Jump to content
GSForum - Segélyvonal

One Piece


grasslover

One Piece  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

freezy

Remélem Ace is a legénység tagja lesz..

Bár õ már a Whitebeard Pirates-nél van :(

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Hát ez nem valószínû. Na meg elég szorult helyzetben van most. Na majd meglátod. x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Hmm... hmm... ez is nagyon jó fejezet lesz, akárcsak a mostani SE... x]

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Gondolom nem véletlen húztál párhuzamot a kettõ között. x)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Most uncsi részek vannak.. :/ Kicsit nyögvenyelõsen nézem,de biztos belendül,ha végre elérnek Arabasta-ba vagy Crocodille-al összefutnak.

Kár,hogy Ace elment :(

Amúgy szerintem Luffy-ra fogok szavazni a szavazásban.Nem hiszem,hogy valaki szimpibb lesz nála :D talán Ace..õt nagyon bírom + Zoro..de Luffy annyira barom,hogy muszáj rászavazni. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

Brook mért nincs benne a szavazásban? :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Mert Grass még nem tudta h ki az^^

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

AHAH. Mekkora harc lesz már itt.. x]]]]]]]] Bár amint feltûnt Kizaru, tudni lehetett, hogy ez lesz. x) Látni akarom, MOST. x]]]]

Link to comment
Share on other sites

OPfan

Ááá!Ez túl sok.MI LESZ EBBÕL?!

egy 7 - l l -. [pissed]

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Na ez kész xD

Grat Oda, tudod h kell keverni a szart... x]

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Utállak. Folyton felizgatsz ilyenekkel, és várnom kell szombatig.. xD

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Eszembe sem jutott ilyesmi, csak tettem egy ártatlan megjegyzést x)

De most tényleg nincs semmi ötletem h hogyan tovább :unsure:

Link to comment
Share on other sites

OPfan

Szerintem Rayleigh segít nekik elmenekülni.

Ja, és Kizaru támadását nem lehetne egy tükörrel visszaverni?

Akkor talán lenne esélyük.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ja, és Kizaru támadását nem lehetne egy tükörrel visszaverni?

De, ha bebújnak egy hatalmas tükör felületõ dobozba, viszont akkor õk sem mennek sehová :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

xDDDD Érdekes ötleteitek vannak.. x))

Szerintetek Kizaru fénnyel rúgja meg az ellent? -.-' Nem véd ellene egy tükör.. x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

xDDDD Érdekes ötleteitek vannak.. x))

Szerintetek Kizaru fénnyel rúgja meg az ellent? -.-' Nem véd ellene egy tükör.. x)

It's a BEAM! *.* xD

Link to comment
Share on other sites

OPfan

Csak egy ötlet volt, de biztos van gyenge pontja.

Ja, és It's a LASER BEAM! B)

Szerintem.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Kuma-nak érdekes hangot adtak az animében, legalábbis én másra számítottam. Azért nem rossz^^

Link to comment
Share on other sites

freezy

hehe,viccesen hatnak a OP-ben a dbz-s hangok. :D

(amikor átváltoznak..az a robbanás..vagy elpattannak vhonnan..meg sok minden.)Egy az egyben,ugyanaz,de gondolom nektek is feltûnt már,csak már sokadik jelenetnél hallom. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

hehe,viccesen hatnak a OP-ben a dbz-s hangok. :D

(amikor átváltoznak..az a robbanás..vagy elpattannak vhonnan..meg sok minden.)Egy az egyben,ugyanaz,de gondolom nektek is feltûnt már,csak már sokadik jelenetnél hallom. :rolleyes:

Animékben általában ugyanazok a hangok szoktak szerepelni a harcok során...fõleg a régebbiekben. Gondolom ócsóbb :D

One Pieceben amúgy nekem az az effekt tetszik, ami mindig valami gyors vágásos sokkoló jelenetnél ugrik be, meg a részek végén a TO BE CONTINUED felirat alatt. Az a dob durranás ^^ (Don Kriegnél van is erről egy nagy önparódia, mikor mutatják sorban mindig egy-egy karakter arcát, vagy két percig xD Nemtom emlékeztek-e)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Animékben általában ugyanazok a hangok szoktak szerepelni a harcok során...fõleg a régebbiekben. Gondolom ócsóbb :D

One Pieceben amúgy nekem az az effekt tetszik, ami mindig valami gyors vágásos sokkoló jelenetnél ugrik be, meg a részek végén a TO BE CONTINUED felirat alatt. Az a dob durranás ^^ (Don Kriegnél van is errõl egy nagy önparódia, mikor mutatják sorban mindig egy-egy karakter arcát, vagy két percig xD Nemtom emlékeztek-e)

hehe,pont most volt a dob durranás^^

Amúgy annyira tudtam,hogy így fogja Luffy leverni(habár még nem verte le)Crocodille-t..habár nem volt nehéz rájönni :D

Nem emlékszem a Don Krieg-es paródiára..ami szégyen,mert Te szntem régebben láttad azt a részt,mint én -_-

Link to comment
Share on other sites

grasslover

hehe,pont most volt a dob durranás^^

Amúgy annyira tudtam,hogy így fogja Luffy leverni(habár még nem verte le)Crocodille-t..habár nem volt nehéz rájönni :D

Nem emlékszem a Don Krieg-es paródiára..ami szégyen,mert Te szntem régebben láttad azt a részt,mint én -_-

Lehet nem akkor volt...hmm.

há úgy van, hogy kiállnak az ajtóba vagy hogy, és sorban mutatják gyors vágásokkal a karakterek arcait.

Luffy / dömm

Krieg / dömm

Zoro /dömm

Sanji /dömm

hajó /dömm

Krieg /dömm

...aztán megint sorban :D

Vagyis valami ilyesmi, azt tudom, hogy megállítottam a videót utána mert annyira röhögtem :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Lehet nem akkor volt...hmm.

há úgy van, hogy kiállnak az ajtóba vagy hogy, és sorban mutatják gyors vágásokkal a karakterek arcait.

Luffy / dömm

Krieg / dömm

Zoro /dömm

Sanji /dömm

hajó /dömm

Krieg /dömm

...aztán megint sorban :D

Vagyis valami ilyesmi, azt tudom, hogy megállítottam a videót utána mert annyira röhögtem :D

Jaaaa így már rémlik : DDD Sõt,emlékszem is,hogy volt ilyen.

De ebbe annyi fasság van.. xDD pozitív értelemben. Anime topichoz hozzá se tudok szólni..mert csak ezt nézem.. :D Még egy darabig biztos...

Mondjuk ma szntem rekordot csinálok..17-20 rész asszem amit ma nézek,vagyis szntem ezt az arcot mostmár befejezem. :D Olyan durva visszagondolni,hogy volt olyan,hogy Don Krieg.. :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Jaaaa így már rémlik : DDD Sõt,emlékszem is,hogy volt ilyen.

De ebbe annyi fasság van.. xDD pozitív értelemben. Anime topichoz hozzá se tudok szólni..mert csak ezt nézem.. :D Még egy darabig biztos...

Mondjuk ma szntem rekordot csinálok..17-20 rész asszem amit ma nézek,vagyis szntem ezt az arcot mostmár befejezem. :D Olyan durva visszagondolni,hogy volt olyan,hogy Don Krieg.. :D

Arabasta-nál esett meg nekem is a durva-darálás. Mikor a különbözõ negyedekben nyomják a csatát és mindenhol kiírják a nyertest :D Ott van Zoronak a földre borulása, ahogy leveszi a fejérõl a bandanat (marimoo xD) - az volt vagy két hónapig az avatarom MSN-en.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...