Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Stargate Universe


mzx1242

Recommended Posts

mzx1242

Üdv !

Mivel még nem láttam ilyen topicot , gondoltam nyitok egyet . :)

Ez egy teljesen új Csillagkapu sorozat , Október 2-án vetítették az elsõ 2 részt Amerikában.

Nekem egyébként iszonyatosan tetszik ez az egész világ , láttam az összes SG-1 , SGA részeket , de azt kell mondjam h ez sem fog szinten allul teljesíteni.

Szóval akit érdekel az mindenképp nézze meg ;) !

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Tegnap vonaton néztem meg, szerintem remek folytatása az SG univerzumának. A karakterek megint érdekesek, persze vannak sablonos dolgok, de hol nem? Várom az új részt nagyon. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

én is láttam az elsõ 2 részt,egyelõre folytatom bár eddig nem győzött meg

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

A trailer baromi jól lett, igazából a szokásos mainstream akció-sci-fi trailerek minõségét hozza, de nagyon meghozta a kedvem a sorozathoz. :rolleyes: Azonban elõbb még be akarom fejezni az Atlantist, csak utána kezdenek neki. Bár így elsõ pillantásra Nekem a szereplõk nem annyira szimpik, de nem láttam még õket játék közben.

Link to comment
Share on other sites

_George_

Nekem még pár részt meg kell néznem, hogy biztos véleményt alkothassak róla de a kezdõ dupla rész elég jó volt. A karakterek terén eddig Eli és Dr. Rush karaktere eléggé bejön, fõleg az utóbbié. Szerintem még sok érdekes és jó néhány megkérdõjelezhetõ dolog fog még hozzá fûzõdni a késõbbiekben.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Simán jó volt a múlt heti dupla-évadnyitó, nem is vártam tõle kevesebbet...a CGI pazar, a hajó nagyon durván fest, a színészek sztem simán vannka olyan jók, mint a korábbi sorozatok szereplõi(kivéve a tompa agyú, zárkából kihozott négert...fú, róla annyira süt h az IQ-ja alacsonyan van...bár lehet csak hülye a beszédje, nem tudom)...én maradok nézni mindenképp, a sima SG-1-et és Atlantiszt is láttam végig, ezt is végig fogom nézni, tartson bármeddig is(nem, nem vagyok elvakult SG-fan, aki a korábbi szériához méri az új sorozatot, mint ahogy azt páran sorozatjunkie-n tették kommentekben...ez nem folytatása egyiknek sem, ez új, önálló oldalág...)...kíváncsinan várom továbbá, kiket kapnak aktuális nemezisnek :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Junkien írták hogy inkább BSG leszármazott, ez mennyire igaz?

Mert azt nagyon imádtam, SG-bõl meg hellyel-közzel nem láttam semmit, tv2õs belepillantgatáson kívül.

Amúgymeg ne éltessétek már, abszolút nem fér be heti nézősnek. :D

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Junkien írták hogy inkább BSG leszármazott, ez mennyire igaz?

Mert azt nagyon imádtam, SG-bõl meg hellyel-közzel nem láttam semmit, tv2õs belepillantgatáson kívül.

BSG leszármazottnak tartják azért, mert egyrészt ez komorabb hangvételû(nincs percenként 1 szóvicc vagy bármi más poén), másrészt állítólag az alapja hasonló(gyk. egy csapat ember egy hajón utazva keresi az utat a Földre-ugye ez nem számít spoilernek, végtére is ennyit már vetítés elõtt is lehetett tudni...ha mégis, akkor sry...ezt nem tudom megerõsíteni lévén BSG-t nem nézem/néztem)...de ennyi erõvel Star Trek: Voyager-koppintás is lehetne az alapötlet, szvsz.

Amúgymeg ne éltessétek már, abszolút nem fér be heti nézõsnek. :D

Be lehet azt súvasztani...csak kukázni kell mást, amit nem néztél tovább 1 résznél :) ...nálam FlashForward, és a Dollhouse S2 lettek az "áldozatok", nem mintha rosszak lennének, egyszerûen csak pechjük volt...amúgy is mindjárt itt a Sanctuary S2 is :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát perpill úgy néz ki, hogy Hétfõn Dexter és Californication, kedden House, HIMYM, TBBT, szerda szabad ( :D) csütörtök Glee, jövõ héttõl Nip/Tuck, péntek Flashforward, Survivor, Supernatural, The Office, Fringe, The Vampire Diaries, szombat Dollhouse, vasárnap szabad.

Ez heti 13 sorozat, és mellette még Wire, Alias dara, meg hát valakinek suliba is járnia kell. Szóval nem olyan könnyû. :D

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Hát perpill úgy néz ki, hogy Hétfõn Dexter és Californication, kedden House, HIMYM, TBBT, szerda szabad ( :D) csütörtök Glee, jövõ héttõl Nip/Tuck, péntek Flashforward, Survivor, Supernatural, The Office, Fringe, The Vampire Diaries, szombat Dollhouse, vasárnap szabad.

