Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Könyvgyűjtés


tenderlumpling

Recommended Posts

tenderlumpling

Na, akkor ide lehet berakosgatni listát, képeket (ha lehet, linkeket, ne gigantikus wallpapereket :D), megjelenési dátumokat, kedvelt sorozatokat, vágyálmokat, bibliofíliai hajlamokat... ami csak belefér. Hajrá, könyvek!

Link to comment
Share on other sites

stalker_cs73

Na, akkor ide lehet berakosgatni listát, képeket (ha lehet, linkeket, ne gigantikus wallpapereket :D), megjelenési dátumokat, kedvelt sorozatokat, vágyálmokat, bibliofíliai hajlamokat... ami csak belefér. Hajrá, könyvek!

Megyek fotózgatni...

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Én mostanában fõképp ebookokat gyûjtök :lol: Persze van legalább 100000ft-nyi könyv, amit azonnal megrendelnék (Martin, Gaiman, Moore, stb. stb.) képregényekrõl nem is beszélve, de sajnos ilyen az élet, könyveket szinte csak antikváriumban veszek, van itt Debrecenben több rendkívül színvonalas hely, anyával majdnem minden héten megyünk... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Na, akkor ide lehet berakosgatni listát, képeket (ha lehet, linkeket, ne gigantikus wallpapereket :D), megjelenési dátumokat, kedvelt sorozatokat, vágyálmokat, bibliofíliai hajlamokat... ami csak belefér. Hajrá, könyvek!

hát én beleõszülnék, ha leírnám/lefényképezném az összes könyvemet, pláne, ha hozzáveszem a többi könyvet, ami még a családé. legyen elég annyi, hogy szinte sosem kellett könyvtárba járnom :D

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

Hm... az én listám nem lesz valami hosszú, ami a saját könyveket illeti.

Brian Adams: Galaxis Útikalauz Stopposoknak

Stephen King: Puszta Földek (Setét Torony 3)

Stephen King: A Setét Torony (Setét Torony 7)

Erato Antológia

És még van két könyv, ezek ilyen krimik vagy mik: Két medvés mambó és Veszett Világ (az író neve nem jut eszembe)

Persze ha minden könyvet, amit az elmúlt másfél évben elolvastam, meg is vettem volna, lenne úgy 100-150 darabos gyûjteményem. (és ami azt illeti, lesz is, vagy ne legyen a nevem Stranger :tongue: )

Link to comment
Share on other sites

Ante

Brian Adams: Galaxis Útikalauz Stopposoknak

[sm52] Bocs, de ettõl padlót fogtam. Szegény Doug, ha megtudná, hogy egy popsztár írt egy ugyanolyan címû könyvet, mint õ... B)

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Érdekes téma, majd összeírom a listámat, ha lesz egy kicsivel több idõm. Arról is, ami van, és arról is, amit tervezek. x)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

[sm52] Bocs, de ettõl padlót fogtam. Szegény Doug, ha megtudná, hogy egy popsztár írt egy ugyanolyan címû könyvet, mint õ... B)

Tényleg :lol: Tekinthetjük humornak is, mint a könyv mellékhatása :D De sajnos Doug már nem tudja meg...

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

[sm52] Bocs, de ettõl padlót fogtam. Szegény Doug, ha megtudná, hogy egy popsztár írt egy ugyanolyan címû könyvet, mint õ... B)

úúú... lóf*sz. Ezért elolvasom a hétvégén. De gáááz. :lol:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Nekem is sok könyvem van, de abból sok csak ilyen gyerekkönyv :). A kötelezõket nem veszem ide.

Inkább leírom azokat,amik az enyémek és elolvastam:

Narnia krónikái összes

Darren Shan Vámpír könyvek összes

Darren Shan Démonvilág 1-4(egyenlõre)

Star Wars 1-2

Harry Potter 1-6(nincs kedvem a 7-hez :( )

Andrew Clements - Sherry Clutch a siker kovácsa :)

Louis Sachar - Bradley az osztály réme

De ezen kívül is van jópár könyv amit elolvastam, de azok sajnos nem az enyémek.

