Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bully


Guest

Recommended Posts

Guest

A 2006-ban PS2-re, majd tavaly X360-ra és Wii-re (Scolarship Edition) is megjelent GTA-szerû akciójáték során a 15 esztendõs Jimmyvel kell közelebbrõl is megismerkedni egy amerikai középiskola árnyoldalaival. Persze a szigorú tanárok és a helyi keményfiúk mellett akad itt majd barátság és szerelem is, ahogy az egy tini életében elvárható.

Elõzetes információk szerint a megjelenésre még idén októberben sor kerül. Szorgalmi idõszakra tökéletes!

KÖSZÖNÖM R* :) B)

INFÓ

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Hú, ez érdekesen hangzik, eddig még nem hallottam róla. De mostmár várom :)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hú, ez érdekesen hangzik, eddig még nem hallottam róla. De mostmár várom :)

én már a ps2-es verzió megjelenése óta reménykedtem hogy megjelenik, és erre.. :) 2008ban bejelentik, és megjelenik.. :)

Link to comment
Share on other sites

Azrael22

imádom. ennyi bõven elég. imádom

Link to comment
Share on other sites

Guest

imádom. ennyi bõven elég. imádom

jólesz, remélem adnak hozzá multit.. :) na azzal, azzal isteni lesz :lol: persze GTA4 után :)

Link to comment
Share on other sites

Karez

Bully:

Azok játékok közé tartozik amit nagyon vártam mivel látam benne fantáziát az "iskolai-gta" ban.

Én ps2-n játszottam vele és mondanom sem kell hatalmas fun volt vele játszani. Fõleg hgoy nem feltétlenül kell lenni az iskola rémének hanem ellenkezõleg akik a többieket molesztáják azokat megverve ríszpektet kiérdelemi (kivéve a nerd-öket kerülni hisz azok alapból lúzerek...bár az átalakított csúzli az hatalmas fun volt mikor megkaptam az egyiktõl kvázi azért hogy megvédhesem õt beszédén).

A játékban az votl a szép hogy it még élvezet is tanulni.

Nem vicc! Igaz mindenki kerülné a tanulásokat de szerencsére a játék megjutalmaz vele pár új dologgal.

Pl.: Kémai óra teljesítése után ingyen petárdákat gyárthatunk. Ha máskor is visszajövünk akkor már bûzbombát is csinálhatunk.

Angol órán sikeres összerakásokkal különféle szituációkat kerülhetünk el. Szal ha nekünk akarnak támadni valaki akkor egy laza beszólásal nem fogja a gatyánkat a fejünkre húzni.

Rajz órán fõleg szerelmi kapcsolatunk javul így a flörtölés mellet dupla annyi életet kapunk csók megszerzése után.

Vagy ott a testnevelés ahol izomzatunkat növelve vagy épp új harci dolgokat tanulhatunk meg stb.

Igaz nem fontos tanulni a játékban de év végére van egy limit amit ha nem teljesítünk akkor mágt a játékot sem tudjuk befejezni.(ez annyit tesz hogy minden foglalkozáson legalább 1x-2x megjelenjünk és jól teljesítsük)

Természetesen a legnagyobb móka mégis az hogy mások kajapénzét elfogva magunknak üvegolyót véve elessenek az iskola sportolói edzés közben. Meg haosnló fun dolgok. Egyben örülök hgoy kijönn az x360-as verzió mivel grafikai motor update-elése mellet új küldetéseket és új dolgokat is kapott, így lehet hgoy én is beszerzem és még1xszer végigtolom.

Addig is pár kedvcsináló videó a játékból:

Debut trailer (ps2)

trailer 2 (ps2)

trailer 3 (ps2)

trailer 4 (ps2)

debut trailer (SD) (xbox360 és mostmár Pc-s verziók)

debut trailer (HD) (xbox360 és msotmár Pc-s verziók)

Review (azaz játékbemutató) (SD) (xbox360 és Pc)

Review (azaz játékbemutató) (HD) (xbox360 és Pc)

Megjegyzés: Van benne multi de senki se várjon coop módra vagy ilyesmi. Multiban csak a minijátékokban játszhatunk társainkkal az alapjátékkal NEM! És nincs se deathmatch go-kart/bicikli/gördezska verseny vagy hasonló dolgok (és nem is lesz mivel xbox360-as port lesz a játék).

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Én már nagyon vártam, hogy bejelentsék PC-re, eddig csak jót olvastam róla, teljesen megfogott az egész! B)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Én már nagyon vártam, hogy bejelentsék PC-re, eddig csak jót olvastam róla, teljesen megfogott az egész! B)

dettó :)

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

dettó :)

én is :P

Link to comment
Share on other sites

TPSfan

A R* most jól ellát minket! GTA IV és Bully...tökéletes! Respect!

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Aztán lesz még egy L.A. Noire is. :D

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Nagyon örülök h lesz PCre :)

"I'm in love with you"

"Is this legal?"

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest

A R* most jól ellát minket! GTA IV és Bully...tökéletes! Respect!

azaz :D respect :)

Aztán lesz még egy L.A. Noire is. :D

igen, csak az sajna már kb ilyen duke nukem 4ever.. :D pár éve bejelentették, tavaly egy trailer, és azóta QSS..

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Nagyon nagy játék, xbox360-on végivittem, elég bugos volt de nagyon eltalált, és változatos az egész, gta iskola-i környezetben kb :rolleyes: ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nagyon nagy játék, xbox360-on végivittem, elég bugos volt de nagyon eltalált, és változatos az egész, gta iskola-i környezetben kb :rolleyes: ;)

milyen bugok vtak benne? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

wii-n kijátszottam, zseniális egy játék. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nagyon király, hogy kijön PC-re is a játék, nagyon vártam már rá. Októberben ez, novemberben pedig a GTA 4. B)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nagyon király, hogy kijön PC-re is a játék, nagyon vártam már rá. Októberben ez, novemberben pedig a GTA 4. B)

ja, elleszünk látva.. :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest

na emberek, megszereztem ps2-re.. :rolleyes: B) ez iszonyat jóóó... :D ajánlom mindenkinek akinek van ps2-je, hogy szerezze meg :) lerakhatatlan.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Nekem nincs ps2-õm, de PC-re már tûkön ülve várom a gamet B)

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

na emberek, megszereztem ps2-re.. :rolleyes: B) ez iszonyat jóóó... :D ajánlom mindenkinek akinek van ps2-je, hogy szerezze meg :) lerakhatatlan.. :lol:

a scholarship edition jobb szerintem. ad egy óra plusz szórakozást.

Link to comment
Share on other sites

Guest

a scholarship edition jobb szerintem. ad egy óra plusz szórakozást.

hát, akkor nemsokkal másabb.. ;) aszittem hogy legalább +5-10 óra+néhány új cucc.. (ugye mert GTA 4 esetében majd a DLC-kkel +15 órát kapunk..)

-----

amúgy az öltöztetéses dolog nagyon nagy.. meg az órák.. :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Azta... õsszel nem fogunk unatkozni :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Azta... õsszel nem fogunk unatkozni :D

jaja, jön 1 pár minõségi játék.. :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...