Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bully


Guest

Recommended Posts

henker

Jó kis játék, én xboxon kitoltam. Annyi bajom volt vele, hogy enyhén bugos, meg néha befagy. Az a tipikus rockstar sztori van itt is. Elején nagy span elárul, aztán a végén irgumburgum lesz neki. De jól el lehet benne lenni.

Link to comment
Share on other sites

Guest

------

valaki tudna segíteni lécci? ;) elakadtam a "Save Algie" nevû küldetésben, nemtudom mit kell csinálni..SPOILER ugye Algie-nak pisálnia kell, beviszem a mosdóba, ott leverem a 2 bullyt, kinyitom neki az ajtót, bemegy, majd kijön ;) :D gondoltam megpróbálom a nõi wc-t, de oda be se megy.. :D esetleg az emeletre kell felmenni? SPOILER lécci aki tudja az írja meg.. :unsure:

Jó kis játék, én xboxon kitoltam. Annyi bajom volt vele, hogy enyhén bugos, meg néha befagy. Az a tipikus rockstar sztori van itt is. Elején nagy span elárul, aztán a végén irgumburgum lesz neki. De jól el lehet benne lenni.

lécci segíts már nekem.. :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

henker

------

valaki tudna segíteni lécci? ;) elakadtam a "Save Algie" nevû küldetésben, nemtudom mit kell csinálni..SPOILER ugye Algie-nak pisálnia kell, beviszem a mosdóba, ott leverem a 2 bullyt, kinyitom neki az ajtót, bemegy, majd kijön ;) :D gondoltam megpróbálom a nõi wc-t, de oda be se megy.. :D esetleg az emeletre kell felmenni? SPOILER lécci aki tudja az írja meg.. :unsure:

lécci segíts már nekem.. :rolleyes: :D

Emeltre a jobb oldali klotyóba kell vinni úgy emlékszem.Amúgy meg gamefaqs.com ha esetleg elakadtál vmi játékban.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Emeltre a jobb oldali klotyóba kell vinni úgy emlékszem.Amúgy meg gamefaqs.com ha esetleg elakadtál vmi játékban.

köszkösz :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

na emberek, megszereztem ps2-re.. :rolleyes: B) ez iszonyat jóóó... :D ajánlom mindenkinek akinek van ps2-je, hogy szerezze meg :) lerakhatatlan.. :lol:

akkor még inkább várom, remélem a PC-s ugyanilyen jó lesz, sõt mi ugyebár a bõvített változatot kapjuk. :rolleyes: Telített õszünk lesz, szokásosan iszonyat mennyiségû game jön. :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

engem annyira nem hoz lázba a híre hogy jön pc-re :unsure: pedig annó kirpóbátam volna de már nem érdekel

Link to comment
Share on other sites

Guest

engem annyira nem hoz lázba a híre hogy jön pc-re :unsure: pedig annó kirpóbátam volna de már nem érdekel

próbáld ki.. :D olyan poénok vannak benne..+ a bully-nk beszólásai.. :D most csináltam meg a Halloween küldetést... :D csak ezen a küldin akkorákat röhögtem.. :D

Link to comment
Share on other sites

FrankfurtiLeves

Én azért fogom kiprobálni(megvenni) mert eléggé valószínû hogy sosem fogok koleszba járni

Link to comment
Share on other sites

Karez

Én azért fogom kiprobálni(megvenni) mert eléggé valószínû hogy sosem fogok koleszba járni

Csak emiatt? :blink:

Egyébként vigyázz nehogy befolyásoljon a kolesz élet. :D

Amit a játékban látni fogsz és cselekedni csak az amerikai koleszokra jellemzõ ott se ennyire obszcén és erõszakosan. ;)

Lényegében csak megmutat egy olyan sulis kolesz életet ami sok helyen nembiztos hogy elõfordulna. Fõleg inkább ilyen csipkelõdõs Rockstar stílusban mutat görbetükröt a koleszokról készíttet sztereotípiákról.

Azé nem minden suliban van alkoholista angol nyelv tanár meg minden kajába beleprüszkölõ konyhásnéni. :D

Egyébként Jimmy mellet egyértelmûen a legnagyobb arc a játékban az Igazgató. Elégé nagy vasbetonból vannak az idegei. Igaz lesz majd mikor elborul az agya de akkor nagyon.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Én azért fogom kiprobálni(megvenni) mert eléggé valószínû hogy sosem fogok koleszba járni

ez hülyeség..