Nekem bevannak tervezve Agatha Cristie és Stephen King könyvei.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Hm, nézzük a szobámat. Ide kerültek a kevésbé díszesebb könyvek, ugyanis a szép nagyokat anya elcsórta a nappaliba :(

J.K. Rowling: Harry Potter és a bölcsek köve

J.K. Rowling: Harry Potter és a Titkok Kamrája

J.K. Rowling: Harry Potter és az azkabani fogoly

J.K. Rowling: Harry Potter és a Tûz Serlege

J.K. Rowling: Harry Potter és a Fõnix Rendje

J.K. Rowling: Harry Potter és a Félvér Herceg

J.K. Rowling: Harry Potter and the Half-Blood Prince

Peter S. Beagle: Az utolsó egyszarvú

Peter S. Beagle: A fogadós éneke

Peter S. Beagle: A karakoszki varázsló

Peter S. Beagle: Egy csendes zug

Peter S. Beagle: Tamsin története

Peter S. Beagle: Tükörbirodalmak

Gene Wolfe: A kínvallató árnya

Gene Wolfe: A békéltetõ ereklyéje

Dan Simmons: Káli dala

Christopher Priest: A tökéletes trükk

Michael Moorcock: Örökkévaló bajnok

Michael Moorcock: Gloriána

Richard Lee Byers: Hanyatlás

Thomas M. Reid: Lázadás

Richard Baker: Elkárhozás

Lisa Smedman: Pusztulás

Philip Athans: Megsemmisülés

Paul S. Kemp: Feltámadás

R.A. Salvatore: Otthon

R.A. Salvatore: Számûzött

R.A. Salvatore: Menedék

R.A. Salvatore: Kristályszilánk

R.A. Salvatore: Ezüst erek

R.A. Salvatore: A félszerzet ékköve

R.A. Salvatore: Ezer ork

R.A. Salvatore: A magányos drow

R.A. Salvatore: Két kard

Ed Greenwodd, Jeff Grubb: Cormyr - A regény

Ed Greenwodd, Jeff Grubb: Túl a magas úton

Ed Greenwodd, Jeff Grubb: A sárkány halála

Bernard Cornwell: A Tél királya

Bernard Cornwell: Isten ellensége

Bernard Cornwell: Excalibur

Legendák II. antológia

Szabó Magda: Régimódi történet

Szabó Magda: Az ajtó

Szabó Magda: A csekei monológ

Szabó Magda: Für Elise

Szabó Magda: Abigél

Szabó Magda: Freskó

John Dickie: Cosa Nostra - A szicíliai maffia története

Neil Gaiman: Tükör és füst

Neil Gaiman: Endless Nights

Emellé jön még 24 Disney meséskönyv, egy polcnyi Európa Diákkönyv-sorozatos kötelezõ (41 db), plusz egy félpolcnyi történelem szakirodalom (18 db), illetve az olyan könyvek, amelyek máshol nem férnek el :D

Majd legközelebb szemügyre veszem a nappalit is, mert ott legalább tényleg van könyvanyag, az én szobámba sajna csak a töredéke került :(

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na, gyûjteményem a szobámban, nagy vonalakban (késõbb képet is nyomok):

Philip K. Dick (14): Az ember a fellegvárban, Palmer Eldritch három stigmája, Kizökkent idõ, Ubik, VALIS, Figyel az ég, Kamera által homályosan, Álmodnak-e az androidok elektronikus bárányokkal?, Idõugrás a Marson, Csordulj könnyem, mondta a rendõr, Az Alfa-hold klánjai, Várjuk a tavalyi évet, Lenn a sivár Földön, Már megint a felfedezõk

Stephen King (34) : A Setét Torony I-VII, Végítélet I-II, Az I-II, A halálsoron, Tortúra (2 nyelven), Halálos árnyék, A sárkány szeme, Hasznos holmik, A mobil, A fekete ház (feat. Peter Straub), Titkos ablak, titkos kert, A napkutya, A rémkoppantók, Borzalmak városa, Cujo, A tûzgyújtó, A remény rabjai, Éjszakai mûszak, Csontkollekció, Rémálmok és lidércek, A menekülõ ember, Álomcsapda, Christine, Rémautó, A ragyogás, A két Rose, Az írásról

H. G. Wells (6) : Mr. Polly lázadása, A szerencse kerekei, A bûvös bolt, Kipps, Kõkori történet, A láthatatlan ember / Az istenek eledele

Steven Erikson (4) : A hold udvara, Tremorlor kapuja, A jég emlékezete, A láncok háza

Jules Verne (16): Utazás a Föld középpontja felé, Kétévi vakáció, A Chancellor, A világ ura, Az Antillák világa, Véres dráma Livóniában, Haza, Franciaországba, Három orosz, három angol, 80 nap alatt a Föld körül, A 15 éves kapitány, Párizs a XX. Században, Dél csillaga, A névtelen család, Grant kapitány gyermekei, A rejtelmes sziget, Nemo kapitány

Michael Crichton (7): Ködsárkányok, A nagy vonatrablás, Az átprogramozott ember, Kongó, Élesben, Zaklatás, Szörnyek szigete

Howard Phillips Lovecraft összes mûvei I-III.

