Jump to content
GSForum - Segélyvonal

One Piece


grasslover

One Piece  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

grasslover

Hehe, Donflamingo. Cool B)

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Mutasd nyugodtan :D

update: meglepõ a szavazás állása. Már eleve az, hogy 9 szavazat van, meg, hogy Chopper kapott két pontot! :) Ez tök jó...azt hittem majd mindenki Zoronak ugrik meg Ace-nek és a többi üres...mondjuk pont én beszélek, aki a marimora szavazatt X)

Chopper az 1ik szavazatát tõlem kapta...nagyon bejön nekem, jópofa :)

Nah 130-ig kivégezve, hnap jöhet a 131-152 adag :) (ez az egész Arabata/Crocodile rész marhajó volt...na meg amikor a 130-as rész végén Luffy Choppert utánozta Robin kezeivel...na azon ott behaltam...amilyen pofát vágott hozzá, hát az kész volt :D)...hnap estig szépen levánszorog ftp-rõl(sokakkal ellentétben nekem eddig mákom volt, mert 1x nem szakadt meg a letöltés róla...na jó 1x igen,de az a router hibája volt,mert szétkapcsolt :D), aztán lesz mit nézni...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Chopper az 1ik szavazatát tõlem kapta...nagyon bejön nekem, jópofa :)

Nah 130-ig kivégezve, hnap jöhet a 131-152 adag :) (ez az egész Arabata/Crocodile rész marhajó volt...na meg amikor a 130-as rész végén Luffy Choppert utánozta Robin kezeivel...na azon ott behaltam...amilyen pofát vágott hozzá, hát az kész volt :D)...hnap estig szépen levánszorog ftp-rõl(sokakkal ellentétben nekem eddig mákom volt, mert 1x nem szakadt meg a letöltés róla...na jó 1x igen,de az a router hibája volt,mert szétkapcsolt :D), aztán lesz mit nézni...

Ezek az utánozós részek nekem is kedvencek :D Luffy szokta meg Usopp, elég gyakran. Általában be is vágják alá a részek felénél felugró dallamokat is (kár, hogy HD-nál ez megszûnt). Amikor Sanjit utánozzák és még a szemöldökük is úgy bepöndörödik xD

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ki volt a másik aki Nico Robinra szavazott? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Ezek az utánozós részek nekem is kedvencek :D Luffy szokta meg Usopp, elég gyakran. Általában be is vágják alá a részek felénél felugró dallamokat is (kár, hogy HD-nál ez megszûnt). Amikor Sanjit utánozzák és még a szemöldökük is úgy bepöndörödik xD

Jaja, ezek nagyon kemény jelenetek ^^ Amikor Luffy leutánoz mindenkit xD Meg amikor Usopp Crocodilet.. Azon dõltem x)))

Amúgy ftp-rõl én 100-as csomagokban szedtem le, mert feleslegesnek láttam egyszerre leszedni mindet. De egyszer nem szakadt meg. Torrentrõl is mindig hamar lejött, soha nem kellett várnom egyetlen részre sem x)

Viszont megnéztem tegnap a 360. részt is, tehát most elkezdem a mangát.

Link to comment
Share on other sites

freezy

jók voltak ezek a Captain Kuro-s részek.Jó fight volt meg minden,de a Buggy-sak jobban tetszettek.

Remélem a köv ellenség evett a Devil's Fruitból :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Viszont megnéztem tegnap a 360. részt is, tehát most elkezdem a mangát.

Végre lesz valaki akivel kitárgyalhatom a mangás dolgokat is =D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

jók voltak ezek a Captain Kuro-s részek.Jó fight volt meg minden,de a Buggy-sak jobban tetszettek.

