Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Stargate Universe


mzx1242

Recommended Posts

Ante

Már nagyon rég csatlakoztam még amikor alig volt tagja, azóta nagyot ugrott a létszám, de sajnos amíg nem éri el azt az x*százezer tagot addig tuti nem megyünk vele semmire, habár veszteni nem lehet...

Meg a stúdió is leszarja, ha amúgy meg nincs nézettség :(

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Iam_The_Ghost

Csak most fejeztem be a 2. évadot, a lezárás tetszett, de ez az utolsó bõ 8-9 rész... meh, valami nagyon elromlott, baromi érdektelen epizódok voltak. 1-2 jobb pillanat, ötlet, de közben baromi sok ismétlõdés, filler és tétovaság, hogy mégis mi a sz*rral töltsük ki ezt a 40 percet. Nagyon durván erõltetett jelenetek sokasága, sajnos azt kell mondjam, hogy ilyen formában nem sajnálom, hogy végetért a sorozat. Az 1. évad elsõ fele szvsz fantasztikus volt, a 2. felére már nem emlékszem, de valahogy rossz szájízzel gondolok rá, a 2. évad elsõ fele megint csak jónak bizonyult, aztán mélyrepülés. (Ezek a drónok kegyetlenül rossz ötletnek bizonyultak. :fuu: )

Én szerintem lesz ennek még jövõje, bár nem valószínû, hogy a közeljövõben, de talán majd ha picit beindul az SG táján az élet és újabb esély nyílik egy egészestés filmre (ugyebár tervbe van/volt véve egy SG és egy SGA folytatás is).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...