Ambrose Bierce összes novellái

Raymond Chandler összes Philip Marlowe-története I.

J. R. R. Tolkien (2): A Gyûrûk Ura I-III, A Szilmarilok

Peter Straub (3): Koko I-II, Rejtély, Torok

Peter S. Beagle: Egy csendes zug

Neil Gaiman: Amerikai istenek

Tad Williams: Virágok háborúja

Leon Uris (2): Döntés, Megváltás

Amerikai irodalom:

Amerikai elbeszélõk I-II, Mai amerikai elbeszélõk, American reader I.

John Steinbeck: Érik a gyümölcs, Késik a szüret, Egy marék arany

William Faulkner: A hang és a téboly

Ernest Hemingway: Halál délután, elbeszélések

Harriet-Breecher Stowe: Tamás bátya kunyhója

Edgar Allan Poe összes versei, Ismeretlen történetek

Kurt Vonnegut: A hamvaskék sárkány, Áldja meg az Isten, Dr. Kevorkian

John Updike: Az eastwick-i boszorkányok, Gyere hozzám feleségül

Joseph Heller: A 22-es csapdája

Irvin Shaw: Oroszlánkölykök

(na itt untam meg, ebben a részlegben van még ezen kívül 10-20)

Európa Diákkönyvtár: 12 tétel

Sci-fi és fantasy részleg: Néhány Lem, Asimov, Clarke, Scott Card, Star Wars, Salvatore, stb. 20-30 tétel

Kötelezõ és ajánlott irodalom: Itt is van minden, válogatott magyar írók-költõk és világirodalmi klasszikusok, 50 tételt legalább számítok ide

Tudomány: Ismeretterjesztõ könyv, szótár és kéziszótár, enciklopédia, krónika, miegymás tartozik össze, most azt meg nem számolom, de 100 felett van.

Egyéb: Vicckönyvek, magazinok, tankönyvek, ufós könyvek, válogatott baromságok, kalandregények; szóval a maradék.

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Szép gyûjtemények :rolleyes:

Majd valami képet én is betennék, bár nem vagyok a Könyves részleg rendszeres postolója...

Tender, Wells-tõl pont az Idõgép és a világok harca nincs meg? :unsure:

A Dick-eket pedig nyugodtan postázhatod is, postaköltséget majd állom én B)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Tender, Wells-tõl pont az Idõgép és a világok harca nincs meg? :unsure:

A Dick-eket pedig nyugodtan postázhatod is, postaköltséget majd állom én B)

Az Idõgép ott van a Bûvös boltban, a Világok harcát meg sehol nem találtam régi kiadásban, az újért meg sokat kértek, bár most olcsóbb.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Vannak szép gyûjtemények :) B) Gratula hozzájuk :) :) Sajna én csak a családi gyûjteményekkel büszkélgethetnék xD nekem kevés saját pénzemen vásárolt könvyem van sajna :( :ph34r: majd idõsebb koromra biztos sok lesz, de inkább filmekre vagy gamekre költöm a pénzem xD könyveket sokat kérek kölcsön xD

Link to comment
Share on other sites

silent

Na kezdjük, össze-vissza, ahogy észre veszem a polcon:

J.K. Rowling: Harry Potter 1-7

Tolkien: Gyûrûk ura 1-3

Phillip K. Dick: Lenn a sivár fölsön, Már megint a felfedezõk, VALIS, idõugrás a marson, Dr. Vérdíj, Palmer Eldritch három stigmája, Az ember a fellegvárban, Csordulj könnyem, mondta a rendõr, Kamera által homályosan, kizökkent idõ

Christopher Moore: Mocskos meló, A leghülyébb angyal, Biff evangéliuma

Robert R Mccammon: csak az enyém

Iain (M.) banks: Fegyver a kézben, Darázsgyár

Chuck palahniuk: Harcosok klubja

Huxley: szép új világ

William Golding: A legyek ura

Michael Crichton: Õslénypark, Szörnek szigete

H. G. Wells: Világok harca

Douglas Adams: galaxis utikalaúz stopposoknak (1-5), A kétség lazaca

George Orwell:állatfarm

Takami Kosun: Battle royal

Lawrence Block: A betörõ-, aki parókát viselt, akit szekrénybe zártak, aki spinózát olvasott

