Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tenisz


kisdigo

Recommended Posts

_ktamas

Csak ha sérül: reped, törik, eldeformálódik. Olvastam hogy pl Federer évente 60 keretet használ és 600-700 húrozást :D elég brutál :P

Akkor jó :D Igen, azt hiszem 10 ütõt visz magával egy meccsre, és az ütõje vagy 30 kiló körülire van húrozva :D Mondjuk azt a 10 ütõt nem hiszem, hogy elhasználja.

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Nekem elég unszimpatikus Nadal rózsaszín/pink felsõje... fel nem vennék olyat :wacko:

Mai továbbjutók: Nadal, Federer, Roddick, Mathieu, Wawrinka, Chardy, Davydenko, Andreev, Rufin, Lopez, Starace, Tipsarevic, Machado, Soderling, Andujar, Gonzalez, Bolelli, Junqueira, Massu, Kiefer, Minar, Gabashvili, Istomin, Vassallo Arguello , Youzhny ,Acasuso , Hanescu, Melzer

Nekem fele ismeretlen x)

Ma sajnos nem tudtam meccseket nézni. Egyedül a Bolelli- Berdych találkozó végét láttam. Szép meccs volt. 6/4 6/4 7/5 4/6 6/3 Bolelli továbbjutott =)

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Nekem elég unszimpatikus Nadal rózsaszín/pink felsõje... fel nem vennék olyat :wacko:

Mai továbbjutók: Nadal, Federer, Roddick, Mathieu, Wawrinka, Chardy, Davydenko, Andreev, Rufin, Lopez, Starace, Tipsarevic, Machado, Soderling, Andujar, Gonzalez, Bolelli, Junqueira, Massu, Kiefer, Minar, Gabashvili, Istomin, Vassallo Arguello , Youzhny ,Acasuso , Hanescu, Melzer

Nekem fele ismeretlen x)

Ma sajnos nem tudtam meccseket nézni. Egyedül a Bolelli- Berdych találkozó végét láttam. Szép meccs volt. 6/4 6/4 7/5 4/6 6/3 Bolelli továbbjutott =)

Rufin milyen simán hazaküldte Schwankot, ezen nagyon meglepõdtem.

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Nekem elég unszimpatikus Nadal rózsaszín/pink felsõje... fel nem vennék olyat :wacko:

Mai továbbjutók: Nadal, Federer, Roddick, Mathieu, Wawrinka, Chardy, Davydenko, Andreev, Rufin, Lopez, Starace, Tipsarevic, Machado, Soderling, Andujar, Gonzalez, Bolelli, Junqueira, Massu, Kiefer, Minar, Gabashvili, Istomin, Vassallo Arguello , Youzhny ,Acasuso , Hanescu, Melzer

Nekem fele ismeretlen x)

Ma sajnos nem tudtam meccseket nézni. Egyedül a Bolelli- Berdych találkozó végét láttam. Szép meccs volt. 6/4 6/4 7/5 4/6 6/3 Bolelli továbbjutott =)

Nekem sem sikerült leülni a tv elé, szóval szinte mindenbõl kimaradtam :D Mondjuk ezek még olyan nagy tét meccsek, szóval nem igazán maradtam le semmirõl. Akiket én úgy ismerek, azok Nadal, Federer, Roddick, Mathieu, Wawrinka, Davydenko, Andreev, Lopez, Tipsarevic (csipázom :D ), Soderling, Gonzalez, Kiefer, Youzhny, Hanescu. Szóval kb a fele nekem is ismeretlen, de azért kíváncsi vagyok, hogy lesz-e új felfedezett a tornán, szoktak néha lenni :D

Ui.: Jó lett a siged :)

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Roland Garros 3. nap továbbjutói:

Julien Benneteau - Jo-Wilfried Tsonga

Nicolas Lapentti - Novak Djokovic

Bobby Reynolds - Gael Monfils

Juan Martin Del Potro - Michael Llodra

James Blake - Leonardo Mayer

Juan Carlos Ferrero - Ivan Ljubicic

Maximo Gonzalez - Mardy Fish

Marc Gicquel - Rainer Schuettler

Brian Dabul - Sergiy Stakhovsky

Evgeny Korolev - Daniel Gimeno-Traver

Tommy Robredo - Adrian Mannarino

Andrei Pavel - Tommy Haas

Marcos Baghdatis - Juan Monaco

Philipp Kohlschreiber - Bernard Tomic

Ivan Navarro - Andreas Beck

Viktor Troicki - Lukasz Kubot

Victor Crivoi - Simon Greul

Guillermo Garcia-Lopez - Andreas Seppi

Sajnáltam hogy Blake kiesett, Ő most nagyon mélyen van szerintem,amúgy ha jól tudom salakon kifejezetten nem szeret játszani. Ma is csak egy mérkőzést tudtam nézni kisebb ideig: Ljubicic- Ferrero meccs izgalmas volt, tetszett.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Roland Garros 3. nap továbbjutói:

