Jump to content
GSForum - Segélyvonal

One Piece


grasslover

One Piece  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

KeLa

Nem feltétlenül neki kell legyõznie õt.. Majd kibontakozik a képességeinek teljes arzenálja, és akkor meglátjuk. ^^

A OP-ben meg szoktak lenni ezek az állandó párosítások. A fény vs sötétség pedig sztem elég egyértelmûnek tûnik :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Lehet eltérés ettõl még.. x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Lehet eltérés ettõl még.. x)

Nem mondtam azt nem lehet, de megvan a lehetõsége. Persze most h még1x megnéztem nem is biztos h Kizaru logia type, hiszen láttuk h "lerobbant" a keze.

A támadások meg elvileg minden logián átmennek, nem? :huh:

Még ha Apoo támadása belülrõl is robbantaná fel az ellent, ha fickó tényleg "fénybõl van", akkor ennek sztem nem így kellett volna lennie...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Úgy érzem,hogy fillerhez értem.

Ezek a részek,amikor Luffy fején vérdíj van az Arlong csata után..ezek fillerek lesznek?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Úgy érzem,hogy fillerhez értem.

Ezek a részek,amikor Luffy fején vérdíj van az Arlong csata után..ezek fillerek lesznek?

Neem, a vérdíjazás nagyon fontos eleme a sorozatnak ^^ Még jóval késõbb lesz filler, egészen pontosan a 90. rész után valamikor.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Neem, a vérdíjazás nagyon fontos eleme a sorozatnak ^^ Még jóval késõbb lesz filler, egészen pontosan a 90. rész után valamikor.

Jaja,mostmár látom..elkapkodott hsz volt. Csak a rész elején úgy tûnt,hogy ez most az lesz.De így a rész végén érzõdik a súlya a dolgonak + már közel vannak a Grand Line-hoz. Most mennek Loguetown-ra.Érdekesnek ígérkezik. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Nem mondtam azt nem lehet, de megvan a lehetõsége. Persze most h még1x megnéztem nem is biztos h Kizaru logia type, hiszen láttuk h "lerobbant" a keze.

A támadások meg elvileg minden logián átmennek, nem? :huh:

Még ha Apoo támadása belülrõl is robbantaná fel az ellent, ha fickó tényleg "fénybõl van", akkor ennek sztem nem így kellett volna lennie...

Szerintem a logia képességek is akaratlagosak, tehát csak akkor halad át valami a testeden, ha te úgy döntesz. Ha nem, akkor valószínûbb, hogy a képessége paramecia, mégpedig sebesség.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Szerintem a logia képességek is akaratlagosak, tehát csak akkor halad át valami a testeden, ha te úgy döntesz. Ha nem, akkor valószínûbb, hogy a képessége paramecia, mégpedig sebesség.

Az itt leírtak szerint alapból is szinte sérthetetlenek - kivétel a seastone használata, vagy vmi gyenge pont; pl Crocodile-nál a víz stb... és ugye ott van Blackbeard is.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb
The only other time a physical blow may hurt the user is when he or she is caught off guard, as this gives the user no time to mentally change into their elemental form. However, the powers of a Logia can be trained to counter this problem, an example being Sir Crocodile's, who honed his abilities to the point of being able to turn on his powers as a reflex to a blow.
Link to comment
Share on other sites

KeLa

Oh, ez felett átsiklottam... de ha azt nézzük h Kizaru harc közben van jelenleg is és bárhonnan számíthat támadásra vigyáznia kell, és ha logia akkor elvileg mindennek át kéne rajta mennie. Pl. amikor megérkezett a szigetre, a rálõtt golyó átment a fején :huh:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Szerintem Kizaru nem gondolta, hogy bárki képes lehet ily módon támadni. x)

Az a golyó szerintem nem ment át a fején, csak nem sebezte meg õt. Ugyanígy kevésnek hiszek egy ilyen robbanást ahhoz, hogy kárt tegyen a testében. ^^

Link to comment
Share on other sites

KeLa

De harc közben bárhonnan lehet támadásra számítani. Mielõtt Ace harcolt volna Blackbeard-el, Auger egy pillanat alatt szitává lõtte... volna, ha nem lett volna már részben tûz formában ;D

Főleg olyan ellenfelek ellen, akiknél nem tudja az ember h mire számíthat...