Remélem a köv ellenség evett a Devil's Fruitból :rolleyes:

Akik nem ettek, azok is lehetnek erõsek. x) Rengeteg féle képességet fogsz még látni, tehát nem kell várni, hogy mikor bukkan fel egy-egy. ^^

Viszont ez a kép kegyetlen.. xD Spoileres kicsit, de semmi konkrétat nem tud meg az ember belõle kb -> http://static.bleachexile.com/manga/one-pi...473/Parody1.png

473. manga chapterbõl van, tehát azért vigyázzanak vele, akik nem szeretik a spoilereket x)

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Belinkelem már h ne kelljen keresgélni ha vmelyik kell vkinek:

One​_Piece​_001-360

90 giga és elvileg benne van az összes eddigi angol subos rész 1 tõl a legfrissebb 360-asig :)

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Eh.. Kumának elég pro képessége van. Bár kisebb volt rajta a bounty, mint Morián, úgy néz ki, hogy erõsebb nála. oO x] Nightmare Luffy is elég durva volt.. ;>

Link to comment
Share on other sites

KeLa

A bounty csak egy szám, persze azért lehet következtetni belõle pár dologra de am nem sokat sokat jelent :)

Az nem attól függ h vki mennyire erõs hanem attól h miket csinált és h mennyire megy a marine és a world goverment idegeire.

Az ereje alapján pl Nico Robin vagy Franky is magasabb vérdíjat "érdemelne" akárcsak jó néhány ellenfelük is.

Ráadásul a shichibukai tagoknál "former bounty" van, vagyis csak addig ment, amíg nem kerültek be az RS-ok közé, mert utánna már nem nõtt tovább. Crocodile bountyja pl 81 millió volt, pedig annál sokkal erõsebb volt...

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Jó, persze, de õk kb ugyanakkor kerültek be szvsz. És a kettejük képessége elég hasonló az én szememben. x) Bár kitudja miket csináltak anno. Viszont ah..494. chapter xDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Jackass, Te hogy csinálod, az anime után elkezdted a mangát onnan ahol abbahagytad, vagy mi? Gondolom nem érted magad ilyen hamar utol, az elejérõl.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Jackass, Te hogy csinálod, az anime után elkezdted a mangát onnan ahol abbahagytad, vagy mi? Gondolom nem érted magad ilyen hamar utol, az elejérõl.

Hát csúnya lenne átrágni magamat 500 chapteren egy délután alatt x) 140 volt a legtöbb így vagy mennyi, szóval.. xD Persze, onnan folytattam ahol most az anime tart. Viszont kemények ezek az új arcok.. Sok rookie egy helyen ^^ Bár így is Luffy a legerõsebb szerintem x)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Water 7-ben tartok, még van némi idõ...de én rettegek a végtõl, amikor nem lesz több, csak hetente :ph34r: Bár ahogy nézem, szerintem egy hét és ott tartok ahol most te :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Csak nyugisan, én is visszafogtam már magamat a vége felé. Nyertem vele kb 2 napot.. -.- xD

Kela: szerinted is lesz egy hoszabb filler "szezon"? Elég közel van a mangához az anime elvégre.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Kela: szerinted is lesz egy hoszabb filler "szezon"? Elég közel van a mangához az anime elvégre.

Nagyon is valószínû h Thriller Bark után lesz min. 15-20 rész filler...

Viszont kemények ezek az új arcok.. Sok rookie egy helyen ^^ Bár így is Luffy a legerõsebb szerintem x)

Az kétségtelen h Luffy krva erõs, de olyan ellenfelek ellen nehezen boldogul, akiket nem tud megütni, vagy még a közelükbe sem tud menni... és ahogy a többinek is, neki is megvan a maga gyenge pontja.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Persze, de hát õ lesz a Pirate King ;D Elég durva volt ez az utolsó 2-3 chapter. Kíváncsi vagyok mit fognak kezedeni Kumával meg Kizaruval.. x)

Amúgy valószínû, hogy fel fog menni megint a bounty-ja Luffynak. Bár nem fogják szétkürtölni a thriller barkos történteket, de Crocodile esetében is ez történt. Mivel a mostani tippembõl lehet következtetni a jelenlegi vérdíjra, ezért fehérben írom le. Szvsz 410 millió lesz. If they raise it, that is.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Mivel a mostani tippembõl lehet következtetni a jelenlegi vérdíjra, ezért fehérben írom le. Szvsz 410 millió lesz. If they raise it, that is.