Julien Benneteau - Jo-Wilfried Tsonga

Nicolas Lapentti - Novak Djokovic

Bobby Reynolds - Gael Monfils

Juan Martin Del Potro - Michael Llodra

James Blake - Leonardo Mayer

Juan Carlos Ferrero - Ivan Ljubicic

Maximo Gonzalez - Mardy Fish

Marc Gicquel - Rainer Schuettler

Brian Dabul - Sergiy Stakhovsky

Evgeny Korolev - Daniel Gimeno-Traver

Tommy Robredo - Adrian Mannarino

Andrei Pavel - Tommy Haas

Marcos Baghdatis - Juan Monaco

Philipp Kohlschreiber - Bernard Tomic

Ivan Navarro - Andreas Beck

Viktor Troicki - Lukasz Kubot

Victor Crivoi - Simon Greul

Guillermo Garcia-Lopez - Andreas Seppi

Sajnáltam hogy Blake kiesett, Õ most nagyon mélyen van szerintem,amúgy ha jól tudom salakon kifejezetten nem szeret játszani. Ma is csak egy mérkõzést tudtam nézni kisebb ideig: Ljubicic- Ferrero meccs izgalmas volt, tetszett.

Egyáltalán nem tudtam nézni ma meccseket mert megfagyott tegnap a Giro d'Italia közben az adás és még mindig azt látni, pedig lett volna idõm. [sm23] Na, mindegy...

Érdekes Baghdatis már megint kihullott, pedig régebben õ is sokkal jobb volt. :huh: Meg szerintem Ljubicic is többet érdemelt volna.

De tovább ment Czink is. :D

Link to comment
Share on other sites

wlac1

Sajnáltam hogy Blake kiesett, Õ most nagyon mélyen van szerintem,amúgy ha jól tudom salakon kifejezetten nem szeret játszani.

Tényleg nem szeret, tavaly ugyanitt Gulbis verte, ha jól emlékszem 4 szettben, akinek szintén nem ez a borítás fekszik a legjobban.

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Del Potro - Llodra meccset láttam végig, atomsima volt.

Czinknek meg grat, jó h két magyar van a 2. körben.

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Roland Garros 4. nap, 2. forduló továbbjutói:

Andy Murray - Potito Starace

Josselin Ouanna - Marat Safin

Fabrice Santoro - Christophe Rochus

Rafael Nadal - Teimuraz Gabashvili

Robert Kendrick - Gilles Simon

Radek Stepanek - Mathieu Montcourt

Nicolas Massu - Stanislas Wawrinka

Philipp Petzschner - Fernando Verdasco

Andrey Golubev - Lleyton Hewitt

Dudi Sela - Marin Cilic

Fernando Gonzalez - Rui Machado

Victor Hanescu - Mikhail Youzhny

Robin Soderling - Denis Istomin

Janko Tipsarevic - Feliciano Lopez

Dmitry Tursunov - Arnaud Clement

Nicolas Kiefer - David Ferrer

Nicolas Almagro - Ernests Gulbis

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Azér Safint sajnálom, zselé nagy meccset tolt le.

Link to comment
Share on other sites

wlac1

KisTehén!us Gulbis kiesett :( . Döntõ szettt mi lett Ouanna-Safin meccsen? 8-7-ig láttam, aztán akárhogy nem akartam, rátapadtam a BL-re :P .

Egyébként, hány ütőt tört el Safin?:D

Link to comment
Share on other sites

Joey

KisTehén!us Gulbis kiesett :( . Döntõ szettt mi lett Ouanna-Safin meccsen? 8-7-ig láttam, aztán akárhogy nem akartam, rátapadtam a BL-re :P .

Egyébként, hány ütõt tört el Safin?:D

10-8ra kinyalt Safin sjna, de nem csak miatta voltam szomorú hanem a mágus Santoro miatt is...Sajnálom hogy év végén mindketten visszavonulnak. pedig Safin országos kedvencem... :(

ja és egyébként meg visszafogta magát, nem zúzott. :)

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

10-8ra kinyalt Safin sjna, de nem csak miatta voltam szomorú hanem a mágus Santoro miatt is...Sajnálom hogy év végén mindketten visszavonulnak. pedig Safin országos kedvencem... :(

ja és egyébként meg visszafogta magát, nem zúzott. :)

Fas.zom Safinba, 2. sett után 5.30-as oddsnál toltam meg :(

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

De amúgy elég undorító volt, amit a közönség mûvelt a Safin - Ouanna meccsen... ugyan általában csak Wimbledont szoktam nézni (mivel csak úgy 2-3 hónapja van Eurosportom), de én ilyen idióta közönséget nem láttam még tenisz alatt. A hõbörgõ franciáknak le a kalappal, oké, hogy szurkolnak a haza fiának, de ennyire nem kéne szerintem. Fõleg azért, mert marhára nem segített szerintem Ouannának sem, nagyon idegesítõ lehet ekkora hangzavarban játszani, a teniszhez ez valahogy nem illik.

