Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Death Metal


-StiF-

Recommended Posts

_kEke_

Hát igen :rolleyes: Nm ^^

Link to comment
Share on other sites

Hares

Juteszembe. Van 1 banda,amit midnenkinek nagyon tudok ajánlani,death,az kérdéses hogy götborgi,de dallamos. :D

Mercenary. A "The Hours of Remain" albumukkal szerettem meg őket. (ez a legutóbbi) Nagoyn ajánlom mindnekinek,NINCS rossz szám az albumon,a Lost Reality,meg az egyik kedvenc számom.

HALLGASSÁTOK SOKAAN! :smile:

Link to comment
Share on other sites

ville

Minden rajongónak kötelező!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Én ugyan nem vagyok rajongó, de ha otthon leszek tuti megnézem :smile:

Link to comment
Share on other sites

Alter

Minden rajongónak kötelező!!! :lol: :lol:

Ez a video beteg... :D

Link to comment
Share on other sites

ville
Ez a video beteg...

Magam sem mondhattam volna szebben. :D :D

Stanne haja egyébként női LEGO-figurákon szokott lenni :tongue: (gondolom, nem lehetett volna másképp a hosszú hajat megoldani).

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Minden rajongónak kötelező!!! :lol: :lol:

Annak ellenére, hogy a zene nem érint meg különösebben, ötletes kis klip.

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Minden rajongónak kötelező!!! :lol: :lol:

Ezt már láttam, szvsz nem nagy cucc :sad:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Gyerekek. In Flames - Abnegation? (új szám)

Fűűvazz.Hangoztattam itt már,hogy nem az In Flames a kedvencem az alcímben szereplők közül,de azért képben vagyok valamennyire.Szerettem eddig is a banda dallamosabb részét,viszont ez.... Komolyba attól félek hogy be-linkinparkosodik.(az új album kapcsán)A refrén....pfff....

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Nabazmeg...

A CoD volt a kedvenc játékom -> cod4 egy fos

In Flamest hallgattam eddig mindig egész nap -> most át megy LP-ba? Nehogymá'...

Amúgy a Reroute To Remain-en lévő számokhoz hasonlít, amik nekem nem nagyon jönnek be...

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Ugye ez csak valami vicc? Mondd már, hogy ez nem is IF szám. Ez borzalmas, tényleg tisza LP. Pedig reménykedtem, hogy ez a Come Clarity-s kitérő után visszatérnek a régi Clayman stílusba. De ennél a számnál az is jobb lett volna, ha folytatják a CC irányt. Köszönöm, de ilyen zenét én nem kéren In Flamestől, és szerintem a régi albumokat hallgatva sosem gondolná az ember, hogy idáig elmennek.

:sad:

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Ez a szám már nem is metál... és sajnos nekem ez nem is IF :sad:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Ugye ez csak valami vicc? Mondd már, hogy ez nem is IF szám. Ez borzalmas, tényleg tisza LP. Pedig reménykedtem, hogy ez a Come Clarity-s kitérő után visszatérnek a régi Clayman stílusba. De ennél a számnál az is jobb lett volna, ha folytatják a CC irányt. Köszönöm, de ilyen zenét én nem kéren In Flamestől, és szerintem a régi albumokat hallgatva sosem gondolná az ember, hogy idáig elmennek.

:sad:

Isten ments hogy LP legyen,egyébéknt az LPvel csak párhuzamot vontam,szerintem egyáltaán nem olyan.Nekem nem tetszik.Remélem ez a leggyengébb szám az albumról,és ezért került ki. :D

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Isten ments hogy LP legyen,egyébéknt az LPvel csak párhuzamot vontam,szerintem egyáltaán nem olyan.Nekem nem tetszik.Remélem ez a leggyengébb szám az albumról,és ezért került ki. :D

Hát... Ebben hörgést nem is hallok. Semmi Göteborgi metal feeling. Semmi olyan nincs benne, amiért anno annyira megszerettem a bandát. Mi történt velük? Meg mik ezek a rohadt effektek a számban? Te Jó Ég! Ha valaki ilyen zenét akar akkor az hallgasson Fall Out Boy-t mert ez kb. olyan. De az In Flames nem ez. Hol vannak a régi dallamos hörgős cuccok? Az kell az a népnek, nem ez a szemét populáris rádióban eladható zene. <_< Ez egy kalap szar. Vagy kettő...

Na, akkor most meghallgatom a régi albumaikat. :smile: Csodás. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Semmi Göteborgi metal feeling.

Teljességgel egyetértek. <_<

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Hmm KisTehén!us. Én valamit nagyon benéztem. Youtubon kerestem rá régebben erre az új számra, valami remixelt mocsok szar lehetett az, vagy nem tudom, de ma újra kerestem és teljesen más jött ki. Na szóval akkor egy új vélemény erről:

Alapjába véve tetszik, bár a Göteborgi metal feeling továbbra sem az igazi. Egyértelmű, hogy a Come Clarity vonalát követik, ami végülis nem olyan rossz. Szóval megváltoztattam a véleményemet, várom az új albumot. Bár egy Clayman/Colony szerűségnek jobban örültem volna, de megteszi ez is majd. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Qwhat

Gyerekek!!!

Soilwork jön MO-ra :o :o

http://www.hardrock.hu/?q=node/3976

ezt vágtam, és erre úgy kimegyek mint a k.urvaélet B)

(mondjuk a Caliban helyett jöhetne valami más, de csak ez az egy kifogásolnivalóm van :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

ezt vágtam, és erre úgy kimegyek mint a k.urvaélet B)

(mondjuk a Caliban helyett jöhetne valami más, de csak ez az egy kifogásolnivalóm van :rolleyes: )

csak aztnemvágom hol van az a "a38"-as hajó :o :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Qwhat

csak aztnemvágom hol van az a "a38"-as hajó :o :ph34r:

4-es vagy 6-os villamossal, kimész a a Petőfi híd, budai hídfőre...elindulsz a park felőli oldalon a hídon Pest felé...lesz ott egy lépcső ami levisz...és onnan már látni B)

(bocs ha zavaros)

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Ez egy ilyen koncerthajó ha jól olvastam és értelmeztem? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-StiF-

2007. Október 19-én jelenik meg za új Soilwork album ^^

Soilwok új album!

És itt vna róla egy riport v tudja a tököm miaz XD

Link to comment
Share on other sites

Hares

2007. Október 19-én jelenik meg za új Soilwork album ^^

Soilwok új album!

És itt vna róla egy riport v tudja a tököm miaz XD

Hahhhahahah! Jól néz ki,jól néz ki! :tongue: Tetszeni fog! :lol:

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

2007. Október 19-én jelenik meg za új Soilwork album ^^

Soilwok új album!

És itt vna róla egy riport v tudja a tököm miaz XD

Új IF album is jöhetne már :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...