H.P. Lovecraft: összes mûvei 2

Asimov: Teljes alapítvány birodalom robot univerzuma 1-3

Christopher Paolini: eragon, Elsõ szülött

Rejtõ Jenõ: a néma revolverek városa

Michael Ende: végtelen történet

Peter S. Beagle: egy zendes zug

Lawrence Sutin: Isteni inváziók Philip K. Dick élete

Neil Gaiman: csillagpor,amerikai istenek

Jeff Lindsay: dárga dolgos dexter, dexter dühödt démonai

Poe: A holló

Stephen King: borzalmak városa, Az írásról

David Lynch: Hogyan fogjunk nagy halatkötelezõk: körülbelül 20-30 db

Bradbury: az öröm masinériái

Goethe: Az ifjú wernther szenvedései

az írót nem tudom kivenni, de a cím: A néma

Santoine De Saint-Exupéry: A kisherceg

régi/fiatalkori könyveim: Nógrádi Gábor :Petepite

Hegedûs géza:a milétoszi hajós

A.a Milne: Micimackó

Louis Sachar: Stanley a szerencse fia

C.s.Lewis : 5 könyve

Egy rakat vicc könyv, és tudományos képes könyv még gyerekkoromból, kb 20 disney könyv, egy Silent Hill képregény, és 2 guide,

+ a másik szobába szüleimnek még kb 200-300 különféle könyve, ha nem több+kb 100 még mamámnál(ide az igényesebb írók, igényesebb könyveit értem)

És persze még van egy pár könyv amit szívesen beszereznék, de a felsoroltak közül elég sok új, úgyhogy van idõm.

Valószínûleg sok elírás lesz benne a könyvespolcnál álva írtam, és nem láttam a monitort, de átnézem

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Silent: nagyon szép csak így tovább (van egy két sorozat hiányoság)

tenderlumpling: erre mogyák hogy durva, és még nagyvonalakban írta le.

fényképet nagyon várom.

Darth Cortez: kiváncs vagyok a többire is, és fényképet is kérnék ha lehet :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na, egy elmosódott webcamképet kap mindenki a szobám jobbik felérõl, bár így se fért rá minden :lol:

Katt a nagyobbhoz:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Raymond Chandler összes regénye (Asszony a tóban, A magas ablak, Hosszú álom, Visszajátszás, Elkéstél, Terry, A kicsi nõvér, Philip Marlowe a nevem, Kedvesem, isten veled + két novelláskötet)

Joseph Heller összes regénye (22-es csapdája, Képzeljétek el, Záróra, Gold a mennybe megy, Valami történt, Isten tudja)

Graham Green könyvek (A tiszteletbeli konzul, Beszélgetések a tábornokkal, Havannai emberünk, Titkos megbízatás, A brightoni szikla, Utazások nagynénémmel, A harmadik, Tizedik)

Shakespeare-drámák (kb. 10 darab)

Truman Capote (Hidegvérrel, Más hangok, más szobák, Fûhárfa, Álom luxuskivitelben)

Dosztojevszkij (Bûn és bûnhõdés, A félkegyelmû, Karamazov testvérek I-III., Feljegyzések az egérlyukból)

Tolkien (Gyûrûk Ura, Szilmarilok, Középfölde-atlasz)

John Dos Passos (USA I-III., Manhattani útikalauz, Három katona)

Miguel Ángel Asturias (Az a félvér nõszemély, Forgószél, Elnök úr)

Jorge Semprun (De szép vasárnap!, Húsz év, egy nap, Ramón Mercader második halála, Írni vagy élni, A nagy utazás)

Gábriel Gárcia Márquez (Száz év magány, Szerelem a kolera idején, Szerelemrõl és más démonokról, Bánatos k.urváim emlékezete, novelláskötetek)

Balzac (három gyûjteményes kötet az Emberi Színjátékból - olyan 5-6 regény)

képregények: Watchmen TPB, Preacher TPB, néhány Sandman

+néhány Stephen King (a nagyja apánál van), Lovecraft novelláskötetek, mindennféle amerikai cuccok (Sylvia Plath, J. C. Oates, Salinger, John Irving, stb.), Asimov-gyûjtemény két kötete, Temesi Ferenc pár regénye, 5-6 Rejtõ, meg még azok, amiket kifelejtettem :lol:

Ezeket nagyjából (mondjuk Dosztojevszkijt, Balzacot kivéve) mindet én vettem az évek során, Budapest és Debrecen antikváriusaitól :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Na, egy elmosódott webcamképet kap mindenki a szobám jobbik felérõl, bár így se fért rá minden :lol:

Katt a nagyobbhoz:

IPB Image

Hallod ez a TV-s rész ugyanúgy néz ki mint az én szekrényem :D Felette ez az apró fiók, meg ahogy a teteje nem olyan magas mint a mellette lévõ két rész...

Link to comment
Share on other sites

elindir

Listát nem írok, inkább csak felídézem, hogy hogyan is indult a könyvgyûjtõ karrierem: legelõször a DragonLance regényeket kezdtem el gyûjteni, sikerült is rengeteget megvennem, de már abbahagytam, ugyanis manapság ma már csak nagyon gyenge DL-regények látnak napvilágot; aztán gyûjtöttem még Terry Pratchett Korongvilág-sorozatának köteteit, a Magyarárszágon megjelent összes megvan, kivéve a legutolsó; ezután következtek a Mysterious Universe-regények, azt hiszem, kettõ kivételével az összes megvan. Legutolsó mániám a King-könyvek gyûjtése volt, belõlök is van szép számmal. Persze van itt még Tolkien, Rejtõ Jenõ, különféle ponyvák, stb. Egy ideje az angol nyelvű regények vásárlására álltam rá.

Link to comment
Share on other sites

ashtm

Dan Abnett: Szellemgyártó, Elsõ és Egyetlen, Nekropolisz, A Becsület Õre

Michael A. Stackpole: Halálos örökség, A vér szava, Elveszett sors, Farkastörvény, Veszélyes feladat, Született harcosok, Sötét ármány, Harcos-En Garde, Harcos-Ripost, Harcos-Coupé, Szellemháború, Kényszerszövettség, A pusztítás hercege, Mutant Chronicles

Robert N Charette: A határvidék farkasai

Blaine Lee Pardoe: A Kivonulás Útja

Thomas S. Gressman: Vadászok, Kard és tûz, A háború árnyai

William H. Keith Jr.: Mennydörgés, Zsoldoscsillag, A dicsõség ára

Loren L. Coleman: Fegyverbe!, A becsvágy hálójában

Robert E. Vardeman: A hatalom romjai

Ray O'Sullivan: Sötét Térítõ, Sötét Zarándok

Dale Avery: A Renegát

Jan van den Boomen: Morgena könnyei

Alan O'Connor: Hollóidõk, A Vas ideje

Wayne Chapman: Észak Lángjai, Karnevál, A Fekete Dalnok

Raoul Renier: Acél és Oroszlán, Korona és Kehely

Bob Ham: Kamionháború, Düh, Halál rád, Amerika!, Rettegés Tennessee-ben, Atlanta lángol

Moldova György: A néma súgó, Bûn az élet, Az utolsó határ, Akit a mozdony füstje megcsapott

Robin Cook: A gyötrelem éve

Nemere István: Túl a Plútón

Zicherman István: Mesterlövészek

Burton C. Andrus: A Nürnbergi 22

Berkes Péter: SOS - Szobafogság!

Joseph Heller: A 22-es csapdája

Henri Charriére: Pillangó

Szentiványi Jenõ: A kõbaltás ember

Kurt Rieder: A legyõzhetetlen Tigris páncélos, A III. Birodalom páncélosai, A könyörtelen Waffen-SS, Öngyilkos akciók a II. világháborúban, A III. Birodalom ászai, Partraszállás a II. világháborúban, A II. világháború legyõzhetetlen katonái, Páncélosok akcióban, Afrika Korps, Legendás hadmûveletek a II. világháborúban, Hitler titkos fegyverei