Link to comment
Share on other sites

Snexi

ez hülyeség..

szerintem is,nem épp valós képet fog kapni a bullítól hogy milyen egy kolesz

Link to comment
Share on other sites

Guest

szerintem is,nem épp valós képet fog kapni a bullítól hogy milyen egy kolesz

igen, enyhén torz képet kap majd róla.. :D amúgy már 10%nál vagyok.. :rolleyes: spoiler ez a konyhás néni nagyon nagy arc.. :D amúgy full san andreas, van fodrász, biciklis bolt, ilyen-olyan üzlet, gym.. :D nem lehet unatkozni.. :rolleyes: :D spoiler szóval egyszerûen tényleg zseniális 1 játák.. látszik hogy a R* alkotta.. :rolleyes: :) majd még a scholarship edtion-t is kipróbálom pc-n(vagy boxon) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest

most tudtam meg hogy van benne vidámpark is.. :rolleyes: elvittem 1ik csajt, kes azonnal lement 60$ról 40$ alá.. :D amúgy már 17% :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Én azért fogom kiprobálni(megvenni) mert eléggé valószínû hogy sosem fogok koleszba járni

akkor számomra külön érdekes lesz a game, az egyetemen 4 évig voltam anno koleszos, és imádtam, amik ott mentek. :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Azrael22

én azt szerettem amikor spoilerbele lehetett rángatni a gyereket a kukába meg a szekrénybe, meg elcsúsztak a banánon meg a szekrényt feltöri is baromi jó volt. ja meg volt egy kirugós játék az is de jó volt :D szétrugni a gyerek seggét :D. és van a halloween rész is amikor pete nyuszinak öltözik... na most egyelõre ennyi jutott eszembe. ja meg a karácsonykor jimmy és a rénszarvasos pulcsija amit anyáék küldtek :D :D spoiler

Link to comment
Share on other sites

Guest

én azt szerettem amikor spoilerbele lehetett rángatni a gyereket a kukába meg a szekrénybe, meg elcsúsztak a banánon meg a szekrényt feltöri is baromi jó volt. ja meg volt egy kirugós játék az is de jó volt :D szétrugni a gyerek seggét :D. és van a halloween rész is amikor pete nyuszinak öltözik... na most egyelõre ennyi jutott eszembe. ja meg a karácsonykor jimmy és a rénszarvasos pulcsija amit anyáék küldtek :D :D spoiler

hehh.. :D banános az ja, az nagyon kemény.. :D meg a gatyábarázás.. :D a kedvencem a tesióra.. B) azok a kidobósórák.. :rolleyes: :D amúgy eddig nekem a játék 10/10-es :) semmi nem zavart benne, lerakhatatlan, jó poénok.. :) graf meg ebben a játékban szvsz NEM számít, mert vhogy illik hozzá.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Balee

Elolvastam Bad Bully elõzetesét a GS-ben, hát ez vmi állat egy játék lesz, hatalmas, hogy milyen sokféle lehetõségünk lesz, de már maga az ötlet is pazar. Jobban várom mint a GTA 4-et. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Elolvastam Bad Bully elõzetesét a GS-ben, hát ez vmi állat egy játék lesz, hatalmas, hogy milyen sokféle lehetõségünk lesz, de már maga az ötlet is pazar. Jobban várom mint a GTA 4-et. :D

bázony, és már októberben megjelenik.. B)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Elolvastam Bad Bully elõzetesét a GS-ben, hát ez vmi állat egy játék lesz, hatalmas, hogy milyen sokféle lehetõségünk lesz, de már maga az ötlet is pazar. Jobban várom mint a GTA 4-et. :D

dettó.

Számomra most ez a No 1. És minden újabb és újabb info csak felcsigáz :( :( B)

Eszméletlen király lesz!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Balee

Na gyerekek a játék végre megjelent, aki kipróbálta írjon, hogy milyen lett a PC-s verzsön :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Na gyerekek a játék végre megjelent, aki kipróbálta írjon, hogy milyen lett a PC-s verzsön :) :rolleyes:

Hol jelent meg? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hol jelent meg? :huh:

nem akarok warez témába bocsátkozni, de már "kint" van bizonyos torrenteken ;)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

nem akarok warez témába bocsátkozni, de már "kint" van bizonyos torrenteken ;)

Ja

Azt hittem, boltban kapható :)

Link to comment
Share on other sites

_kEke_
Protection...: None :o
Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Na, aztán vigyázzunk ám arra, hogy miféle szavak hagyják el a szánkat. -_-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...