Jump to content
GSForum - Segélyvonal

One Piece


grasslover

One Piece  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

grasslover

193. rész után vagyok. Igazán véget érhetne már a sky islandos rész... :rolleyes:

Asszem nem lövök le ezzel semmit: még két részt kell kibírnod :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Enelnek is vannak jó pillanatai. Bár tény, hogy Crocodile-hoz képest nem annyira cool, de simán erõsebb mint bármelyik másik fõgonosz, KeLa mondta, hogy összehasonlítva Eneltõl nincs erõsebb karakter a világban. Legalábbis eddig :D A villámcsapás mondjuk Crocodile-t sem biztos, hogy sebezte volna, mivel leföldeli :lol:

Blackbeard képessége erõsebb x)

Viszont örülök, hogy van ilyen topic. ^^ Ha nem te nyitod meg, akkor én, mert már erõsen érett. Csak nem akartam, hogy már a 3. animés külön topicom legyen, mert már a bleachesnél is háborgott a nép. xD

Nekem Luffy a kedvencem, de Ace, Shanks, Smoker, Zoro, Sanji, Robin, Nami szintén nagyon bejönnek karakterileg x) Usoppal nem tudok mit kezdeni. Ha nem lenne mindig olyan, amilyen, akkor õ is ott lenne a sorban. Ja és ki ne hagyjam.. Franky ;D Õ kegyetlen x))

Link to comment
Share on other sites

Ghoul

Asszem nem lövök le ezzel semmit: még két részt kell kibírnod :D

Köszi, hála az égnek. :D

Usoppal nem tudok mit kezdeni. Ha nem lenne mindig olyan, amilyen, akkor õ is ott lenne a sorban.

Usoppot én se kedvelem. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Blackbeard képessége erõsebb x)

Nem feltétlenül, nem hiába szokták mondani h "gyors, mint a villám"... :)

Azt nem mondom h Enel le tudná gyõzni, de ez fordítva is igaz lehet.

És ugye neki is van gyenge pontja, a többi logia-val ellentétben õ nem tud átváltozni... és bár sokat kibír ha elég támadást beszed, akkor sztem neki is vége x)
Link to comment
Share on other sites

freezy

Jó látni,hogy senki(vagyis nem sokan) nem szereti Usopp-ot :D ..nálam még csak most lépett be a soriba. Eddig semmi bajom vele..a karatkere és fizimiskája eléggé irritáló,de amúgy még semmi konkrét vélemény nem alakult ki róla bennem.

Amúgy ezen a Jango-n jókat röhögök..csak kicsit Michael Jackson copy a csávó.. xD pojén.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Usopp olyan, amilyen karakternek lennie kell egy poénokra meg akcióra kihegyezett japán médiumnak (legyen az japán film, sorozat, anime vagy játék): eleve rusnya és a kinézete nevetséges, gyáva meg hazudik, de azé' a szíve a helyén van -_- Meg piszkosul jól lõ :D Nem hiszem, hogy bárki kedvencének sorolná Usoppot, de utálni sem lehet mert szerethetõ. Szerencsére sosem erõltetik, megvan neki a saját helye, attól többet nem kap. Viszont a készítõknek hála, mindig sikerül õt is pozitívként feltüntetni, pl a legénységhez hasonlóan bármennyire gyáva is, mégis a legésszerûbben gondolkozik (Zoronál agyalágyultabb szereplõ nem nagyon van :D és akkor Luffyról még nem is beszéltem), meg van némi technikai tudása ami gyakran kimenti a csapatot néhány helyzetbõl.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Nem feltétlenül, nem hiába szokták mondani h "gyors, mint a villám"... :)

Azt nem mondom h Enel le tudná gyõzni, de ez fordítva is igaz lehet.

Na igen, de ha nem valamilyen kisüléssel támad (amit ugye elnyel a képessége bb-nek), akkor meg kell ütnie. Ahozz, hogy megüsse ugye oda kell "teleportálnia", de az ütés elvégzéséhez csak a fizikai képességeit tudja használni. Szóval, ha bb el tud nyelni mindent az elejétõl, akkor nyert ügye van. Bár elég lomha szegény. xD De ha Luffy erejével párosítanánk ezt a képességet, akkor õ lenne a legerõsebb. Amúgy meg az sem igaz, hogy Enel mindenkinél erõsebb, mert Luffy ellen nem sokat ér a képessége ugye ^^

Link to comment
Share on other sites

Ghoul

Amúgy ezen a Jango-n jókat röhögök..csak kicsit Michael Jackson copy a csávó.. xD pojén.

