Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ezt Hallgasd Meg!


Nanome

Recommended Posts

Snexi

Fuge , cimborám (egyenlõre) szólóprojektje, érdemes meghallgatni.

jól tolja ;D

Link to comment
Share on other sites

Nanome

Egy nagyon jó kis szám (számomra) gyönyörû szöveggel.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Fuge , cimborám (egyenlõre) szólóprojektje, érdemes meghallgatni.

jéé még egy ember aki vágja :D személyesen is ismered? mert akkor ..I.. váá :D komolyan ha a srác szerezni vmi énekes+ordibátort meg dobost meg egy KisTehén! gityóst áhh akkora istenek lennének sztem simán jobb mint a Meshu ;)

-max- : Necrophagistot hallgasd meg ha bírod a technikásabb dolgokat, az Only Ashes elején amilyen bass téma van az vmi hihetetlen jó :D

Link to comment
Share on other sites

Thalion

Énekes-ordibátor van, csak a felvételek váratnak magukra ha jól tudom :)

Link to comment
Share on other sites

DarklingElf

-max- : Necrophagistot hallgasd meg ha bírod a technikásabb dolgokat, az Only Ashes elején amilyen bass téma van az vmi hihetetlen jó :D

Azt én is ajánlom (amúgy Only Ash Remains), meg a Fermented Offal Discharge szólóját is pl:D

Link to comment
Share on other sites

Lurtz

Necrophagist nekem nem valami érdekes. Ott a Psycroptic ha technikásat akarsz. Meg Anata, The Shattering, Spawn Of Possession, Odious Mortem....

Link to comment
Share on other sites

-max-

-max- : Necrophagistot hallgasd meg ha bírod a technikásabb dolgokat, az Only Ashes elején amilyen bass téma van az vmi hihetetlen jó :D

Necrophagist diszkográfia beszerezve. Flac-ben. B) Egyébként köszönöm az ajánlásokat, bõven lesz idõm zenehallgatásra az elkövetkezendõ 2 hétben. :)

Link to comment
Share on other sites

Snexi

most kezdtem el hallgatni a 2005-ös és az új lemezüket,nagyon pudingák

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Necrophagist nekem nem valami érdekes. Ott a Psycroptic ha technikásat akarsz. Meg Anata, The Shattering, Spawn Of Possession, Odious Mortem....

Nemtom sztem a Necro-ba elég érdekes témák vannak, Anata,Spawn of Posession ezek is faxák de annyira nem ütnek azok a témák nálam.

Azt én is ajánlom (amúgy Only Ash Remains), meg a Fermented Offal Discharge szólóját is pl:D

Az jó nálam Only Ashes Remains van :D

Link to comment
Share on other sites

Lurtz

A Necrophagist a villogásra épít, a számstruktúra viszont semmi extra. Ezért mondom, hogy a Necrophagist nem extra, mert amikor hallgatom, olyan érzés fog el mintha ugyanazzal a csili-vili tech baromkodással akarnának megetetni 4 percen keresztül. Igaz hogy nem mindig lehet a riffeket a szólóktól megkülönböztetni, meg gyors, meg minden amit akarsz, de a számok felépítését tekintve egyszerû. Mondjuk a Spawn of Possessionnél egy szám lefolyása alatt ritkán hallod kétszer ugyanazt a riffet. Õk sem nagy kedvenceim, bár a tech death rajongók folyamatosan rájuk verik a dákeszt. Egyébként ezt a 2 bandát folyamatosan egymáshoz hasonlítgatják, és a villogós hangszermaszturbációt állítják szembe a követhetetlen számfelépítéssel. Szembeállítani nincs értelme, ki mit keres a zenében, meg bírja találni valahol.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

A Necrophagist a villogásra épít, a számstruktúra viszont semmi extra. Ezért mondom, hogy a Necrophagist nem extra, mert amikor hallgatom, olyan érzés fog el mintha ugyanazzal a csili-vili tech baromkodással akarnának megetetni 4 percen keresztül. Igaz hogy nem mindig lehet a riffeket a szólóktól megkülönböztetni, meg gyors, meg minden amit akarsz, de a számok felépítését tekintve egyszerû. Mondjuk a Spawn of Possessionnél egy szám lefolyása alatt ritkán hallod kétszer ugyanazt a riffet. Õk sem nagy kedvenceim, bár a tech death rajongók folyamatosan rájuk verik a dákeszt. Egyébként ezt a 2 bandát folyamatosan egymáshoz hasonlítgatják, és a villogós hangszermaszturbációt állítják szembe a követhetetlen számfelépítéssel. Szembeállítani nincs értelme, ki mit keres a zenében, meg bírja találni valahol.

nekem nem épp a kedvencem a "villogós gitár maszturbáció" de a Necrophagist mégis nagyon bejön :o

Az meg hol érint ,hogy egy riff hányszor hangzik el? :D August Burns Redék Back Burner c. számában is kb csak 1 riff van ami megismétlődik az is kicsit átvan alakítva, attól még mégse lesz hűde nagyon technikás :D

Link to comment
Share on other sites

Lurtz

Az meg hol érint ,hogy egy riff hányszor hangzik el? :D August Burns Redék Back Burner c. számában is kb csak 1 riff van ami megismétlõdik az is kicsit átvan alakítva, attól még mégse lesz hûde nagyon technikás :D

Arra próbálok rámutatni, hogy milyen változatosság van a számokban, persze ez nem csak a riffekre vonatkozik. :D

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Szerintem a Necrophagistban a szólók a nagyon hangulatosak.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

wecamewithbrokenteeth

cybergrind

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

wecamewithbrokenteeth

cybergrind

Tipikus koncert nóta... :D

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

wecamewithbrokenteeth

cybergrind

ömm hát szerintem ez enyhén szólva xhar :D

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Szerintem meg nem. Evvan. Nekem bejön.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Szerintem meg nem. Evvan. Nekem bejön.

nemtom sztem nem valami izgalmas ,hogy megy vmi enyhén gagyi prüntyögés , közbe veszettül fosh lábgép és a srác hörög valamit és mindezt egy percben teszik :D és arra se sikerült rájönnöm ,hogy a cyber jelzõ miért került a mûfaji megnevezésbe.. ez még ettõl ugyanolyan sima grind fos :D

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Mert vannak benne elektronikus elemek. És én szeretem a grindcoret. Figy ha nem tetszik okés, csak ne fikázd.

csak azért is grind: http://www.youtube.com/watch?v=xq3evYchAMk

és még deathgrind is:

Nem azért ebbõl si van hallgatható meg minõségi ,de ami tényleg szhar azzal nincs mit tenni ;)

Anaal Nathrakh, érdekes bennük is van grind bõven mégis hallgatható és minõségi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Ami neked szar az lehet hogy másnak tetszik.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Ami neked szar az lehet hogy másnak tetszik.

Most gondolj bele ez olyan mintha leülnél feltekernéd a hangfalat úgy ,hogy semmi zenét nem nyomsz be cask azt hallgatod ,hogy zúg :) ugyanott vagy... ez is hasonló változatosságot és élményt nyújt :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...