Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Te Mit Gyűjtesz?


mio007

Recommended Posts

Brian55

Hohó, képeket! :'DD

Nekem is tele van egy album velük :rolleyes:

Nos akkor majd holnap kapsz ma már túl fáradt vok hozzá :S

Link to comment
Share on other sites

bullet50

Sok kosaras kártyám van nekem is még mindig :D

Általánosba sokat összegyûjtöttem :D

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Én inkább ovis koromban. :rolleyes:

Brian: oké, köszi. :)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Legjobb aranyköpés az én olvasatomban az volt, amikor Mr. T beszólt Sophiaso-nak a csajozós topicban, hogy "Mit tudsz te a nõkrõl :angry: ?"

Akinek nem esett le, Sophie nõ nemû :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Legjobb aranyköpés az én olvasatomban az volt, amikor Mr. T beszólt Sophiaso-nak a csajozós topicban, hogy "Mit tudsz te a nõkrõl :angry: ?"

Akinek nem esett le, Sophie nõ nemû :lol:

Ide illenek ám Lance Felicia-hoz intézett mondatai a Sexdrive-ból:

"Mit tudsz te a lányokról? Még sosem láttalak csajjal!"

Van benne valami, na. :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

"nem is láttam még a star wars-ot, tehát" - crocki, egy újabb értékes taggal bõvült a "Aranyköpések" gyûjteményed. Nem írnám ki a nevét annak aki ezt írta, hiszen az szvsz megszégyenítés lenne. Nézzetek körül a Fórum Harcosok topikban :).

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

"nem is láttam még a star wars-ot, tehát" - crocki, egy újabb értékes taggal bõvült a "Aranyköpések" gyûjteményed. Nem írnám ki a nevét annak aki ezt írta, hiszen az szvsz megszégyenítés lenne. Nézzetek körül a Fórum Harcosok topikban :).

Nem tudom mi ebbe akkora gáz, hogy nem látta a SW-t. Te meg gondolom nem láttad a Shichinin No Samurai-t, ilyen erõvel én is leszólhatnálak téged emiatt, mert számomra meg az az alap.

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

Te Mit Gyûjtesz?, porfogók, értékes tárgyak, különlegességek

na most az aranyköpéseg az érdekesség vagy a porfogó vagy esetleg egy tárgy mert hogyis mondjam szerintem elüt a témától esetleg ha papírra levan írva kézzel akkor aszondom oké

Link to comment
Share on other sites

mio007

Te Mit Gyûjtesz?, porfogók, értékes tárgyak, különlegességek

na most az aranyköpéseg az érdekesség vagy a porfogó vagy esetleg egy tárgy mert hogyis mondjam szerintem elüt a témától esetleg ha papírra levan írva kézzel akkor aszondom oké

Többértelmû szó, tudod mit jelent? Porfogó - nem porfis, vagy nem tudom hogy írják... hanem "porfogó". Így már érted gondolom. Az emberek szokták mondani olyan tárgyakra, melyek huzamosabb idõn keresztül szoktak egy helyen és egy helyzetben maradni, így a por és egyéb szennyezõdések akaratlanul is rájuk kerülnek, szállnak. Például, hogy megértsd: makettek, plüssök, díszek, képek, festmények, dobozok, üvegek, hidropumpás pénisznövelõ gépek és stb. Ha ezután is kötekszel, megkérdõjelezem az etnikai hovatartozásodat.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Te Mit Gyûjtesz?, porfogók, értékes tárgyak, különlegességek

na most az aranyköpéseg az érdekesség vagy a porfogó vagy esetleg egy tárgy mert hogyis mondjam szerintem elüt a témától esetleg ha papírra levan írva kézzel akkor aszondom oké

Inkább kezd el gyûjteni a vesszõket... jót tennének neked :lol:

Link to comment
Share on other sites

XCube

Sok mindent gyûjtöttem már életemben, de ezek közül csak három olyan van, amit komolyabban is kerestem.

Az egyik a Hatalom Kártyái Kártyajáték, kb. 10000 lapom van (értékesek és apróságok egyaránt), de gondolkodtam rajta, hogy eladom õket és csak néhány paklit hagyok meg.

A másik a számítógépes játékok összegyûjtése, amit már szintén nem ûzök olyan komolyan, mint a régi szép idõkben, amikor szinte vadásztam minden abandonware és hasonló honlapot (még a jó 56,6k -s idõkben :D ). Manapság már inkább megvásárlom az érdekesebb címeket, amik így azért már tényleg kezdenek gyûjteményre hasonlítani :) .

A harmadik pedig a régi számítógép alkatrészek összeharácsolása, ami nálam valami beteges perverzió. Órákig tudok nézegetni egy egy régebbi darabot... ^_^ .

Ezek mellett régebben gyûjtöttem sörös és üdítõs aludobozokat, cigis dobozokat, meg hasonló sz@rokat, amiket kiskorában az ember gyûjteni szokott.

Jahh és majdnem elfelejtettem a kollégiumi piásüveg gyûjtést, ami néha a csütörtöki betevõt is jelenti :lol: .

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Nos akkor majd holnap kapsz ma már túl fáradt vok hozzá :S

Lesz kép? :F

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Höhö, két albumom van, mindkettő Jordanes. B)

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Nekem is az, '98-as asszem'. B)

szerk.: ~300 kártya, meg ~30 ami vegyes, "csere" [sm23]

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Achievement-eket. Team Fortress 2. Rá kéne gyúrni a Scout-ra.

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Na ez fájt. [sm25]

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Júúúj, ezeket is gyûjtöttem. Ebbõl is volt egy albumnyi : D Csak tudnám hol vannak....

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Úristen mennyi volt nekem is. 1x jöttek hozzánk vendégek, azt kaptam 2 doboz turbó rágót. Hát kb elélveztem. xD Rögtön ki is bontottam vagy 10-et és már rágni se tudtam a rágót.

Hú annyi emlékem van ezzel. :D Átmentem haverommal haverjához, azt az is gyûjtötte és neki jóval több volt mint nekem, de én hülye nem elhoztam hanem kidobtam a kukájukba. xD

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Kistehén!meg, általános elsõben unokatesóm azt mondta, hogy ha 15-t rágok egyszerre, akkor kiválaszthatok hármat a gyûjteményébõl. Bevállaltam. Ja és 5-tel távoztam. B) xD

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Tegezhetünk azért JJ? :lol: xD

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Még átgondolom. B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Achievement-eket. Team Fortress 2. Rá kéne gyúrni a Scout-ra.

A modern kor gyermeke már csak achievementeket gyûjt. :lol:

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

A modern kor gyermeke már csak achievementeket gyûjt. :lol:

Ezt csak én találom szánalmasnak? : D

Bezzeg a mi idõnkben....

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Húúú régen volt kosaras kártya, shocky, meg ilyen egyéb ökörségek :) Turbo rágó is persze ezerrel! B)

Manapság maradtak a könyvek meg a pengetõk :rolleyes: Meg a jegyek az indexbe <_<

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...