Nekem is egybõl az jutott róla eszembe. xD

Usopp olyan, amilyen karakternek lennie kell egy poénokra meg akcióra kihegyezett japán médiumnak (legyen az japán film, sorozat, anime vagy játék): eleve rusnya és a kinézete nevetséges, gyáva meg hazudik, de azé' a szíve a helyén van -_- Meg piszkosul jól lõ :D Nem hiszem, hogy bárki kedvencének sorolná Usoppot, de utálni sem lehet mert szerethetõ. Szerencsére sosem erõltetik, megvan neki a saját helye, attól többet nem kap. Viszont a készítõknek hála, mindig sikerül õt is pozitívként feltüntetni, pl a legénységhez hasonlóan bármennyire gyáva is, mégis a legésszerûbben gondolkozik (Zoronál agyalágyultabb szereplõ nem nagyon van :D és akkor Luffyról még nem is beszéltem), meg van némi technikai tudása ami gyakran kimenti a csapatot néhány helyzetbõl.

Ha nem vinnék ennyire túlzásba a gyávaságát, meg nem lenne ekkora orra, akkor még bírnám is. :lol:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Na igen, de ha nem valamilyen kisüléssel támad (amit ugye elnyel a képessége bb-nek), akkor meg kell ütnie. Ahozz, hogy megüsse ugye oda kell "teleportálnia", de az ütés elvégzéséhez csak a fizikai képességeit tudja használni. Szóval, ha bb el tud nyelni mindent az elejétõl, akkor nyert ügye van. Bár elég lomha szegény. xD De ha Luffy erejével párosítanánk ezt a képességet, akkor õ lenne a legerõsebb. Amúgy meg az sem igaz, hogy Enel mindenkinél erõsebb, mert Luffy ellen nem sokat ér a képessége ugye ^^

De Bb képessége nem állandóan aktív, csak akkor tud pl egy a villámot elnyelni ha idõben aktiválja és arra irányítja ahonnan a támadás jön. Szal ha hátulról meglepik és nem reagál idõben, egy olyan ellenfél aminek nagyon erõs támadása van, akár egy csapással is elintézheti.

Ja és Luffy az egyetlen aki bírja Enel ellen, más már alapból halottnak tekinthetõ az elejétõl :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

De Bb képessége nem állandóan aktív, csak akkor tud pl egy a villámot elnyelni ha idõben aktiválja és arra irányítja ahonnan a támadás jön. Szal ha hátulról meglepik és nem reagál idõben, egy olyan ellenfél aminek nagyon erõs támadása van, akár egy csapással is elintézheti.

Ja és Luffy az egyetlen aki bírja Enel ellen, más már alapból halottnak tekinthetõ az elejétõl :D

A többi logia használó azért tud kezdeni valamit x) Viszont ezért írtam, hogyha az elejétõl kezdve el tudná nyelni az elektromosságot, akkor nem lenne sok problémája.

Ha ez így megy tovább lassan a kedvenc szereplõim lesznek ezek a thriller bark-os zombik xDxDxD Mekkora poén népség ez már x))

Link to comment
Share on other sites

KeLa

A többi logia használó azért tud kezdeni valamit x) Viszont ezért írtam, hogyha az elejétõl kezdve el tudná nyelni az elektromosságot, akkor nem lenne sok problémája.

Sztem nem kell ahhoz logia használónak lennie...

Ott van pl Doflamingo, ha Blackbeard szíven szúrná vagy fejbelõné magát meg van oldva a dolog, nem? :huh:

Vagy talán Kuma... elvileg õ bármit vissza tud verni, talán a sötétséget is oO

Bár az elõbbi két verzió nem valószínû, Luffy már így is kettõt elintézett, nem engedhetik meg maguknak h egymást kinyírják :D

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

Jó látni,hogy senki(vagyis nem sokan) nem szereti Usopp-ot :D ..nálam még csak most lépett be a soriba. Eddig semmi bajom vele..a karatkere és fizimiskája eléggé irritáló,de amúgy még semmi konkrét vélemény nem alakult ki róla bennem.

én egy darabig bírtam Usoppot, de a Water7 rész után már nem a régi az érzés :P

Sztem nem kell ahhoz logia használónak lennie...

Ott van pl Doflamingo, ha Blackbeard szíven szúrná vagy fejbelõné magát meg van oldva a dolog, nem? :huh:

apropó Doflamingo...neki voltaképp hová sorolható be az ereje? mert nem paramecia, nem zoan, nem logia... :huh:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

apropó Doflamingo...neki voltaképp hová sorolható be az ereje? mert nem paramecia, nem zoan, nem logia... :huh:

Még azt sem tudni h egyáltalán DF használó, vagy alapból képes rá.

Am ha valóban DF miatt képes rá, akkor sztem paramecia lenne, a másik kettõ alapból kizárható....

Link to comment
Share on other sites

Ghoul
Végre vége a Sky Islandnak. :D
Link to comment
Share on other sites

Deathangel

Még azt sem tudni h egyáltalán DF használó, vagy alapból képes rá.