Az artikulálatlan hangokat hallató kisgyerekeket meg kivágtam volna már a meccs elején a francba, egyszerûen nevetséges, hogy az ilyeneket hagyják ott csücsülni.

Garroson ez elõ szokott fordulni többször is, a nagy francia öntudat tényleg ennyire érvényesül?

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

De amúgy elég undorító volt, amit a közönség mûvelt a Safin - Ouanna meccsen... ugyan általában csak Wimbledont szoktam nézni (mivel csak úgy 2-3 hónapja van Eurosportom), de én ilyen idióta közönséget nem láttam még tenisz alatt. A hõbörgõ franciáknak le a kalappal, oké, hogy szurkolnak a haza fiának, de ennyire nem kéne szerintem. Fõleg azért, mert marhára nem segített szerintem Ouannának sem, nagyon idegesítõ lehet ekkora hangzavarban játszani, a teniszhez ez valahogy nem illik.

Az artikulálatlan hangokat hallató kisgyerekeket meg kivágtam volna már a meccs elején a francba, egyszerûen nevetséges, hogy az ilyeneket hagyják ott csücsülni.

Garroson ez elõ szokott fordulni többször is, a nagy francia öntudat tényleg ennyire érvényesül?

Ez minden Garroson így van, a csicska francia nézõk miatt.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Ez minden Garroson így van, a csicska francia nézõk miatt.

Hát... minden elismerésem az övék <_< Éljen a nagy nemzeti öntudatuk :D

Link to comment
Share on other sites

wlac1

Ez minden Garroson így van, a csicska francia nézõk miatt.

Igen, a francia nézõk kissé másabbak a világ többi nézõjéhez képest. Nem tudom mikor, de asszem egy francia tornán Tsonga és Nalbandian játszottak egymással, és amikor a kivetítõn argentín szurkolókat mutattak, a franciák jól kifütyülték õket <_< . Nagyon nem tolerálják a játékosok kirohanásait (fõleg ha a pályát szidják, mint néha tegnap Szafin), és ultra idegesítõek szerválás elõtt a tipikus, semmihez sem hasonlítható üvöltéseikkel :D

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Szerintem tegnap Safin és Ouanna is megérdemelte volna a gyõzelmet. Safin azért mert 0-2 rõl egyenlített, Ouanna pedig tök esélytelenként nagyon nagyot játszott :) Nekem tetszik a játéka, nem rossz. Ha már kiverte Safint remélem sokáig jut :D

Link to comment
Share on other sites

Hadriel

Én tegnap Ouanna-nak szurkoltam, mert ahhoz képest hogy annyira hátul van a ranglistán nagyon jól tudta írányitani az ütéseit és alig hibázott (csak az 5. szettet láttam). Az viszont nagyon tetszett ami az 5. szettben volt, hogy Ouanna keményen elütötte fonákkal, és a hálónál lévõ Safin kezébõl kirepült az ütõ és ott fetrenkedett a salakban.

Valamint Szávay Ágnes tovább jutott a 3 fordulóba, miután a 2. fordulóban 64 perc alatt megverte 6-2 6-0 ra az orosz Jelena Vesznyina-t. Így Ági már hozta a tavalyi roland garros formáját ahol a harmadik fordulóig jutott el.

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Én tegnap Ouanna-nak szurkoltam, mert ahhoz képest hogy annyira hátul van a ranglistán nagyon jól tudta írányitani az ütéseit és alig hibázott (csak az 5. szettet láttam). Az viszont nagyon tetszett ami az 5. szettben volt, hogy Ouanna keményen elütötte fonákkal, és a hálónál lévõ Safin kezébõl kirepült az ütõ és ott fetrenkedett a salakban.

Valamint Szávay Ágnes tovább jutott a 3 fordulóba, miután a 2. fordulóban 64 perc alatt megverte 6-2 6-0 ra az orosz Jelena Vesznyina-t. Így Ági már hozta a tavalyi roland garros formáját ahol a harmadik fordulóig jutott el.

