Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bully


Guest

Recommended Posts

Mitisz

Megjelent?? :D Te jó ég, ez az október kegyetlen hónap eddig :lol: B)

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Én is láttam hogy megjelent :D ki is próbálom :P

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Én mentem is bulizni B)

Pár óra múlva véleményezem :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest

na jólvan, majd akkor énis beszerzem valamikor és megnézem h miben más a pc-s verzió.. :)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Hát ez mekkora játék! xDD

Link to comment
Share on other sites

Guest

jajaja, nagyon jó :) csak sajnos a vége felé nagyon ellaposodik a történet.. :S

Link to comment
Share on other sites

CrW

Egy pár óra játék után azt kell, hogy mondjam, egész kellemesre sikeredett :) Egyetlen problémám, hogy néhol kegyetlenül beszaggat (olyan részeken ahol sok az árnyék...). Valaki tapasztalt hasonlókat?

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Egy pár óra játék után azt kell, hogy mondjam, egész kellemesre sikeredett :) Egyetlen problémám, hogy néhol kegyetlenül beszaggat (olyan részeken ahol sok az árnyék...). Valaki tapasztalt hasonlókat?

Olyan konfiggal ami az aládban van? Az azért durva egy kicsit szerintem :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Egy pár óra játék után azt kell, hogy mondjam, egész kellemesre sikeredett :) Egyetlen problémám, hogy néhol kegyetlenül beszaggat (olyan részeken ahol sok az árnyék...). Valaki tapasztalt hasonlókat?

Én nem tapasztaltam ilyesmit :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hát én leghamarabb is csak holnap tudom kipróbálni a gamet, de lehet, hogy csak hétfõn, szóval jöhetnek a képek, vélemények. :)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Azt lehet már tudni, nálunk melyik kiadó jelenteti meg? :unsure:

Ha CDProjekt-es, színvonalas kiadást kap, azonnali vétel lesz :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Tényleg ennyire megtetszett a game pár óra játék után? :D

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Tényleg ennyire megtetszett a game pár óra játék után? :D

Én már Xbox-on is nyomultam vele, havernál :D

Maradjunk annyiban, hogy a dögunalmas FarCry2-t már a Lomtárból is eltüntettem. Emellett kit izgat az? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Én már Xbox-on is nyomultam vele, havernál :D

Maradjunk annyiban, hogy a dögunalmas FarCry2-t már a Lomtárból is eltüntettem. Emellett kit izgat az? :lol:

Nekem is kb. addig fog tartani, míg meg nem lesz ez, jaj már nagyon várom :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Gyerekek, a csúzli a legjobb cucc. :DDDD

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Bûzbombát akarok! :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ne fájdítsátok a szívemet! :D

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Kipróbáltam én is a cuccost, játszottam vele kb 2 órát. Õszinte leszek, engem nem köt le :) Szvsz olyan semmilyen (lapos) az egész. Hívhatnám úgy is hogy GTA lite :)))

Aztán lehet én öregedtem ki ebbõl a stílusból, passz.

Link to comment
Share on other sites

Raven

kipróbáltam én is.

látom gta engine-t használ a játék, az egész játék felépítése ill. játékmenete megegyezik a gta játékokával. a kollégiumi szoba a safe house ahol lehet menteni, a küldetések jelölve vannak a térképek, ha elkezdesz egyet, jobb alsó sarokba kiírja a címét és ebjön egy átvezetõ videó. ha elrontod, akkor újra el kell menned a térképen a küldetés ikonjához, újra bejön a videó stb. ezeket mind láttuk a gta-ban

a küldetések itt az elején elég nevetségesek, gyerekesek. srác elveszi a ronda lány csokiját, szerezd vissza neki és megcsókol... jó csaj elveszi ronda csaj jegyzeteit, szerezd vissza neki és megcsókol. szerezz a lerobbant busz mögött lakó hajléktalannak rádió adóvevõt és tanít verekedési mozdulatokat mert régen katona volt. stb

a gépigény rockstar-tól megszokottan nem igazán van összhangban a látvánnyal. annyira nem ronda, de pl. ez a ködös homály elrontja. van 1-2 fix pont a pályákon ahol low az fps, bár 99%-ban fix 30-on áll az fps kijelzõ. 1440*900 max 4xaa-val nálam azért jól ment.

mint a legtöbb új játék, ez is beépített xbox 360 kontroller támogatással rendelkezik, úgyh tudtam használni a kontrollert, az iráõnyítással nem volt különösebb bajom.

hangokról meg... a háttérzenék nem rendes zeneszámok, a hangulathoz próbálták õket hozzáilleszteni. kicsit zavaróak, ha nem vmi küldetésen vagy akkor ilyen lágy teadélutánt idézõ zene megy.

