Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Te Mit Gyűjtesz?


mio007

Recommended Posts

-Hel-

Én gyûjtöttem a tanárok beszólásait, a földrajz brillírozott ,tõle gyûjtöttem a legtöbbet...de Aki nem vett részt az órákon az nem hiszem hogy nagyon értékelné mindet... ;)

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

ennyi :) akinek van anyaga, az dobálja be ide :P

Vazz, ezek nagyon durvák! :lol:

Részemrõl eredeti pc-s játékokat, könyveket, különbözõ idézeteket 8híres emberes-bölcselkedõs jellegûek) és golyóstollakban levõ rugókat gyûjtök. No meg tapasztalatot. B)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Én meg szûzlányokat a polcon! :P Már félek hogy leszakad! :unsure: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Én gyûjtöttem a tanárok beszólásait, a földrajz brillírozott ,tõle gyûjtöttem a legtöbbet...de Aki nem vett részt az órákon az nem hiszem hogy nagyon értékelné mindet... ;)

Jaj, na igen! :lol: Haverokkal mi is írjuk a földrajz és a kémia tanár beszólásait, de ahogy mondod ez csak annak vicces aki ott van. :)

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

"Húha bannolni csak a pózerek szoktak, az igazi férfi harcba száll az igazáért, nem mint ti gyáva f.érgek!" - Ez csak rémlik, de nagy duma az biztos :D

EZ a dít metálos srác volt, vmi 666-os végzõdésû accal ennyire emlékszek :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

"Tkrodj innen te csicska tirexi fa*szzopó roam ge*i há lehugyozzalak? Nem , a pisim többet ér náald te kátrány" 



the best :lol: azóta úgytûnik sitfike lenyugodot pedig tolhatna még pár ilyet :D

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

the best :lol: azóta úgytûnik sitfike lenyugodot pedig tolhatna még pár ilyet :D

áá már nem mer xD közel van a végsõ bannhoz xD akkor meg elveszik a kommentszáma :unsure: :ph34r: <_<

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Én meg szûzlányokat a polcon! :P Már félek hogy leszakad! :unsure: :lol:

Video or it didn't happen! :P B)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Video or it didn't happen! :P B)

bocs a fényre megriadnak! :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

kid8

én nyertes lottószelvényeket :P viccen kívül régebben fém modellkocsikat gyûjtöttem de már felhagytam vele :)

Link to comment
Share on other sites

_L_

TElefonokat (Y) xD

Link to comment
Share on other sites

Guest

én nyertes lottószelvényeket :P viccen kívül régebben fém modellkocsikat gyûjtöttem de már felhagytam vele :)

miért fábol nincs? :ph34r: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

áá már nem mer xD közel van a végsõ bannhoz xD akkor meg elveszik a kommentszáma :unsure: :ph34r: <_<

:lol:

de az ahogy megírta... :lol: látszik hogy rohadt ideges volt :lol:

Link to comment
Share on other sites

kid8

miért fábol nincs? :ph34r: :huh:

nekem nincs :)

Link to comment
Share on other sites

fernandez

...

ennyi :) akinek van anyaga, az dobálja be ide :P

Vazz, ez kegyetlen xD Fortotva xD

"fernandez! Ez az izé az avatarodon az a fingós izé az???"
"Rájöttem h Insane valójában egy 43 éves pedo, és ebben a topikban keresi a következõ áldozatát"  

Ezek meg örök klasszikusok :D Nem hittem volna, hogy még megvannak, azt hittem, megfulladok, amikor megláttam õket xD

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Én busz és vonat jegyeket, bérleteket gyûjtök, de még nincs sok, mert csak a sajátokat teszem el. 10 évesen pedig gesztenyét gyûjtöttem, suliból hazafelé telepakoltam vele a táskám, otthon pedig apám vödreibe tettem. Egyszer megunta, hogy nincs üres vödör és kidobta az összeset. :(

szerk.: Gyûjtöttem még Dragon Ball kártyákat, Star Wars matricákat, Lego Bionicle figurákat (ezzel szerencsére hamar felhagytam), 2 forintosokat (évekig, de tavaly beváltottam, amíg lehetett), rágóhoz adott Pokemon matricákat (majdnem mindegyik megvolt, de bent felejtettem a padban és ellopták), és Gamestart (ha lehet gyûjtésnek nevezni egy magazin rendszeres olvasását(2003. szeptembertõl)).