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Akkor úgy fogalmazom meg, hogy nem nagyon tehetnek benne kárt. Csak a képességei teljes ismeretében nem akartam ilyen elhamarkodott kijelentést tenni. xP

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Persze, addig én sem mondom biztosra h logia, amíg az nem derül ki, sõt egyre jobban vmi light paramecia felé hajlok az õ esetében, mert egyelõre úgy tûnik h csak támadásra használja meg talán egy rövid idõre képes a "fénysebességre". Ha viszont logia, akkor szopatja õket rendesen és nem veszi komolyan a dolgot :D

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

nah megvagyok a pótlással :rolleyes:

hát Kizaru sztem egyértelmûen logia..az utolsó képsoron nem látszódott vér, és ha jól emlékszem Ao'Kijinél is volt olyan hogy miután szétvált esett szét a logia formájára. Mindenestre ha tényleg fény-logia típusú akkor rohadt nagy sz@rban vannak a kapitányok :rolleyes:

hawkins meg a Madárijesztõ-DF-t ette meg vagy mi a halál? xDD

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Szerintem õ szalma tipusú Logia.. xD

Azt viszont ne feledd, hogy Law is vér nélkül szét tudja szedni az embereket. x) Ebbõl én még viccbõl se vonnék le következtetést ^^ Csak annyit lehet biztosra tudni, hogy nem zoan.

Amúgy én azért látok nagyobb rációt parameciára, mert volt egy ilyen kijelentése Kizarunak, hogy "speed is weight." Erre ellenpontként szolgál a lézere, bár az is lehet más forrásból. x) Lehet, hogy Kizaru egy részecskegyorsító.. xD

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

Szerintem õ szalma tipusú Logia.. xD

Azt viszont ne feledd, hogy Law is vér nélkül szét tudja szedni az embereket. x) Ebbõl én még viccbõl se vonnék le következtetést ^^ Csak annyit lehet biztosra tudni, hogy nem zoan.

Amúgy én azért látok nagyobb rációt parameciára, mert volt egy ilyen kijelentése Kizarunak, hogy "speed is weight." Erre ellenpontként szolgál a lézere, bár az is lehet más forrásból. x) Lehet, hogy Kizaru egy részecskegyorsító.. xD

a speed is weight sztem arra utal hogy a fénysebességen már enyhén szólva mások az anyagok viszonyai mint általában :rolleyes: én biztos vagyok benne hogy logia

utolsó mondatra: lol xD

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Nem arra utal, hanem arra, hogy minél gyorsabb valami, annál nagyobb romboló ereje van. x) Egy kis kavics nem nehéz, de ha megfelelõ sebességgel dobják, akkor képes betörni valakinek a fejét. ^^

A másik, hogyha logia lenne, akkor Oda nem húzná ilyen sokáig a felfedését szerintem.

Marine Wanted List x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Szerintem õ szalma tipusú Logia.. xD

Sztem meg vmi woodoo paramecia vagy vmi hasonló, sztem nem véletlenül az a nicke h "magician" ;D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Nem komolyan írtam, hogy szalma.. ^^ Szerintem is olyasmi amúgy. Fura az is, amit mondott. 10 ember ereje.. Hm. Ebbõl könnyen lehet következtetéseket levonni, de valamiért nem érzem helyesnek azokat.. x)

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

Nem komolyan írtam, hogy szalma.. ^^ Szerintem is olyasmi amúgy. Fura az is, amit mondott. 10 ember ereje.. Hm. Ebbõl könnyen lehet következtetéseket levonni, de valamiért nem érzem helyesnek azokat.. x)

konkrétan? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Hát én ebbõl azt szûrtem le, hogy valahogyan (vuduval) képes élõlények erejét/képességeit a saját testébõl elõállított "babákba" implantálni. Vagy ezt az erõt magában a testében tudja ide-oda irányítani. Nyilván van ennek valami feltétele is, nem tud csak úgy mindenkire lecsapni. x)

Btw Kizaru lehet mégiscsak logia lesz. Blackbeard se képes sötétséggé alakulni, így elvileg ennek igaznak kell lennie a fényre is. Persze ez nem zárja ki azt, hogy paramecia. x)

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

Btw Kizaru lehet mégiscsak logia lesz. Blackbeard se képes sötétséggé alakulni, így elvileg ennek igaznak kell lennie a fényre is. Persze ez nem zárja ki azt, hogy paramecia. x)

ácsi. Blackbeard azért nem tud sötétséggé válni, mert cserébe elszívhatja más DF használók erejét. Fény logiánál ilyen tuti nincs, szval Kizaru simán lehet fény-formában

Link to comment
Share on other sites

KeLa

ácsi. Blackbeard azért nem tud sötétséggé válni, mert cserébe elszívhatja más DF használók erejét. Fény logiánál ilyen tuti nincs, szval Kizaru simán lehet fény-formában

One Piece wiki szerint a gravi képesség miatt nem tud átváltozni.

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

ja és a másik fontos dolog

a lézernek semmi köze a sebességhez, tehát a sebesség-paramecia-DF eset tuti ki van zárva

nem is beszélve arról, amikor hawkins szemébe villantott :rolleyes:

HOPPÁ!!! :blink: :blink: :lol:

és ez még akkori manga amikor az Arabasta-arc ment :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...