Ez heti 13 sorozat, és mellette még Wire, Alias dara, meg hát valakinek suliba is járnia kell. Szóval nem olyan könnyû. :D

Ehh... tudtam, hogy vmelyik sorozatot elfelejtettem megnézni. Hát nem a Flash Forward maradt ki? :lol:

/ON

Holnap új rész, ami ugyebár a pilot 3. része, szintén Air címmel. Sivatagos bolygó... Abydos feeling :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Jó volt a 3. rész. Valami tipp, hogy a végén mi vált le a hajóról? :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

hát nem tudom,ebben a részben kb nem történt semmi,bár még nem indult be ugyebár

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

hát nem tudom,ebben a részben kb nem történt semmi,bár még nem indult be ugyebár

Valahogy meg kellett oldani gyorsan, hogy ne fulladjanak meg a hajón :D

Szerintem a végén az új "gonosz" egyik szerkezete válik le a hajóról: piros az üveg, piros a hajtómû gáza :)

Link to comment
Share on other sites

mzx1242

Nekem kifejezetten tetszett a 4. rész , Dr Rush egyre jobban kezd bekattanni . :D

Waiting for the next episodes :)

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Most jutott eszembe, megkeresni ezt a topicot. :D

Pont akkor kezdõdött a sorozta, hogy befejeztem az Atlantis 4. évadjátr szinkronosan. Azóta már 4 részt megnéztem az Universe-bõl, és azt kell mondjam, hogy kifejezetten tetszik. Igaz lassan indul el, de az elsõ kettõ rész, kb egyre ugyanaz volt mint az Atlantis nyitórészei. a Darkness pedig óriási, Rush elmebajos lett, és elég érdekes pályán mozognak a hajóval :D Várom az 5. rész trailer-ét.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

nekem is csak ez a bajom vele,hogy lassan indul

jó lenne már valami akció is valamiylen látványos helyen :)

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Megnéztem az elsõ 3 részt, eddig kimondottan tetszik, mindjár jöhet is a 4. B) ugye hetente jönnek a részek? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Impressive. Hiányzott már a vérfrissítés a Stargate-franchise-ra, és ez gy ilyen fullosan karakterközpontú cucc nagyon is jó irány. Bár egyelõre Rush karakterén kívül nem sok érdekes van...

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Impressive. Hiányzott már a vérfrissítés a Stargate-franchise-ra, és ez gy ilyen fullosan karakterközpontú cucc nagyon is jó irány. Bár egyelõre Rush karakterén kívül nem sok érdekes van...

Eli és Rush karaktere viszi az egészet, a többiek meg csak "vannak". Csak beindul már 5. részben jobban... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Eli és Rush karaktere viszi az egészet, a többiek meg csak "vannak". Csak beindul már 5. részben jobban... :rolleyes:

A Stargate-nek sosem volt erõssége a karakterépítés, úgyhogy tartok tõle, hogy nagyon üres-csöpögõs-Lostos-unalmas jellemrajzokat kapunk. Nekem egyelõre Eli sem elég karakteres, a többiek meg semmilyenek, de hát majd meglássuk.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

A Stargate-nek sosem volt erõssége a karakterépítés, úgyhogy tartok tõle, hogy nagyon üres-csöpögõs-Lostos-unalmas jellemrajzokat kapunk. Nekem egyelõre Eli sem elég karakteres, a többiek meg semmilyenek, de hát majd meglássuk.

Azért az eddigi két szériában mindig megvolt a négytagú csapat személyisége, szal sosem volt az hogy kaptunk 4 egyforma katonát azt' szevasz. Remélem ez azért itt is meglesz valamilyen szinten.

Én például egy Rodney féle cinikus-szarkasztikus karakternek örülnék :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Azért az eddigi két szériában mindig megvolt a négytagú csapat személyisége, szal sosem volt az hogy kaptunk 4 egyforma katonát azt' szevasz. Remélem ez azért itt is meglesz valamilyen szinten.

Én például egy Rodney féle cinikus-szarkasztikus karakternek örülnék :rolleyes:

Az Atlantiszban inkább, mint az SG-1-ben. Amúgy az Atlantiszt is teljes egészében Rodney karaktere vitte a hátán, ezért is volt hatalmas poén az egyik részben a tizedik Lidérc ajtózár rendszer feltörése után, hogy: "Oh, megint én jövök. Járhatnék egyedül küldetésre." :)

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Amúgy az Atlantiszt is teljes egészében Rodney karaktere vitte a hátán, ezért is volt hatalmas poén az egyik részben a tizedik Lidérc ajtózár rendszer feltörése után, hogy: "Oh, megint én jövök. Járhatnék egyedül küldetésre." :)

QFT :D én is csak Rodney miatt nézem esténként az AXN-en. Az is jó rész volt amikor majdnem felemelkedett, hogy osztotta az észt mindenfelé :lol: meg amúgy is, Rodney minden szava arany :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

QFT :D én is csak Rodney miatt nézem esténként az AXN-en. Az is jó rész volt amikor majdnem felemelkedett, hogy osztotta az észt mindenfelé :lol: meg amúgy is, Rodney minden szava arany :D

Rodney tényleg egy óriási karakter volt az Atlantisban, itt Rush szerepében egy teljesen már oldalról közelítik meg az õsök tudományában jártas karaktert.

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Jó volt a 3. rész. Valami tipp, hogy a végén mi vált le a hajóról? :D

micsoda ? ilyenre nem emlékszem ! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...