Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szivarozás


Flash_Gabber

Recommended Posts

PartyTuja

Olaszban a házigazdánk megajándékozott egy igazi Kubai szivarral. Állati jó az biztos, csak mire elszívja az ember lemegy nap. :D Azt hangulatot nehéz volt ûberelni. :D

Nekünk most hozott ismerõs Kubából 2 darabot :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
fifaboy

Lehet venni szivart boltokban mint pl(spar,interspar,penny?) vagy esetleg újságárusnál szokott cigi lenni ott nem árulja? vagy hol lehet venni kézen készbe

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Trafik, dohányszaküzletek illetve benzinkút. ;)

Link to comment
Share on other sites

fifaboy

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-TT-

Látom nagy a pangás, de azért megkérdem milyen olcsóbb szivarkákat érdemes vásárolni, igazából egyáltalán nem is egy 10ezres cohiba szivar szintre megyek, azt tudom ugyse lehet semmivel kiváltani, egyszerûen egy átlagos cigitõl szeretnék nagyobb vagy fogalmazzunk úgy "más" élvezetet. Egyelõre ezeknél tartok: Al Capone pockets/sweet, Clubmaster Mini Vanilla Cigarillo, Chicos Cherry ...Ezeknél 10-20szál durván max 1-2k körül. Ilyen kategóriát keresek nagyon max 10szál/2-3k az a max, többet nekem nem ér a dolog,ugyse az a cél fél óráig/óráig égjen, tökéletes kis szivarka.

Szóval ki mit próbált,ajánl.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
B4LINT

Tegnap voltam Tündérgyárban Egyedi Peti magánszámát meghallgatni meg csak úgy sörözgetni, aztán elõtte valahogy rámjött, hogy nekem szivar kell. Hihetetlen, hogy a Ráday utcán nincs semmi, és a Borárostól a Ferenc Körútig szintén... szóval felpattantam 4-6-ra, aztán Westend, a tuti.

Elszívtam 2 ilyet:

http://www.cigars-review.org/Guantanamera-Cristales.htm

590 Ft/szál, nem volt rossz, de azért hanyatt sem estem tõle - a torkomnak viszont eléggé sikerült betenni :D

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Én is próbáltam azóta szivarokat...hát 600-ért nekem semmi extrát nem nyújt egy ilyen cucc, jó minõségi dohány igaz, de egyszerûen nekem nem ér annyit, maradok max maya szintnél, nekem az untig elég ár ügyileg is ha épp nem cigire költök.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Viszont a szivarnak megvan a varázsa. B) Igaz még csak 2-3x toltam életemben.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Persze megvan, nemis azt mondom nincs, évi 1-2x tök jóbuliból nálam azt annyi, amúgysincs gyakran 1-2órám kubait toljak az arcomba,pláne ilyen árak mellett. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Shinestreet

Ujabban haveromékkal rákaptunk, bár mi is csak néha-néha tolunk el egy szivart, Legutóbb 3 dominikai volt, most hoztam 3 Monte Cristo-t ezek havana-iak. Munkatársam nagyon dícsérte, szóval remélem tényleg olyan jó.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Én is imádom, bár én a legalja itthoni Maya szivarka szintet szívom nagy ritkán ha azt is épp látok cherry-set. Amúgy rá is jöttem nekem felesleg nagyobb/drágább, már az a hossz is bőven jó cigi után, mikor egy szivarka is nálam 10-15perc, és elég is.

1x ha látnék már valahol végre, azért csak bepályáznék egy cohiba cigarillo-ra, normál szivarka hossz, kb 300Ft/szál, max 1-2x kibírnék annyit.

Bp-en merre van olyan bolt amerre kapnék 10db-os kiszerelésbe?

Látom továbbra is nagy a pangás, hát igen drága mulatság tudjuk, de azért szivarka teljesen kibírható összegekért is van és végülis már az olcsóbbak is egész finomak, pláne én az ízesítetteket szeretem mint cigiből is a djarum cherry, annyiért meg szivarkából is van azért... :)

Ja ok, elvileg 2 normálisabb szivaros bolt van látom Bp-en, arra járok, benézek.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
ashtm

Bár én csak hobbiszivaros vagyok ( csak akkor gyújtok rá, ha valami jó vagy rossz történt velem ), de a Sweet Orient fajtából elpöfékeltem már pár dobozzal az évek során, így nyugodt lelkiismerettel merem ajánlani. Kellemes, édeskés aromája van a füstnek, nagyon finom az illata és sokáig megtartja az aromáját (3 hónapig biztosan, kb annyi idõ alatt fogy el a 10 szál, ami a dobozban van).

Jelenleg 880 pénz egy dobozzal.

Viszont szigorúan csak a füstszûrõ nélkülit szabad vásárolni, mert a füstszûrõ elrontja az ízét.

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Ezt a fajta szivart hol vetted?

Link to comment
Share on other sites

ashtm

Ezt a fajta szivart hol vetted?

Valójában ez cigarillo vagyis cigaretta méretû szivarka, de tapasztalataim szerint ez a méret bõven elég.

Több helyen is be tudom szerezni itt a környéken, Gyöngyösön a Tescoban az egyik külsõs üzletben és a vevõszolgálat melletti dohányos részlegben is van, Egerben pedig az Agria Pláza trafikjában, vagy a Várnál található szivarboltban.

Szerintem a legtöbb Tescoban tartanak belõle vagy érdemes olyan újságosoknál érdeklõdni, ahol dohányárut is árulnak.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Copiedname

Van valami tippetek, hogy milyen szivart érdemes venni? Nulla tapasztalatom van szivarok terén és nem akarok szart venni. Gondolom így "kezdõként" az erõsebbek alapból ki is vannak lõve.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...