És Czink Melinda is ott van a 3. fordulóban! :) Czink Melinda - Sybille Bammer(28. kiemelt) 4/6 6/4 10/8

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

kisdigo ha már ennyire belelendültél nem irnád ki meccsekhez h meik mikor kezdödik? xD

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

kisdigo ha már ennyire belelendültél nem irnád ki meccsekhez h meik mikor kezdödik? xD

Ezt nem lehet tudni pontosan. Mivel egy meccs tarthat másfél óráig, de 4 órán át is =)

Ezekhez igazodnak a szervezõk.

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Ezért is nincs az újságban, sehol, hogy mikor kezdõdik egy meccs... Max annyi, hogy a eurosport honlapján fent van, ki játszik éppen...

Egyébként be lett húrozva az ütõm, egy nap alatt meg is csinálták. Prince Tournament húr van rajta, 26 kilóra húrozva, és valahogy jobban is megy a játék, nagyon jó lett a húr, és persze a megszokott ütõvel jobban is megy :)

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Egyébként be lett húrozva az ütõm, egy nap alatt meg is csinálták. Prince Tournament húr van rajta, 26 kilóra húrozva, és valahogy jobban is megy a játék, nagyon jó lett a húr, és persze a megszokott ütõvel jobban is megy :)

Örülök neki :)

Tehát akkor Roland Garros 2. forduló 5. nap továbbjutói:

Victor Crivoi - Gael Monfils

Jose Acasuso - Roger Federer

Juan Monaco - Jo-Wilfried Tsonga

Nikolay Davydenko - Diego Junqueira

Jeremy Chardy - Simone Bolelli

Paul-Henri Mathieu - Pablo Andujar

Arnaud Clement - Christophe Rochus

Andy Roddick - Ivo Minar

Tommy Robredo - Daniel Gimeno-Traver

Jurgen Melzer - Guillaume Rufin

Martin Vassallo Arguello - Igor Andreev

Andreas Seppi - Maximo Gonzalez

Leonardo Mayer - Tommy Haas

Juan Martin Del Potro - Viktor Troicki

Andreas Beck - Marc Gicquel

-------------------------------------------

S.Stakhovsky - N.Djokovic és P.Kohlschreiber - J.Ferrero mérkõzések félbemaradtak sötétedés miatt, holnap fejezõdnek be.

Nõi mérkõzések eredményeirõl nem szoktam írni, de a magyarokról ejtsük még egyszer néhány szót. Szóval mindkét magyar versenyzõnk ott van a 3. fordulóban, viszont ott már mindketten komoly meccsekre számíthatnak.Holnap Szávay Ági Venusal holnap után pedig Czink Melinda Kuznetsovaval játszik. Hajrá lányok!

Ma Federer-Acasuso és a Tsonga Monaco mecset láttam. Federer a 3. setben 5-2es dupla break hátrányból fordított és nyerte meg rövidítésben a setet, sikerült összeszednie magát és behúzta a találkozót.

Monacot sajnáltam, én szeretem nézni ahogy játszik, nagyon tud küzdeni és minden szinte minden labdáért elindul, élvezi a játékot. Lehetett volna egy 5 settes játéka Tsonga ellen, de nem így alakult. Jó meccs volt.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Nõi mérkõzések eredményeirõl nem szoktam írni, de a magyarokról ejtsük még egyszer néhány szót. Szóval mindkét magyar versenyzõnk ott van a 3. fordulóban, viszont ott már mindketten komoly meccsekre számíthatnak.Holnap Szávay Ági Venusal holnap után pedig Czink Melinda Kuznetsovaval játszik. Hajrá lányok!

Ma Federer-Acasuso és a Tsonga Monaco mecset láttam. Federer a 3. setben 5-2es dupla break hátrányból fordított és nyerte meg rövidítésben a setet, sikerült összeszednie magát és behúzta a találkozót.

Monacot sajnáltam, én szeretem nézni ahogy játszik, nagyon tud küzdeni és minden szinte minden labdáért elindul, élvezi a játékot. Lehetett volna egy 5 settes játéka Tsonga ellen, de nem így alakult. Jó meccs volt.

Mert általában említésre sem érdemesek a nõi meccsek. Sokszor fullad dögunalomba az alapvonalas ütögetés. Kevés az olyan lány, aki "fiús" stílust követ. Persze Ágival és Melindával elfogult vagyok, és akkor még nem is beszéltem Anaról... :rolleyes: Megkíméllek, nyugi. :D

egyébként tegnap Tsongának szurkoltam, bírom az ilyen nehézbombázó arcokat. :)

A francia közönség már régóta a bögyömben van, fõleg a "prominens" vendégek. Az az öltöny/estélyi öltözet + "toronysisak" kéztartás (alá Monty Burns) rohadt idegesítõ...Tuti félmeztelenül, kifestve tolnám a Garroson is, de a US Openen tuti. B)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...