Hugh Laurie: A balek

Ian Watson: Ian Watson teljes Warhammer 40000 univerzuma

Steve Perry: Idegenek a Földön, Lidérces utazás

Steve és Stephani Perry: Ripley háborúja

Legendák és Enigmák - Kráni Krónikák

Elektronikus formában

Rejtõ Jenõ: Összes

Damien Forrestal: Doom 1-2

Douglas Adams: Galaxis Utikalauz stopposoknak

Link to comment
Share on other sites

stalker_cs73

Crichton: The Andromeda Strain (Az Androméda-törzs), 1969, The Terminal Man (Az átprogramozott ember), 1972, The Great Train Robbery (A nagy vonatrablás), 1975, Eaters of the Dead (Ködsárkányok), 1976 (Ebbõl készült A 13. harcos címû film), Congo (Kongó), 1980, Sphere (A gömb), 1987, Jurassic Park (Õslénypark), 1990, Rising Sun (Gyilkos nap), 1992, Disclosure (Zaklatás), 1994, The Lost World (Szörnyek szigete), 1995, Airframe (Repülõ koporsó), 1996, Timeline (Idõvonal), 1999, Prey (Préda), 2002, State of Fear (Félelemben), 2004, Next, 2006

Plusz Az élesben címû mostanában megjelent (ezt annak idején álnéven írta)

King: 1974 Carrie (magyarul: Carrie (regény) / A boszorkánylány)

• 1975 'Salem's Lot (magyarul: Borzalmak városa)

• 1977 The Shining (magyarul: A ragyogás (regény))

• 1978 The Stand (magyarul: Végítélet (regény))

• 1979 The Dead Zone (magyarul: A Holtsáv (regény))

• 1980 Firestarter (magyarul: Tûzgyújtó (regény))

• 1981 Cujo (magyarul: Cujo (regény))

• 1983 Christine (magyarul: Christine (regény))

• 1983 Cycle of the Werewolf (magyarul: Ezüst pisztolygolyók)

• 1983 Pet Sematary (magyarul: Állattemetõ (regény))

• 1984 The Talisman (magyarul: A Talizmán (regény), társszerzõ: Peter Straub)

• 1985 Skeleton Crew (magyarul: Csontkollekció, novellák)

• 1986 It (magyarul: Az (regény))

• 1987 Misery (magyarul: Tortúra (regény))

• 1988 The Tommyknockers (magyarul: A rémkoppantók (regény))

• 1989 The Dark Half (magyarul: Halálos árnyék (regény))

• 1991 Needful Things (magyarul: Hasznos Holmik (regény))

• 1992 Gerald's Game (magyarul: Bilincsben (regény))

• 1993 Dolores Claiborne (magyarul: Dolores (regény))

• 1993 Nightmares & Dreamscapes (magyarul: Rémálmok és lidércek, novellák)

• 1995 Rose Madder (magyarul: A két Rose (regény))

• 1996 Desperation (magyarul: Rémület a sivatagban (regény))

• 2000 On Writing: A Memoir of the Craft (magyarul: Az írásról (regény), önéletrajz és könyv az írás mûvészetérõl)

• 2001 Dreamcatcher (magyarul: Álomcsapda (regény))

• 2002 From a Buick 8 (magyarul: Rémautó (regény))

• 2006 Cell (magyarul: A mobil)

Most fogyott el lendület :P :lol: , a többi csak vázlatosan:

Dan Brown: Da-Vinci kód, Angyalok és Démonok, Digitális erõd, A megtévesztés foka

Frank Schatzing: A raj, Híradás egy ismeretlen univerzumból - Idõutazás az óceánok mélyén, Az ördög temploma

Robert Merle: összes

Albert Camus: A pestis, A közöny

Arnaud: A félelem bére

Herbert: teljes Dûne sorozat, az elõzményeket is beleértve

Aliens könyvek: majdnem mind

Star Wars: szintén a teljes szukits féle, plusz a 3 "original" még kozmosz fantasztikus könyvek kiadásban

Leslie L. Lawrence: majdnem mind

Robert E. Howard: szukits féle Conan összegyûjtött 1-2

John Caldwell Káosz regényei - Skandar Graun rulez!

Jack Vance összes

Orosz irodalom: Akszjonov, Csehov, Mirnij, Dosztojevszkij

Néhány világirodalom remekei, meg egy csomó más íróktól

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hát igen, hiányzó Crichtonok nagyon kellenének :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

stalker_cs73

Hát igen, hiányzó Crichtonok nagyon kellenének :rolleyes:

Nekem se két nap volt összeszedni õket :D :D

Furcsamód legtovább a Ködsárkányok tartott, az lett meg utoljára, vagy 1,5 évig volt a kívánságlistámon, de én türelmes alkat vagyok. A második legosszabb volt az androméda törzs, az is volt vagy egy év, bár egyszer volt antikváriumban, de olyan rossz állapotban, hogy végül nem kellett akkor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...