to comment
Share on other sites

kavarevesz

Igazából amit én nem szeretek a scifiben, az 2 dolog.

Ha egy távoli galaxisban játszódik (mert így nagyon el tud szállni az elvadultság felé);

és ha belerakják az idõutazós témát (mert így minden relatív lesz, visszamegyek ide-oda az idõben...).

A mostani részben az elsõ mellett már a második is megjelent... Nekem ezért nem jött annyira be, de örülök, hogy legalább beindult.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...