Am ha valóban DF miatt képes rá, akkor sztem paramecia lenne, a másik kettõ alapból kizárható....

hát alapból nem hiszem azért... :rolleyes: paramecia meg elvileg azért nem lehet mert az a testrészekhez kötött, nem? :huh:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

hát alapból nem hiszem azért... :rolleyes:

Ki tudja, a OP-ben bármi lehetséges, állítólag Mihawk sem evett DF-t... és róla jobban is hiszem. De Doflamingonál én is DF-re tippelnék inkább...

paramecia meg elvileg azért nem lehet mert az a testrészekhez kötött, nem? :huh:

Az elvileg bármilyen különleges emberfeletti erõ lehet, Moria-é is paramecia.

A zoan-tól valamilyen állat lesz, a logia meg vmlyen element alapú (tûz, víz, homok stb..)

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

Ki tudja, a OP-ben bármi lehetséges, állítólag Mihawk sem evett DF-t... és róla jobban is hiszem. De Doflamingonál én is DF-re tippelnék inkább...

Az elvileg bármilyen különleges emberfeletti erõ lehet, Moria-é is paramecia.

A zoan-tól valamilyen állat lesz, a logia meg vmlyen element alapú (tûz, víz, homok stb..)

Paramecia fruits are the most common of the Devil Fruits types. They can change the user's body in some way. For example, Luffy's Gomu Gomu no Mi allows him to stretch like rubber. The powers that paramecias are granted can't be generalized into one category. Some users can mentally activate their power (ex: Foxy) while others can alter their body (Miss Doublefinger).

bár hát...najó, majd úgyis kiderül :lol:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Paramecia fruits are the most common of the Devil Fruits types. They can change the user's body in some way. For example, Luffy's Gomu Gomu no Mi allows him to stretch like rubber. The powers that paramecias are granted can't be generalized into one category. Some users can mentally activate their power (ex: Foxy) while others can alter their body (Miss Doublefinger).

bár hát...najó, majd úgyis kiderül :lol:

Sztem Doflamingo is vmi ilyesmi lehet :)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Végre vége a Sky Islandnak. :D

Marine Base hamar vége, aztán az eddigi legelborultabb arc következik :rolleyes: Siess :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Sztem nem kell ahhoz logia használónak lennie...

Ott van pl Doflamingo, ha Blackbeard szíven szúrná vagy fejbelõné magát meg van oldva a dolog, nem? :huh:

Enelre értettem ezt.

Doflamingo szerintem is paramecia típusú. És szerintem ez a lehetõ leggenyóbb gyümi.. xD Mihawk meg simán lehet ilyen brutális a saját erejébõl is. Zoro is így nyomja. Na meg Luffy is rohadt erõs a gomu gomu gyümi nélkül is. Azzal csak még inkább fokozza a saját erejét.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Enelre értettem ezt.

Doflamingo szerintem is paramecia típusú. És szerintem ez a lehetõ leggenyóbb gyümi.. xD Mihawk meg simán lehet ilyen brutális a saját erejébõl is. Zoro is így nyomja. Na meg Luffy is rohadt erõs a gomu gomu gyümi nélkül is. Azzal csak még inkább fokozza a saját erejét.

Persze, nem muszáj mindenkinek fruitot falatoznia, Zoro meg Sanji a két példa erre :D

Kérdés: Whitebeardék elõkerülnek majd hamarosan? Mekkora szívenütés már mikor mutatják a kapitányt :rolleyes: Egyik legdurvább jelenet a sorozatban szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Apám, milyen messze jár már mindenki...én meg még csak most fejezem be az Arabasta-i részt...bele kéne húzni, asszem :)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Kérdés: Whitebeardék elõkerülnek majd hamarosan? Mekkora szívenütés már mikor mutatják a kapitányt :rolleyes: Egyik legdurvább jelenet a sorozatban szerintem.

Ööö... én tudnék mutatni neked vmit, de lehet h talán egy kicsit spoileres....^^

Mondjuk annyira azért nem, mert azon kívûl h a mangában bemutatták a dolgot az egyik oldal alján, sztem ez még elég messze van a történetben, fõleg h most teljesen más van elõtérben.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ööö... én tudnék mutatni neked vmit, de lehet h talán egy kicsit spoileres....^^

Mondjuk annyira azért nem, mert azon kívûl h a mangában bemutatták a dolgot az egyik oldal alján, sztem ez még elég messze van a történetben, fõleg h most teljesen más van elõtérben.

Mutasd nyugodtan :D

update: meglepő a szavazás állása. Már eleve az, hogy 9 szavazat van, meg, hogy Chopper kapott két pontot! :) Ez tök jó...azt hittem majd mindenki Zoronak ugrik meg Ace-nek és a többi üres...mondjuk pont én beszélek, aki a marimora szavazatt X)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...