Link to comment
Share on other sites

Kromosome

Ásványokat gyûjtök már 5 éves korom óta, csak sajnos már annyi van, hogy nehezen kapok újat :(

Amúgy 2006 óta GameStar, a régi idõkben Pokémonos matrica, Tazo (hogy az mekkora volt :D), fegyverek, régi és új számítógépes játékok.

Most rendszeresen a fegyvereket gyûjtöm.

Link to comment
Share on other sites

9K38IGLA

Ásványokat gyûjtök már 5 éves korom óta, csak sajnos már annyi van, hogy nehezen kapok újat :(

Amúgy 2006 óta GameStar, a régi idõkben Pokémonos matrica, Tazo (hogy az mekkora volt :D), fegyverek, régi és új számítógépes játékok.

Most rendszeresen a fegyvereket gyûjtöm.

Lõ- vagy szúró/vágó fegyvereket gyûjtesz?Jah és replikát vagy eredetit?

Én egyébként üres és éles töltényeket/hüvelyeket,képeket,adatokat és persze pénzt szoktam gyûjteni.Utóbbiból sosem sikerül eleget :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

Ásványokat gyûjtök már 5 éves korom óta, csak sajnos már annyi van, hogy nehezen kapok újat :(

Amúgy 2006 óta GameStar, a régi idõkben Pokémonos matrica, Tazo (hogy az mekkora volt :D), fegyverek, régi és új számítógépes játékok.

Most rendszeresen a fegyvereket gyûjtöm.

fegyvereket na képeket de septibe :)

Link to comment
Share on other sites

rossz_macska

Mostmár be merem vallani, hogy van egy majdnem teljes Pokémon kártya matrica gyûjteményem össz - vissz 10darab hiányzik belõle, +egy matricás album hasonló állapotban.ill Tazo. Emellett van egy sor Dragon Ball kártyám az igényesebb fajtából.(2 mappára való) Ja meg figurám is van :D A mai napig ha bele botlom egy egy érdekesebb darabba akkor szívesen fogadom :D Ja meg a kilométer rágón lévõ pufi matricákból is van dögivel :D

Link to comment
Share on other sites

Brian55

Nos ez egy nagyon jó kérdés anno kiskoromban nagyon vonzottak az ilyenek mára csak eredeti PC-s játékokat gyûjtögetek de anno:

Vili Világa: Megvan belõle vagy 50 szám meg ilyen összefûzõs mappa is 2 db.

Csodálatos Állatvilág: Ebbõl asszem megvan az összes állat :)

Lego: Ebbõl is van egy jó pár ;)

Üveggolyók: Régen nagyon sok volt ebbõl is csak elvesztek :unsure:

Pokémon, Dragon Ball: Volt egy csomó kártyám tazom meg minden Isten fazsa xD

Kosaras kártyák: Ezek mai napig megvannak nagyon büszke vagyok rá B)

Plüssállatok: Õket is megõriztem viszont egy szekrénybe van ami majdnem fullon van vele xD

Garfield újságok zsebkönyvek: Imádom néha még elõ is veszem és olvasgatom :)

Vicckönyvek: Sok kis könyv van meg van egy vastag 900 oldalas :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Sziasztok!

Erre a viccre gyûjtök szavazatokat. :) (böngészõnként egyet fogadnak el, mobilról is megy)

***** Betartotta a tanácsomat és nyitott ablaknál aludt? – Igen, doktor úr. – Tehát az asztmája nyomtalanul eltûnt? – Nem, doktor úr. Nyomtalanul az aranyórám és a színes televízióm tûnt el.

A cím: hupsz

Köszönöm a szavazatokat!

(user was banned for this post)

Edited by Flame_of_Aiur
Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Sziasztok!

Erre a viccre gyûjtök szavazatokat. :) (böngészõnként egyet fogadnak el, mobilról is megy)

***** Betartotta a tanácsomat és nyitott ablaknál aludt? – Igen, doktor úr. – Tehát az asztmája nyomtalanul eltûnt? – Nem, doktor úr. Nyomtalanul az aranyórám és a színes televízióm tûnt el.

A cím: hupsz

Köszönöm a szavazatokat!

Hahahaha!

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

magican876

Perpill pénzt a Futaba távra. :rolleyes:

Sajnos a másikat eladta a faterom :angry: a és megtartotta az érte kapott jutalmat és csak 5000-ret adott belõle. :(

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Kosaras kártyák: Ezek mai napig megvannak nagyon büszke vagyok rá B)

Hohó, képeket! :'DD

Nekem is tele van egy album velük :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...