Egy pár óra játék után azt kell, hogy mondjam, egész kellemesre sikeredett :) Egyetlen problémám, hogy néhol kegyetlenül beszaggat (olyan részeken ahol sok az árnyék...). Valaki tapasztalt hasonlókat?

nálam is ilyen. ha kijössz az iskolából és elmész jobbra, ott van 1 rész ahol ilyen 18 fps-em van. legtöbb helyen fix 30 modnjuk. szóval az érdekes ha oj-nek 8600gt-vel jó. :)

Link to comment
Share on other sites

Karez

Egyszerû válasz jönn:

Sz*r ízlésetek van ennyi az egész!(bocs)

Max azt meg ne a kora fogd hogy nem élvezted a játékot.

Én 18 éves létemre letudott kötni a játék, míg 92%-ig nem teljesítettem a játékot.

Az egész olyan gyermebeteg sulis gta hogy csak úgy árad belõle a feeling.

Az hogy túlontúl utánozza a gta jegyeit hát istenem...a gta készítõitõl mit vártok msot komolyan mondom? RTS-t? Vagy netán sci-fi FPS-t? NEM!

Beválalós, pulgárpukasztós, rosszfiú vagyok! feelinget árasztó játékokat alkottak eddig.

A bully meg arról mutatkozik hgoy ezt a jó tulajdonságokat megtudták oldani úgy hogy egy iskolai évben járó helyszínen is elehesen játszani az egészet.

Semmi több!

Szóval akinek még anno a serious sam 1-2 sem tetszett mert túlontúl pro kocka gamer-nek hiszi magát az messze kerülje el ezt a játékot, mert ez nem az õ trezortja és menjen vissza crysis-ra verni a jancsiját. Itt kérem a nagybecsû PHUN! a lényeg!

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_
álam is ilyen. ha kijössz az iskolából és elmész jobbra, ott van 1 rész ahol ilyen 18 fps-em van. legtöbb helyen fix 30 modnjuk. szóval az érdekes ha oj-nek 8600gt-vel jó.

detto. Ráadásul ha maxon hagyom az árnyékokat, sok átvezetõben villognak a textúrák.

Elég trehány port lett, nem foglalkoztak vele túlzottan. Nem akartak túl sok pénzt fektetni bele, onnan is látszik h pl védelemre sem áldoztak pénzmagot. :)

Link to comment
Share on other sites

Raven

Egyszerû válasz jönn:

Sz*r ízlésetek van ennyi az egész!(bocs)

Max azt meg ne a kora fogd hogy nem élvezted a játékot.

Én 18 éves létemre letudott kötni a játék, míg 92%-ig nem teljesítettem a játékot.

Az egész olyan gyermebeteg sulis gta hogy csak úgy árad belõle a feeling.

Az hogy túlontúl utánozza a gta jegyeit hát istenem...a gta készítõitõl mit vártok msot komolyan mondom? RTS-t? Vagy netán sci-fi FPS-t? NEM!

Beválalós, pulgárpukasztós, rosszfiú vagyok! feelinget árasztó játékokat alkottak eddig.

A bully meg arról mutatkozik hgoy ezt a jó tulajdonságokat megtudták oldani úgy hogy egy iskolai évben járó helyszínen is elehesen játszani az egészet.

Semmi több!

Szóval akinek még anno a serious sam 1-2 sem tetszett mert túlontúl pro kocka gamer-nek hiszi magát az messze kerülje el ezt a játékot, mert ez nem az õ trezortja és menjen vissza crysis-ra verni a jancsiját. Itt kérem a nagybecsû PHUN! a lényeg!

erre mondják azt h LOL :)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Egyszerû válasz jönn:

Sz*r ízlésetek van ennyi az egész!(bocs)

Max azt meg ne a kora fogd hogy nem élvezted a játékot.

Én 18 éves létemre letudott kötni a játék, míg 92%-ig nem teljesítettem a játékot.

Én kicsivel több vagyok, de nem is ez a lényeg. Engem nem fogott meg ennyi. Engetessék meg már hogy az embernek legyen magánvéleménye, thx :rolleyes:

Ráadásul még cska nem is fikáztam, csak azt mondtam hogy NEKEM nem tetszik, ettõl még nem szar.

Link to comment
Share on other sites

Raven

detto. Ráadásul ha maxon hagyom az árnyékokat, sok átvezetõben villognak a textúrák.

Elég trehány port lett, nem foglalkoztak vele túlzottan. Nem akartak túl sok pénzt fektetni bele, onnan is látszik h pl védelemre sem áldoztak pénzmagot. :)

textúra villogás nálam a játék elején volt, amikor az igazgató irodájában voltam... persze lehet volt máshol is, csak nem vettem észre.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

detto. Ráadásul ha maxon hagyom az árnyékokat, sok átvezetõben villognak a textúrák.

Elég trehány port lett, nem foglalkoztak vele túlzottan. Nem akartak túl sok pénzt fektetni bele, onnan is látszik h pl védelemre sem áldoztak pénzmagot. :)

nem is nagyon hypeolták a portot,bejelentették 2 hónapja hogy kifog jönni,szép csöndbe ki is jött azt ennyi

sztem õk sem számítanak nagy eladásokra

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...