Sztem az egy "kicsit" sok... bár azt sem mondom h lehetetlen :D

Nem hinném h a WG belemenne ebbe, hiszen ezzel tul.képpen a shichibukai elvesztené az addigi félelemkeltõ látszatát az emberek szemében. Sztem úgy kb 350 millió lesz, ha egyáltalán nõ valamennyit.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Én is gondoltam erre, de mint te is mondtad: nem lehet a former bounty alapján ítélni. x) A wg éppen most hírdetett háborút whitebeardék ellen, akinek el se merem képzelni, hogy mekkora a bountyja.. ^^

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Smoker a kendvenc, imádom a kabátját!

Véletlenül nincs hozzá magyar felirat, mert a 100. résznél abbamaradt( magyar felirat hiánya miatt)!!!!??

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Én is gondoltam erre, de mint te is mondtad: nem lehet a former bounty alapján ítélni. x) A wg éppen most hírdetett háborút whitebeardék ellen, akinek el se merem képzelni, hogy mekkora a bountyja.. ^^

Én úgy értelmeztem h ez a dolog fordítva van, Whitebeardék fognak támadni Ace miatt :huh:

Szal én inkább úgy mondanám h a WG kiprovokálta a háborút.

Persze, de hát õ lesz a Pirate King ;D Elég durva volt ez az utolsó 2-3 chapter. Kíváncsi vagyok mit fognak kezedeni Kumával meg Kizaruval.. x)

Elõször is az a kérdés h Kidd és Law mire megy Kumával. Az elég szánalmas lenne ha Oda már most kinyiratná õket xD

Végül is mindkettõ nagyobb távolsából nyomja, talán így van esélyük:

- Kiddnek elvileg vmi mágneses ereje van, bár azt nem tudni h Kuma pontosan milyen fémbõl van

- A másik kérdés h Law tulajdonképpen bármit meg tud vágni a körön belül, vagy csak azt, amire amúgy is képes lenne... :rolleyes:

Kizaru meg valszeg Luffyval fog fightolni...

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

A válaszod elsõ részét én is így gondoltam. Ez akkora provokáció, hogy már támadásnak is nevezhetnénk. x)

Második válaszod: pedig lehet, hogy megteszi. xD De biztos van valami limitje Law képességének. Viszont ez a legviccesebb képesség eddig szvsz x)) Azt viszont kétlem, hogy Kizaru meg Luffy harcolni fog most. Túl gyorsnak érzem ezt a tempót. Bár az lehet, hogy harcolni kezdenek majd Luffyék elmenkülnek.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Smoker a kendvenc, imádom a kabátját!

Véletlenül nincs hozzá magyar felirat, mert a 100. résznél abbamaradt( magyar felirat hiánya miatt)!!!!??

100.? Én a 20. részig tudtam, hogy magyarítva van :D Akkor azóta haladtak vele. Hát...várj, mást nem tehetsz :\ Vagy nézd angol subbal, nem nehéz a nyelvezete.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

100.? Én a 20. részig tudtam, hogy magyarítva van :D Akkor azóta haladtak vele. Hát...várj, mást nem tehetsz :\ Vagy nézd angol subbal, nem nehéz a nyelvezete.

Én is úgy tudom h 20-ig 26-ig (már én is régen néztem) van AA-n, és még 39-ig valamelyik fordítócsapat megcsinálta, de még ellenõrzés alatt van :unsure:

Második válaszod: pedig lehet, hogy megteszi. xD De biztos van valami limitje Law képességének. Viszont ez a legviccesebb képesség eddig szvsz x)) Azt viszont kétlem, hogy Kizaru meg Luffy harcolni fog most. Túl gyorsnak érzem ezt a tempót. Bár az lehet, hogy harcolni kezdenek majd Luffyék elmenkülnek.

Gondolom Kizaruval nem az lesz h odament, aztán visszamegy harc nélkül. Végül is Luffy a fõ célpontja.

Lawnak és Kiddnek meg elég lesz Kuma is xD

Most h jobban megnéztem, Law végül is nem egyszerûen csak vág, hiszen a a fej még beszélt a kezében.

Sztem a kör mérete és Law gyorsasága a 2 fõ tényezõ. Bár Kuma sem az a csiga típus h csak úgy álldogálna abban a körben... és közben énekelné h "Kör közepén állok, körbevesznek jó barátok" xDDD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...